The International Hospitality Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nenuostabu, kad "Chef Academy" pasirinko "Senigallia" savo naują Italijos būstinę, kuri yra vienas iš Italijos miestų, kuris labiausiai atspindi turizmo gyvybingumą, grožį ir teritorijos įvairovę. Marche regiono pakrantės širdyje, ši nuostabi vieta, garsi savo "aksomo paplūdimiu", yra turistinis orientyras ir labai svarbus kultūros centras.

"Senigallia" yra puiki vieta, kurioje studentai yra apsupti iš meno turtybės erdvės ir kur maistas ir menas mokomi tiesiogiai, kai žaliavos yra auginamos ir tradiciškai auginamos. Šiame regione daugelis produktų yra vieni garsiausių "Pagaminta Italijoje", kurie yra eksportuojami visame pasaulyje, kaip Sant'Angelo baltas triufelis, "Campofilone" Maccaroncini ir tūkstančiai kitų gėrybių.

"Marches" pasigirsta vynu, aliejumi ir vietiniu verslu pagamintais sūriu, kurie yra žemės turto gerbimo simbolis ir aistra kokybiškų produktų gamyboje ". Todėl mes nusprendėme atnešti čia mūsų mokyklą ir mūsų naujovišką mokymo programą, nes mokytojai pateikė daugybę mūsų kelionių operatorių prašymų. Mūsų mokykla išdidžiai pasirengusi atidaryti savo duris visiems studentams, norintiems tapti geriausiu virėju pasaulyje.

Mes siūlome unikalią švietimo sistemą, kuri padarė mus garsus Anglijoje, Amerikoje ir kad mes importuojame daugelyje kitų šalių ne tik Europoje, bet ir Artimuosiuose Rytuose bei Kinijoje.

Specialūs kursai, praktiniai ir veiksmingi, kurie orientuojasi ne tik į pagrindinių kepimo būdų mokymą, bet ir perteikia tai, ką reiškia virėja, dirbanti profesinėje virtuvėje. Asimiliuokite savo žinias ir sužinokite jų paslaptis, leisdami studentams įsijungti į restoranų verslą, pasitelkiant savybes ir pasitikėjimą, reikalingą tapti profesionaliu virėju.

The International Hospitality Academy gimė iš įsitikinimų, kad geriausias būdas išmokti šio meno profesionalų dėstė profesinėje aplinkoje ir kad nėra "geriausio praktinio varianto".

Nenuostabu, The International Hospitality Academy gali pasimėgauti restoranų partneriais, kurie yra labiausiai žinomi vietovės restoranai.

Baigę pirmąją mokymo dalį mūsų vystymo virtuvėje, mūsų studentai turės galimybę išmokti iš geriausių virėjų, netgi tų žvaigždžiųjų, visose jų virtuvėse, bet visada vykdydami savo edukacines programas.

Tokiu būdu sukuriamas didžiulis pranašumas - tai praktiniai įgūdžiai, kuriuos jau įgijo iš šios patirties, kad daugelis kitų absolventų trūksta, kai reikia ieškoti darbo.

Baigę kursą, studentas turės visas teorines ir praktines priemones nedelsiant dirbti vienoje iš geriausių profesionalių virtuvių.

Vietos

Senigallia

Address
Via Nicola Abbagnano, 12
60019 Senigallia, Marčė, Italija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: