Syracuse Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Syracuse Academy

Syracuse Academy yra tarptautinio švietimo centras, kuriame daugiausia dėmesio skiriama menui, kalbai ir Viduržemio jūros kultūrai. Syracuse Academy yra Sienos CILS vietinio centro universitetas ir kartu siūlo MADE programos universitetų rengimo programas menui ir dizainui.

Campus yra miesto centre, šalia archeologijos muziejaus ir parko, per kelias minutes pėsčiomis nuo pajūrio ir Ortygijos salos. Pagrindinis pastato pastatas yra istorinė vila, kurioje pasigirsta daugiau nei 2 hektarai sodrios botanikos sodo, pripildyto citrusinių medžių, Viduržemio jūros regiono floros, amžių senų palmių ir magnolijų, taip pat daugybė kitų egzotinių medžių ir augalų. Lauke pamokos, laboratorijos, praktiniai užsiėmimai, kultūrinė veikla, pvz., Filmų naktiniai vakarai ir kalbos mainų renginiai, dažnai vyksta šiame žavingame viešbutyje.

Ramioje oazėje Sirakūzos širdyje, kur studentai atsiduria istorijoje, gamtoje ir dinamiškoje tarptautinių studentų bendruomenėje.

Apie programą „MADE“

Teisėtai pripažinta, laipsnį suteikianti dailės akademija, pirmoji tokio pobūdžio Italijoje, kurios tikslas - dirbti dizaino, meno, tradicinių amatų ir vietinės kultūros kryžkelėje, sukuriant veiklos platformą, įsikūrusią mūsų šalies pietuose. , Sirakūzuose.

Sirakūzai, Sicilija

Šiltai sveikinanti bendruomenė

Nors italų populiarumas ir šiltas svetingumas vertinamas visame pasaulyje, tarptautiniai studentai, gyvenantys mažame ir saugiame Sirakūzų mieste, visada stebisi atviromis rankomis, kad jie pasveikintų juos iš vietos žmonių, o tai padeda sukurti draugišką ir patogią atmosferą, kurią visi mūsų studentai mielai atsiskaito.

Strateginis pradžios taškas tyrinėti Italiją

Sirakūzai taip pat yra strateginis pagrindas tiems, kurie nori mėgautis visomis Sicilijos grožybėmis, tik akmenų atstumu nuo visų kitų pagrindinių salos lankytinų vietų: Šventyklų slėnio ir „Scala dei Turchi“ Agrigento, Mt. Etna, aukščiausias vulkanas Europoje, ir kalnų viršūnė Taormina. Taip pat labai lengva pasiekti visas pagrindines Italijos vietas: netoliese esantis Fontanarossa oro uostas sujungia Sirakūzus su visais didžiausiais miestais (Roma, Florencija, Venecija, Milanas, Neapolis), kasdien ir pigiais skrydžiais.

Senovės Viduržemio jūros sostinė

Sirakūzai (italų k. Sirakūzai), įrašyti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra lobių dvaras, esantis Italijos Sicilijos salos pietryčių pakrantėje. Per 3 tūkstantmečius ji surinko daug meno ir brangios architektūros, kuri liudija apie daugybės šlovingų civilizacijų praėjimą.

113953_113919_3.png

Maža bendruomenė, gyvas miestas

Šiandien Sirakūzų miestas yra šiltas ir gyvybingas miestas su daugybe siūlomų nuotykių sielų ir kultūrinių daržovių: galima išsiaiškinti siaurų istorinių centrų gatvių labirintą, pasivaikščioti aplink viduramžių pilį, iš kurios atsiveria vaizdas natūralus uostas arba ištirti nesugadintus paplūdimius ir jūrų rezervatus, kurie supa miestą.

Su draugais su vietos studentais

Syracuse Academy reguliariai organizuoja „yracuStalic“ mainų renginius, kad tarptautiniai studentai galėtų susitikti ir susirasti draugų su vietos studentais. Tokiame mieste, kaip Sirakūzai, lengva užmegzti ilgalaikius ryšius ir kurti draugystes su Italijos bendraamžiais. Pripažįstame, kad įsitraukimas į vietinius gyventojus yra labai svarbus kuriant pasitikėjimą kalba.

114094_36313088795_0ae513675f_b.jpg

Studentų būstas

Homestay: privatus kambarys, pusiau laive

Studentai gali rinktis gyventi su Sicilijos šeimininku jaukiuose apartamentuose netoli mokyklos su privačiais miegamaisiais. Nakvynės namuose yra 2 valgiai per dieną, pusryčiai ir vakarienė.

Toks apgyvendinimas garantuoja saugią, patogią ir visapusišką patirtį, kuri pagerina mūsų mokinių kalbinį ir kultūrinį mokymąsi.

Studentų rezidencija: privatūs kambariai

Studentai gali rinktis gyventi kartu su kitais tarptautiniais studentais, lankančiais kalbos ir kultūros kursus Syracuse Academy . Visi apgyvendinimo objektai yra už kelių minučių pėsčiomis nuo Akademijos.

Susisiekti!

Mūsų studentų konsultantų komanda džiaugiasi galėdama padėti jums kiekvieną žingsnį: nuo registracijos ir prašymo išduoti vizą iki išvykimo pasirengimo, orientacijos ir įsikurti į naują miestą ir namus.

Jūsų durys į meno ir dizaino aukštąjį mokslą Italijoje

Vietos

Sirakūzai

Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 Sirakūzai, Sicilija, Italija