Oficialus aprašymas

Apie Syracuse Academy

Syracuse Academy yra tarptautinė mokykla, kuri specializuojasi siūlydama kalbų ir kultūros programas, daugiausia dėmesio skiriant Viduržemio jūros regiono studijoms. Syracuse Academy yra Sienos CILS vietinio centro universitetas.

Įsikūręs Sirakūzų miesto (Sicilija) miesto centre, šalia Šv. Jono bažnyčios, kuri suteikia prieigą prie katakombų ir Šv. sakė skelbė. Vila taip pat greta Archeologijos muziejaus ir „Ašaros Motinos bazilikos“, o Graikijos teatras ir Ortygijos sala yra už kelių minučių pėsčiomis.

Apie programą „MADE“

Teisėtai pripažinta, laipsnį suteikianti dailės akademija, pirmoji tokio pobūdžio Italijoje, kurios tikslas - dirbti dizaino, meno, tradicinių amatų ir vietinės kultūros kryžkelėje, sukuriant veiklos platformą, įsikūrusią mūsų šalies pietuose. , Sirakūzuose.

111464_pexels-photo-1595391.jpeg

Sirakūzai, Sicilija

Šiltai sveikinanti bendruomenė

Nors italų populiarumas ir šiltas svetingumas vertinamas visame pasaulyje, tarptautiniai studentai, gyvenantys mažame ir saugiame Sirakūzų mieste, visada stebisi atviromis rankomis, kad jie pasveikintų juos iš vietos žmonių, o tai padeda sukurti draugišką ir patogią atmosferą, kurią visi mūsų studentai mielai atsiskaito.

Strateginis pradžios taškas tyrinėti Italiją

Sirakūzai taip pat yra strateginis pagrindas tiems, kurie nori mėgautis visomis Sicilijos grožybėmis, tik akmenų atstumu nuo visų kitų pagrindinių salos lankytinų vietų: Šventyklų slėnio ir „Scala dei Turchi“ Agrigento, Mt. Etna, aukščiausias vulkanas Europoje, ir kalnų viršūnė Taormina. Taip pat labai lengva pasiekti visas pagrindines Italijos vietas: netoliese esantis Fontanarossa oro uostas sujungia Sirakūzus su visais didžiausiais miestais (Roma, Florencija, Venecija, Milanas, Neapolis), kasdien ir pigiais skrydžiais.

Senovės Viduržemio jūros sostinė

Sirakūzai (italų k. Sirakūzai), įrašyti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra lobių dvaras, esantis Italijos Sicilijos salos pietryčių pakrantėje. Per 3 tūkstantmečius ji surinko daug meno ir brangios architektūros, kuri liudija apie daugybės šlovingų civilizacijų praėjimą.

Maža bendruomenė, gyvas miestas

Šiandien Sirakūzų miestas yra šiltas ir gyvybingas miestas su daugybe siūlomų nuotykių sielų ir kultūrinių daržovių: galima išsiaiškinti siaurų istorinių centrų gatvių labirintą, pasivaikščioti aplink viduramžių pilį, iš kurios atsiveria vaizdas natūralus uostas arba ištirti nesugadintus paplūdimius ir jūrų rezervatus, kurie supa miestą.

Su draugais su vietos studentais

Syracuse Academy reguliariai organizuoja „yracuStalic“ mainų renginius, kad tarptautiniai studentai galėtų susitikti ir susirasti draugų su vietos studentais. Tokiame mieste, kaip Sirakūzai, lengva užmegzti ilgalaikius ryšius ir kurti draugystes su Italijos bendraamžiais. Pripažįstame, kad įsitraukimas į vietinius gyventojus yra labai svarbus kuriant pasitikėjimą kalba.110890_pexels-photo-745045.jpeg

Studentų būstas

Homestay: privatus kambarys, pusiau laive

Studentai gali rinktis gyventi su Sicilijos šeimininku jaukiuose apartamentuose netoli mokyklos su privačiais miegamaisiais. Nakvynės namuose yra 2 valgiai per dieną, pusryčiai ir vakarienė.

Toks apgyvendinimas garantuoja saugią, patogią ir visapusišką patirtį, kuri pagerina mūsų mokinių kalbinį ir kultūrinį mokymąsi.

Studentų rezidencija: privatūs kambariai

Studentai gali rinktis gyventi kartu su kitais tarptautiniais studentais, lankančiais kalbos ir kultūros kursus Syracuse Academy . Visi apgyvendinimo objektai yra už kelių minučių pėsčiomis nuo Akademijos.

Susisiekti!

Mūsų studentų konsultantų komanda džiaugiasi galėdama padėti jums kiekvieną žingsnį: nuo registracijos ir prašymo išduoti vizą iki išvykimo pasirengimo, orientacijos ir įsitraukimo į naują miestą ir namus.

Jūsų durys į meno ir dizaino aukštąjį mokslą Italijoje

113953_113919_3.png

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Syracuse Academy

Fondo metai menų ir dizaino programoje suteikia galimybę tarptautiniams studentams, norintiems įsiregistruoti Italijos universitete, gerinti italų kalbos ir kultūros žini ... [+]

Sužinokite italų kalbą ir ugdykite esminius įgūdžius, kad sėkmingai įsitrauktų į meno ir dizaino bakalauro laipsnius geriausiuose Italijos universitetuose. Sutelkite dėmesį į jūsų dominančias sritis, tobulindami akademinius įgūdžius palaikančioje aplinkoje.

Mūsų vienerių metų parengiamasis kursas suteiks jums platų supratimą apie meną ir dizainą. Plėtokite savo meninius įgūdžius ir nuspręskite, kokią specialybę tęsti. Jis taip pat pagerins jūsų įgūdžių lygį. Tai padės jums nuspręsti dėl savo pasirinkimo garbės specialybės ateinantiems trejiems metams. Baigę vienerių metų kursą, pateiksite darbo portfelį. Mes tai įvertinsime, kad galėtume pereiti prie jūsų pasirinktos specializacijos.... [-]

Italija Syracuse
September 2019
Dieninės
9 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 Syracuse, Sicily, Italija