Sacred Art School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė mokykla, įsikūrusi Toskanoje, įkurta siekiant skatinti kūrybiškumą menų ir meninių amatų srityse, neribotą atvirumą sakraliojo pasauliui, tarnaujant Katalikų bažnyčiai ir visai visuomenei.

Mokyklos šūkis „tradicijos pirmyn“ nusako aplinką, kurioje galima kurti ir kurti šiuolaikinius meno kūrinius, kurie perteikia prasmę šių dienų vyrams ir moterims, tačiau yra taip pat susieti su dvidešimtojo amžiaus meno istorijos tradicijomis.

Krikščioniškasis tikėjimas grindžiamas dievo žmogaus įsikūnijimu, istoriniu faktu, perduotu per šimtmečius, kuris net ir šiandien yra įvykis, galimas susidūrimas čia ir dabar šiuolaikiniams vyrams ir moterims. Sakralinio meno tikslas yra paskatinti šį asmeninį susitikimą.

Konkrečios meninės srovės nesilaikanti mokykla visų pirma yra dirbtuvės, kuriose studentai ir mokytojai, menininkai ir amatininkai gamina aukštos kokybės sakralinius meno kūrinius. Studentai, tobulindami savo projektavimo ir gamybos įgūdžius, dirbo prie meninių komisijų, taip pat mokėsi bendrauti su klientais ir jų poreikiais.

Mokykla siekia padėti menininkams žengti į priekį tradicijomis, pasitelkdama penkias pagrindines priemones:

 1. Griežtas meninis ir techninis mokymas
  tai įgalina įsisavinti vaizdinę kalbą, kaip ji buvo mokoma Renesanso dailės dirbtuvėse ir Dailės akademijose.
 2. Išsami šiuolaikinės minties analizė, padedanti suprasti šventą
  pavyzdžiui, tyrinėdami popiežiaus Pranciškaus „Evangelii Gaudium“ ir „Laudato si“, kuriuose nagrinėjama grožio tema liturgijoje ir kūryboje. Taip pat svarbus Benedikto XVI darbas, įtrauktas į „Liturgijos dvasios įvadą“, kaip hermeneutinį liturginio judėjimo ir Vatikano II Susirinkimo raktą. Kitas šaltinis yra Jono Pauliaus II kūno teologija, labai svarbus požiūris į kūniškumą ir jo reikšmę šiuolaikiniam pasauliui. Jono Pauliaus II laiškas menininkams yra laikomas pagrindiniu dokumentu, kuris yra vertingas mokyklos orientyras.
 3. Teorinės ir praktinės žinios apie atstovaujamą tikėjimą
  Ateikite, jei norite, kad „Cristologia“ neliktų nepageidaujamų, bet nepatenkintų į Cristoologiją, o ne dažnai įgytų „Cristo“ asmenybių, o ne preghiera quotidiana ir niekur sakramento?
 4. Ypatingas dėmesys žmogaus figūrai
  Mes siekiame dar kartą sutelkti dėmesį į žmogaus figūrą, anapus šiuolaikinės ikonografinės krizės, ir į akademinių meninių principų pažinimą: tai yra galimybė studentams, kurie mokosi stebėti ir yra skatinami aiškinti tai, ką mato, priimdami pagrįstus vizualinius sprendimus.
 5. Florencijos miesto kontekstas
  su savo kolekcijomis ir kultūros renginiais - svarbiausia klase -, partnerystė su istorinių amatininkų dirbtuvėmis „Confartigianato“ ir su „Opera del Duomo“, gyva laboratorija, skirta restauruoti ir prižiūrėti kai kuriuos labiausiai žavius meno kūrinius, prisideda prie naujų ir konkrečių profesionalių figūrų formavimasis: menininkai ir amatininkai įpusėjus tiksliajam meistriškumui ir meninei kūrybai.
  126997_pexels-photo-102127.jpeg Daianas Ganas / Pexelsas

Parko viduje esanti Sacred Art School yra Pavoniere pastato pirmame aukšte.

Žaliuojanti ir rami teritorija yra puiki aplinka mokytis ir plėtoti savo meninius įgūdžius.

Ateik ir sutik mus.

Vietos

Metropoliteno miestas Florencija

Address
Viale della Catena, 4
Le Pavoniere – Parco delle Cascine

50144 Metropoliteno miestas Florencija, Toskanoje, Italija