SICILIA Scuola di lingua Italiana per stranieri

Įvadas

Oficialus aprašymas

2005 metais jis įkūrė Palermas, Be Sicilija, Italų kalbos mokykla užsieniečiams Sicilijoje, Vienas iš nedaugelio mokyklų Palermas kuri specializuojasi mokytis italų kalbos. Mokykla Sicilija, be to, organizuojant kursus Italijos užsieniečių, atlieka kitus veiksmus, susijusius su turizmo ir kultūros italų.

Mokykla Sicilija Jis yra vienas iš kelių mokyklų Sicilija susieti kultūros šventė Palermo mokytis italų kalbos. Mokykla yra akredituota "Pizos universitetasIr tai yra namo egzaminus DITALS, Sertifikavimo mokymo italų kalba užsieniečiams.

Mokyklos komandą sudaro Sicilijos mokytojų gimtoji ir specializuojasi mokytis italų kalbos.

Mūsų mokykla, mūsų studentai pasiliekame šilumą ir paprastumą mūsų žemę saulės išmokti italų draugiška ir tuo pačiu metu praleisti malonių valandų pamokų, netoliese paplūdimiai su mėlynu vandeniu, padarys jūsų šventę -study puikus ir nepamirštamas.

Mokytojai ne mūsų mokykloje visi specializuojasi mokytis italų kalbos, nes jie turi sertifikavimo kompetenciją. Be to, mūsų mokytojai yra visi absolventai ir gimtoji italų kalba.

Mūsų darbuotojai yra parašęs pamokas asmenų ar grupių, visiems tiems, kurie nori išmokti italų kalbą per Holiday Studio formulę, esantys Palermas, Sicilija.
Mūsų mokykloje komanda, su mūsų partneriais, vietos kelionių organizatorių pagalba, taip pat galima organizuoti laisvalaikį savaitgaliais ir visoje viešnagės laiką su veikla (išvykos, pobūviai, sporto įvairovė, virimo klases, plaukiojimas ir tt).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kursai Italų Kalbos Mokykloje "Sicilia"

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės October 2018 Italija Palermas

Italų kalbos mokykla "Sicilia" siūlo itališkus kursus užsieniečiams visų kalbinių lygių, suformuojant labai pradedantiesiems pažengusiems, norintiems specializuotis savo schills. Mūsų lygiai nuoroda į tų bendros Europos sistemos: A1-A2; B1 B2; C1-Detali. Italijos kursai tinka visiems užsieniečiams, norintiems išmokti italų kalbą, esantys Palermas, Sicilija ir gilinti savo žinias ... [+]

Kursai italų kalbos mokykloje "Sicilia" Italų kalbos mokykla "Sicilia" siūlo itališkus kursus užsieniečiams visų kalbinių lygių, suformuojant labai pradedantiesiems pažengusiems, norintiems specializuotis savo schills. Mūsų lygiai nuoroda į tų bendros Europos sistemos: A1-A2; B1 B2; C1-Detali. Italijos kursai tinka visiems užsieniečiams, norintiems išmokti italų kalbą, esantys Palermas, Sicilija ir gilinti savo žinias skirtingas ir unikalus būdu esančių ant Viduržemio jūros saloje. Nepamirštama pagerinti savo žinias apie italų, plėsti žodyną ir suprasti gramatines formas ir struktūrą, kuri yra pateikiami ir analizuojami atsižvelgiant į jų sudėtingumą ir naudojimo dažnumą tvarka. Dėmesio daugiausia dėmesio skiriama šnekamosios kalbos italų siekiant kovoti su įvairiomis bendravimo situacijas kasdien. Programos ir metodas Italų kalbos kursai: komunikabilus metodas naudojamas siekiant pagerinti keturiose kalbinių gebėjimų rūšys: klausymas, kalbėjimas, skaitymas ir rašymas. Pirmoji diena kurso prasideda įėjimo tyrimą, bus nustatyti savo kalbos lygį ir įvairių studentų pasidalijimas į nedideles grupes nuo 2 iki 10 dalyvių. Visi kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio, paprastai ryte, dėl individualių kursų gali būti papildomi užsiėmimai po pietų. Grupė kursai Tiems, kurie norėtų išmokti italų ir kitų tarptautinių studentų bendrovė. Galite iš karto pradėti kalbėti be tik sutelkti dėmesį į gramatiką. Šie kursai yra prieinami visuose lygiuose, nuo pradedančiųjų iki pažengusių besimokantiesiems. Pusiau intensyvus kursas20 pamokos per savaitę (1 LSN = 45min). Grupės 3-10 dalyvių. Intensyvūs kursai: 30 pamokų per savaitę (1 LSN = 45min). Grupės 3-10 dalyvių. Specialūs kursai Tiems, kurie ieško visą pakrovimas į Italijos gyvenime, siūlome specialius kursus, pradedant nuo Italijos virtuvė, religijos, ir verslo turizmas. Individualus kursai Alis Italų kalba jums... [-]