Roma Film Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žinios!

Neseniai Roma Film Academy sudarė sutartį su Teramo universitetu , leidžiančią įgyti komunikacijos mokslų bakalauro laipsnį (DAMS kelias) , lankant paskaitų tvarkaraštį mūsų patalpose Cinecittà miestelyje Romoje. Šis kalendorius iš tikrųjų buvo sukurtas tiems, kurie dirba ar kitaip neturi galimybės kasdien lankyti užsiėmimų, pavyzdžiui, tiems, kurie gyvena kitose Lazio provincijose ar užsienio studentams. Praktiškai, atliekant ribotą seansų skaičių per mėnesį, tai yra, nuo dvidešimt iki trisdešimt per metus, mokantis likusį laiką namuose, galima pasiekti atitinkamą laipsnį darant tik egzaminus Terame, Universitetas. Kiekviena sesija buvo skirta padėti studentui praktikuoti namuose ir padėti jam patikrinti pasiektų žinių lygį. Mūsų akademija, remiama Teramo universiteto sekretoriato, pasirūpins, kad studentas vadovautųsi visoms su stojimu susijusioms procedūroms ir laikytų egzaminus, būtinus baigimui.

Ar esate aistringas dėl kino? Ar norėtumėte tapti aktoriumi, režisieriu, kostiumų dizaineriu ar kinematografu? Tada Romos kino akademija yra tai, ko ieškote. Įsikūręs Cinecittà Studios, Italijos kino lopšyje, viename iš gražiausių Europos meno ir kultūros paveldo miestų, ty Romos, RFA yra mokykla, kuri moko jaunus žmones į daugybę filmų ir audiovizualinės gamybos darbų .

Įrengtas pats teatras ir nuolatiniai rinkiniai, keleto dešimčių specialistų, kurių daugelis yra apdovanojimai tiek Italijoje, tiek užsienyje, dėstytojai, RFA yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie rimtai ketina pradėti karjerą garso ir vaizdo įrašų srityje vizualinės gamybos sektorius. RFA siūlo dvejų metų kursus - su privalomu lankymu ir ribotu skaičiumi - gamybos, krypties

Kursai yra tik italų kalba, kuri laikoma būtina sąlyga jiems dalyvauti, nors kai kurie moduliai gali būti anglų kalba. RFA sudarė susitarimus su Italijos kalbų institutais, kad padėtų mokiniams, norintiems mokytis.

Norint patekti į kursus, būtina surengti preliminarų pokalbį, kad būtų galima patikrinti tiek faktinį mokinio interesą, tiek pradinį lygį, kad būtų galima įvažiuoti į ribotą dalyvavimo klasę. Mūsų sekretoriatas yra atsakingas už visus klausimus, susijusius su kursais ir galimybėmis gyventi Italijos sostinėje.

Be to, kasmet RFA atveria savo duris, praėjus tam tikram egzaminui, taip pat tiems, kurie jau įgijo patirties rinkiniuose ar kitose mokyklose ir nori pabandyti būti priimami tiesiogiai į antrus metus. Visa informacija apie turimas vietas ir tai, kaip užsakyti egzaminą, skelbiama oficialioje Akademijos interneto svetainėje.

116176_rfa_set_001.jpg

„Roma Film“ © 2019

Mūsų stilius

RFA stilius būdingas meniniam centrui, praktinio pasirengimo mokyklai, kur pirmiausia mokosi dirbti komandoje, laikytis taisyklių, valdyti terminus ir pristatymus bei rasti efektyvų darbo ir studijų metodą.

RFA atkūrėme profesionalaus kino pasaulio dinamiką: nuolatinį mokymąsi, kūrybiškumą, departamentų sąveiką, darbą, skirtą nustatyti ir kompensuoti. Mokytojų ir darbuotojų prižiūrimi edukaciniai darbai vyksta vis sudėtingesnių temų ir parametrų dėka. Visi dvejų metų laikotarpio projektai vykdomi bendrai: ši atsakomybė verčia dalintis ir komandinį darbą ir padeda geriau valdyti kiekvieno projekto darbo krūvį. Apskritai, visiems padaliniams darbo vietų skyrimą vykdo mokytojai; tai leidžia jums pasukti ir išmokti dirbti su darbo metodais, skirtingomis kultūromis ir skirtingomis meninėmis savybėmis, su kuriomis susiduriama per dvejų metų laikotarpį Akademijoje.

Mokiniai prisijungia prie RFA bendruomenės užsiėmimų, mokomųjų rinkinių ir papildomų užsiėmimų metu. Galimybės bendradarbiauti ir užmegzti ryšius tarp kolegų ir su fakulteto specialistais yra viena iš stipriųjų pusių, kartu su mokymo darbo vietoje metodu, dėl kurio dvejų metų patirtis tampa visapusiška.

Būstinė

Akademija yra įsikūrusi „Cinecittà Studios“, kur ji turi dvi vietas: vieną priešais istorinį „Fellini“ teatrą 5, kur yra klasės ir mokymo sekretorius; kita - „Cinecittà Campus“, su garso takeliu ir rinkiniais, administracinėmis ir vykdomosiomis įstaigomis.

Cinecittà

„Cinecittà“ kino studijos yra 9 km nuo Romos centro, 400 000 kvadratinių metrų ploto. „Cinecittà“ šiandien yra Europos kino pramonės pagrindinis elementas gaminant viso ciklo filmus, grožinę literatūrą, televiziją, reklamas ir vaizdo įrašus: nuo gamybos iki leidimo, iki specialiųjų efektų realizavimo. RFA studentams mokymas studijose yra puiki galimybė.

Romai

Roma yra ne tik Vakarų Europos pasaulio istorinio, meninio ir kultūrinio paveldo išraiška, bet ir kapitalas, turintis daug idėjų ir užsiėmimų studentui, kuris ketina kovoti su 7-ajame mene. Gražiausios ir seniausios meno kino salės, nesuskaičiuojami kino festivaliai, Romos kino festivalis ir prestižinės teatro programos užtikrina, kad gyvenimas sostinėje yra meninė patirtis, o taip pat ir žmogiška, labiau skatinanti nei bet kada anksčiau.

Kontaktai

116400_Contacts.jpg

Vietos

Roma

Address
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios
Via Tuscolana, 1055

I 00173 Roma, Lazio, Italija
Telefonas
+39067219555