Oficialus aprašymas

Roma Film Academy yra akademinė organizacija, skirta kultūros ir švietimo meno ir pramogų ir audiovizualinės komunikacijos srityje. Visų pirma siūloma kaip atskaitos taškas Europoje visiems tiems, kurie domisi tęsti karjerą kino ir televizijos.

Mūsų tikslas yra transformuoti mūsų studentams aistra darbą: šis rezultatas yra gaunamas tik per mokymo programą pastatytas kiekvienai detalei ir gali teikti kiekvienas studentas įrankius jiems reikia mokytis techninius ir teorinius pagrindus, jo dalyko ir kiti padaliniai rinkinio, siekiant paversti ją specialistas galėtų bendrauti ir judėti dera su savo kolegomis departamentas.

Steigėjos principai

Įsipareigojimas, lankstumas ir motyvacija turi būti kiekvieno studento ir jo tyrimus, kai įterpiamas į darbo pasaulį per šūkį. Mokymo modelis mūsų akademijoje, yra labai grindžiamas abipusio keitimosi tarp mokytojų ir mokinių ir ypač praktinio mokymo studijų, kad studentas pasirinktą temą. Tokiu būdu, studentai ne tik mokosi teorinius pagrindus, bet pradeda įsisavinti technines priemones praturtinti savo patirtį šioje srityje, įgyti saugumą ir informuoti apie savo galimybes.

Mūsų "misija" yra apmokyti specialistus, kurie galėtų dar kartą, takas baigėsi, judėti nepriklausomai sektoriaus viduje, dėl kurių jie buvo apmokyti ir įsitvirtinti per žinias, per savo patirtį mūsų institucijoje sužinojau , Mūsų darbo tikslas yra sukurti naujos kartos specialistų visoje audiovizualinio sektoriaus.

Kinas, prieš ką nors, aistra ir disciplinos. Be šių dviejų veiksnių visai pramonei, kad juda šio sudėtingo pasaulio įrankiais nebūtų. Aistra yra kažkas, kad negali būti mokoma bet turi būti nukreiptas teisinga kryptimi.

etikos

Akademija išlaikyti elgesį pažymėta moralinį integralumą, skaidrumą ir vertybes sąžiningumo, teisingumo ir sąžiningumo. Todėl smerkia bet kokią diskriminacijos formą, kuri yra grindžiamas bet skirtumų ar lyties, seksualinės orientacijos, priklausymo tam tikrai etninei grupei ir nacionalinės ir socialinės kilmės, kalbos, tikėjimo ir religijos, politinių įsitikinimų ir filosofinė, amžiaus, sveikatos būklės ir fizinės bei psichinės įvairovę, arti politinių ir profesinių sąjungų asociacijų, išskyrus aiškiai numatytas taikomus standartus.

kursus

akademiniai kursai

Akademiniai kursai dvejų metų profesinio mokymo kursus, kurių atvesdinti ir ribotas. Mūsų specializacija dalykai šiuo metu yra aštuoni: Scenarijaus, gamybos, kryptis, kryptis fotografijos, garso, asamblėjos, vaidybos ir kino kostiumo. Kiekvienas kursas yra po sėkmingų specialistų, kurie gyvena ir dirba kino kasdien, todėl prieinama studentams visame jų patirtį ir įgimtą aistrą savo amato.

Kurso tikslai

Iš tikslas Roma Film Academy yra nukreipti mokinius į darbą kino ir televizijos pasaulyje, drausminti per įvairi edukacinė programa, kuri gali paskatinti ir praturtinti jų tiek profesionaliai ir asmeniškai, siekiant juos parengti ir jiems tinka gyventi į visų jos daugeliu aspektų rinkinys, be baimės, su nuolankumu, bet tuo pačiu metu, supratimas apie savo galimybes.

Kursai visiškai patikėta profesionalų kino ir televizijos gyventi ir dirbti. nustatyta, kad seks studentus visoje mokymo procese, teikti jiems visą patirtį skaičiai įgyta rinkinių, kur jie dirbo ir toliau dirbti. Tuo metų pabaigoje studentai bus užsiima pasikeičiant daugiau 6 minučių esė gamybos, o antrus metus iš trumpo filmo 12 minučių maks gamybai.

Struktūra kursai

Kiekvienas kursas yra suskirstytas į modulius, kurių kiekvienas yra susijęs su konkrečiu klausimu. Moduliai yra tada padalintas save į mokymo vienetų, kad šiuo klausimu, konkrečią temą. Kiekvienas mokymo vienetas gali imtis vienos ar daugiau klasių ir / ar pratimus. Pamoka arba gręžimo gali pereiti nuo valandą visą dieną, kaip ir šaudymo lauke savaitgaliais atveju. Dalyvavimas yra privalomas ir šis skaičius yra uždarytas.

Mokytojų parkas

Parkas RFA mokytojai yra visiškai unikalus ir prestižinis: jie iš tikrųjų dalis nėra "profesoriai" bendri, bet tikri profesionalai paskolino mokymą. Jos skirstomos tarp kursų dėstytojams, koordinuoti mokytojų, paprasti mokytojai, papildomų mokytojams ir inžinieriai, už daugiau nei 60 specialistų iš visų kursų viso.

Pridėtinė vertė RDA yra būtent dėstytojų atranka: jie svyruoja nuo labai techniškas kaip Stefano Salemme (Steadicam operatoriaus ir operatorius) buvusių doktorantams neseniai ir jau bus pateikti į didesnių Italijos rinkinių vyriausiasis elektrikai ir staklininkai, kad magistras Tullio Morganti garso, apdovanojimai Italijos David di Donatello, redaktorius Paola FREDDI visoje Europos ir tarptautinėje arenoje dėka dabartinį jo naujausias filmas darbus.

Aukšta mokytojų skaičius leidžia RDA registruoti mokytojų santykius / 2 Studentai: 3 arba trys mokytojai kas dvi studentų, didinant mokymosi patirtį kiekvieno mokosi studentas.

kalba

Kursai yra italų kalba, su kai kurių specialių modulių anglų išimties. Šiuo metu kursai veikiantis, gamybos ir kryptis yra tie, kurie turi daugiau VISO VALANDŲ anglų kalba, bet nuo 2014 iki šiandien mes matėme nuo 5% metinės kalba valandas padidėjimą.

Todėl būtina turėti žinių apie vidutinės / didelės italų kalbos lygį, siekiant būti lengvai nacionaliniame tikrovės; Tačiau, mūsų užsienio studentai gali greitai įsisavinti Italijos ir dirbti tiek vidaus priešais ir tarptautiniu mastu su puikių rezultatų.

71% mūsų studentų dirba po vienerių metų RFA diplomu.

ĮRENGINIAI IR ĮRANGA

statiniai

Akademija yra viduje Cinecittà Studios, kuri turi tris vietas, vieną su klasėse ir mokymo sekretoriatas, su garso scenos ir rinkiniai, ir vienas su administracinių įstaigų ir kryptimi. Soundstage yra stiprumo akademijos taškas, su rinkinių, kur studentai praktiką patalpų kadrų, tuo tarpu lauke, studentai turi savo žinioje viena iš labiausiai prestižinių gamtos teatrų Europoje, miesto Roma.

įranga

Akademija, be to, turinti savo žinioje įrangos skaičių kiekvienam konkrečiam skyriui, įkūrė sėkmingą partnerystę su pirmaujančių specialistų ir paslaugų sektoriuje, kurie pagal mokymo programą remti mokytojų darbą teikiant atsigavimo priemones Išplėstinė (pvz., raudona, Alexa, Canon, juoda magija, Steadicam), projektoriai, garso sistemos, ir dar daugiau. Studentai taip pat atlieka specialias pamokas tuo pačiu tarnybai, kuri bus jų profesinės literatūros už mokyklos ribų, todėl rengiant pagrindinius įrankius jie susiduria darbo rinkoje.

parama

Roma Film Academy visada labai atidūs prie studentų poreikių ir šiuo tikslu įsteigti įvairių rūšių konvencijų, susijusių tiek su svetingumą, kad kitus gyvenimo aspektus sostinėje.

Į tikrųjų mokinys, remia HR katedros nuo įtraukimo į tyrimą metu: rasti kambarį ar namą pasidalinti su kitais studentais, kreipkitės į pirminės sveikatos priežiūros gydytojas, kreipkitės į mokesčių kodą užsieniečiams, yra visos veiklos, į kurias studentas išorinis gauna sekretoriato paramą.

Be to, eksponuoti oficialų RDA kortelę turi teisę nuolaidas įvairioms paslaugos: už Cinecittà valgykloje tarifas, sumažinimą dėl kino bilietai, knygynuose, operos, iki B

Nemokamai mūsų studentai gali pasinaudoti DVD filmų nuoma iš daugiau nei 600 pavadinimų per privačios kolekcijos RFA.

REGULIAVIMO

Etikos kodeksas

Kodeksas nustato pagrindinius principus, į kurią visi tie, kurie dirba, turi laikytis darbo ar studijų akademijoje. Nesilaikant etikos rodomų kodas gali sukelti nedelsiant pašalinus akademijos.

Akademijos Taisyklės

Akademija reglamentas apima taisykles, garantuojančias tinkamą veikimą mokymo struktūrą ir jai būdingais procesais. Šio reglamento laikymasis yra būtina, bet nepakankama sąlyga veikti dėl bet kokios priežasties per akademijoje.

Šis vadovas mokykla

Mokykla vadovas yra taisyklių rinkinys už reglamento įgyvendinimą ir yra numerius, duomenis, kainas, kartus, išlaidas datas ir kitą kiekybinę informaciją. Tai informacinėje ir ne reguliavimo, tai yra, visada remiasi nuostatų.

Kokybės vadovas

Kokybės vadovo pateikiama kaip ji sudarė apžvalga ir veikia kaip akademijos ir tarnauja tiek nustatyti gaires vidiniam naudojimui, tiek iliustruoti ne sistemą (arba trečiosios šalies sertifikavimo įstaigos): tai yra pagrindinė nuoroda patikrinti sistemos taikymą ir jos atitiktį etalonų.

VIETA

Cinecittà

Plėvele studijos Cinecittà yra 9 km nuo Romos, kurio 400.000 kvadratinių metrų ploto centre.

Cinecitta dabar Europos kino pramonės centru už visą ciklą filmų, grožinės literatūros, televizijos, reklamos ir muzikos video produkcijos: nuo gamybos, redagavimas, į specialiųjų efektų kūrimui.

A Cinecittà Productions, naudojant didelius darbo erdves ir technologijas bei pateikiant tiekimo pilną nuoma techninėmis priemonėmis modernaus ir atnaujintą atsigavimo.

Tai leidžia jums sukurti įspūdingiausių ir fantastišką dekoracijos ir pareikšti dėl nustatytų didžiausių pramonės specialistų, atitinkančių net išrankiausių reikalavimus.

Savaime suprantama, kad studentams RFA formos viduje studijos yra puikus likimo ir yra didžiulė galimybė, nes daugelis iš jų iš tikrųjų, perėjimas nuo mokymosi nustatytas profesinės ir sumokėjo atsitinka be didelių pastangų viduje kūrinius, kad cikliškai paleisti Cinecittà.

Roma

Roma, taip pat būdama istorinės, meninės ir kultūrinės Europos Vakarų pasaulio išraiška, yra turtingas kapitalo idėjų ir veiklos studentas, kuris ketina spręsti septintojo meno.

Gražiausių ir senovės salės meno namai kine, daugelio kino festivalių, Romos kino festivalis ir prestižiniai teatro tvarkaraščiai reiškia, kad gyvena sostinėje yra meninė patirtis, taip pat žmogaus, sunkiau nei bet kada.

Mes galime suteikti kursus Italų kalba su angliškais modulius. Mes nesiūlome kursus visiškai anglų kalba.

Programos mokomos:
Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Roma Film Academy

Kryptis kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su nukreipimo departamentas. Valandos yra išmokėta apie 1000, kurios skiriasi ... [+]

Kryptis kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su nukreipimo departamentas. Valandos yra išmokėta apie 1000, kurios skiriasi priklausomai nuo planuojamų kūrinius.

Metai - aiškinimas Tekstas ir Shots

Pagrindinis formavimas pirmaisiais metais sukasi aplink kino struktūros supratimo, nuo pastojimo, projektavimo, įgyvendinimo, visų pirma vizualinių scenos ir tada grupių scenos. Du ramsčiai pirmojo metų formavimas yra Raštas kursai Vaizdinė mažo biudžeto ir dirbti su kamera. Visų pirma, mes sutelkti dėmesį į pasakojimo ir vaizdo (scenarijaus) metodus statybos, tada keičia raštu į kadrų (Inquadrature sąrašą ir siužetinės linijos) turi būti įgyvendinami savaime. Nebus raštingumas ir mokymai filme nustatyti valdymo (asistentas direktoriaus) ir post-produkcijos (surinkimas).... [-]

Italija Rome
October 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roma Film Academy

Fotografijos Kryptis kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su fotografijos skyrius. Valandos yra numatyta maždaug 950, kuri ... [+]

Fotografijos Kryptis kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su fotografijos skyrius. Valandos yra numatyta maždaug 950, kurios skiriasi priklausomai nuo planuojamų kūrinius.

Metus - Set fotografija

Fotografijos teorija, mašina iš lizdo į skaitmeninio kino, lęšiai, žibintai, tuo Filmica struktūrą, procedūrų ir saugos rinkinys, taip pat techniniai žingsniai paveikslėlio susiję su sudėties ir įrėminimas tyrime yra centrai pirmojo metų kursą. Jie sukurti ne į konkrečių metų srityse kinematografiją kaip visumos įvesti antras metų programos pabaigoje.

II metai - Kryptis Fotografijos

Antraisiais metais mes gauname daugiau į pažangias technologijas ir sudėtingų profesionalių kambarių detales, studijuoja Steadicam, Elettricismi ir Macchinismi išsivystė, pagrindai gydyti postprodukcijos kino ir formatai internete ir seriality TV, per daugiau "auteur" fotografija. Fotografijos analizė naudojant stilių ir žanrų majoras istorijos Kinas, iš scenos sudėtingumo plėtra ir išvaizdą bei nuotaiką knygos kūrimas patikslinkite stilių ir asmenybę studentas.... [-]

Italija Rome
October 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roma Film Academy

Iš žinoma Garsas dvejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su garso departamentas. Valandos yra numatyta maždaug 900, kurios skiriasi prikl ... [+]

Iš žinoma Garsas dvejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su garso departamentas. Valandos yra numatyta maždaug 900, kurios skiriasi priklausomai nuo planuojamų kūrinius.

Metai - Tiesioginės pavaros

Pirmieji patikimo teorijos iš fiziniu požiūriu gauti išmokti visas technikas ir instrumentarijų garso inžinierius, įrašymo garsus ir dialogus rinkinys ir vietą. Tuo pirmųjų mokslo metų pabaigoje studentai imtis praktinių stažuotės laikotarpį į vieną iš garso tarnyba mokyklos partnerės laboratorijoje, konsoliduoti ir išplėsti priemones, terminologijos praktiką ir artėja techninę nuoma.

Metų II - Įrengimas garso ir Mix... [-]

Italija Rome
October 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roma Film Academy

Iš kino kostiumo kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su kostiumų departamentas. Valandos yra numatyta maždaug 950, kurios ... [+]

Iš kino kostiumo kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su kostiumų departamentas. Valandos yra numatyta maždaug 950, kurios skiriasi priklausomai nuo planuojamų kūrinius.

Metai - Istorija ir technika

Už kino kostiumai yra pagrindinis elementas kuriant ir statant simbolių ir istorija, taip pat išvaizda ir būdu iš filmo. Kaip su žmonėmis, kostiumų niekada negali būti bendrinis, bet tai realybė; tai kodėl kostiumas darbas gali būti sulygintas su ta antropologė. Todėl pirmaisiais metais daugiausia dėmesio skiriama pagrindai ir pagrindų iš kino kostiumų, departamentas organizacijoje, meistriškumo ir siuvimo technologijas istorijos, lygiagrečiai su kino kalbos raštingumo visų padalinių ir pagrindinio informacinių technologijų srityje.... [-]

Italija Rome
October 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roma Film Academy

Vaidybos kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su dauguma. Valandos yra numatyta maždaug 900, kurios skiriasi priklausomai ... [+]

Vaidybos kursas yra dviejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su dauguma. Valandos yra numatyta maždaug 900, kurios skiriasi priklausomai nuo planuojamų kūrinius.

Metus - Įrankiai ir technika

Pirmieji vaidyba dėmesys skiriamas dikcija metodus, balso Švietimas, dainuoti ir kūno judėjimo. Visi šie dalykai yra tiriamas atskirai su savo atskaitos mokytojams, ir tada bus išbandytas laboratorijoje ir grupinių pratimų metu. Jūs išmoksite analizuoti teksto studijuoja klasika teatro ir kino vakarus. Jis iš karto tampa susipažinę su klasėje ir dėl rinkinys išmokti procedūras ir kino gamybos grafikus kamera, kaip dirbti su šviesa, mašina lizdas ir mikrofono rinkinį, ir kaip sekti direktoriaus nurodymus.... [-]

Italija Rome
October 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roma Film Academy

Gamybos kursas yra dvejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su gamybos padaliniu. Pateiktos valandos yra apie 950, priklausomai nuo laukia ... [+]

Gamybos kursas yra dvejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su gamybos padaliniu. Pateiktos valandos yra apie 950, priklausomai nuo laukiamos produkcijos.

I metai

Kursas apima visus su gamyba susijusius pramonės ir verslo duomenis. Pirmaisiais metais mes sutelkiame dėmesį į techninius departamento sudėties aspektus, susijusius su rinkiniu, arba mes sužinojame apie užduočių ir priemonių saugumą pagal nustatytus reikalavimus ir galiojančius teisės aktus, mes nagrinėjame " direktoriaus padėjėjo (JAV prasme)" vaidmenį. Leidimo sekretorius , Vietos skaitytojas ir vadybininkas. Mokymas apima ne tik komplekto ir trupės valdymą, bet ir biudžeto tyrimą , scenarijų spėliojimą su filmo magija , taip pat vykdomosios produkcijos organizavimo užuominą, skirtą antrųjų metų programai pristatyti.... [-]

Italija Rome
October 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Roma Film Academy - Mirrors

Roma Film Academy - Cinema is all around you

Roma Film Academy - Reload, Focus, Achieve

Address
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios Via Tuscolana, 1055
I 00173 Rome, Lazio, Italija