Palazzo Spinelli Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Palazzo Spinelli Ne pelno siekianti asociacija buvo įkurta 1998 m. Palazzo Spinelli tikslas yra apsaugoti pasaulio kultūros paveldą, skatinant, organizuojant ir valdant iniciatyvas studijų, konservavimo, restauravimo, skatinimo ir išsipildymas kultūrinio ir meninio paveldo.

"Palazzo Spinelli veikia daugiau nei trisdešimt įvairių šalių, organizuojant mokymo programas ir kvalifikacijos kėlimo kursus žmonėms, dirbantiems kultūrinio paveldo valdymas, konservavimo, restauravimo, kultūros ir aplinkos turizmą, taip pat renginio organizavimo srityje. Asociacija taip pat vykdo projektus, bendradarbiaujant su valdžios institucijų ir privačių kompanijų, tokių kaip Europos Komisijos, UNESCO ir Italijos užsienio reikalų ministerija. Mūsų darbas su ministerijos atliekamas pagal bendradarbiavimo susitarimus mokslo, technologijų ir kultūros srityse prisiimtų daugiau nei 40 vyriausybių visame pasaulyje sistemos.

"Palazzo Spinelli yra daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje daugiau nei 300 magistrantūros kursus baigti ir daugiau nei 1700 abiturientų, todėl atskaitos tiek Italijoje, tiek užsienyje tašką. Asociacija taip pat siūlo praktinio mokymo, planavimo, veiklos ir reaguoja į darbo rinką, nuolat buvo ne restauravimo ir konservavimo sektoriuje priešakyje.

Mūsų misija

"Prisidėti prie švietimo ir sąmoningas naudojimo meninio ir kultūrinio paveldo žmonijai kuriant valdymo modelių, kuriais siekiama padidinti priklausymo, palūkanų, pagarbos ir supratimo apie savo ir kitų šalių kultūras jausmą".

Akreditavimas

"Palazzo Spinelli yra akredituota institucija Toskanos regiono valdžios institucijos (Regione Toscana - dekretas Nr 2003 m 1722 25.), O nuo jos įkūrimo, jis nusprendė kursus ministerijos pripažintas visuomenės Instrukcija ir gerovės (pagal Įstatymą Nr 845 iš. 21/12/1978). Nuo 2010 ji taip pat buvo iš ELIA (Europos lygos meno institutų) narys, ir yra lygoje anketa konservavimo ir restauravimo skyriaus vadovas.

Kokybės sistema

Institutas turi kokybės politiką, kuri yra sertifikuota pagal ISO 9001: 2008 standartus. Mūsų tikslas yra nuolat gerinti Instituto vidaus procesus ir procedūras, skatinti pokyčius per struktūrą ir skatinti nuolatinį kultūrinius mainus su mūsų visuomenėje.

"Palazzo Spinelli skatina idėją, kad mokymas nėra tiesiog įtakos žmogaus, pilietinės ir kultūrinės sąžinės studentų, bet taip pat tarnauja perduoti esminį plataus masto žinių ir profesinį informuotumą, taip pat teikia įgūdžius, atpažinti ir prisitaikyti prie mūsų besikeičiančios visuomenės ir verslo pasaulyje.

"Palazzo Spinelli tikslai yra šie:

 • Sukurti mokymo iniciatyvas, grindžiamas nekilnojamojo analizės profesinės ir mokymo reikalavimus
 • Organizuoti veiklą, užtikrinančią optimalias sąlygas paslaugų teikimo, siekiant užtikrinti efektyvų mokymąsi
 • Skatinti ir plėtoti santykinius žmogiškuosius išteklius dirbti kuriant ir realizuojant mokymo veiklos
 • Skatinti bendradarbiavimą su nacionalinėmis ir tarptautinėmis valstybinių institucijų ir privačių bendrovių palengvinti nevaržomą judėjimą profesionalai
 • Bandymo novatoriški mokymo metodai susiję su kompetencija, valdymo ir profesinės veiklos

Norint pasiekti šiuos tikslus, "Palazzo Spinelli organizuoja kultūrinius ir mokslinius renginius Italijoje ir užsienyje, bendradarbiauja su valdžios institucijų ir privačių bendrovių. Iniciatyvos visi siekiama skleisti žinias apie meno, mokslo ir kultūros žiniomis, taip pat palengvinti mokslinius tyrimus, apsaugą ir atsietai kultūrinio ir meninio paveldo.

narystė

Nuo pat savo sukūrimo, institutas prisijungė kelis nacionalinius ir tarptautinius tinklus, taip pat partnerystės, kurių konkretus tikslas yra kultūros paveldo išsaugojimas ir ekonomiškas pasaulis.

Ypač pastaraisiais metais, institutas prioritetai buvo įskiepyta į platesnę Europos integracijos procese kultūros plėtrą, kuriais siekiama gaminti daug pastangų palikti krizės ir sukurti sąlygas ekonomiškas ir aukštojo užimtumo.

Strategijoje "Europa 2020" yra augimo planą, kad yra unikalus, iki daugiau efektyvių investicijų į švietimą, mokslinius tyrimus ir inovacijas. Ačiū, kad lemiamą pasirinkimą naudai ekonomikos, kuria siekiama aplinkos ir tvarumo apsaugos, strategija siekiama sukurti daugiau darbo vietų ir mažinti nedarbo.

Šiuo metu institutas laikosi šiomis organizacijomis:

 • ELIA (Europos institutų lyga menų), Amsterdamas
 • "Europa Nostra", Olandija
 • Anna Lindh fondas, Mozė Egipte
 • FAI (Fondo Ambiente Italiano), Italija
 • VMU (Fondation AU Už nuopelnus "karininkas européen), Liuksemburgas
 • ICFAD (Tarptautinė taryba dailės dekanai, JAV)
 • SEMA ( "Société d'skatinimas AUX Metiers d'Art), Prancūzija
 • Città begalinis, Italija
 • Associazione Partneriai "Palazzo Strozzi (garbės narys), Florencija

"Palazzo Spinelli yra narys nuo ELIA (Europos lygos institutų menai) įsikūrusi Amsterdame valdybos ir ji vaidina pagrindinį vaidmenį tarp valstybių institucijų, dirbančių konservavimo ir restauravimo.

ELIA, yra didžiausias tinklas institucijų vaizduojamosios ir taikomosios dailės Europoje ir turi daugiau nei 400 narių, kurie pritraukia daugiau nei 350.000 studentams.

Vietos

Florencija

Palazzo Spinelli

Address
Via Maggio, 13
50125 Florencija, Toskanoje, Italija
Telefonas
+39 055 213086