MasterPrep International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūsų tikslai yra iš visko, ką darome šerdies!

MasterPrep yra tarptautinė komanda profesionalių instruktorių, kurių paslaugos yra skirtos padėti kandidatams pasiekti aukščiausią įmanomą testų rezultatus. MasterPrep reiškia užtikrintai vaikščioti į jūsų priėmimo į MBA programų ar magistro / bakalauro laipsnį arba verslo mokyklų visame pasaulyje.

Pradedant tokias programas dažnai galima pasirodyti esąs nelengvas uždavinys ir bus visada reiškia atsižvelgiant sunkius bandymus, raštu įdomių ir gerai struktūrizuotais esė, ir užtikrintai tvarkymo interviu procesą, siekiant įrodyti, kad jums tinka profilį ir, kad esate teisus asmuo turi būti dėl šios programos.

asmeninį požiūrį MasterPrep siūlo kandidatus savo išbandytą patirtį ir didelę profesionalumą, sutelkiant dėmesį tik į konkrečias kiekvieno studento poreikius ir objectives.We atlikti pradinį vertinimą, siekiant nustatyti geriausią mokymo kelią nuo kiekvieno kandidato profiliu, tiek kalbos mokėjimo ir atrankos testų. Be to, mūsų E-mokymosi paramos ir bandymo modeliavimas, leidžia mums sukurti labai tikslingai ir labai veiksmingas mokymo plan.Our patyrę instruktoriai gali padėti jums sukurti asmeninį studijų planą, kuris optimizuoja laiką jūs turite rasti ir kad atsižvelgiama į visus tavo kitų įsipareigojimų, kurie gali stovėti į savo preparato (ty darbo įsipareigojimus, ribotos studijų laikas, ir tt) būdu.

E-mokymasis Be teikiant klasės pagrindu prep programas, MasterPrep sukūrė integruotų e-mokymosi sprendimai masyvo. Su mūsų labai sėkmingų tolimojo prep programas per mūsų vaizdo konferencijų platforma, ir per mūsų e-kursų ir e-knygų, mes galime pasiekti studentus visur ir pristatyti mūsų priemoka bandymų prep paslaugas savo namuose ar biure komfortą.

Profesionalus personalas ir palankią aplinką Kartu su metu ekspertai dalyko srityje, mūsų treneriai yra puikūs mokytojai. Jie nuolat palaiko ryšį vienas su kitu ir reguliariai dalyvauti kvalifikacijos kėlimo kursuose, siekiant, kad būtų visada sekti naujausius pokyčius mokymo ir bandymo paruošimo pasaulyje. Tai kodėl MasterPrep gali pasiūlyti aukščiausius mokymo standartus pramonėje ir užtikrinti, kad kandidatai gauna geriausią įmanomą service.MasterPrep sąmoningai pasirinko apriboti jos grupės kursai dydžio, kad būtų galima daugiau dėmesio skirti konkrečiai kiekvieno dalyvio poreikiai.

išsami Paslaugos MasterPrep komanda gali padėti jums nustatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir gali padėti jums sukurti individualų požiūrį, kad padės jums per visą paraišką process.From bandymo paruošimo, su asmeninį studijų planą, kuris bus optimizuoti laiką jūs turite rasti, kad priėmimo konsultavimas, esė redagavimo ir instruktavimas, mes galime išmokyti jus su visais svarbiausiais-elementų, reikalingų sėkmingam pristatymas.

Vietos

Milanas

Address

Via V. Monti, 8

20123 Milanas, Lombardija, Italija

Roma

Address
Piazza Marconi 15
00144 Roma, Lazio, Italija

Neapolis

Address
Via Cesario Console, 3
80132 Neapolis, Kampanija, Italija

Ciurichas

Address
Badenerstrasse 816
8049 Ciurichas, Ciurichas, Šveicarija