Milan Fashion Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Milano mados apgyvendinimu

Pirmieji skulptūra Italijos mados Italijos kursus internetu.

Intensyvūs kursai mados Trumpai - atviras visus metus kursai - Registracija kiekvieną pirmadienį.

Atraskite mada Italijoje! Jūs negalite patirti nejausdama

www.milanfashioncampus.it

Nuo 2003 m Milanas Mada bendrabučiu siekia skleisti Italijos mados kultūrą, naudojant internetą. Mūsų mados kursus padėti studentams tobulinti savo stilių asmeniškai ir įsigyti unikalų italų stiliaus. Milano mados Campus įkūrėjas Angelo Russica, kuris gimė ir užaugo Šveicarijoje, bet yra Sicilijos kilmės.


Atsižvelgdama baigė mados studijas Milane, Angelo Russica paėmė savo pirmuosius žingsnius į mados pasaulį kaip asistentas Giorgio Correggiari, kur jis susitiko su Domenico Dolce ir Stefano Gabbana (Dolce & Gabbana). Turėjau palikti dalyvauti karo tarnybos vienerius metus. Grįžęs, jis dirbo kartu su Italijos kompanija BARBAS (vyriškų drabužių). Tada jis turėjo vienas iš įdomiausių profesinės patirties savo karjerą: jis pradėjo dirbti asistentu dizaineris Gianni Versace, su kuriais jis dirbo 5 metus projektavimo moterų ir vyrų kolekcijas: Genny, Spazio ir Versus. Po šios patirties, jis išvyko į Ispaniją 4 metus, kur jis dirbo su Induyco - El Corte Inglés Madride. Kai jis grįžo, jis pradėjo dirbti kaip mados konsultantas Gruppo Marzotto, Miroglio Vestebene, Gruppo Max Mara, taip pat Japonijoje su viena iš pirmaujančių pasaulio kailių įmonių, bendrovė karaliaus.


Per savo metų dirba mados pasaulyje Angelo jaučiamas didžiulis nusivylimas jaunimą lankyti mokyklas prestižiniuose mados: Deja, jis suprato, kad po trejų metų studijų, kur jie praleido daug pinigų, jie neturėjo kietas žinios ir neseniai baigusieji studijas dažnai net ne turėjo galimybę daryti stažuotę.


Taigi, supratau, kad ten buvo daug reikia nuveikti, todėl jis įkūrė Milano mados miesteliu, siekdamos suteikti jauniems žmonėms galimybę sužinoti apie mados pasaulyje be išlaidų Fortune tikslas, pritaikytume pagalbos ir Atsiliepimai ir tuo pačiu metu su turiniu su realių ir praktinių požiūrių: kaip darbas yra atliekamas profesinėje aplinkoje.


Jo tarptautinė patirtis leido jam sukurti savo karjerą kaip dizaino konsultantas, ir galiausiai į švietimą.


Milano mados apgyvendinimu nuolat tobulina ir kurti intensyvius kursus, kurie gali leidžia studentams pasiekti visą savo potencialą, be to, kad eiti per ekonominių sunkumų.
Mūsų mokykla siekia pasiekti savo studentams kompetenciją, mokyti iš kolekcijos kūrimą, sukurti istorijas, kad sujungti audinį ir spalvą, mokslinių tyrimų į kostiumus kad gali padaryti tai unikalus kūrinys detales. Taigi, taip pat ji siekia papildyti kūrybingą dalis su programinės įrangos naudojimu. Kaip dirbti prekybos ir inovacijas, o mados kolekcija yra sukurta, nuo idėjos, planavimo ir vykdymo?
Milano mados apgyvendinimu dirba su lanksčiomis programomis daugiausia dėmesio turinio studentų interesus. Su mažų klasių ir atidus ir asmeninį aptarnavimą, studentai gauna grįžtamąjį ryšį apie savo darbą, siekiant padidinti savo kūrybinius gebėjimus ir plėtoti kritiškai savo kūrybinį procesą. Milano mados apgyvendinimu siūlo tarptautinę aplinką, kurioje studentai iš viso pasaulio, iš Europos, Azijos, Afrikos, Amerikos. Tai leidžia kultūrinius mainus, kur studentai plėsti savo pasaulėžiūrą, patirti naujų ir skirtingas kultūras, kurie daro įtaką savo stiliaus pojūtį ir estetikos, o turintys galimybę sukurti įdomių ir praturtinti kontaktus savo karjerą į pasaulio mada.

Vietos

Milanas

Milan Fashion Campus Fashion Courses

Address
MILAN FASHION CAMPUS
Via Broggi 7

20129 Milanas, Lombardija, Italija
Telefonas
+39 02 2682 2730