LABA - Liberal Academy Of Fine Art

Įvadas

Oficialus aprašymas

LABA Florencijoje yra MIUR (Švietimo ir mokslo ministerija) įgaliotoji dailės akademija. Aukšto meninio ugdymo institutas, kuris visada sutelkė dėmesį į "novatoriškus" būdus, artimą naujoms technologijoms ir daugialypės terpės priemonių naudojimą. Akademiniai kursai, lygiaverčiai laipsniui, yra suskirstyti į 3 2 skyrius " Fotografija", "Grafinis dizainas"

LABA yra didaktinis tinklas, turintis biurus Italijoje ir užsienyje. Florencijos įstaiga veikia nuo 2001 m. , Turėdama tik fiksuotojo skaičiaus kursus (iki 20 studentų), beveik 600 studentų, kurie mokosi per daug profesionalių laboratorijų, turinčių daugialypės terpės ir naujausios kartos įrangą , naudojimą optimaliausiomis priemonėmis.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

Studentai atvyksta iš viso pasaulio, o akademija per metus tapo nuolatinių kultūrinių ir etninių mainų vieta, kurioje skirtingų gyvenimo būdų, kultūrų, religijų ir etninių grupių žmonės susitinka, diskutuoja ir tikrina savo žinias apie meną, kūrybiškumą, grožį ir harmonija.

"LABA" visada stengėsi sukurti reikšmingą sinergiją, įtraukdama fondus, asociacijas ir viešąsias institucijas, pavyzdžiui, muziejus, savivaldybes, provincijas, regionus ; tačiau labiausiai bendradarbiauja su tarptautinėmis standartinėmis kompanijomis, tokiomis kaip " Cartiere Fedrigoni", "Rifle", "Alessi", "Martinelli Luce", "Mantellassi 1926", "Artemide", "Alpitour e MBM Biliardi", kad studentai baigė profesinio mokymo kursą rengdami projektus, susijusius tiek su didaktika, tiek su pramonės produkcija.

LABA ir jos partneriai sukūrė ad hoc edukacines programas, tinkamų formuojančių dalykų apibrėžimą, bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje, kad būtų galima nuolat tobulinti studentų sukurtą ir parengtą darbą, pats "Laba" nuolat naudojasi ištekliais taip, kad būtų plečiamas įmonės bendradarbiavimo tinklas.

Be Erasmus Plus programos, pastaraisiais metais LABA aktyvavo tarptautinę sąveiką ; suteikiant dar daugiau pastangų švietimui, kuris yra Europos lygmeniu sukurtos sistemos, Europos kreditų perkėlimo sistemos dalis , dalis, naudinga studentų judumui palengvinti ne tik Italijos universitetų fakultetuose, bet ir Europos bendrijos šalyse, turinčioms įvairias galimybes kaip trejų metų treniruotės Italijoje ir per ateinančius dvejus metus vienoje iš ES valstybių narių. Internacionalizacijos procesas taip pat yra aktyvus užjūrio šalyse, nes prieš kelerius metus prasidėjo bendradarbiavimas su Stepono F. Austino valstybiniu universitetu ir Angelina Koledžas (JAV).

2015 m. LABA prižiūrėjo Italijos kultūros festivalį Čekijoje .

Florence

LABORATORINĖ ĮRANGA

"LABA Laboratories" turi profesionalią įrangą ir naujausias technologijas. Yra dvi Studijos su visomis apšvietimo sistemomis ir puikiais fotografavimo įrankiais ("Nikon" fotoaparatais ir "Canon" vaizdo kameros). Analoginių vaizdų kūrimui, taisymui ir spausdinimui yra tamsia erdvė. Kabinetas aprūpintas magnifikais, optiniais stendais, talpykloms kurti ir tvirtinti ir tt Kompiuterių laboratorijos yra prieinamos, kiekvienoje iš jų įrengtos 20 MACINTOSH (naujausios kartos) darbo vietos, taip pat aukštos klasės spausdintuvai ir skaitytuvai. Tapybos laboratorija susideda iš didelės salės, kurioje studentai turi galimybę išreikšti save pagal savo ypatybes, taikydami įvairias technologijas. Modeliuose yra nuogas pamokos.

Florence

MOKYMO PASIŪLYMAS

LABA visada orientuota į inovacines Pathways , įjungiant akademiniuose kursuose organizuotas 3 2, lygiaverčius trumpų laipsnių ir specializacijos adresų, susijusių su naujų technologijų ir įtraukiant žiniasklaidos susijusių su multimedijos naudojimą. Mokymo pasiūlymas suskirstytas į dvi kategorijas: "Fotografija", "Grafinis dizainas" ir "Multimedia", "Vizualiniai menai", "Dizainas", "Mada".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Matyti Summer courses »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Fotografijos Vasaros Kursas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 savaites June 2018 Italija Florencija + 1 daugiau

Florencija yra galutinis Italijos miestas architektūrai, miestų kraštovaizdžiui ir nelygybės nuotraukoms; jis keičiasi nuo žaliųjų kalvų iki siauros gatvės, nuo istorinių pastatų ir skulptūrų iki mados parduotuvių ir klubų. [+]

Šis kursas suteikia studentams žinių apie Florencijos kultūrą

Studentai bus skatinami siekti savo asmeninių interesų ir aistros, ieškant ir stebėdami Florenciją per vietinių gyventojų lęšius .

Akademinė kreditasPasibaigus terminui, studentai gali paprašyti Eas Srl stenogramos su ECTS (European Credit TransferJAV vienetai (kredito). LABA vasaros kursai yra lygiagrečiai JAV ir Europos universitetų kreditų perkėlimo sistemai, tačiau kiekvienas mokinys yra atsakingas už namų universiteto perkėlimo politikos žinojimą. Pasibaigus terminui, studentai gaus ir savo klases.Svarbios pastabosStudentams, kurie dalyvauja nesusijusiose institucijose, akademiniai kreditai gali būti išduodami vidaus tekstuose. Studentai privalo patikrinti savo akademinį patarėją savo namų įstaigoje, norėdami sužinoti, kokį stenogramą reikia sėkmingam kreditų pervedimui.Mokyklos įrašų stenogramaToliau pateikta informacija taikoma tik tiems moksleiviams, kurių gimtąja institucija reikalaujama, kad "akredituota, laipsnį suteikianti įstaiga Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitose šalyse pateiktų" įrašų rašymo mokyklą ", siekdama perkelti kreditus į savo laipsnį.Studentai, kurie kreipiasi į Įrašų mokykląSrautas turi prašyti anksčiau reikalingas formas. Už šią paslaugą taikomas papildomas mokestis.Išvykos ​​į gamtą"LABA" dirba su kelionių agentūromis, organizuojančiomis dienų keliones, savaitgalius ir rudenįDAYTRIP: Cinque Terre Liguria, Venecija, Chianti (Šire), San Gimignano, Siena, Modena-FerrariSavaitgalis: Roma, Amalfio pakrantė, Pompėja, Verona Romeo [-]

Interjero Dizaino Vasaros Kursas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 savaites June 2018 Italija Florencija + 1 daugiau

Interjero dizaino kursai treniruoja studentus į italų jausmą grožį. Mes sutelksime dėmesį į "Italian Store Design" ir "Florence" namus pagamintus prekių ženklus, tokius kaip Gucci, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli ir Emilio Pucci. [+]

Šis kursas suteikia įgūdžių, susijusių su objektų ir baldų interjero dizainu, sukuriant įvairią interjero aplinką, kuri išdėsto tapatybę ir atmosferą per tūrio dizainą , konkrečių elementų išdėstymą ir naujų bei esamų paviršių ir medžiagų apdorojimą. .

Šis kursas skirtas tiems studentams, kuriems reikia praktikuoti interjero dizainą, dirbantį Florencijos prabangos atmosferose , pvz., Namuose, apartamentuose ir istoriniuose pastatuose .

Akademinė kreditas

Pasibaigus terminui, studentai gali paprašyti Eas Srl stenogramos su ECTS (European Credit Transfer

LABA vasaros kursai yra lygiagrečiai JAV ir Europos universitetų kreditų perkėlimo sistemai, tačiau kiekvienas mokinys yra atsakingas už namų universiteto perkėlimo politikos žinojimą. Pasibaigus terminui, studentai gaus ir savo klases.... [-]


Vaizduojamasis Menas - Piešimas

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites June 2018 Italija Florencija

Šis kursas suteikia įgūdžių, susijusių su vaizdu į Florencijos miesto centrą. Turinys parengia studentus būsimos tapybos profesijai, praktikuojančiai klasei ir "einantis paprastą orą", meno vietas Florencijoje. [+]

Šis kursas suteikia įgūdžių, susijusių su vaizdu į Florencijos miesto centrą. Turinys parengia studentus būsimos tapybos profesijai, praktikuojančiai klasei ir "einantis paprastą orą", meno vietas Florencijoje.

Technika pagrįsta dažymo priemonėmis, įskaitant akrilinę, aliejų ir akvarelę . Aplankydami Florencijos muziejus ir miesto erdves, studentas turės meno ir pastatyto kraštovaizdžio apžvalgą, o galutinis paveikslo tikslas - sutelkti dėmesį į perspektyvą .

Akademinė kreditasPasibaigus studijų laikui, studentai gali paprašyti "Eass Srl" stenogramos su ECTS (European Credit TransferSvarbios pastabosStudentams, kurie dalyvauja nesusijusiose institucijose, akademiniai kreditai gali būti išduodami vidaus tekstuose. Tai yra studento atsakomybėpatikrinkite savo akademinį patarėją savo namų įstaigoje, kad sužinotumėte, kuris stenograma reikalingas sėkmingam kreditų pervedimui.Mokyklos įrašų stenogramaToliau pateikta informacija taikoma tik tiems moksleiviams, kurių gimtąja institucija reikalaujama, kad "akredituota, laipsnį suteikianti įstaiga Jungtinėse Amerikos Valstijose ar kitose šalyse pateiktų" įrašų rašymo mokyklą ", siekdama perkelti kreditus į savo laipsnį. Studentai, kurie kreipiasi į Įrašų scenarijaus mokyklą, turi prašyti anksčiau reikalingų formų. Už šią paslaugą taikomas papildomas mokestis.Išvykos ​​į gamtą"LABA" dirba su kelionių agentūromis, organizuojančiomis dienų keliones, savaitgalius ir rudenįDAYTRIP: Cinque Terre Liguria, Venecija, Chianti (Šire), San Gimignano, Siena, Modena-FerrariSavaitgalis: Roma, Amalfio pakrantė, Pompėja, Verona Romeo [-]

Vaizdo įrašai

LABA Presentation

Kontaktai
Vietos adresas
LIBERA ACCADEMIA DI BELLE ARTI
Piazza di Badia a Ripoli, 1/A
50126 Florence (Italy)

Florence, IT