Oficialus aprašymas

LABA Florencijoje yra MIUR (Švietimo ir mokslo ministerija) įgaliotoji dailės akademija. Aukšto meninio ugdymo institutas, kuris visada sutelkė dėmesį į "novatoriškus" būdus, artimą naujoms technologijoms ir daugialypės terpės priemonių naudojimą. Akademiniai kursai, lygiaverčiai laipsniui, yra suskirstyti į 3 2 skyrius " Fotografija", "Grafinis dizainas"

LABA yra didaktinis tinklas, turintis biurus Italijoje ir užsienyje. Florencijos įstaiga veikia nuo 2001 m. , Turėdama tik fiksuotojo skaičiaus kursus (iki 20 studentų), beveik 600 studentų, kurie mokosi per daug profesionalių laboratorijų, turinčių daugialypės terpės ir naujausios kartos įrangą , naudojimą optimaliausiomis priemonėmis.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

Studentai atvyksta iš viso pasaulio, o akademija per metus tapo nuolatinių kultūrinių ir etninių mainų vieta, kurioje skirtingų gyvenimo būdų, kultūrų, religijų ir etninių grupių žmonės susitinka, diskutuoja ir tikrina savo žinias apie meną, kūrybiškumą, grožį ir harmonija.

"LABA" visada stengėsi sukurti reikšmingą sinergiją, įtraukdama fondus, asociacijas ir viešąsias institucijas, pavyzdžiui, muziejus, savivaldybes, provincijas, regionus ; tačiau labiausiai bendradarbiauja su tarptautinėmis standartinėmis kompanijomis, tokiomis kaip " Cartiere Fedrigoni", "Rifle", "Alessi", "Martinelli Luce", "Mantellassi 1926", "Artemide", "Alpitour e MBM Biliardi", kad studentai baigė profesinio mokymo kursą rengdami projektus, susijusius tiek su didaktika, tiek su pramonės produkcija.

LABA ir jos partneriai sukūrė ad hoc edukacines programas, tinkamų formuojančių dalykų apibrėžimą, bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje, kad būtų galima nuolat tobulinti studentų sukurtą ir parengtą darbą, pats "Laba" nuolat naudojasi ištekliais taip, kad būtų plečiamas įmonės bendradarbiavimo tinklas.

Be Erasmus Plus programos, pastaraisiais metais LABA aktyvavo tarptautinę sąveiką ; suteikiant dar daugiau pastangų švietimui, kuris yra Europos lygmeniu sukurtos sistemos, Europos kreditų perkėlimo sistemos dalis , dalis, naudinga studentų judumui palengvinti ne tik Italijos universitetų fakultetuose, bet ir Europos bendrijos šalyse, turinčioms įvairias galimybes kaip trejų metų treniruotės Italijoje ir per ateinančius dvejus metus vienoje iš ES valstybių narių. Internacionalizacijos procesas taip pat yra aktyvus užjūrio šalyse, nes prieš kelerius metus prasidėjo bendradarbiavimas su Stepono F. Austino valstybiniu universitetu ir Angelina Koledžas (JAV).

2015 m. LABA prižiūrėjo Italijos kultūros festivalį Čekijoje .

Florence

LABORATORINĖ ĮRANGA

"LABA Laboratories" turi profesionalią įrangą ir naujausias technologijas. Yra dvi Studijos su visomis apšvietimo sistemomis ir puikiais fotografavimo įrankiais ("Nikon" fotoaparatais ir "Canon" vaizdo kameros). Analoginių vaizdų kūrimui, taisymui ir spausdinimui yra tamsia erdvė. Kabinetas aprūpintas magnifikais, optiniais stendais, talpykloms kurti ir tvirtinti ir tt Kompiuterių laboratorijos yra prieinamos, kiekvienoje iš jų įrengtos 20 MACINTOSH (naujausios kartos) darbo vietos, taip pat aukštos klasės spausdintuvai ir skaitytuvai. Tapybos laboratorija susideda iš didelės salės, kurioje studentai turi galimybę išreikšti save pagal savo ypatybes, taikydami įvairias technologijas. Modeliuose yra nuogas pamokos.

Florence

MOKYMO PASIŪLYMAS

LABA visada orientuota į inovacines Pathways , įjungiant akademiniuose kursuose organizuotas 3 2, lygiaverčius trumpų laipsnių ir specializacijos adresų, susijusių su naujų technologijų ir įtraukiant žiniasklaidos susijusių su multimedijos naudojimą. Mokymo pasiūlymas suskirstytas į dvi kategorijas: "Fotografija", "Grafinis dizainas" ir "Multimedia", "Vizualiniai menai", "Dizainas", "Mada".

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

"LABA Design" orientacija yra suskirstyta į naują ministerijos užsakymą (3 2). Pirmųjų trejų metų mokymo pabaigoje pasiekiamas 1 pakopos (bakalauro) magistrantū ... [+]

"LABA Design" orientacija yra suskirstyta į naują ministerijos užsakymą (3 2). Pirmųjų trejų metų mokymo pabaigoje pasiekiamas 1 pakopos (bakalauro) magistrantūros diplomas, o po dvejų metų bus baigtas antrojo lygio diplomas.

Kursas apima įvairius dizaino aspektus, įskaitant pramoninį dizainą (gaminio dizainą) ir interjero dizainą (interjero baldus). Kursas yra integruotas į seminarus, kurie kasmet organizuojami "Piaggio" fondo Pontedere, kūrybiškumo (ministrų konkurso) ir "Design Week" festivalio, kuris kasmet vyksta Florencijoje, kontekste.

"Libera Accademia di Belle Arti" Florencijoje, LABA filialas Brešoje, pradėjo savo veiklą nuo 2001/02 mokslo metų, o daugelis studentų jau baigė disertaciją šiomis disciplinomis: pramoninis dizainas, mados dizainas, interjero dizainas, interjeras Baldų dizainas, šviesos dizainas.... [-]

Italija Florencija
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Mokslo kryptis tapti mados dizaineriu suskirstyta į trejus metus. Dirbdami projektavimo ir praktinio stiliaus stilių realizavimo, studentai iš pradžių įgyja dizainerio mą ... [+]

Pasaulyje, kuriame jūs galite papasakoti knygą savo viršeliu, mados yra komunikacijos priemonė, pagal kurią reikalinga informacija perduodama socialiniam skirtumui. Pateikusi pagrindines mados kalbos žinias ir metodologiją, kursas yra pagrindinis mados ir verslo pasaulio modelis: dizaineris.

Mokslo kryptis tapti mados dizaineriu suskirstyta į trejus metus. Dirbdami projektavimo ir praktinio stiliaus stilių realizavimo, studentai iš pradžių įgyja dizainerio mąstyseną ir įrankius, nuo piešimo iki audinių dizaino iki tendencijų tyrimo, nepaisydami reikalingos vaizdo technologijos, norėdami perduoti savo projektus. Trečiaisiais metais mokiniai išmėgina madingų aksesuarų dizainą ir susipažįsta su leidybos pramone bei mados šou ir renginių organizavimu.... [-]

Italija Florencija
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Vaizduojamojo meno orientacija į LABA, jau struktūrizuota 3 2 (nauja sistema): kadangi visi "Florence Libera Accademia di Belle Arti" kursai būdingi tvirtu įsit ... [+]

Vaizduojamojo meno orientacija į LABA, jau struktūrizuota 3 2 (nauja sistema): kadangi visi "Florence Libera Accademia di Belle Arti" kursai būdingi tvirtu įsitraukimu į šiuolaikinį meną, studijų programoje pateikiamos su vaizdo įrašu susijusios disciplinos Menas, diegimas ir našumas.

Tapybos kursu siekiama plėtoti įgūdžius, susijusius su problemomis ir praktika, egzistuojančiais mūsų laikmečiu, atsižvelgiant į kalbų įvairovę ir išraiškingus metodus, vėliau tobulinant individualius tyrimus.

Akademija įgyvendino keletą bendradarbiavimų su viešosiomis ir privačiomis įmonėmis bei institucijomis, kad studentai galėtų turėti prasmingą patirtį per stažuotes, stažuotes ir susitikimus su menininkais.... [-]

Italija Florencija
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LABA Presentation