LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Įvadas

Oficialus aprašymas

LABA Florencijoje yra MIUR (Švietimo ir mokslo ministerija) įgaliotoji dailės akademija. Aukšto meninio ugdymo institutas, kuris visada sutelkė dėmesį į "novatoriškus" būdus, artimą naujoms technologijoms ir daugialypės terpės priemonių naudojimą. Akademiniai kursai, lygiaverčiai laipsniui, yra suskirstyti į 3 2 skyrius " Fotografija", "Grafinis dizainas"

LABA yra didaktinis tinklas, turintis biurus Italijoje ir užsienyje. Florencijos įstaiga veikia nuo 2001 m. , Turėdama tik fiksuotojo skaičiaus kursus (iki 20 studentų), beveik 600 studentų, kurie mokosi per daug profesionalių laboratorijų, turinčių daugialypės terpės ir naujausios kartos įrangą , naudojimą optimaliausiomis priemonėmis.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

Studentai atvyksta iš viso pasaulio, o akademija per metus tapo nuolatinių kultūrinių ir etninių mainų vieta, kurioje skirtingų gyvenimo būdų, kultūrų, religijų ir etninių grupių žmonės susitinka, diskutuoja ir tikrina savo žinias apie meną, kūrybiškumą, grožį ir harmonija.

"LABA" visada stengėsi sukurti reikšmingą sinergiją, įtraukdama fondus, asociacijas ir viešąsias institucijas, pavyzdžiui, muziejus, savivaldybes, provincijas, regionus ; tačiau labiausiai bendradarbiauja su tarptautinėmis standartinėmis kompanijomis, tokiomis kaip " Cartiere Fedrigoni", "Rifle", "Alessi", "Martinelli Luce", "Mantellassi 1926", "Artemide", "Alpitour e MBM Biliardi", kad studentai baigė profesinio mokymo kursą rengdami projektus, susijusius tiek su didaktika, tiek su pramonės produkcija.

LABA ir jos partneriai sukūrė ad hoc edukacines programas, tinkamų formuojančių dalykų apibrėžimą, bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje, kad būtų galima nuolat tobulinti studentų sukurtą ir parengtą darbą, pats "Laba" nuolat naudojasi ištekliais taip, kad būtų plečiamas įmonės bendradarbiavimo tinklas.

Be Erasmus Plus programos, pastaraisiais metais LABA aktyvavo tarptautinę sąveiką ; suteikiant dar daugiau pastangų švietimui, kuris yra Europos lygmeniu sukurtos sistemos, Europos kreditų perkėlimo sistemos dalis , dalis, naudinga studentų judumui palengvinti ne tik Italijos universitetų fakultetuose, bet ir Europos bendrijos šalyse, turinčioms įvairias galimybes kaip trejų metų treniruotės Italijoje ir per ateinančius dvejus metus vienoje iš ES valstybių narių. Internacionalizacijos procesas taip pat yra aktyvus užjūrio šalyse, nes prieš kelerius metus prasidėjo bendradarbiavimas su Stepono F. Austino valstybiniu universitetu ir Angelina Koledžas (JAV).

2015 m. LABA prižiūrėjo Italijos kultūros festivalį Čekijoje .

Florence

LABORATORINĖ ĮRANGA

"LABA Laboratories" turi profesionalią įrangą ir naujausias technologijas. Yra dvi Studijos su visomis apšvietimo sistemomis ir puikiais fotografavimo įrankiais ("Nikon" fotoaparatais ir "Canon" vaizdo kameros). Analoginių vaizdų kūrimui, taisymui ir spausdinimui yra tamsia erdvė. Kabinetas aprūpintas magnifikais, optiniais stendais, talpykloms kurti ir tvirtinti ir tt Kompiuterių laboratorijos yra prieinamos, kiekvienoje iš jų įrengtos 20 MACINTOSH (naujausios kartos) darbo vietos, taip pat aukštos klasės spausdintuvai ir skaitytuvai. Tapybos laboratorija susideda iš didelės salės, kurioje studentai turi galimybę išreikšti save pagal savo ypatybes, taikydami įvairias technologijas. Modeliuose yra nuogas pamokos.

Florence

MOKYMO PASIŪLYMAS

LABA visada orientuota į inovacines Pathways , įjungiant akademiniuose kursuose organizuotas 3 2, lygiaverčius trumpų laipsnių ir specializacijos adresų, susijusių su naujų technologijų ir įtraukiant žiniasklaidos susijusių su multimedijos naudojimą. Mokymo pasiūlymas suskirstytas į dvi kategorijas: "Fotografija", "Grafinis dizainas" ir "Multimedia", "Vizualiniai menai", "Dizainas", "Mada".

Vietos

Florencija

Address
LIBERA ACCADEMIA DI BELLE ARTI
Piazza di Badia a Ripoli, 1/A
50126 Florence (Italy)

Florencija, Toskanoje, Italija