Jul academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

JulAcademy institutas Aukštojo mokslo specializuojasi modernios muzikos studijų, yra centras išskirtines egzaminus Calabria LCM ir RGT, dainavimo ir priemonės, šokio ir muzikinio teatro kursus, kurie sertifikuoti tiesiogiai Vakarų Londono universiteto ir administruoja Londono koledžo Egzaminai apie muziką su sertifikatų ir diplomų su kreditų EKS spaudai.

Mūsų mokymai sekti naujoviškus metodus, naudojant skolintas švietimo programas, tarptautinių realijų, taip pat daug dėmesio skiriant muzikos klasių vaikams, turintiems specialiųjų pedagogų. Mes siekiame teikti geriausius karjeros galimybes ir mokymus būsimų specialistų muzikos pramonėje.

Mūsų realybė yra vertingas atskaitos taškas tiems, kurie nori pagilinti muzikos tikslo tyrimą tęsti muzikinę karjerą ir mokymą šiuolaikinės muzikos:

 1. Pasirinktinis metodas mokymo ir mokymosi
 2. Kruopščiai atrinkti mokytojai
 3. JUL4 Mokymo metodas: 19
 4. Elektroninis mokymas platformos nuotolinio mokymosi
 5. Tiekimo mokomosios medžiagos
 6. Dvivietis mokymas ir tarptautinės sertifikavimo liepa metodas universiteto Vakarų Londoncon išdavimo tarptautinių diplomų išduotas
 7. Išorės egzaminuotojai iš Vakarų Londono universiteto, kad tikrinsime mokymus
 8. Galimybė tęsti studijas Vakarų Londono universiteto su 3000 svarų stipendiją
 9. Aplinkos kūrybingi ir skatinti mokymosi
 10. Pripažinimas ir partnerystė su Vakarų Londone ir PPA universiteto
 11. Profesionalus plokštelių studija apie ProTools HD2
 12. Esė metų pabaigoje su profesionalia įranga
 13. Reklaminis klipas geriausių studentų
 14. Įrašų gamyba ir platinimas specializuotų platformų
 15. Master-gylis su nacionalinio ir tarptautinio personalo

Mūsų mokytojai

Pasirinkdami scudiare į JulAcademy galite būti tikri, kad bus laikomasi kai kurių iš geriausių mokytojų ir specialistų be specializacijos pelnė tarptautinį antraštes Vakarų Londono universiteto. Mokymo kokybė yra labai svarbi mokymuisi.

Į liepa akademija mokytojai turi unikalų mišinį profesine patirtimi ir žiniomis apie savo pavaldinių. Su asmeninį mokymo metodas, su mažos klasės mokymo ji bus siekiama plėtoti įgūdžius ir kompetencijas, kad kurso bakalauro (bakalauro studijas).

Vietos

Rende

Address
Via Sandro Botticelli 11,
87036 Rende, Kalabrija, Italija