Italian Genius Academy - Made in Italy School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis iga:

  • Iš "Made in Italy" mokykla
  • kepimo, mados ir dizaino mokykla Romoje

Maisto gaminimas, Mada ir dizainas visada buvo Italijos ekonomikos pavyzdinės iniciatyvos ir jie taip pat laukai siūlo daugiau galimybių įsidarbinti. Mūsų Maisto gaminimas, Mada ir dizaino kursai leidžia mūsų studentams greitai patekti į darbo rinką.

Priežastys, dėl kurių pasirinkti iga - Pagaminta Italijoje mokyklą, mokykloje, kuri organizuoja Maisto gaminimas, Mada ir dizaino kursus Romoje, ir tai suteikia jums galimybę patekti į rinką.

Pirmiausia, IGA - Made in Italija mokyklos novatorišką filosofija kyla iš tiesų: tradiciniai profesinio mokymo kursai neruošia jums praktikuoti savo profesiją! Tai yra todėl, kad dauguma laisvų mokymo kursai pasiūlyti teorijos daug, bet labai mažai rankų, su bendro jausmo nepasitenkinimą, kad kurso pabaigoje rezultatas.

Jums gali rasti sau dar ne atskaitos taškas ir bedarbiai. Mūsų akademija išsiskiria savo praktinį požiūrį ir taikoma pagrindinė taisyklė, mokytis profesijos: geriausias būdas išmokti profesiją yra iki praktinis mokymas.

Ką dauguma mokyklų neturi pasakys: tik su realaus pasaulio patirtį bus profesija paslaptys įsigyti tik tiesiogiai mokymosi metodus charakterizuojančios tą profesiją. Tai yra geriausias būdas patekti į rinką.

Pagal šį pagrindinės sąvokos, visi Iga - Made in Italija mokyklos profesinio mokymo kursus vyksta geriausių kompanijų "Made in Italy". Kaip iš tiesų, pirmasis klausimas kiekvienas darbdavys klausia: kur jūs dirbote? Visi Iga - Made in Italija mokyklos kursų išduos diplomą, kuriame teigiama, kuris buvo savo dėstytoju ir kurioje bendrovė jums buvo atlikti savo praktiką.

Sertifikavimo išleistas kurso pabaigoje bus laikomas realiu darbo patirties! Paprastai, esant kurso pabaigoje profesinių mokyklų palikti studentus dėl jų pačių ir nepasiruošusi patekti į rinką. Tai taip pat atsitinka, nes jie neturi globėją kelrode juos į rinką.

Priešingai, Iga - Made in Italy mokykla padeda Jums patekti į rinką, nes į įsidarbinimo galimybes, biuro, tikras darbo paieškos paslauga, kuri gali padėti vieta, atsižvelgiant į Iga partnerių bendrovių, geriausias visų Italijos tinklą.

Vietos

Roma

Address
via Sistina 149
Roma, Lazio, Italija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: