Istituto Italiano di Fotografia

Įvadas

Oficialus aprašymas

MOKYKLA

Istituto Italiano di Fotografia jau 20 metų yra Italijos profesinio mokymo srities lyderė. Mokymas IIF yra būdingas jo išsamumui ir praktiniam bei profesionaliam požiūriui, kuris svyruoja tarp svarbiausių fotografijos pasaulio sektorių.

MŪSŲ MISIJA

IIF misija yra pasiruošti fotografijai, kuri yra tvirta, išsami ir moderni išraiškinga stiliaus kalba ir naujovės. Pagrindinis tikslas yra tai, kad studentai parengtų jautrumą ir kritišką įžvalgą, reikalingą kuo labiau ekspresyviai ir dinamiškiau susipažinti su fotografijos rinka.

IŠSKIRTINUMAS

Istituto Italiano di Fotografia yra suskirstyta į tris skyrius, kurie sinergiškai dirba, kad atliktų mokymą, kuris iš tikrųjų iš karto įkyrų studentą į konkrečias patirtis ir kūrybinius projektus bendradarbiaujant su leidėjais ir įmonėmis.

Dydis: tikroji studentams realybė

Istituto Italiano di Fotografia yra studentams tinka realybė, fotografijos laboratorija, kurioje kiekvienas padeda mokomasi, profesionaliai ir asmeniškai. Vietą, kuria ugdoma jų gebėjimai ir išraiškingi bei kūrybiniai gebėjimai, atskirai pritaikytą individualų augimo kelią, palyginti su mokytojais, ir mainus su kolegomis. Jauki, "šeima" atmosfera, skatinanti įgyti įgūdžių, reikalingų tam, kad taptų apmokyti specialistai, fotografai, galintys išreikšti savo kūrybiškumą unikaliu, asmeniniu ir originaliu.

Vietos

Milanas

Istituto Italiano di Fotografia Srl

Address
Istituto Italiano di Fotografia
Via Enrico Caviglia 3

20139 Milanas, Lombardija, Italija
Telefonas
+39 02 5810 5598