Istituto Italiano di Fotografia

Įvadas

Oficialus aprašymas

MOKYKLA

Istituto Italiano di Fotografia jau 20 metų buvo profesinio mokymo srities lyderė Italijoje. Mokymas IIF yra būdingas jo išsamumą ir jo praktinį ir profesinį požiūrį, kuris yra tarp svarbiausių fotografijos pasaulio sektorių.

MŪSŲ MISIJA

IIF misija yra pasiruošti fotografijai, kuri yra tvirta, išsami ir moderni išraiškinga stiliaus kalba ir naujovės. Pagrindinis tikslas yra tai, kad studentai parengtų jautrumą ir kritišką įžvalgą, reikalingą kuo labiau ekspresyviai ir dinamiškiau susipažinti su fotografijos rinka.

IŠSKIRTINUMAS

Istituto Italiano di Fotografia yra suskirstyta į tris skyrius, kurie sinergiškai dirba, kad atliktų mokymą, kuris iš tikrųjų iš karto įkyrų studentą į konkrečias patirtis ir kūrybinius projektus bendradarbiaujant su leidėjais ir įmonėmis.

Dydis: tikroji studentams realybė

Istituto Italiano di Fotografia yra studentams tinka realybė, fotografijos laboratorija, kurioje kiekvienas padeda mokomasi, profesionaliai ir asmeniškai. Vietą, kuria ugdoma jų gebėjimai ir išraiškingi bei kūrybiniai gebėjimai, atskirai pritaikytą individualų augimo kelią, palyginti su mokytojais, ir mainus su kolegomis. Jauki, "šeima" atmosfera, skatinanti įgyti įgūdžių, reikalingų tam, kad taptų apmokyti specialistai, fotografai, galintys išreikšti savo kūrybiškumą unikaliu, asmeniniu ir originaliu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Fotografijos ir mados vasaros kursai

Su bendrabučiu Dieninės 60 valandos July 2019 Italija Milan

Šis unikalus kursas sujungia pagrindines fotografijos ir mados sąvokas, kad studentai galėtų supažindinti su mados fotografijos žiniomis ir įgūdžiais. Pasirenkant technines fotografijos įgūdžius ir mados industrijos įžvalgą, šis kursas suteikia studentui išsamų supratimą apie mados verslą ir mados fotografo vaidmenį pramonėje. Teikti studentui realų [+]

Apžvalga:

Šis unikalus kursas sujungia pagrindines fotografijos ir mados sąvokas, kad studentai galėtų supažindinti su mados fotografijos žiniomis ir įgūdžiais. Pasirenkant technines fotografijos įgūdžius ir mados industrijos įžvalgą, šis kursas suteikia studentui išsamų supratimą apie mados verslą ir mados fotografo vaidmenį pramonėje. Norint suteikti studentui tikrą "įžvalgos" perspektyvą, šis kursas taip pat apima sąveiką su įkurtais mados fotografais, makiažo atlikėjais ir modeliavimo agentūromis.

Siūlo: Istituto Italiano di Fotografia ( IIF )

Vieta:

Milanas, Italija

• Istituto Italiano di Fotografia , E.Caviglia 3, Milanas www.istitutoitalianodifotografia.it... [-]


Maisto FOTOGRAFIJA vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 30 valandos July 2019 Italija Milan

Intensyvus kursas, kurio tikslas - suteikti dalyviams, kurie jau turi pagrindines fotografijos technologijas, įrankius, kad išmoktų profesionalios maisto fotografijos metodus, gudrybes ir sunkumus. Studentas mokysis planuoti ir organizuoti savo kūrybinį procesą, pradedant nuo projekto idėjos, tada pereikite prie siūlomų temų tyrimo proceso, planuosime tokias operacines fazes, kaip šaudymas, postprodukcija ir pagaliau galutinio produkto parengimas. Fotografai taip pat turės galimybę bendrauti su įvairiais maisto produktų ir profesionalios fotografijos veikėjais. [+]

Apžvalga:

Intensyvus kursas, kurio tikslas - suteikti dalyviams, kurie jau turi pagrindines fotografijos technologijas, įrankius, kad išmoktų profesionalios maisto fotografijos metodus, gudrybes ir sunkumus. Studentas mokysis planuoti ir organizuoti savo kūrybinį procesą, pradedant nuo projekto idėjos, tada pereikite prie siūlomų temų tyrimo proceso, planuosime tokias operacines fazes, kaip šaudymas, postprodukcija ir pagaliau galutinio produkto parengimas. Fotografai taip pat turės galimybę bendrauti su įvairiais maisto produktų ir profesionalios fotografijos veikėjais.

Praktinė dalis leis patirti fotografavimo terpę su šaudymo tipui ir pageidaujamam vaizdui pritaikytais metodais ir įrankiais. Studentai išmokys kurti rinkinį, suras geriausius vaizdų kūrimo ir gavimo sprendimus per trumpą laiką ir įvairiose situacijose.... [-]


Pagrindinis vasaros kursas "FOTOGRAFIJA"

Su bendrabučiu Dieninės 51 valandos June 2019 Italija Milan

Šis kursas skirtas tiems, kurie nori turėti pirmąjį požiūrį į skaitmeninės fotografijos pasaulį tiek patalpose, tiek lauke, pradedant fotografijos technikos pagrindais. Įvairius fotografijos žanrus spręs portretas studijoje ir "namų ūkyje" - atsižvelgiant į studentams prieinamų įrankių ir įrangos naudojimą - ir kraštovaizdį, skirtą išraiškos tyrimui naudojant specialias technines kalbas. [+]

Apžvalga:

Šis kursas skirtas tiems, kurie nori turėti pirmąjį požiūrį į skaitmeninės fotografijos pasaulį tiek patalpose, tiek lauke, pradedant fotografijos technikos pagrindais. Įvairius fotografijos žanrus spręs portretas studijoje ir "namų ūkyje" - atsižvelgiant į studentams prieinamų įrankių ir įrangos naudojimą - ir kraštovaizdį, skirtą išraiškos tyrimui naudojant specialias technines kalbas.

Be to, bus sukurtas skyrius, skirtas reportažams, ypatingą dėmesį skiriant gatvių fotografavimui. Tai, norint sužinoti pirmąjį požiūrį į galimų fotografavimo paslaugų kūrimą, "lauko" pratybas ir įvadą į nuotraukų redagavimo temas.

Trukmė:... [-]


Kontaktai

Istituto Italiano di Fotografia Srl

Adresas Istituto Italiano di Fotografia Via Enrico Caviglia 3
20139 Milan, Lombardy, Italija
Interneto svetainė http://www.istitutoitalianodifotografia.it/
Telefonas +39 02 5810 5598