Istituto Modartech

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiuolaikinė ir tarpdisciplininė vizija, orientuota į tyrimus, eksperimentavimą ir planavimą.

Istituto Modartech yra didesnis akademinio mokymo centras Mada ir komunikacijos srityse įgaliotas Italijos švietimo ministerijos, universitetų ir mokslinių tyrimų - MIUR išduoti akademinių laipsnių į aukštąjį mokslą meno, muzikos ir šokių sektoriuose - AFAM.

Be to, mokymo pasiūlyme peržiūrimi kursai, teisiškai pripažinti Europos lygiu (EKS standartas), pateikiant platų švietimo pasiūlymą, atsižvelgiant į specifinius poreikius, gabumus ir tikslus.

Kūrybiškumas ir talentas yra nukreipiami į meninį ir kultūrinį kontekstą, leidžiantį judėti šiuolaikiškai, įgyjant specializuotų ir strateginių įgūdžių.

Visapusiškas mokymas ir laboratorinis požiūris, pasižymintis akademinio ir darbo pasaulio dėstytojų nuolatiniu dialogu su profesiniu pasauliu ir nuolatiniu palyginimu su užimtumo pasauliu, jo planavimu, laikais ir metodais.

Mūsų mokymo metodų vertybės grindžiamos meistriškumu, technika, technologijomis ir tvariomis naujovėmis. Kur vizija tampa projektu, patirties, palyginimo ir kūrybinio dialogo su darbo pasauliu maršrutas, priimant daugiadalykius darbo projektus , paskutinės kartos technologijas, stažuotes ir pakaitinį darbą mokykloje .

Mokymo sprendimai ir akademinė veikla yra atrenkami atsižvelgiant į paklausiausius profilius rinkoje, visų dėmesio centre - kiekvieno studento aistra, gabumai ir augimas.

Šios filosofijos ir darbo metodo dėka daugiau nei 87% studentų susiranda darbą pasibaigus mokymo laikotarpiui.

Modartech Students at Graduation Day

Kodėl verta rinktis „Modartech“?

  • Uždarų skaičių klasės
  • Dėstytojai iš akademinės ir verslo sistemos
  • Erdvės, profesionalios struktūros, naujausios kartos technologijos ir programinė įranga
  • Susitikimai, dirbtuvės, ekskursijos su parodomis, parodomis, įmonėmis
  • Šimtų sektoriaus įmonių tinklas (švietimo projektai - stažuotės - mokymo stažuotės)
  • Renginiai, tarptautiniai konkursai, paradai studentų skatinimui
  • Stažuotė kursų pabaigoje Italijoje ir užsienyje
  • Išduoti akademinius diplomus, lygiaverčius baigimo laipsniui, kvalifikacijas, pripažintas Europos lygiu
  • Įdarbinimas: nuolatinė konsultavimo paslauga kursų pabaigoje (trunka mažiausiai vienerius metus)
  • Stipendijos: mokymo, skirto apdovanoti aistrą ir talentą, palaikymo programa

Mūsų istorija

Istituto Modartech : istorija apie specializuotą mokymą, padedantį kūrybingam jaunimui gauti prestižiškiausius apdovanojimus

Istituto Modartech gimė iš aktorių, kurie specializuojasi profesinio rengimo srityje, patirties, siekiant plėtoti kompetencijos mokymo centrą, Istituto Modartech jaunus žmones ir pramonę.

Nuo meistriškumo iki meno, nuo technikos iki technologijos, kiekvienas elementas yra integruotas į instituto mokymo metodą. Laikui bėgant sukurta „Modartech“ patirtis atspindi techninį ir kultūrinį paveldą, prieinamą studentams ir įmonėms.

Dėl švietimo, logistikos ir technologinės kompetencijos MIUR leidimas - Italijos švietimo, universiteto ir tyrimų ministerijai - išduoti akademinius laipsnius AFAM srityje - aukštasis menas, muzika ir šokis. Studijų pavadinimas prilygsta bakalauro laipsniui , laikantis tarptautinių universitetų standartų.

Šiandien „ Istituto Modartech yra svarbus tinklas, sudarytas iš specialistų, mokytojų, studentų ir įmonių, kurių kiekvienas vykdo savo misiją, kuriai paprastai būdingi žmogiškųjų išteklių, turinčių reikiamų įgūdžių, atitinkančių darbo rinką specializuotuose sektoriuose, mokymai. Ji pasirengusi priimti naujus iššūkius, susijusius su ateities kartų mokymu.

Nuo drabužių, avalynės ir aksesuarų dizaino, drabužių siuvimo ir tradicinių bei CAD modelių kūrimo, per 20 komunikacijos, grafikos, internetinio dizaino ir daugialypės terpės technologijų metų Modartech institutas prisidėjo prie tūkstančių jaunų specialistų mokymo.

Vietos

Pontedera

Address
Viale Rinaldo Piaggio,7
56025 Pontedera, Toskanoje, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis