Oficialus aprašymas

1

Italų kalbos mokykla Florencijoje

  • Pirmoji italų kalbos mokykla Florencijoje, akredituota Italijos švietimo ministerijos, mokyti italų kalbą ir kultūrą užsienio studentams.
  • Aukščiausios kokybės profesionalus kalbų mokymas nuo alt = "1948.
  • Pasaulinio „Eurocentres“ Šveicarijos fondo narys, mokantis 8 kalbas 38 vietose visame pasaulyje, daugiau nei 15 000 studentų per metus.
  • Inovatyvi sėkmės sistema įsipareigojo užtikrinti aukščiausios kokybės kalbų mokymą visame pasaulyje.
  • Sertifikuota EAQUALS, Europos kokybės kalbos paslaugų asociacijos, siekiant užtikrinti aukštus švietimo standartus per metus.
  • Gražiai įsikūręs Renesanso rūmuose "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), kurį sukūrė garsioji Florencijos architektė Cronaca.
  • Centrinė padėtis: Mokykla žiūri į labai centrinę aikštę, vadinamą Piazza S. Spirito , pačiame senamiesčio centre, 300 m nuo Pitti rūmų, 500 m nuo Ponte Vecchio ir apie Alt = "15 minučių pėsčiomis nuo Katedros .
  • Lengvai pasiekiamas iš bet kurios miesto vietos, apsuptas tipiškų trattorijų, kavinių ir tradicinių amatininkų dirbtuvių.

Mūsų italų kalbos mokyklą sudaro vienuolika klasių, pilnai įrengtas daugialypės terpės mokymosi centras, turintis platų italų mokymosi išteklių asortimentą nuo tradicinių gramatikos pratybų iki internetinių programų, didelės konferencijų salės, studentų poilsio erdvės ir didelės saulės terasos.

Kodėl verta rinktis „InFlorence Academy“?

5Turėkite galimybę mokytis XVI a. Pastate ...

Patirtis, gyvenanti visame pasaulyje žinoma kaip „Renesanso lopšys“. „InFlorence Academy“ yra seniausia Florencijos aikštė, gražioje aikštėje S. Spirito, apsupta tipiškų trattorijų, kavinių ir tradicinių meistrų dirbtuvės, miesto centre, tačiau toli nuo perpildytų turistinių vietovių.

Turėkite galimybę studijuoti 16-ajame amžiuje pastatytame pastate, turtingame istorijoje ir Florencijos žavesiu. Mūsų mokykla yra įsikūrusi Palazzo Guadagni mieste, joje yra 11 klasių, daugialypės terpės mokymosi centras, konferencijų salė, poilsio zona studentams ir didelė saulės terasa.

3

Mes tikime išlaikyti mažų klasių dydžius, kad galėtume išlaikyti mūsų patyrusių akademinių darbuotojų aukštos kokybės mokymo standartus.

Mūsų kvalifikuoti kalbos mokytojai turi didelę patirtį italų kalbos mokymo srityje. Jie naudoja įvairius novatoriškus metodus, kad kiekvienai konkrečiai grupei būtų sukurtas idealus kursas. Kai kurie mūsų dėstytojų nariai taip pat yra mokytojų mokytojai.

Visi mūsų darbuotojai turi daug patirties dirbdami su studentais iš viso pasaulio, todėl visada yra kažkas, kas gali jums padėti bet kokioje didelėje ar mažoje problemoje!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

In Florence Academy

Kursas skirtas studentams, kurie domisi interjero dizainu ir kurie nori suprasti techninius ir konstrukcinius aspektus interjero erdvėse, ar kūrimo apie projekto koncepci ... [+]

Kursas skirtas studentams, kurie domisi Interjero dizainas ir kas nori suprasti techninius ir konstrukcinius aspektus interjero erdvėse, ar kūrimo apie projekto koncepciją ir atitinkamą atstovavimą metodikas. Požiūris yra ne tik techninė, bet kūrybinė, meninė ir intuityvi. Kurso pagrindai siekiama suteikti žinių apie įvairių interjero stilių, iš sprendimų baldų studija, panaudotos medžiagos ir įvairių galimybių audiniai; modeliai, spalvos ir atspalviai.

[-]
Italija Florence
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
In Florence Academy

Italijos kursai kalbos ir kultūros studentams įvairaus amžiaus ir tautybių. Sužinokite, kurie vienas tinka geriausiai tinka Jums! Ilgą laiką, trumpą laiką, grupė kursai a ... [+]

Italų kalbos studijos

Italijos kursai kalbos ir kultūros studentams įvairaus amžiaus ir tautybių. Sužinokite, kurie vienas tinka geriausiai tinka Jums! Ilgą laiką, trumpą laiką, grupė kursai arba individualios pamokos, specializuoti kalbų kursai verslo ir turizmo, pasiruošimas egzaminams kursus, ir daug daugiau. Ir jei jūs vis dar negalite rasti vieną, kuris atitinka jūsų poreikius, paklausti mūsų darbuotojai tam tikros asmeninės konsultacijos ar individualų programas!

20 standartas Standartas 20 Italijos Kursas susideda iš 20 bendrųjų kalbos pamokų per savaitę. Tai yra jūsų programa, kurioje mes užtikrinti savo mokymosi sėkmę esmė. Jūsų klasės mokytojas, atidžiai planuoja subalansuotą, visiškai integruotą, įvairius programą, pagal jūsų mokymosi poreikius. Nuo 5 iki 10 pamokų per savaitę mokė savo antrąjį mokytojo įgyvendinant savaitės planą. Kiekvieną penktadienį, per peržiūros pamoką, turėsite galimybę pažvelgti atgal per savaitę ir teikti siūlymus dėl šios vienos. Standartinis 20 Italijos Žinoma užtikrina orientuotas į tikslą, Įspūdingos mokymosi programa, skirta tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes studentams. Intensyvi 25 - italų kursai Intensyvi 25 yra pilnas italų intensyvus kalbos kursas idealiai tinka tiems, kurie nori pasinerti save kalba ir kultūra mūsų šalyje ne tik mokytis ar tobulinti savo kalbinius įgūdžius, bet taip pat atrasti ir gilinti savo žinias apie Italijos meno ir kultūros. Gilinti savo žinias italų kalba ir plėtoti savo pasitikėjimą. Intensyvus kursas leis jums toliau praktikuoti savo italų kalbos žinias, ypač kalbėjimo ir rašymo. Taip pat bus galimybė dirbti bet kokius sunkumus ar problemas, kurių gramatikos ir tarimo. išgyvenimo italų ... [-]
Italija Florence
Registracija galima
Italų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
In Florence Academy

Italijos virimo Žinoma dėmesys ypač Toskanos virtuvės ir kiekvienos pamokos pabaigoje yra skonio sesijoje. ... [+]

Italų virtuvė - bazinį kursą

Graduate Management Admission Test arba Pagrindinis Italų maisto gaminimo kursai susideda iš visiško Italijos meniu (2 tipiškas itališkų patiekalų + 1 desertinis) rengimo. Italijos virimo Žinoma ypatingas dėmesys skiriamas Toskanos virtuvė ir kiekvienos pamokos pabaigoje yra skonio sesija.

Pagrindinės kurso ypatybės: Pamokos (per savaitę): 5 praktiniai užsiėmimai per savaitę (dvi maisto gaminimo užsiėmimai, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį po pietų) 1 pamoka = 50 minučių Įžengimo: 0-9 Trukmė: Nuo 1 iki 12 savaičių Taip pat prieinama anglų. Žinoma kaina (per savaitę): 70 Lt Priėmimas Mokestis: Nėra Dalyvio mokestis bus imamas, jeigu studentas mokosi iš Italijos žinoma. Jei studentas studijuoja šiame kurse neatsižvelgiant kalbos kursus ten bus 15 € negrąžinami Dalyvio mokestis. Tai 15 € mokestis turi būti mokamas tik vieną kartą turėtų studentas stoti į daugiau nei vieną papildomą kursą (ty studijuoja Cucina Italiana, storia dell'arte, ir tt). Italų virtuvė - profesionalus kursas ... [-]
Italija Florence
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 20 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
In Florence Academy

Mados dizainas kursas siekiama suteikti įvadas į Italijos mados dizaino ir surinkimo plėtrą, ypač atsižvelgiant į Italijos mados plokštės, jos praktinio kūrimo ir priedai ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Mada Dizainas kursai siekiama suteikti įvadas į Italijos mados dizaino ir surinkimo plėtrą, ypač atsižvelgiant į Italijos mados plokštės, jos praktinio kūrimo ir priedai tyrimas.

Mada Dizainas kursas siekiama supažindinti studentus su mados per kelis būdus, padėti jiems ne tik pagerinti savo praktinius įgūdžius mados dizaino ir iliustracijos, bet ir įgyti daugiau specifinių ir daugialypis jautrumas link nieko, kad apima mados, pavyzdžiui,, naujas tendencijas techniniai drabužių aspektai / stilius, įtakos istorijos apie drabužius ir teorinių požiūrių kurti ir sukurti mados kolekcijas.

Mada kurso ypatybės: Pamokos (per savaitę): 5 praktinės pamokos 2 aftnernoons 1 pamoka = 50 minučių Įžengimo: 3-9 Trukmė: nuo 2 iki 12 savaičių Taip pat prieinama anglų Taip pat prieinama pradedantiesiems Žinoma kaina (per savaitę): 100 Lt Priėmimas Mokestis: Nėra Dalyvio mokestis bus imamas, jeigu studentas mokosi iš Italijos žinoma. Jei studentas studijuoja šiame kurse neatsižvelgiant kalbos kursus ten bus 15 € negrąžinami Dalyvio mokestis. Tai 15 € mokestis turi būti mokamas tik vieną kartą turėtų studentas stoti į daugiau nei vieną papildomą kursą (ty studijuoja Cucina Italiana, storia dell'arte, ir tt). Kursai Nuo datos ir kainos ... [-]
Italija Florence
Registracija galima
Anglų,Italų
Ištęstinės
2 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
In Florence Academy

Patirtis gyvena mieste žinomas visame pasaulyje kaip "Cradle of Renesanso". InFlorence akademija galima rasti seniausių dalis Florencijos, gražioje aikštėje Pia ... [+]

Kodėl verta rinktis InFlorence akademiją?

Pasirūpinkite, studijuojantis statybos Pažintys 16 amžiuje galimybė ...

Patirtis gyvena mieste žinomas visame pasaulyje kaip "Cradle of Renesanso". InFlorence akademija galima rasti seniausių dalis Florencijos, gražioje aikštėje Piazza S. Spirito apsuptas tipiškų trattorias, kavinių ir tradicinių amatų ar seminaruose, pačiame miesto centre, tačiau atokiau nuo žmonių susibūrimo turizmo srityse.

Pasirūpinkite, studijuojantis statybos Pažintys nuo 16 amžiaus, turtingas istorijos ir Florencijos žavesio galimybę. Mūsų mokykla yra Palazzo Guadagni ir turi 11 klases, multimedijos mokymosi centras, patalpa konferencijoms, atsipalaiduoti erdvę studentų ir didelę terasą.... [-]

Italija Florence
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
In Florence Academy

Sužinokite, kaip tapti aktorius su žingsnis po žingsnio aktoriaus patirties ir mokymo ekrano vaidybos. Sužinokite, kaip tapti kino režisierius. Teoriniai ir praktiniai už ... [+]

veikdama kursai

Sužinokite, kaip tapti aktorius su žingsnis po žingsnio aktoriaus patirties ir mokymo ekrano vaidybos.

Veikdama kursų funkcijas: Programa: spręsdami dėl filmų, perklausai metodus, kino amato, balso ir judėjimo, tyrimo scenų, monologai, MEISNER metodu. Tuo seminaro pabaigoje kiekvienas studentas gauna CD-ROM, kuriame darbai padaryti, yra dalyvio pažymėjimą, ir vartojate klausytis garsaus agentūra "La Bottega degli attori" Romoje galimybę. Anglų galima 1 pamoka = 50 minučių Kursų kainos ir trukmė: 2 mėnesius:4 pamokos, 2 dienas per savaitę, 150 Lt 6 pamokos, 3 dienas per savaitę, 180 Lt 4 mėnesius:4 pamokos, 2 dienas per savaitę, 100 € 6 pamokos, 3 dienas per savaitę, 180 Lt 6 mėnesius:4 pamokos, 2 dienas per savaitę 100 € 4 pamokos, 2 dienas per savaitę 120 € (privačios) Kino režisūros kursai ... [-]
Italija Florence
Registracija galima
Anglų,Italų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Brochure Interattiva Eurocentres Firenze

Just a view

Eurocentres Firenze Japanese presentation

Florence Secret

How to spell in Italian

Florence Attitude

Eurocentres Firenze
Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florence, Tuscany, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 055 213030