In Florence Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

1

Italų kalbos mokykla Florencijoje

  • Pirmoji italų kalbos mokykla Florencijoje, akredituota Italijos švietimo ministerijos, mokyti italų kalbą ir kultūrą užsienio studentams.
  • Aukščiausios kokybės profesionalus kalbų mokymas nuo alt = "1948.
  • Inovatyvi sėkmės sistema įsipareigojo užtikrinti aukščiausios kokybės kalbų mokymą visame pasaulyje.
  • Sertifikuota EAQUALS, Europos kokybės kalbos paslaugų asociacijos, siekiant užtikrinti aukštus švietimo standartus per metus.
  • Gražiai įsikūręs Renesanso rūmuose "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), kurį sukūrė garsioji Florencijos architektė Cronaca.
  • Centrinė padėtis: Mokykla žiūri į labai centrinę aikštę, vadinamą Piazza S. Spirito , pačiame senamiesčio centre, 300 m nuo Pitti rūmų, 500 m nuo Ponte Vecchio ir apie Alt = "15 minučių pėsčiomis nuo Katedros .
  • Lengvai pasiekiamas iš bet kurios miesto vietos, apsuptas tipiškų trattorijų, kavinių ir tradicinių amatininkų dirbtuvių.

Mūsų italų kalbos mokyklą sudaro vienuolika klasių, pilnai įrengtas daugialypės terpės mokymosi centras, turintis platų italų mokymosi išteklių asortimentą nuo tradicinių gramatikos pratybų iki internetinių programų, didelės konferencijų salės, studentų poilsio erdvės ir didelės saulės terasos.

Kodėl verta rinktis „InFlorence Academy“?

5Turėkite galimybę mokytis XVI a. Pastate ...

Patirtis, gyvenanti visame pasaulyje žinoma kaip „Renesanso lopšys“. „InFlorence Academy“ yra seniausia Florencijos aikštė, gražioje aikštėje S. Spirito, apsupta tipiškų trattorijų, kavinių ir tradicinių meistrų dirbtuvės, miesto centre, tačiau toli nuo perpildytų turistinių vietovių.

Turėkite galimybę studijuoti 16-ajame amžiuje pastatytame pastate, turtingame istorijoje ir Florencijos žavesiu. Mūsų mokykla yra įsikūrusi Palazzo Guadagni mieste, joje yra 11 klasių, daugialypės terpės mokymosi centras, konferencijų salė, poilsio zona studentams ir didelė saulės terasa.

3

Mes tikime išlaikyti mažų klasių dydžius, kad galėtume išlaikyti mūsų patyrusių akademinių darbuotojų aukštos kokybės mokymo standartus.

Mūsų kvalifikuoti kalbos mokytojai turi didelę patirtį italų kalbos mokymo srityje. Jie naudoja įvairius novatoriškus metodus, kad kiekvienai konkrečiai grupei būtų sukurtas idealus kursas. Kai kurie mūsų dėstytojų nariai taip pat yra mokytojų mokytojai.

Visi mūsų darbuotojai turi daug patirties dirbdami su studentais iš viso pasaulio, todėl visada yra kažkas, kas gali jums padėti bet kokioje didelėje ar mažoje problemoje!

Vietos

Florencija

Eurocentres Firenze

Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florencija, Toskanoje, Italija
Telefonas
+39 055 213030