Istituto Italiano di Fotografia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su mūsų Ankstyvo užsakymo kampaniją galite gauti 15% nuolaidą kursų mokestį, jei jums padaryti visiškai apmokėti iki vasario 28 2017.

Istituto Italiano di Fotografija buvo 20 metų mokyklos lyderis profesinio mokymo Italijoje srityje. Mokymai IIF būdingas išsamumas ir jos praktinio ir profesionalus požiūris, kad svyruoja tarp svarbiausių sektorių fotografijos pasaulyje.

IIF misija yra teikti į fotografijos preparatas, kietas, išsami ir modernus išraiškingas kalbos stiliaus ir naujoves. Pagrindinis tikslas yra, kad studentai plėtoti jautrumą ir kritinį supratimą, reikalingą kreiptis fotografijos rinką daugiau išraiškingas ir dinamiškas būdas, kaip įmanoma.

Išskirtinumas

Istituto Italiano di Fotografija yra padalintas į tris dalis, kurie dirba sinergistiškai padaryti mokymą, kad iš karto panardina į realybę studentas konkrečiais patirtimi ir kūrybinius projektus bendradarbiaujant su leidėjais ir įmonėms.

Dydis: realybė tinka studentui

Istituto Italiano di Fotografija yra realybė tinka studentams, fotografijos laboratorija, kurioje kiekvienas padeda išsilavinęs, profesionaliai ir asmeniškai.

Auginti savo įgūdžius ir išraiškingas ir kūrybinius sugebėjimus, atlikus individualų ir asmeninį kelią augimo padarytą palyginus su mokytojais ir mainus su kolegomis vieta.

Sveikindamas "šeima" atmosfera, kuri skatina įgūdžių, reikalingų tapti profesionalai, fotografai sugeba išreikšti savo kūrybiškumą per unikalus, asmeninio ir originalo įsigijimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Fotografija ir mados vasaros kursai

Su bendrabučiu Dieninės 60 valandos July 2019 Italija Milan

Šis unikalus kursas vienija pagrindines sąvokas tiek fotografijos ir mados suteikti studentams su įvadinio žinias ir įgūdžius mados fotografija. Pabrėžiant techninius fotografijos įgūdžius ir mados pramonės įžvalgos, šis kursas suteikia studentams gerai suapvalinti suprasti mados verslo ir mados fotografas per pramonės vaidmenį. Norint suteikti studentui tikrą "įžvalgos" perspektyvą, šis kursas taip pat apima sąveiką su nusistovėjusiais mados fotografais, makiažo ir modeliavimo agentūromis. [+]

Apžvalga:

Šis unikalus kursas vienija pagrindines sąvokas tiek fotografijos ir mados suteikti studentams su įvadinio žinias ir įgūdžius mados fotografija. Pabrėžiant techninius fotografijos įgūdžius ir mados pramonės įžvalgos, šis kursas suteikia studentams gerai suapvalinti suprasti mados verslo ir mados fotografas per pramonės vaidmenį. Norint suteikti studentui tikrą "įžvalgos" perspektyvą, šis kursas taip pat apima sąveiką su nusistovėjusiais mados fotografais, makiažo ir modeliavimo agentūromis.

Siūlo: Istituto Italiano di Fotografia (IIF) ir Istituto di Moda Burgo (IMB)

Vieta:

Milanas, Italija

• Istituto Italiano di Fotografia, E.Caviglia 3, Milanas www.istitutoitalianodifotografia.it... [-]


Maisto fotografijos vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 30 valandos July 2019 Italija Milan

Intensyvus kursas, kurio tikslas - suteikti dalyviams, kurie jau turi pagrindines fotografijos technologijas, įrankius, kad išmoktų profesionalios maisto fotografijos metodus, gudrybes ir sunkumus. Studentas mokysis planuoti ir organizuoti savo kūrybinį procesą, pradedant nuo projekto idėjos, tada pereikite prie siūlomų temų tyrimo proceso, planuosime tokias operacines fazes, kaip šaudymas, postprodukcija ir pagaliau galutinio produkto parengimas. Fotografai taip pat galės bendrauti su įvairiais maisto produktų ir profesionalios fotografijos veikėjais. [+]

Apžvalga

Intensyvus kursas, kurio tikslas - suteikti dalyviams, kurie jau turi pagrindines fotografijos technologijas, įrankius, kad išmoktų profesionalios maisto fotografijos metodus, gudrybes ir sunkumus. Studentas mokysis planuoti ir organizuoti savo kūrybinį procesą, pradedant nuo projekto idėjos, tada pereikite prie siūlomų temų tyrimo proceso, planuosime tokias operacines fazes, kaip šaudymas, postprodukcija ir pagaliau galutinio produkto parengimas. Fotografai taip pat galės bendrauti su įvairiais maisto produktų ir profesionalios fotografijos veikėjais.

Praktinė dalis leis patirti fotografavimo terpę su šaudymo tipui ir pageidaujamam vaizdui pritaikytais metodais ir įrankiais. Studentai išmokys kurti rinkinį, suras geriausius vaizdų kūrimo ir gavimo sprendimus per trumpą laiką ir įvairiose situacijose.... [-]


Pagrindinis fotografijos vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 51 valandos June 2019 Italija Milan

[+]

Reikalinga įranga:

• Skaitmeninis fotoaparatas su rankiniu režimu, atminties kortelė ir baterija, suderinama su jūsų skaitmenine kamera

• Akumuliatoriaus įkroviklis (ir adapteris prie Europos energijos šaltinio, jei jis ateina iš Italijos ribų)

[-]