Fondazione Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žmonės apgyvendinimu kalbų mokykla tiems, kurie nori mokytis užsienio kalbų ir įsteigė vis labiau globalizuotame pasaulyje, užsienio kalba tapo labai konkurencinga įrankis. Mokykla, anksčiau žinoma kaip Luca bendrabučiu fondo, fondo miesteliu daugiau nei dešimtmetį buvo užsiima mokslinių tyrimų ir švietimo, pažangių mokymo verslo, turizmo ir lauko valdymo universitete.

Su bendrabučiu mokyklos mokytojas gimtoji kalbos mokytojai yra aukštos profesinių žinių ir didelę tarptautinę patirtį šioje srityje.

kavinė

Tiek draugiškas ir šiltas, bet ir pasigėrėti kraštovaizdžiu iš apie Lucca kalvų, kur studentai ir dėstytojai gali mėgautis gražus papildomą poilsio laiką erdvėje. Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 14.30 pm 8.30 val - taškas

biblioteka

Biblioteka turi 48 skaitymo lenteles ir "Wi-Fi", muziejus turi daugiau nei 2500 registruotą kultūros paveldą, šios knygos yra aspektų istorijos, literatūros, meno, ekonomikos, turtingas ir augančios kolekcijos turinio srityje kai kurių turizmo pramonei vietinių žinių ir leidiniai.

Skaitykla: Pirmadienį-penktadienį nuo 9.00 val iki 19.00 kiekis

Multimedijos klasės

Su bendrabučiu kalbų mokykla turi kabinetai aprūpinti modernia mokymo įranga, kurioje du kompiuterių kambariai ir kalba Lab klasėje per Toskana labiausiai novatoriškas. Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 val iki 19.00 kiekis

eismas

Mokykla siūlo nemokamą pervežimą į ir iš mokyklos ir Lucca miesto centro. Mokykla taip pat turi daug automobilių, ir labai lengva naudotis žmonėms su negalia.

likti

butas

Mokyklos turi būti dalijamasi su vienguba arba dviguba butai teikti studentams namą, butą vonios ir virtuvės komunalinės paslaugos; butas netoli Lukos centre ar mokykloje.

Kaina citatos ir pamatyti daug

Lucca San Frediano Viešbučiai

Viešbutis yra įsikūręs Senovės miestas Luka centre, be to, šis viešbutis siūlo asmeninius kambarius su atskirais vonios kambariais (įskaitant vienviečiai, dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai), bet taip pat suteikia viešasis tualetas gali gyventi su 6-8 individualios dideliame kambaryje, kuriame grupinės kelionės apgyvendinimas šeimoms taip pat yra labai geras pasirinkimas. Kaina laikrodis nuo užimtumo.

Viešbučiai ir "Nakvynė ir pusryčiai" Šeimos namai

Mokyklos taip pat gali tekti gyventi dviejų žvaigždučių keturių žvaigždučių viešbutyje arba "Bed and Breakfast" Šeimos studentų bendrabučiuose tų pasirinkimų. Tos žvaigždučių viešbučiai ir "Nakvynė ir pusryčiai" Šeimos viešbutis, kai kurie senovės miesto Lucca centro, o kai šalia mokyklos kaimai, su visų mūsų viešbučių ir užeigų bendradarbiavimo turėti aukšto lygio įrenginių ir patikimos kokybės ,

Kainos prasideda nuo 50,00 € vienam asmeniui už naktį, įskaitant pusryčius.

Mokykla teikia tik pagalbą studentams ir dvarininkų, tarp šalių santykiai neprisiima jokios atsakomybės.

* Italų kursai užsieniečiams užsiregistravusių studentai nemokamai

Miestas Lucca

Luka, nes jie turi sienas 15,16 a pastatas garsėja savo visa periferija 4,5 km supa senovės miestas Luka, ji yra viena iš keturių sienų senovės sostinėje Italijoje, kitų trijų (Ferara Grosseto ir Berga magija). iš senovės miesto sienos buvimas taip pat daro istorinis miesto centras beveik nepaliestas išlaikyti originalią išvaizdą, yra daug pastatų architektūrinės reikšmės, pavyzdžiui, daugiau nei 100 (ir ne religinė ) didžiulis rūmai religinės viduramžių bažnyčios, bokštai, varpinė, paminklai ir turi puikią linijos stilių Renesanso.

Miestas taip pat didžiuojasi gražių miestų erdves, kai iš garsiausių amfiteatro aikštėje numerį, jo savybės yra tikrai pasaulyje tik dėl architekto Lorenzo Bellini "Notas romėnų amfiteatras plaza įkurta.

Pagrindinė gatvė yra senovės miesto siauras viduramžių gatvės Fillungo, kuri vienija didžiausią miesto gatvės parduotuvių gabalas.

Dėl savo turtingos istorinių paminklų, neseniai UNESCO pasiūlė Lucca "Pasaulio paveldo sąrašą" rekomendacijas.

Vietos

Lucca

Address
Fondazione Campus | Via del Seminario Prima, 790 - Monte San Quirico
55100 Lucca, Toskanoje, Italija