Eurotech Flight School

Įvadas

Oficialus aprašymas

" Eurotech Flight School tikslas yra privataus sraigtasparnio licencija (PPL (H) pagal JAR-FCL.) Pagal licenciją studentas gali dirbti kaip vieno piloto sraigtasparnio pilotas nekomerciniais skrydžiais.

Skrydžio mokymas

Kaip tikėtasi iš JAR-FCL 2.125, norint pasiekti PPL (H), reikalaujama ne mažiau kaip 45 valandų skrydžio, iš kurių 29 yra dvigubos kontrolės, o kita - solisto. Darbo valandos bus užsakomos 1 ar 2 dienas iš anksto, su galimybe plaukioti atostogų metu, leidžiant orui. Komercinis kursas CPL (H), kuris seka PPL (H), apima 35 valandų skrydžio laiką su instruktoriumi ir specialiomis klasėmis. Sraigtasparniai, naudojami mokymams: Robinson R22 Beta / Beta II Skrydžiai 7 dienas iš 7, įskaitant atostogas.

Teorijos kursas

Kursą sudaro maždaug 100 valandų teorijos, paskirstytos šiose srityse: oro teisė; orlaivio bendrųjų žinių, atlikimo ir planavimo, žmonių veiklos ir jos apribojimų; meteorologija, navigacija, skrydžio procedūros, skrydžio principai. Organizacija kiekvienai studentai pateikia visas knygas, reikalingas kursui.

Dažnumas ir trukmė

Organizuoti pagal stažuotojų poreikius. Paprastai 2/3 valandos vieną vakarą per savaitę. Specialioji pamoka programos pabaigoje egzaminų viktoriui rengti. Taip pat yra 20 minučių bandomųjų skrydžių.

Moderni ir efektyvi kompanija

"Eurotech" įkurtas 1995 m. Roberto Grazioli, sraigtasparnio pilotas ir inžinierius, gerai žinomas ir vertinamas visoje Italijoje ir užsienyje. "Eurotech" pradėjo kaip sraigtasparnių paslaugų įmonė, sertifikuota JAR 145 (šiandien yra 145 DALIS). Dėl sparčios verslo plėtros 1998 m. "Eurotech" perkėlė į Caiolo Lombardijoje (Sondrio provincijoje) naujame pastate, specialiai pritaikytui šiuolaikinės sraigtasparnių priežiūros sistemos poreikiams patenkinti. Šiuo metu bazėje yra apie 2000 kv.m biurų ir angarų, virš 5000 kvadratinių metrų sraigtasparnių nusileidimo vieta, kurioje yra aviacinio benzino ir žibalo tiekimas, jame dirba daugiau nei 30 specialistų ir technikų.

Vietos

Caiolo

Address
Via Valeriana, 8, Caiolo, Sondrio
23010 Caiolo, Lombardija, Italija