European University of Rome

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis universitetas, grindžiamas didele žmogiškųjų vertybių tradicija, užsiimanti pirmaujančiomis ateities kartomis ir profesionalais. Puikus pasirinkimas tiek etikos, tiek kultūriniam švietimui.112023_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Kas mes esame

Italijos universitetas

European University of Rome (EUR) yra privatus , teisiškai pripažintas universitetas, leidžiantis suteikti teisinę kvalifikaciją. EUR siūlo ekonomikos ir verslo vadybos bakalauro laipsnius (L-18), psichologinius mokslus ir metodus (L-24), turizmą ir žemėtvarką (L-15); Ekonomikos ir inovacijų vadybos magistro laipsnis (LM-56) ir psichologija (LM-51); Bakalauro Magistro vieną ciklą laipsnis įstatymo (LMG-01) ir mokslų ugdymas (LM-85 TAB). Be to, ji siūlo Ph.D. ir kvalifikacijos kėlimo bei specializacijos kursai.

Krikščionis

European University of Rome , įkurtas 2004 m . Kristaus legionierių religinės bendruomenės, yra didžiosios Katalikų Bažnyčios ir tarptautinio universitetų tinklo dalis.

Kur studentas yra naujoviško švietimo projekto centras

Aukštojo mokslo metai skirti įdomiam ir ryžtingam gyvenimo momentui : European University of Rome vadovauja jauniems žmonėms, kad jų universitetų pasirinkimas būtų kruopščiai apsvarstytas atsižvelgiant į jų požiūrį ir siekius; tokiu būdu kiekvieno studento talentai vertinami asmeniškai, garantuojant jiems galimybę susipažinti su įvairiomis žiniomis ir tuo pačiu sumažinant probleminių takų riziką.

European University of Rome projektas yra įsikūręs šiuolaikiškai organizuotoje universitete ir remiasi studento centre . European University of Rome kursams būdingas dalyvavimo metodas, leidžiantis studentui užmegzti tiesioginius ryšius su profesoriais pagal autentiškos akademinės bendruomenės dvasią. Šiems kursams būdingas aukštas mokymosi turinio lygis ir efektyvi mokymo organizacija .

Įvairių studijų pakopų mokymo programoje siūloma socialinės atsakomybės ir asmeninių įgūdžių ugdymo veikla , siekiant skatinti asmeninį augimą, savarankiškumą ir pozityvų susidomėjimą bei įsipareigojimą kitiems.

Įvairios galimybės baigti akademinį mokymą užsienyje suteikiant galimybę mokytis tobulinti savo kalbos įgūdžius , išplėsti savo kultūrinį horizontą ir gyventi svarbiu žmogiškojo ir profesinio augimo patirtimi.

European University of Rome taip pat lydi absolventų patekimą į darbo pasaulį , siūlydamas stažuotes ir stažuotes, taip pat rengia interviu, kvalifikacinius egzaminus profesijoms vykdyti ir valstybinius egzaminus.

Naujos visuotinės visuomenės plėtros tarnyba

European University of Rome rengia rimtus ir galingus specialistus, moko žmones, turinčius tvirtą vertybių sistemą, suvokdamas jų vaidmenį visuomenėje, kurie bus atsakingi už bendros gerovės kūrimą ir asmens orumo skatinimą.

Università Europea di Roma : Mes mokome žmones, rengiame specialistus.

Vietos

Roma

Address
Via degli Aldobrandeschi, 190
00163 Roma, Lazio, Italija