Oficialus aprašymas

Universitetas

Tarptautinis universitetas, paremtas didelėmis žmogiškosiomis vertybėmis ir vedantis ateities profesionalus. Puikus pasirinkimas etiniam ir kultūriniam švietimui.

Kas mes esame

Italijos universitetas

Europos Romos universitetas (EUR) yra privatus, teisiškai pripažintas universitetas, suteikiantis teisinę galią turinčias akademines kvalifikacijas. EUR siūlo ekonomikos ir verslo vadybos (L-18), psichologijos ir technikos (L-24) bei turizmo ir žemėtvarkos (L -15) bakalauro laipsnius; Ekonomikos ir inovacijų vadybos (LM-56) ir psichologijos (LM-51) magistro laipsnis; Vienos pakopos teisės laipsnis (LMG-01) ir pradinio ugdymo mokslai (LM-85 bis). Be to, ji siūlo daktaro laipsnį. ir mokymo kursai.

Krikščionis

Europos Romos universitetas, kurį 2004 m. Įkūrė Kristaus legionierių religinė kongregacija, yra didžiųjų Katalikų bažnyčios tradicijų ir tarptautinio universitetų tinklo dalis.

Kiekvienas moksleivis yra naujoviško švietimo projekto pagrindas

Aukštajam mokslui skirti metai yra įdomus ir lemiamas gyvenimo momentas: Europos Romos universitetas padeda jauniems studentams pasirinkti karjerą atsižvelgiant į tikslus ir siekius. Per tai įgalinamas kiekvieno studento talentas.

Europos Romos universitetas yra moderniame miestelyje. Siūlomi kursai pasižymi interaktyviu ir dinamišku dėstymo būdu, todėl studentai gali užmegzti tiesioginį ryšį su kiekvienu profesoriumi ir tai sukuria autentišką akademinę bendruomenę. Siūlomos paskaitos leido pasiekti aukštą mokymosi lygį naudojant labai efektyvų mokymo metodą.

Priklausomai nuo priklausomybės, įvairiais laipsniais, mokymosi procesas apima socialinės atsakomybės veiklą ir minkštųjų įgūdžių ugdymą, siekiant sustiprinti teigiamą požiūrį ir atsidavimą kitiems.

Akademinis mokymas baigiamas per studijas užsienyje. Tai reiškia, kad reikia gilinti kalbos įgūdžius, plėsti kultūrinę aplinką ir gyventi svarbią patirtį žmogaus ir profesiniam augimui.

Europos Romos universitetas taip pat padeda absolventams susirasti darbo galimybių per stažuotes, stažuotes ir darbo pokalbius.

Dėl naujos visuomenės plėtros

Europos Romos universitetas ruošia profesionalus ir žmones, turinčius tvirtų vertybių, žinančius apie savo atsidavimą, kurie bus atsakingi už naujos dvasios, kuria siekiama skatinti žmonių orumą, kūrimą.

„Università Europea di Roma“: mokome žmones, mokome profesionalus.116043_pexels-photo-864994.jpeg

Campus

Europos Romos universitetas sukūrė savo miestelį pagal šiuolaikinius architektūros kriterijus, be kliūčių, su daugybe erdvės gyventi ir dalytis: studijų zonomis, biblioteka, laisvalaikio zonomis, kavinėmis, auditorijomis, skirtomis studentams, net kai nėra paskaitų. Campus turi būti gyventa visą dieną. Mokymo ir administracijos darbuotojai visada yra pasirengę greitai atsakyti ir išvengti nereikalingų eilių.

Universitete yra daugybė nemokamų automobilių stovėjimo vietų ir lengvai pasiekiami viešuoju transportu (10 minučių traukiniu nuo Stazione di San Pietro). Be to, greitas ir nemokamas „WiFi“ yra prieinamas visur. Saugumas ir kontrolė yra svarbus universiteto valdymo aspektas; speciali stebėjimo tarnyba teikiama visą parą.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

European University of Rome - Summer school

Programa bus plėtojama tarptautinių pažangių tyrimų kontekste tiesiogiai vietoje, svarbiausiose istorinėse vietose, susijusiose su Jėzumi ir Evangelijomis Jeruzalėje ir G ... [+]

Europos Romos universitetasVasaros mokykla „Jėzaus pėdomis. Istorija ir archeologija “Jeruzalė ir Magdala 2019 m. Liepos 6–12 d

Programa bus plėtojama tarptautinių pažangių tyrimų kontekste tiesiogiai vietoje, svarbiausiose istorinėse vietose, susijusiose su Jėzumi ir Evangelijomis Jeruzalėje ir Galilėjoje.

Paskaitų, susitikimų su tyrinėtojais, mokslininkais ir archeologais metu dalyviai bus supažindinti su krikščionybės šaknimis ir judaizmo bei krikščionybės santykio istorija istoriniu požiūriu.

Taip pat numatomi seminarai, forumai, apsilankymai muziejuose ir archeologiniai kasinėjimai, kaip gyva studijų patirtis ir dalyvavimas vykstančiame atradimų darbe.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
62 valandos
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Via degli Aldobrandeschi, 190
00163 Rome, Lazio, Italija