European Cultural Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

European Cultural Academy tikslas - išplėsti žinias ir išplėsti savo karjerą meno, architektūros ir kūrybinėse industrijose.

Daugiau nei dešimtmetį mes padėjome kūrybinėms bendruomenėms didinti matomumą, kurti ryšius ir padaryti ilgalaikį poveikį jų karjerai. Mūsų kursuose mes dalijamės savo įžvalgomis kaip tarptautinių parodų ir bienalės paviljonų, "Performance Art Week", "Design Prize" ir "Architecture Awards" bei simpoziumais, konferencijomis ir rezidencijomis organizatoriai.

Mūsų fakultetas apima menininkus, dizainerius, kuratorius, galeristus, architektus ir mokslininkus, kurie padės jums sukurti reikalingus įgūdžius ir leis jums naršyti per nepermatomą ir labai konkurencingą pramonę.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Mūsų požiūris

European Cultural Academy pabrėžia praktinius sprendimus. Jūs gausite už bienalės scenų ir išmokysite bendradarbiauti su vyriausybėmis, menininkais, fondais ir rėmėjais. Kurso pabaigoje sukursite realų projektą (pvz., Parodų projektą, meno kūrinius, leidinį, renginį ir pan.), Kurie gali būti įtraukti į jūsų portfelį / CV, ir jūs galėsite jį pristatyti visuomenei.

Žinomiausi profesoriai susijusiose srityse užtikrina tvirtą akademinį komponentą ir leis jums įgyti platesnės perspektyvos.

Kas gali kreiptis

Mūsų dalyviai yra iš visų pusių ir kursas yra atviras visiems, kurie domina meno ir architektūros. Jei esate universiteto atstovas ir norėtumėte organizuoti savo studentų programą, galime pritaikyti ją pagal savo poreikius.

Individualūs pareiškėjai kviečiami kreiptis dėl tam tikrų datų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos.

Trukmė yra nuo 1 iki 2 savaičių. Akademija dirba ištisus metus, nors labiausiai optimalus laikotarpis bus bienalėje (gegužės-lapkričio mėn.).

Vieta

Venecija, Italija. Mes turime keturias istorines palazzos Venecijos centre, kur mes rengiame parodas ir galime suteikti studentams unikalią užkulisinę patirtį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Meno, architektūros ir urbanistikos kursai Venecijos bienalėje

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 savaites Registracija galima Italija Venice

Jums patinka menas, architektūra ir miesto dizainas. Norite susisiekti su žmonėmis, kurie šiuo metu perkelia kūrybines idėjas. Ateikite vieną, dvi ar tris savaites, kad Venecija pasimėtumėte kaip savarankiška ir turėtumėte prabangų praktinę patirtį užsienyje. [+]

TOLESNIS KURSAS: VENICE BIENNALE IŠVADAS - NAUJASIS PATIRTIS

Datos: gegužės 7-12 d. Arba 2019 m. Lapkričio 18-23 d

Klasės:

Kursas jungia jus su meno rinkos specialistais ir leidžia jums patirti realybę už Venecijos bienalės ir jos lygiagrečių renginių.

Parodą atrasite pokalbiuose su menininkais, kuratoriais, galerais ir, žinoma, bienalės komanda. Tai yra struktūrizuota ir įkvepianti patirtis.

Gegužės programa vyksta per atidarymo savaitę. Lapkričio programa yra numatyta per paskutinę savaitę, todėl ji yra ypatinga patirtis bienalėje. Šalia sesijų aplankysime bienalę "Giardini" ir "Arsenale", "Personal Structures" ir Peggy Guggenheim kolekciją.... [-]


ŠIUOLAIKINĖ ARCHITEKTŪRA - KAIP TIEKTI JŪSŲ IDEUS.

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2019 Italija Venice

Šiuolaikinės architektūros kursas yra projektinis kursas, kuriame mokoma šiuolaikinės architektūros praktikos galingų pasakojimo būdų. Kurso metu dirbate vienoje grupėje ir viename individualiame projekte. [+]

ŠIUOLAIKINĖ ARCHITEKTŪRA - KAIP TIEKTI JŪSŲ IDEUS.

Datos: 2019-08-28

Apie kursą

Kursų metu mes peržiūrėsime galingiausias architektų komunikacijos strategijas ir sužinokime, kaip jas integruoti į savo kasdienę veiklą.

Pirmąją savaitę Venecijoje aplankysite ir studijuosite geriausius architektūros projektus mieste, apžvelgsite strategijas ir pasakojimus apie juos.

Antrosios savaitės metu mūsų ekspertai dalijasi įžvalgomis, kaip tinkamai naudoti komunikacijos priemones. Jūs praktikoje viešai pristatysite savo dizaino pasirinkimus ir naudosite eskizus, diagramas, modelius, vaizdo įrašus ir piešinius, kad pamatytumėte savo idėjas.

... [-]

ŠIUOLAIKIS MENAS. STRATEGIJOS, KURIAS TURI BŪTI VYSTYTI

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2019 Italija Venice

Šiuolaikinio meno kursas skirtas padėti įgyvendinti kūrybinius projektus. Tai aprūpina jus pramonės žiniomis, kurios padės jūsų karjerą kūrybiniame sektoriuje. [+]

ŠIUOLAIKIS MENAS. STRATEGIJOS, KURIAS TURI BŪTI VYSTYTI

Datos: 2019 liepos 15-27 d

Apie kursą

Programa orientuota į šiuolaikinio meno rinką ir į tai, kaip į ją įsitraukti. Kurso tikslas yra paversti jus nuo vartotojo į kultūros srities kūrėją.

Q.

Bendradarbiaudama su Danielle Krysa aka TheJealousCurator.

Kas gali kreiptis?

Kursas skirtas kūrybingiems įdomiems protuose. Sveiki atvykę į studentus, kuratorius, muziejų darbuotojus, menininkus ir meno mėgėjus. Vidutiniškai kiekvienoje grupėje yra apie 11 tautybių.

NB ECA yra ne kredito, ne laipsnių profesinė programa. Universiteto studentai gaus kreditus tik tuo atveju, jei jų universitetas turi partnerystę su ECA.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
S. Marco, 4013, 30124 Venice, Italy
Venice, Veneto, 30124 IT
Socialiniai tinklai