Oficialus aprašymas

European Cultural Academy tikslas - išplėsti žinias ir išplėsti savo karjerą meno, architektūros ir kūrybinėse industrijose.

Daugiau nei dešimtmetį mes padėjome kūrybinėms bendruomenėms didinti matomumą, kurti ryšius ir padaryti ilgalaikį poveikį jų karjerai. Mūsų kursuose mes dalijamės savo įžvalgomis kaip tarptautinių parodų ir bienalės paviljonų, "Performance Art Week", "Design Prize" ir "Architecture Awards" bei simpoziumais, konferencijomis ir rezidencijomis organizatoriai.

Mūsų fakultetas apima menininkus, dizainerius, kuratorius, galeristus, architektus ir mokslininkus, kurie padės jums sukurti reikalingus įgūdžius ir leis jums naršyti per nepermatomą ir labai konkurencingą pramonę.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Mūsų požiūris

European Cultural Academy pabrėžia praktinius sprendimus. Jūs gausite už bienalės scenų ir išmokysite bendradarbiauti su vyriausybėmis, menininkais, fondais ir rėmėjais. Kurso pabaigoje sukursite realų projektą (pvz., Parodų projektą, meno kūrinius, leidinį, renginį ir pan.), Kurie gali būti įtraukti į jūsų portfelį / CV, ir jūs galėsite jį pristatyti visuomenei.

Žinomiausi profesoriai susijusiose srityse užtikrina tvirtą akademinį komponentą ir leis jums įgyti platesnės perspektyvos.

Kas gali kreiptis

Mūsų dalyviai yra iš visų pusių ir kursas yra atviras visiems, kurie domina meno ir architektūros. Jei esate universiteto atstovas ir norėtumėte organizuoti savo studentų programą, galime pritaikyti ją pagal savo poreikius.

Individualūs pareiškėjai kviečiami kreiptis dėl tam tikrų datų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos.

Trukmė yra nuo 1 iki 2 savaičių. Akademija dirba ištisus metus, nors labiausiai optimalus laikotarpis bus bienalėje (gegužės-lapkričio mėn.).

Vieta

Venecija, Italija. Mes turime keturias istorines palazzos Venecijos centre, kur mes rengiame parodas ir galime suteikti studentams unikalią užkulisinę patirtį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


European Cultural Academy

Jums patinka menas, architektūra ir miesto dizainas. Norite susisiekti su žmonėmis, kurie šiuo metu perkelia kūrybines idėjas. Ateikite vieną, dvi ar tris savaites, kad V ... [+]

TOLESNIS KURSAS: VENICE BIENNALE IŠVADAS - NAUJASIS PATIRTIS

Datos: 2019 m. Gegužės 7–12 d., Rugpjūčio 5–10 d

Klasės:

Kursas jungia jus su meno rinkos specialistais ir leidžia jums patirti realybę už Venecijos bienalės ir jos lygiagrečių renginių.

Parodą atrasite pokalbiuose su menininkais, kuratoriais, galerais ir, žinoma, bienalės komanda. Tai yra struktūrizuota ir įkvepianti patirtis.

Gegužės programa vyksta per atidarymo savaitę. Lapkričio programa yra numatyta per paskutinę savaitę, todėl ji yra ypatinga patirtis bienalėje. Šalia sesijų aplankysime bienalę "Giardini" ir "Arsenale", "Personal Structures" ir Peggy Guggenheim kolekciją.... [-]

Italija Venice
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European Cultural Academy

Seminaras kelia vietinio požiūrio svarbą, kai Venecijos genijų lokai skatina išradingų scenarijų ir architektūrinių intervencijų kūrimą. ... [+]

ŠIUOLAIKINĖ ARCHITEKTŪRA - VIETOS KONKRETŪS METODO ATITIKTIS

Datos: 2019-08-28

Apie kursą

Kursas orientuotas į Venecijos santykio su gamta svarbą kuriant lagūnos miesto projektą.

Tiek Venecijos teritorinės, tiek architektūrinės fizinės reikšmės ir medžiagų apykaitos sistemos susiduria tuo pačiu metu, skatindamos naujas dizaino interpretacijas ir galimybes programuoti bei aktyvuoti miesto vietas.

Kas gali kreiptis?

ArchitektūraStudentaiDizaineriaiSocialiniai mokslininkaiMenininkaiReikalinga ankstesnė patirtis

NB ECA yra ne kredito, ne laipsnių profesinė programa. Universiteto studentai gaus kreditus tik tuo atveju, jei jų universitetas turi partnerystę su ECA.... [-]

Italija Venice
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European Cultural Academy

Šiuolaikinio meno kursas skirtas padėti įgyvendinti kūrybinius projektus. Tai aprūpina jus pramonės žiniomis, kurios padės jūsų karjerą kūrybiniame sektoriuje. ... [+]

GALIMYBĖS MENAS - PLĖTROS STRATEGIJOS

Datos: 2019 liepos 15-27 d

Apie kursą

Programa orientuota į šiuolaikinio meno rinką ir į tai, kaip į ją įsitraukti. Kurso tikslas yra paversti jus nuo vartotojo į kultūros srities kūrėją.

Q.

Bendradarbiaudama su Danielle Krysa aka TheJealousCurator.

Kas gali kreiptis?

Kursas skirtas kūrybingiems įdomiems protuose. Sveiki atvykę į studentus, kuratorius, muziejų darbuotojus, menininkus ir meno mėgėjus. Vidutiniškai kiekvienoje grupėje yra apie 11 tautybių.

NB ECA yra ne kredito, ne laipsnių profesinė programa. Universiteto studentai gaus kreditus tik tuo atveju, jei jų universitetas turi partnerystę su ECA.... [-]

Italija Venice
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European Cultural Academy

Savo savaitės kurso metu mes kritiškai ir žaismingai tyrinėjame viešąją erdvę ne tik kaip "dosnumą", kurią architektūra gali pasiūlyti visuomenei, bet ir kaip politinę, s ... [+]

Apie kursą:

Savo savaitės kurso metu mes kritiškai ir žaismingai tyrinėjame viešąją erdvę ne tik kaip "dosnumą", kurią architektūra gali pasiūlyti visuomenei, bet ir kaip politinę, socialinę bei giliai miesto sąlygą. Viešoji erdvė nėra paprasta rasti ar net suprojektuota, ji yra gyvenama ir sukurta; Trumpai tariant, vieša erdvė yra emancipacinė. Tokiems apmąstymams mes naudojame tiek bienalės parodas, tiek Venecijos miestą kaip mūsų lauko vietas.

Įvairių paskaitų, praktinių seminarų, diskusijų ir kelionių su vietiniais ir tarptautiniais ekspertais metu mes ieškosime sąlygų - potencialų ir apribojimų - kad viešosios erdvės būtų įmanomos skirtingoms žmonių grupėms Venecijoje, bet ir miestuose apskritai.... [-]

Italija Venice
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba