European Cultural Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

European Cultural Academy tikslas - išplėsti žinias ir išplėsti savo karjerą meno, architektūros ir kūrybinėse industrijose.

Daugiau nei dešimtmetį mes padėjome kūrybinėms bendruomenėms didinti matomumą, kurti ryšius ir padaryti ilgalaikį poveikį jų karjerai. Mūsų kursuose mes dalijamės savo įžvalgomis kaip tarptautinių parodų ir bienalės paviljonų, "Performance Art Week", "Design Prize" ir "Architecture Awards" bei simpoziumais, konferencijomis ir rezidencijomis organizatoriai.

Mūsų fakultetas apima menininkus, dizainerius, kuratorius, galeristus, architektus ir mokslininkus, kurie padės jums sukurti reikalingus įgūdžius ir leis jums naršyti per nepermatomą ir labai konkurencingą pramonę.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Mūsų požiūris

European Cultural Academy pabrėžia praktinius sprendimus. Jūs gausite už bienalės scenų ir išmokysite bendradarbiauti su vyriausybėmis, menininkais, fondais ir rėmėjais. Kurso pabaigoje sukursite realų projektą (pvz., Parodų projektą, meno kūrinius, leidinį, renginį ir pan.), Kurie gali būti įtraukti į jūsų portfelį / CV, ir jūs galėsite jį pristatyti visuomenei.

Žinomiausi profesoriai susijusiose srityse užtikrina tvirtą akademinį komponentą ir leis jums įgyti platesnės perspektyvos.

Kas gali kreiptis

Mūsų dalyviai yra iš visų pusių ir kursas yra atviras visiems, kurie domina meno ir architektūros. Jei esate universiteto atstovas ir norėtumėte organizuoti savo studentų programą, galime pritaikyti ją pagal savo poreikius.

Individualūs pareiškėjai kviečiami kreiptis dėl tam tikrų datų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos.

Trukmė yra nuo 1 iki 2 savaičių. Akademija dirba ištisus metus, nors labiausiai optimalus laikotarpis bus bienalėje (gegužės-lapkričio mėn.).

Vieta

Venecija, Italija. Mes turime keturias istorines palazzos Venecijos centre, kur mes rengiame parodas ir galime suteikti studentams unikalią užkulisinę patirtį.

Vietos

Venecija

Address
S. Marco, 4013, 30124 Venice, Italy
30124 Venecija, Veneto, Italija