European Cultural Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Europos kultūros akademijos tikslas yra didinti žinių ir iš anksto savo karjerą meno, architektūros ir kitų kūrybinių industrijų.

Jau daugiau nei dešimtmetį mes padėjome kūrybines bendruomenes padidinti matomumą, sukurti ryšius ir padaryti ilgalaikį poveikį jų karjeros. Mūsų kursuose, mes pasidalinti savo įžvalgomis, kaip organizatorių tarptautinėse parodose ir bienalė paviljonai, performance savaitė, dizainas premijos ir architektūra Apdovanojimai, kaip gerai, kaip simpoziumuose, konferencijose ir rezidencijas.

Mūsų fakultetas yra menininkai, dizaineriai, kuratoriai, galerininkų, architektams bei mokslininkus, kurie padės jums sukurti būtinus įgūdžius ir leidžia jums naršyti neskaidriai ir labai konkurencinga pramonė.

Atlikėjas Herman Nitsch ir kuratoriai Karlyn de Jongh ir Sarah Gold Apsilankymas parodos: Čia su menininko Herman Nitsch ir kuratorių Karlyn de Jongh ir Sarah Gold

Mūsų požiūris

Europos kultūros akademija pabrėžia praktinius sprendimus. Jūs gausite už iš bienalėje scenos ir išmokti bendradarbiauti su vyriausybėmis, menininkų, pamatų, rėmėjų. Pasibaigus kurso pabaigoje, jums bus sukurti tikrą projektą (pvz paroda projektą, meno kūrinius, skelbimas, renginys ir tt), kurie gali būti įtraukti į savo portfelį / CV ir turėsite galimybę jį pristatyti visuomenei.

Žinomi profesoriai susijusiose srityse užtikrinti tvirtą akademinį komponentą ir leis jums įgyti platesnę perspektyvą.

Kas gali kreiptis

Mūsų dalyviai iš visų sluoksnių ir kursas yra atvira visiems, su meno ir architektūros interesus. Jei esate universitetas atstovas ir norėtų surengti programą savo studentams, mes galime pritaikyti jį savo poreikiams.

Individualūs pareiškėjai yra kviečiami kreiptis dėl tam tikrų datų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos.

Trukmė yra nuo 1 iki 3 savaičių. Akademija veikia ištisus metus, nors optimaliausias laikotarpis būtų per bienalėje (gegužės-lapkričio mėn.)

Vieta

Venecija, Italija. Mes turime keturias istorines palazzos Venecijos centre, kur mes priimančiosios parodas ir sugeba suteikti studentams su unikaliu už-the-scenos patirties.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Vasaros Programa Venecijos Bienalėje, Meno, Dizaino Ir Kitų Kūrybinių Sektorių

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 savaites July 2018 Italija Venecijos

Pagilinti žinias ir tobulinti savo karjerą meno, dizaino ir kitų kūrybinių industrijų. Atėjo bienalės dieninės studijos liepą ir rugpjūtį. [+]

Pagilinti žinias ir tobulinti savo karjerą meno, dizaino ir kitų kūrybinių industrijų. Atėjo bienalės dieninės studijos liepą ir rugpjūtį. ORGANIZATORIUS Europos kultūros centras Įkurta 2002 metais, ERK siūlo 15 metų patirtį meno, architektūros ir dizaino: 4 parodų rūmus Venecijoje, Italijoje 250,000+ metinės lankytojai 200 Creative dalyviai iš 38 šalių kasmet 11 Nacionalinės paviljonai ir oficialūs Venecijos bienalėje parodos 65,000+ Draugai Fondo 24 universitetai kaip dalyviai ir partneriai Įgyti praktinių įgūdžių, atsižvelgiant į meno pasaulio širdį Pagilinti žinias ir tobulinti savo karjerą meno, dizaino ir kitų kūrybinių industrijų. Rytas užsiėmimai vyksta istorinių palazzos esančių Venecijos centro. Temos apima Europos dailės istorija; Menas, architektūra ir Venecija; Menas ir verslas, European Fashion, menotyros, paroda kūrimas. Jūs praleisti popietes Lankymūsi galerijos, dailininkas ir studijos Venecijos bienalėje žinomas kaip meno pasaulio olimpinėse žaidynėse. kursų datos Pradėti liepos 10, 17, 24 arba rugpjūčio 7,14 ir 21. Prisijunkite prie 1, 2 arba 3 savaičių kursą ir patirti bienalėje visą žaidimą. Kas gali kreiptis Mūsų dalyviai iš visų sluoksnių ir kursas yra atvira visiems, su meno, architektūros ir kultūros interesų. Studentai apdovanoti pažymėjimą nuo sėkmingo. Trijų savaičių Žinoma, liepa 10 - 30 arba rugpjūčio 7 - 27, 2017 / ĮVYKIAI Trys skirtingi savaitę trunkančio moduliai. Kiekvieną savaitę turi skirti ypatingą dėmesį, taip pat galima užsisakyti vieną. 1 savaitę ŠIUOLAIKINIO MENO Akademikai, mokslininkai ir kiti specialistai iš meno pasaulio pristatyti skirtingas perspektyvas ir kritinių šiuolaikines problemas, su kuriomis susiduria specialistai šiandien. Be to, mes aplankyti atitinkamus parodas ir kultūros įstaigų Venecija. Žemiau yra keletas temų, kurios bus aptartos: Parodų... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Str. Nova, 3659
Venice, 30121 IT