EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Įvadas

Oficialus aprašymas

EUTHECA - Europos Sąjunga akademija teatro ir kino bei aukštojo mokslo Teatro Kino meno su būstinėje Romoje akademija. EUTHECA yra atskaitos Italijoje punkto, mokymo ir rengimo veikėjų, norinčių pradėti tarptautinės karjeros dėka studijų programos, kurios taip pat numato deklamavimas mokymą anglų kalba teatrą, kiną ir skirtingų profesijų, kurios daro iki pramogų pasaulyje. EUTHECA yra taip pat namo į rezidento teatro kompanija ir toje pačioje organizacijoje, turi teatrą, kur tiek nacionaliniai ir tarptautiniai Productions rasti savo vietą.

EUTHECA atrenka studentus iš viso pasaulio dalyvauti jos veikiančių mokymo kursų dėka aukšto lygio didaktinės programos, laikantis pagrindinių Europos teatro ir kino mokyklų.

Eutheca diplomas pasiekiamas ne iš trejų metų dramos kurso pabaigoje. Studentai, baigę trejų metų programą pelningai taip pat gali pasiekti BA (Hons) vaidyba, Britų kvalifikacija, kuri yra lygiavertė trejų metų Italijos laipsnį. Ketvirtoji specializacija metais bus pradėti už mokslo metus 2012-2013 per Romos akademijos, kuri leis aktoriai atlikti specialų mokymo kursą apie dalykus, tokius kaip Rusijos mokykloje, kino ir kino kryptimi.

Trejų metų DRAMOS KURSO Oficialus dramos mokymas nėra būtinas įtraukimo į trejų metų dramos kursą EUTHECA akademijos, nei yra būtina, užsiima profesionaliu srityje. Tačiau būtina išlaikyti kvalifikacinį egzaminą dėl priėmimo. Tam, kad būtų leista bandymą, mokiniai, norintys dalyvauti mokyklos mokymo kursų dalyvių Romoje turi kreiptis su pareiškimais pranešimus, kurie periodiškai skelbiami šioje svetainėje. Akademiniai metai prasideda spalio ir baigiasi liepos viduryje. Programoje numatomas privalomas lankomumas nuo pirmadienio iki penktadienio už 6-8 valandas per dieną vidurkis. Išimtiniais atvejais, kai kurie kursai gali vykti šeštadieniais ir / ar sekmadieniais 800 valandų per metus iš viso (tikslas studentams pasiekti meninį suvokimą ir techninę kompetenciją, kad būtų galima pradėti profesinę karjerą pasaulyje teatro ar kino. Akademijos mokymo pasiūlymas yra pagrįstas pagrindinių konstatuojamoji dalis metodus, kurie nurodytų 20-ojo amžiaus teatrą be šiuolaikinio teatro. Antroje ir trečioje metų kurso, studentai turės galimybę atlikti daug patirties ant scenos galimybę ir tiesiogiai liečiasi su dideliu profesinės realybės. Be pagrindinių kursų, studentai gali dalyvauti seminaruose ir stažuotėse su svarbiais, tarptautiniu mastu pripažintų meistrų, ir, kaip antrųjų metų bus atliktas stažuotę kūrinius šalia kino ir teatro profesionalai. Pasibaigus trejų metų kurso pabaigoje studentai:

Gebės pateikti įvairias deklamavimas metodus praktikoje, suprasti pagrindinius principus improvizacijos ir mokslinių tyrimų. Pasibaigus trejiems metams, studentai bus įgiję reikiamą meninį suvokimą ir kompetenciją pradėti profesionaliai teatro aktoriaus karjerą. Jie galės dirbti teatro gamybos procesus, analizuoti skirtingus samprata, bandymus ir plėtros etapus. Jie įgijo gebėjimą dirbti grupėje pagal direktoriaus vadovas ir subrendo savo žinias apie profesinę etiką ir vaidmuo aktoriaus tiek ir už scenos. Jie galės dirbti tarptautinėse kūrinius ir kontekstų, nes su jų mokymu italų ir anglų kalbomis ugdymo pasiūlymas nukreiptas į tarptautinę gamybos rinkoje. Jie taip pat bus pasirengusi už pastoti autonominių teatro spektaklių, valdyti meninius ir organizacinius aspektus patys ir siūlo teisingą paramą pati gamybos galimybes.

Vietos

Roma

EUTHECA-EUROPEAN UNION ACADEMY OF THEATRE AND CINEMA

Address
EUTHECA – European Union Academy of Theatre and Cinema,
Via Bolognola

31 00138 Roma, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 06 9594 5400