Oficialus aprašymas

DIEFFE ACADEMY: 30 METŲ PATIRTIS JŪSŲ PUSĖ

Jau daugiau nei 30 metų " DIEFFE akademija sėkmingai teikia švietimo programas įmonėms ir jauniems suaugusiems, ieškantiems darbo arba tiems, kurie jau dirba, tačiau nori siekti naujų profesinių galimybių. Mes ISO 9001 kokybės sertifikuota mokymo institutas, pripažintas Veneto regiono ir Italijos darbo ir švietimo ministerijos. DIEFFE sertifikatai galioja visoje Europoje ir pripažįstami visame pasaulyje pagal EKS: Europos kvalifikacijų sąrangą.

Mūsų skaičiai yra tai, kas mus įkvėpė tarp aukščiausių Europos mokyklų: daugiau nei 2600 studentų, 60 000 mokymo valandų, 2 milijonai mokymo valandų vienam studentui ir 4500 partnerių kompanijų.

DIEFFE Academy" tikslas yra išmokyti užsienio studentus gaminti meną ir suteikti jiems autentiško "itališko kelio" žinias. Mes tikime, kad geriausias būdas išmokti kulinarinį meną - mokytis profesionalioje aplinkoje, kur praktikuoti kai kurie geriausi virėjai versle. Mums nėra geresnio nei praktinio.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

DIEFFE Job's Academy

Italijos virtuvės profesinio kurso studentai ... [+]

Kursas skirtas tiems, kurie nori tapti italų virtuvės specialistais pasaulyje.

Tapti italų virtuvės profesionalu reiškia išmokti naudotis pagrindiniais kepimo būdais ir kaip atpažinti autentiškų itališkų žaliavų ir produktų kokybę . Bet tai taip pat reiškia, kad internacionalizuoti "italų kelią" kaip gyvenimo būdą, kultūrą, kuri bus išreikšta per patiekalus.

Italijos virtuvės profesinio kurso studentai

Jie išmokys viską apie labiausiai žinomas Italijos kulinarines tradicijas, tuo pat metu tobulindamos žinias apie maisto studijas, technologijas ir perdirbimo metodus.

Kursas vyks DIEFFE akademijoje VERONA (Italija).

Trukmė

3 savaitės (112 val.) Tiek teorinių, tiek praktinių pamokų - vyksta anglų kalba - DIEFFE akademijoje VERONA.... [-]

Italija Verona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba