DIEFFE Job's Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

DIEFFE ACADEMY: 30 METŲ PATIRTIS JŪSŲ PUSĖ

Jau daugiau nei 30 metų " DIEFFE akademija sėkmingai teikia švietimo programas įmonėms ir jauniems suaugusiems, ieškantiems darbo arba tiems, kurie jau dirba, tačiau nori siekti naujų profesinių galimybių. Mes ISO 9001 kokybės sertifikuota mokymo institutas, pripažintas Veneto regiono ir Italijos darbo ir švietimo ministerijos. DIEFFE sertifikatai galioja visoje Europoje ir pripažįstami visame pasaulyje pagal EKS: Europos kvalifikacijų sąrangą.

Mūsų skaičiai yra tai, kas mus įkvėpė tarp aukščiausių Europos mokyklų: daugiau nei 2600 studentų, 60 000 mokymo valandų, 2 milijonai mokymo valandų vienam studentui ir 4500 partnerių kompanijų.

DIEFFE Academy" tikslas yra išmokyti užsienio studentus gaminti meną ir suteikti jiems autentiško "itališko kelio" žinias. Mes tikime, kad geriausias būdas išmokti kulinarinį meną - mokytis profesionalioje aplinkoje, kur praktikuoti kai kurie geriausi virėjai versle. Mums nėra geresnio nei praktinio.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Profesionalus Kursas Itališkoje Virtuvėje

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites June 2018 Italija Verona

Kursas skirtas tiems, kurie nori tapti italų virtuvės specialistais pasaulyje. Kaip DIEFFE studentas, jūs būsite panardintas į visą seriją teorinių ir praktinių pamokų, surengtų anglų kalba, apie Pasta, pizza, italų virtuvę ir enologiją. Jūs sužinosite viską apie labiausiai žinomas Italijos kulinarines tradicijas, tuo pat metu gerinsite savo žinias apie maisto studijas, technologijas ir perdirbimo metodus. [+]

KURSO OUTLINE

Kursas skirtas tiems, kurie nori tapti italų virtuvės specialistais pasaulyje.

Tapti italų virtuvės profesionalu reiškia išmokti naudotis pagrindiniais kepimo būdais ir kaip atpažinti autentiškų itališkų žaliavų ir produktų kokybę. Bet tai taip pat reiškia, kad internacionalizuoti "italų kelią" kaip gyvenimo būdą, kultūrą, kuri turi būti išreikšta per patiekalus.

Italijos virtuvės profesinio kurso studentai

Kas gali kreiptis:

Profesionalai virėjai. Maisto ir gėrimų pramonės specialistai. Svetingumo specialistai. Aukštojo mokslo hospitality institutų diplomų savininkai. Antrosios pakopos studentai, norintys praleisti laiką užsienyje, daro unikalią patirtį.... [-]


Kontaktai

DIEFFE Accademia delle Professioni - Job's Academy

Adresas Cooperativa Sociale DIEFFE Via Risorgimento, 29 - 35027 Noventa Padovana (PD)
35027 Padujos, Italija
Interneto svetainė http://www.dieffe.com/
Telefonas +39 049 986 5000

Adresas Verona, Italija