Read the Official Description

Apie Ca 'Foscari

"Ca 'Foscari" Venecijos universitetas, pradžioje įsteigtas kaip pirmoji Italijos verslo mokykla 1868 m., Dabar yra daugiadisciplininė institucija, siūlanti įvairias studijų programas ekonomikos ir vadybos, užsienio kalbų, humanitarinių mokslų ir mokslo srityse, ir tapo viena iš šalies aukščiausio rango universitetai. "Ca 'Foscari" turi 20 000 bakalauro studentų ir 4000 absolventų studentų, kuriuos kasmet valdo daugiau kaip 1000 užsienio studentų.

Dėl to, kad ji įsikūrusi įspūdingame istoriniame Venecijos centre, universitetas suteikia unikalią ir naudingą galimybę studijuoti ir atlikti tyrimus viename iš gražiausių pasaulio miestų, atstovaujančio kontekstui, kuriame susiklosto kultūrinė tradicija ir intelektualios naujovės.

Remiantis mokslinių tyrimų kompetencijos reputacija, ji pelnė daugiau ES malonių "Marie Curie" dotacijų nei bet kokia kita Italijos institucija pastaraisiais metais, o 2018 m. QS temų reitinguose "Ca 'Foscari" yra viena iš 150 geriausių pasaulio šiuolaikinių kalbų universitetų, "Top 200 for Economics"

Universitetas taip pat puoselėja išsamią studijų patirtį teikiant studentams teikiamas paslaugas ir įvairius sporto renginius bei studentų asociacijas.

Vieta

"Ca 'Foscari" universitetas įsikūręs visame pasaulyje žinomame Venecijos miestelyje, unikalioje miesto centre, esančioje Italijos šiaurės rytų pakrantės lagūnoje, tiesiogiai sujungtam su Adrijos jūra.

Venecija yra miestas šiaurės rytų Italijoje ir Veneto regiono sostinė. Jis pastatytas ant salyno, esančio slenksčio lagūnoje, kuriame yra daugiau kaip 100 salų, sujungtų pėsčiųjų tiltais. Kadangi kanalai užima kelius, žmonės judėti po miestą pėsčiomis ir valtimi. Tiesą sakant, Venecija yra didžiausias Europos miestas, neturintis automobilio.

Miestas pasižymi stulbinančia istorine architektūra ir meno turtu, nes istorinė Venecijos Respublika buvo klestintis prekybos uostas ir pagrindinė jūrų galia viduramžių ir renesanso laikotarpiu, taigi kai kurios miesto vietos įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą .

Tačiau, be spalvingos praeities, Venecija taip pat gyvas, nes ji ir toliau yra šiuolaikinio meno ir kultūros centras.

Gyvenimas Venecijos istoriniame centre reiškia gyvenimą aplinkai tausojančiu gyvenimo būdu. Dėl to, kad reikia vaikščioti daugelyje vietų, miesto viešosios erdvės tampa socialiniais centrais. Tiesą sakant, vienas iš labiausiai laukiamų momentų Venecijos studentų dieną yra vadinamasis aperitivas kempo ar lauko aperityvas: nuo pietų iki vakaro tokios sritys kaip "Campo Santa Margherita" ir "Erbarìa" prie "Rialto" paverčiamos vietomis kur žmonės susirenka kalbėtis ir klausytis muzikos, kai jie geria spritz ir valgo cicchetti - tradicinį vietinį aperityvą ir užkandžius, kuriuos garsėja Venecija.

Studijų patirtis

"Ca 'Foscari" universiteto Venecijos studijų pasiūlymas suskirstytas į 8 departamentus, atsakingus už bakalauro ir magistro, 3 mokyklų ir prestižinio Collegio Internazionale (Tarptautinis kolegija) mokslinių ir mokymo veiklą. Kartu su šiomis trimis kitomis struktūromis:

· "Ca 'Foscari" aukštoji mokykla, koordinuojanti mokslo daktarus (doktorantūras);

· "Ca 'Foscari Challenge School", kuri organizuoja profesines magistrantūros programas (1-asis ir 2-asis lygmens) bei kitas vadovavimo švietimo galimybes;

· Ca 'Foscari tarptautinio ugdymo mokykla, kuri skatina intensyvius vasaros ir rudens kursus, orientavimo programas, pamatų metų programas ir kitas neakivaizdines studijas italų ir užsienio studentams.

"Ca 'Foscari", skirtą studentams suteikti skatinamojo, konkurencingo ir pažangiausio išsilavinimo, sukūrė didelį akademinį partnerių universitetų akademinį tinklą, apimantį visą pasaulį, ir todėl siūlo įvairius bendrus ir dvigubus bakalauro ir magistro laipsnius bei turi daugiau kaip 700 aktyvių tarptautinių valiutų keitimo susitarimų. Dėl to, kad universitetas yra pasiryžęs ugdyti tarptautinę akademinę bendruomenę, Ca 'Foscari taip pat siūlo daugybę studijų programų, mokomų anglų kalba.

Bakalauro studijų programos:

· Skaitmeninis valdymas

· Filosofija, tarptautinės ir ekonominės studijos

· Verslo administravimas (verslo administravimo ir vadybos studijų programa)

· Ekonomika ir verslas (ekonomikos, rinkų ir finansų studijų programa)

Magistrantūros programos:

· Pasaulinis vystymasis ir verslumas

· Kultūros paveldo išsaugojimo mokslas ir technologijos

· Lyginamieji tarptautiniai santykiai (tarptautinis ir tarpkultūrinių santykių mokymo programa)

· Informatika

· Ekonomika ir finansai (ekonomika - QEM mokymo programa / finansai)

· Aplinkos mokslai (pasaulio aplinkos pokyčių mokymo programa)

· Europos, amerikiečių ir postkolonijinės kalbos ir literatūros (Amerikos studijų programos / anglų kalbos studijų programa)

· Valdymas

· Kalbų mokslai (kalbų mokymo programa)

· Bio ir nanomedžiagų mokslas ir technologijos;

· Tvari chemija ir technologijos (aplinkos, tvarios chemijos ir technologijų studijų programa)

Jei norite gauti bendrą visų studijų programų (tiek italų, tiek anglų kalbų) apžvalgą, apsilankykite šiame puslapyje

Studentų patalpos ir paslaugos

Pagrindinė "Ca 'Foscari" miestelio kampelis yra Venecijos istorinio centro širdyje, tačiau žemyninėje dalyje yra ir kitų universitetų. Ji siūlo studentams 6 bibliotekų, Tarptautinio ugdymo mokyklos, akušerių iššūkių mokyklos ir kalbos mokymo centro. Jame taip pat yra parodų salės, teatras, sporto centras ir valgyklos.

"Ca 'Foscari" padeda studentams per visą savo universiteto karjerą, teikdamas įvairias paskolas, dotacijas ir stipendijas per savo "Financial Aid Office". Individuali parama teikiama tarptautiniams studentams, studentams, dirbantiems ir studentams su negalia.

Tarptautinis sveikinimo skyrius siūlo platų paslaugų spektrą tarptautiniams naudos gavėjams, pvz., Konsultavimas ir parama įvažiavimo procedūroms, akademinių kvalifikacijų pripažinimas, prašymų išduoti vizą pateikimas, leidimas gyventi, studentų paslaugos, sveikatos klausimai ir transportas.

Stipendijos

"Ca 'Foscari" siekia stiprinti tarptautinių studentų buvimą ir praturtinti pasaulinę bendruomenę, teikdamas talentingų tarptautinių studentų finansinę pagalbą dviem formomis:

• atleidimas nuo mokesčio už mokslą - visiškas atleidimas nuo mokesčio už universiteto mokslą ir mokesčius

• vienkartinės stipendijos - 5 000 eurų už kiekvieną

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Apgyvendinimas:

"Ca 'Foscari" būsto biuras yra Italijos ir užsienio studentų, mokslininkų, dėstytojų ir administracijos darbuotojų, kurie studijuoja ar dirba Ca' Foscari, paslauga. Čia rasite naudingos informacijos ir kontaktus, kad būtų rasti tinkami ir patogūs apgyvendinimo sprendimai Venecijoje ir artimoje teritorijoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Sveiki atvykę vienetas

Sveikinimo skyrius siūlo platų paslaugų spektrą, skirtą tarptautiniams studentams ir dėstytojams, pvz., Informacijos apie akademines kvalifikacijas pripažinimą, informaciją apie vizas ir įregistravimo procedūras. Taip pat pateikiama bendra informacija apie universiteto studentų paslaugas, finansinę pagalbą, būstą, sveikatos priežiūros paslaugas ir transportą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Kalbos centras

Centras siūlo įvairiais lygmenimis užsienio kalbų kursus anglų, prancūzų, rusų, ispanų ir vokiečių kalbomis.

Valgyklos

Universitete yra valgyklos daugelyje vietų, tiek istoriniame Venecijos centre, tiek žemyninėse Mestre, Marghera ir Treviso miesteliuose.

Išeinančios mobilumo galimybės

Dėl daugiau kaip 650 tarptautinių universitetų ir "Ca 'Foscari" bendradarbiavimo sutarčių, galite praleisti laiką užsienyje studijuoti daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje . Tarptautinis biuras skatina "Ca 'Foscari" studentų išvykstamąjį mobilumą, dalyvaudamas pirmaujančiose tarptautinėse mobilumo programose, plečia santykius su priimančiais užsienio universitetais ir įmonėmis ir skatina visus universiteto bendruomenės narius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje

Karjeros palaikymas

Karjera organizuoja stažuotes ir darbo vietas tiek Italijoje, tiek užsienyje, taip pat vykdo karjeros muges, įdarbinimo diskusijas ir praktinius seminarus, kad padėtų dabartiniams studentams ir naujausiems absolventams įgyti profesinius įgūdžius, kurių jie turi konkuruoti darbo rinkoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite tinklalapyje .

Karjeros diena

Karjeros diena yra dieninių renginių, skirtų įdarbinimui, metu, kai absolventai ir naujausi absolventai gali susipažinti su dalyvaujančių bendrovių vadovais ir susipažinti su darbo pasauliu. Studentai gali aplankyti įmonių stendus, platinti savo gyvenimo aprašymus, dalyvauti pokalbiuose ir gauti informaciją apie jiems siūlomas profesines galimybes ir karjeros galimybes. Karjeros dienoje taip pat rengiami įvairūs seminarai, seminarai ir įmonių pristatymai.

Studentų gyvenimas

Keletas kitų universitetų suteikia galimybę studijuoti ir atlikti tyrimus viename iš gražiausių pasaulio miestų. "Ca 'Foscari" kultūrinės tradicijos ir intelektualios naujovės gali susivienyti.

Studijuojant "Ca 'Foscari" suteikiama galimybė mokytis ir gyventi labai unikaliu miestu, kur galima keliauti valandomis ir net mėgautis pasimatymams, turėti "Spritz" vienoje iš Venecijos gražių aikščių, apsilankyti visame pasaulyje žinomuose muziejuose ir parodose, kelionėse laivais per mažas lagūnos salas, mėgaukitės Lido paplūdimiais ir skaniu gardžiu maistu.

Universitetas taip pat organizuoja daugybę kultūrinių renginių, skirtų studentams ir darbuotojams sujungti miestą, kuris yra kaip niekas kitas, vieta, kurioje praeitis patenkina naujovių, o jūsų žinių troškimas yra paskatintas daugybe iniciatyvų. Gyvenimas Venecijoje - gyvas menas, architektūra, plėtra, tyrimai, dėmesys aplinkai ir senųjų tradicijų bei skirtingų kultūrų atradimas.

Be to, "Ca 'Foscari" suteikia studentams išsamią studijų patirtį teikiant įvairias sporto renginius ir studentų asociacijas:

· "Erasmus" studentų tinklas (ESN). "Erasmus" studentų tinklas, kuriame dalyvauja daugiau kaip 12 000 narių iš 36 šalių, palaiko ir skatina tarptautinius tinklus, suteikiant studentams kultūrinio supratimo ir savęs tobulinimo galimybes, vadovaujantis moksleivių, padedančių studentams, principu.

· Universiteto sporto centras (CUS) - "CUS" siūlo studentams galimybę dalyvauti įvairiausiose sporto šakose, nes jis yra Venecijos istoriniame centre.

· Radio Ca 'Foscari - sukurta Ca' Foscari studentų, universiteto internetinė radijo stotis yra nepaprastai populiari bendravimo priemonė. Įdomūs studentai gali dalyvauti jo veikloje, remdamiesi savo individualiais įgūdžiais ir patirtimi.

· Universiteto choras ir orkestras - "Ca 'Foscari choras ir orkestras jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus siūlo studentams galimybę išbandyti ir populiarinti savo meilę muzikai. Grupių repertuarai keičiasi nuo metų iki metų ir sklinda nuo viduramžių iki šiuolaikinių kūrinių.

· Shylock universiteto teatro centras (CUT) - "Shylock" yra kultūrinė asociacija, skirta skatinti technines ir menines naujoves teatro spektaklio srityje. Ji organizuoja mokymus ir eksperimentinius seminarus, rengia renginius ir parodas, vykdo mokslinių tyrimų ir gamybos projektus.

Kontaktai

· El. Pašto adresas recruiting@unive.it

· " Facebook"

· Twitter

· Instagram - studentų gyvenimas Venecijoje

· " Instagram" - "Ca 'Foscari" oficialus puslapis

· LinkedIn

· "YouTube"

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Ca' Foscari University of Venice

"Ca 'Foscari International College" yra aukštųjų mokyklų koledžas, finansuojamas iš Švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministerijos (MIUR), siekiant suteikti tale ... [+]

Jei esate užsiregistravęs Ca 'Foscari tarptautiniame kolegijoje, jūs gyvenate San Servolio saloje, tarptautinėje gyvenamojoje kampelyje Venecijos lagūnoje. Dvi pagrindinės kolegijos privalumai yra jos tarptautinė perspektyva ir jos daugiadisciplininis požiūris.

Kartu su standartiniais kursais, siūloma pagal jų studijų programą, studentai užsiima įvairia kultūrine veikla ir tarpdisciplininių paskaitų ir seminarų, skirtų teorinėms žinioms ir specifinei patirčiai suteikti. Kolegijos kultūrinė programa yra anglų kalba, o studentai skatinami priimti tarptautinę perspektyvą ne tik pagal aplinką, kurioje jie gyvena, bet ir per užsienyje vykdomus studijas ir stažuotes. Dėka įvairių studentų ir mokytojų kultūrinių ir disciplininių įgūdžių, Kolegija yra gyva bendruomenė ir sukuria palankią aplinką, kad studentai galėtų sėkmingai studijuoti ir atlikti mokslinius tyrimus. Kiekvienais metais Kolegija pasirenka studentus, kurie įstoja į pirmąsias "Ca 'Foscari" universiteto bakalauro arba magistro studijų metus, ir sėkmingai pateikia pareiškėjams dalinį arba visišką jų mokesčių mažinimą. Studentai, išlaikę kompetencijos lygį tiek savo įprastose studijose, tiek jų kultūros programoje, gauna koledžo diplomą. Diplomas patvirtina jų specialųjį akademinį išsilavinimą, kuris yra sudarytas iš labai kokybiškos tarpdalykinės veiklos, seminarų ir paskaitų, skatinančių studentus įdomu, ir suartinti studijas bei darbo jėgą su žingsniu aukščiau ir atvira protu.... [-]

Italija Venice
October 2019
Dieninės
2 - 3 
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Dorsoduro 3246
30123 Venice, Veneto, Italija
Telefonas
false
Address
Via Sile 41, 31056 Roncade (TV)
31056 Ca' Tron, Veneto, Italija
Telefonas
false