Oficialus aprašymas

Įspūdinga Berlitzo kalbos mokyklos istorija prasideda 1878 m. Rodo salos valstijoje (JAV) iš novatoriškos ir revoliucinės jos steigėjo Maximiliano D. Berlitz idėjos. Tik vos dešimt metų ji plečiasi į Europą , taip pat ateina į pirmąjį tolesnio vystymosi etapą Italijos teritorijoje. Tarp jo prestižiškiausių mokytojų prisimename didžiulį rašytoją Jamesą Joyce'į , kuris mokė tiesiai Triesto biure; tarp jo mokinių prisimename didįjį rašytoją.

Pasaulinė plėtra

Pirmoji 50-ųjų pusė atvėrė daugybę biurų visame pasaulyje, o 60-ųjų dešimtmetyje Berlitz kalbos mokykla pradėjo mokytis ir Azijoje, kur ji turi daugiau nei šimtą mokyklų! Tarp labiausiai prestižinių mokytojų prisimename didžiulį rašytoją Jamesą Joyce'ą, priskirtą Italijos filialui Triestas.

"Total Immersion®"

Savo unikaliu metodu Total Immersion® 1964 m. Laimėjo "E" apdovanojimą, kurį paskatino prezidentas Kenedis, siekdamas skatinti paslaugų eksportą. Tai pirmosios kalbos mokykla, kurioje ji laimėjo.

Naujoviški kalbos mokymosi metodai

  • 1970 m. Berlitz įdiegė daugialypės terpės, tokios kaip garso įrašai, naudojimą, kad būtų lengviau ir lengviau mokytis kalbų.
  • 1996 m. Vaikai įtraukiami į "Berlitz" studijų programas: sukurtas specialus metodas, integruotas į kūrybinę veiklą, tokią kaip dainavimas, piešimas ir grojimas, siekiant palengvinti vaikų mokymąsi.
  • 2004 m., Kai vis labiau plinta internetas ir interneto ištekliai, sukuriami internetiniai kursai.
Programos mokomos:
Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Berlitz Roma

"Express" programa yra intensyvus individualus kursas, leidžiantis mokytis ar tobulinti kalbą tik per tris savaites. Jūs visada turėsite Berlitz® metodo, kvalif ... [+]

"Express" programa yra intensyvus individualus kursas, leidžiantis mokytis ar tobulinti kalbą tik per tris savaites. Jūs visada turėsite Berlitz® metodo, kvalifikuotų gimtosios kalbos mokytojų garantiją ir aukštos kokybės paslaugas.

Pamokos bus planuojamos pagal jūsų galimybes: intensyvus požiūris palengvins mokymąsi ir padidins rezultatus.

PrivalumaiGreitas ir efektyvus kalbos mokymasis naudojant "Berlitz®" metodąGebėję įgyti gimtąją kalbą mokytojaiGalima naudotis visais kalbos lygmenimis ir visomis kalbomisMaksimalus programavimo lankstumasBerlitz lygio užbaigimas

Vienas iš efektyviausių kalbos mokymosi metodų yra visiškas panardinimas. Per pamokas studentas kalba naujojoje kalboje ne mažiau kaip 50% laiko.... [-]

Italija Rome
Spalis 2019
Italų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Berlitz Roma

Išmokite anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ar bet kurią kitą kalbą malonioje aplinkoje su kitais dalyviais ir garsiu Berlitz metodu. Mažose Berlitz grupėse kursai ... [+]

Išmokite anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ar bet kurią kitą kalbą malonioje aplinkoje su kitais dalyviais ir garsiu Berlitz metodu. Mažose "Berlitz" grupių kursuose yra individualių ir grupinių kursų privalumai.

Pusiau privačius kursus sudaro 2-4 dalyviai, turintys tą patį kalbų lygį ir tą patį mokymosi tikslą. Pamokų skaičius yra proporcingas dalyvių skaičiui, o pamokų planavimas sutartas iš anksto.

Kursas yra prieinamas visais lingvistiniais lygiais.

PrivalumaiGreitas ir efektyvus mokymasis užtikrinant Berlitz metodąProfesionalūs ir patyrę gimtosios kalbos mokytojaiDėmesys pokalbiams: gramatika taip pat mokoma netiesiogiaiProgresyvus žodyno praturtinimasMaža kaina... [-]
Italija Rome
Spalis 2019
Italų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba