Berlitz Roma

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įspūdinga Berlitzo kalbos mokyklos istorija prasideda 1878 m. Rodo salos valstijoje (JAV) iš novatoriškos ir revoliucinės jos steigėjo Maximiliano D. Berlitz idėjos. Tik vos dešimt metų ji plečiasi į Europą , taip pat ateina į pirmąjį tolesnio vystymosi etapą Italijos teritorijoje. Tarp jo prestižiškiausių mokytojų prisimename didžiulį rašytoją Jamesą Joyce'į , kuris mokė tiesiai Triesto biure; tarp jo mokinių prisimename didįjį rašytoją.

Pasaulinė plėtra

Pirmoji 50-ųjų pusė atvėrė daugybę biurų visame pasaulyje, o 60-ųjų dešimtmetyje Berlitz kalbos mokykla pradėjo mokytis ir Azijoje, kur ji turi daugiau nei šimtą mokyklų! Tarp labiausiai prestižinių mokytojų prisimename didžiulį rašytoją Jamesą Joyce'ą, priskirtą Italijos filialui Triestas.

"Total Immersion®"

Savo unikaliu metodu Total Immersion® 1964 m. Laimėjo "E" apdovanojimą, kurį paskatino prezidentas Kenedis, siekdamas skatinti paslaugų eksportą. Tai pirmosios kalbos mokykla, kurioje ji laimėjo.

Naujoviški kalbos mokymosi metodai

  • 1970 m. Berlitz įdiegė daugialypės terpės, tokios kaip garso įrašai, naudojimą, kad būtų lengviau ir lengviau mokytis kalbų.
  • 1996 m. Vaikai įtraukiami į "Berlitz" studijų programas: sukurtas specialus metodas, integruotas į kūrybinę veiklą, tokią kaip dainavimas, piešimas ir grojimas, siekiant palengvinti vaikų mokymąsi.
  • 2004 m., Kai vis labiau plinta internetas ir interneto ištekliai, sukuriami internetiniai kursai.

Vietos

Roma

Address
Berlitz Roma Prati,
Via Fabio Massimo, 95

00192 Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Berlitz Roma Tuscolana,
Via Tuscolana, 713

00174 Roma, Lazio, Italija

Roma

Address
Berlitz Roma Eur,
Viale Pasteur, 77

00144 Roma, Lazio, Italija