Arsutoria School

Įvadas

Oficialus aprašymas

ARSUTORIA mokykla - Kompetencijos nuo 1947

ARSUTORIA Mokykla buvo organizuoti batai ir rankinės dizainas ir priėmimo modelis kursus nuo 1947 m, kursai visame pasaulyje pripažintas geriausių tie tapti mados dizaineriai, gebėti derinti dizaino talentą su techninių žinių batų ir modelių krepšiai.

ARSUTORIA yra pasaulyje pirmaujanti mokykla mados mokymo, orientuota į batai ir rankinės priėmimo modelis ir dizainas. Unikalumas ARSUTORIA kursus teikiama jos mokytojams, labai specializuotas specialistų dizainerių ir modelių kūrėjai, su ilgamete patirtimi avalynės srityje, ir jos ARSUTORIA metodas, kad studentai galėtų mokytis lengvai ir greitai geriausi būdai suvokti batus ir modeliai krepšiai ir prototipai.

ARSUTORIA institutas taip pat apima, skirtą studentų bendrabutį ir imties kambaryje: vienintelis dizaino mokykloje Milano, Italijos mados sostinės centre, galėtų realizuoti batų protoypes visiškai in-house.

ISTORIJA

Arsutoria

Adriano Lunati ARSSUTORIA

Ars Sutoria Mokykla buvo organizuoti kursus pagal batai ir rankinės srityje nuo 1947 m. Tuo metu kursus organizavo tik Italijoje ir jie buvo skirti mokyti avalynės modelio aparatai fabrikų, esančių Milano srityje. 1965 metais mokykla persikėlė klasių pastato, kur mes dar organizuoti mūsų kursus.

Adriano Lunati gimė balandžio 27 1924 Castel San Pietro di Camino į Pjemonto. Jo batsiuvys tėvas nusprendė padaryti jį studijuoti saleziečių mokykloje, kur įgijo diplomą mokymosi avalynės prekyba. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui jis dirbo vienoje avalynės gamyklų Casale kaip katerių iki 1948, jis susitiko Giuseppe Muggiani įkūrėjas Ars Sutoria Redaktorių grupės ir mokyklos, ir persikėlė į Milaną, kaip mokytojas. Po to jis apmokyti kartas ir nuo šiol žymaus modelio kūrėjai kartas ir 53 metų jis sukūrė ir sukūrė nesuskaičiuojamą skaičių batus.

KURSŲ auką

Kursai, esantys MilanaS

Klasės Milanas vis dar svarbiausias mūsų veiklos.

Aprašymas ir fono studentų pasikeitė palei metus: mes nuolat mokymo modelio kūrėjai ir techninių kūrėjams, bet dabar significative dalis mūsų studentai turi dizaino foną ir tik nedaugelis iš jų - paprastai antrą arba trečią kartos verslininkų - turi verslo administravimo laipsnių ,

Priežastys, dėl kurių pasirenkant mūsų kursus esate:

 • Mes vis dar dėmesio techninės plėtros batai ir rankinės, kuris yra esminis pagrindas tiems, kurie dirba šioje srityje
 • Kursai yra trumpalaikis (ne daugiau kaip 15 savaičių), intensyvus visą darbo laiką
 • Aplinka yra tarptautinė ir kalba, kuria kalba yra anglų
 • Studentai nereikia konkretų foną lankyti užsiėmimus, net jei Kursai meistrų lygis
 • Šiuo metu mes turime studentų iš Italijos, JAV, Vokietijoje, Ispanijoje, Honkongas ir Kinija, Indija, ...

Tarptautiniai kursai

Per pastaruosius 5 metus mes sukūrėme mokymo klases įvairiose šalyse, paprastai su vietos institucijų paramos. Šiuo metu mes organizuojame užsiėmimus:

 • Bostono ir Niujorko valstijose
 • Leonas Meksikoje
 • KINIJA
 • Indija
 • Tailandas
 • Japonija
 • Singapūras
 • Kolumbija

Namas mokymo

Per šiuos pastaruosius penkerius metus mes taip pat organizuojami namų klases tarptautiniu mastu pripažintų kompanijų, tokių kaip Bata, Nine West, rudų batų, Timberland Decker, Nike, New Balance, Aldo, LVMH. Namas klases yra pilnai pritaikyti ir jie buvo sukurti kartu su klientais.

Vietos

Milanas

Address
Via Ippolito Nievo 33,
20145 Milanas, Lombardija, Italija