Flight Academy - Accademia del Volo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Flight Academy Cepu Flight Academy Cepu daro Skrydžio mokymą ir Skrydžio mokymas. Mokykla suteikia išsamią skristi į visus tuos, kurie nori paversti savo aistra skrydžio prekyba, užtikrinant aukščiausio lygio profesionalumą ir saugumą dėka į darbuotoją kvalifikuoti instruktoriai.

Mūsų kursai tapti pilotai Akademijos Skrydis Cepu pagalba kursai gaunate licenciją ATPL (oro linijų bendrovės pilotas), CPL (komercinės aviacijos piloto) ir PPL (Private Pilot), ENAC reikalinga tęsti karjerą kaip bandomasis ar net ugdyti aistrą Skrydžio kaip privatus pilotas savo laisvalaikį.

Mercado reikalauja, kad automobilyje Būdamas orlaivio kontrolę, yra ne tik viena iš labiausiai naudingas patirtimi vienas gali turėti gyvenime, bet ir puiki galimybė dirbti. Pagal naujausius tyrimus, iš tikrųjų, manoma, kad per ateinančius du dešimtmečius, dėl oro transporto, įmonės, išaugs kvalifikuotos skrydžio paklausą. Skaitykite čia naujienas paklausai pilotų pasaulyje.

Kaip prisijungti prie mokyklą Norėdami pasiekti mokyklą, jums reikia padaryti yra įrašo patikrinimas, tada svarstomi Teismo medicinos KOP institutui koroneris.

Vietos

Perudža

Address
Perudža, Umbrija, Italija