Flight Academy - Accademia del Volo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Flight Academy Cepu Flight Academy Cepu daro Skrydžio mokymą ir Skrydžio mokymas. Mokykla suteikia išsamią skristi į visus tuos, kurie nori paversti savo aistra skrydžio prekyba, užtikrinant aukščiausio lygio profesionalumą ir saugumą dėka į darbuotoją kvalifikuoti instruktoriai.

Mūsų kursai tapti pilotai Akademijos Skrydis Cepu pagalba kursai gaunate licenciją ATPL (oro linijų bendrovės pilotas), CPL (komercinės aviacijos piloto) ir PPL (Private Pilot), ENAC reikalinga tęsti karjerą kaip bandomasis ar net ugdyti aistrą Skrydžio kaip privatus pilotas savo laisvalaikį.

Mercado reikalauja, kad automobilyje Būdamas orlaivio kontrolę, yra ne tik viena iš labiausiai naudingas patirtimi vienas gali turėti gyvenime, bet ir puiki galimybė dirbti. Pagal naujausius tyrimus, iš tikrųjų, manoma, kad per ateinančius du dešimtmečius, dėl oro transporto, įmonės, išaugs kvalifikuotos skrydžio paklausą. Skaitykite čia naujienas paklausai pilotų pasaulyje.

Kaip prisijungti prie mokyklą Norėdami pasiekti mokyklą, jums reikia padaryti yra įrašo patikrinimas, tada svarstomi Teismo medicinos KOP institutui koroneris.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Akreditacijos

Certified by ENAC (The Italian Aviation Authority.

Matyti Sertifikatai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Oro transporto piloto licencija ATPL ()

Su bendrabučiu Dieninės 14 - 14 mėnesių September 2019 Italija Perugia

Ši licencija leidžia jums paleisti savo karjerą gražu pirmasis pareigūnas tampa multi-bandomuosius ir kelių variklių orlaivių komercinių skrydžių kapitonu. [+]

Ši licencija leidžia jums paleisti savo karjerą gražu pirmasis pareigūnas tampa multi-bandomuosius ir kelių variklių orlaivių komercinių skrydžių kapitonu. Tie, kurie jau turi PPL (A), gausite apie 50% jų valandų skrendama (iki 40 valandų) akreditaciją po skrydžio bandymų buvo mūsų Mokymo vadovas.

TRUKMĖ

Žinoma trunka 14 mėnesių.

Patekimo į rinką reikalavimai Minimalus amžius: 18 metai Gaukite 1 ES klasės medicinos pažymėjimą iš EASA patvirtintą aviacijos medicinos centro pagal dalies MED-FCL Anglų, matematikos ir fizikos įrašas bandymai atvykus Teorinė dalis 750 valandų teorinio antžeminio mokymo (įskaitant parengiamąjį 80 valandų kurso matematikos ir fizika). 25 valandos skirtos MCC kursą. Pažangos Testai ir egzaminai. Kita veikla: ekskursijos į oro uosto institucijos, pratyboms, interaktyvūs video, Garso ir vaizdo pristatymai, biblioteka konsultacijos, kompiuterių pamokos, ilgi instruktavimas ir daugiau. Galimybė lankyti anglų kalbos kursus. PRAKTINĖ DALIS 195 valandų praktinio skrydžio mokymą.APGYVENDINIMAS ... [-]

Oro transporto piloto licencija ATPL (H)

Su bendrabučiu Dieninės 680 - 680 valandos October 2019 Italija Perugia

ATPL (H) licencija leidžia veikti kaip Captain ar pilotui sraigtasparnio komerciniams skrydžiams naudojamų. [+]

ATPL (H) licencija leidžia veikti kaip Captain ar pilotui sraigtasparnio komerciniams skrydžiams naudojamų.

TRUKMĖ

680 valandų iš viso.

Patekimo į rinką reikalavimai Minimalus amžius gauti teorinį licenciją: 16 metų; 18 metų dėl priėmimo į Praktinių įgūdžių testas Gaukite 1 ES klasės medicinos pažymėjimą iš EASA patvirtintą aviacijos medicinos centro pagal dalies MED-FCL Įrašas tyrimas atvykus į matematikos, fizikos Geros žinios iš anglų kalbos Teorinė dalis 500 valandų teorinio Antžeminis mokymas. Kita veikla: ekskursijos į oro uosto institucijos, pratyboms, interaktyvūs video, Garso ir vaizdo pristatymai, biblioteka konsultacijos, kompiuterių pamokos, ilgi instruktavimas ir daugiau. Galimybė lankyti anglų kalbos kursus. PRAKTINĖ DALIS 180 valandų praktinio skrydžio mokymą.APGYVENDINIMAS ... [-]

Privataus piloto licenciją PPL (A)

Su bendrabučiu Dieninės 145 - 145 valandos March 2019 Italija Perugia

Ši licencija leidžia skristi kaip komandą vieno ar kelių variklių orlaivių piloto, nekomerciniams skrydžiams. [+]

Ši licencija leidžia skristi kaip komandą vieno ar kelių variklių orlaivių piloto, nekomerciniams skrydžiams.

TRUKMĖ:

7 savaites

Patekimo į rinką reikalavimai: Minimalus amžius: 17 metų Gaukite 1 arba 2 klasės sveikatos pažymėjimą ES iš EASA patvirtintą aviacijos medicinos centro pagal dalies MED-FCL Teorinė dalis: 100 valandų teorinio Antžeminis mokymas. Praktinė dalis: 45 val praktinio skrydžio mokymą.

Visi mūsų kariūnams bus suteikta reikiamų mokomąją medžiagą ir uniformas.

[-]

Privataus piloto licenciją PPL (H)

Su bendrabučiu Dieninės 150 - 150 valandos October 2019 Italija Perugia

Ši licencija leidžia jums skristi kaip Įgulos vadas dėl nekomerciniams skrydžiams sraigtasparnis. [+]

Ši licencija leidžia jums skristi kaip Įgulos vadas dėl nekomerciniams skrydžiams sraigtasparnis.

TRUKMĖ:

150 valandų iš viso.

Patekimo į rinką reikalavimai: Minimalus amžius: 16 metai Gaukite 1 arba 2 klasės sveikatos pažymėjimą ES iš EASA patvirtintą aviacijos medicinos centro pagal dalies MED-FCL Teorinė dalis: 100 valandų teorinio Antžeminis mokymas. Praktinė dalis: 50 valandų praktinio skrydžio mokymą.

Visi mūsų kariūnams bus suteikta reikiamų mokomąją medžiagą ir uniformas.

[-]