Accademia di Comunicazione

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau trisdešimt metų Ryšių akademija apmokė rinkodaros , komunikacijos ir reklamos specialistus savo aukštojo mokslo ir magistro laipsniais .

Darbo vieta, kurioje kiekvieną dieną studentai prisijungia prie komunikacijos specialistų .

Mokymo ir patirties vieta, kurią iki šiol paruošė ir įtraukė į profesijų viršūnėje daugiau kaip 4000 studentų darbo pasaulį.

Projektų, skirtų įmonėms, laboratorija .

Mokykla, kuri konkrečiai rengia visas kūrybines ir strategines komunikacijos profesijas .

istorija

Accademia di Comunicazione gimė 1988 m. Lapkričio 7 d. Milane, siekdama sukurti mokymo, mokslinių tyrimų ir inovacijų projektą įtikinamai ir vizualiai bendraujant (rinkodara, reklama, viešieji ryšiai, grafinis dizainas ir visos su šiomis sritimis susijusios technologijos). profesionalus).

2008 m . Gegužės 9 d. Akademija tampa Fondu.

Fondas Accademia di Comunicazione įstatymu plinta bendravimo kultūra grindžiama etinių vertybių, ji skatina ir įgyvendina mokymo menų ir ryšių pramonės, didina ir palaiko operatoriai ir tyrėjus šioje srityje.

Fondazione Accademia di Comunicazione pagal Įstatyminio dekreto Nr. 231/01 6 straipsnį, kuriame apibrėžiamos pripažintos, priimtos ir pasidalijamos vykdant veiklą vertybės, buvo priimtas etikos elgesio kodeksas.

Mokymo projektas remiasi "bottega" koncepcija, "bottega" vieta, kurioje išaugo dauguma dabartinio profesinio pasaulio - nuo istorinių tėvų / motinų iki paskutinės kartos.

Komunikacijos profesijos (strateginis, kūrybinis) iš tiesų gimė srityje, laikui bėgant keičiant rinkos pokyčius, įmones ir organizacijas, socialines vertybes ir vartotojų poreikius.

Seminaro metodika užtikrina gerą pagrindinę profesinę kultūrą, psichinę formą, specialiai nukreiptą į bendravimą ir gebėjimą daryti, įgyti realių profesinių įgūdžių.

Darbus, kuriuos "Accademia" studentai realizuoja per kursus, sudaro komunikacijos projektai, rinkodaros strategijos, reklamos kampanijos, grafiniai projektai, tinklalapiai viešosioms įstaigoms, asociacijoms ir ne pelno organizacijoms bei įmonėms, sukurtos vadovaujant ir prižiūrint akademijos profesorių.

Pasibaigus kursams, " Accademia" kiekvienam studentui organizuoja stažuotę Bendrovėje ar Agentūroje , kurios metu praktinė patirtis prasideda baigiant kursų: dabar studentai gali pradėti savo profesinę karjerą.

Į darbo pasaulį įrašytų asmenų procentas buvo 100% .

Intensyvus mainus ir tęstinis bendradarbiavimas, susiejantis akademiją su komunikacijos rinka, leidžia savo studentams rasti tinkamą įterpimą į darbo pasaulį.

Be to, buvę akademijos studentai sukūrė asociaciją, kuri yra nuolatinė nuoroda naujiems nariams. "Associates" kiekvienais metais siūlo stažuotes ir darbo galimybes naujiems absolventams.

Fondazione Accademia di Comunicazione yra akredituota tęstinio profesinio mokymo įstaiga pagal 2007 m. Rugpjūčio 6 d. Regioninį įstatymą n. 19.

Kursai suteikia profesinio tinkamumo liudijimą pagal ES direktyvas ir taisykles.

Vietos

Milanas

Address
Via Savona,112/A
20144 Milanas, Lombardija, Italija