Abbey School - Ciao Italy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Abbey mokykla - Ciao Italija gimė iš daugiakultūrės patirties ir profesionalumo iš Abbey mokykloje, kuri atstovauja puikią centras kalbų mokymo Turine srityje nuo 1996 darbuotojų.

Mokykla, kuri specializuojasi mokyti italų kalbą ir kultūrą užsieniečiams, garantuoja savo studentams aukščiausius galimus standartus kalbų mokymosi. Institucija yra iš ASILS, AIL ir Eduitalia narys, taip pat buvo pripažinta CSN Lundo Švedijoje. Be to, mokykla yra taip pat dėl ​​Bildungsurlaub kursų teikimo centras, o nuo 2012 metais buvo veikia mokymo italų meistrų kaip užsienio kalbos ir kaip antrosios kalbos.

Mokyklos Sprendimas dirbti tik su mažomis grupėmis užtikrina, kad kiekvienas dalyvis turi galimybę plėtoti ir gerinti jo / jos kalbinius įgūdžius. Todėl Prieiga prie kiekvieno kurso reikalaujama egzaminą siekiant suformuoti klasių tinkamo lygio visiems dalyviams.

Pamokos patikėti kvalifikuotiems ir dinaminės gimtoji kalbančių mokytojų, kurie per tiesioginį metodą ir įvairių didaktinių medžiagos (knygų, laikraščių, CD, filmuota medžiaga, muzika ir tt) naudoti, padėti savo studentams pagerinti savo komunikacinius ir kultūros įgūdžius. Į organizuojamus mokykloje, bendradarbiaujant su rajono specialistais daug pasilinksminimo veikla, leidžia studentui patekti į kontaktą su vietiniais gyventojais ir pažinti kultūrinę ir meninę turtingumą miesto ir provincijos. Abbey kortelės pasiūlymas, be to, privilegijos jų savininkams, leidžiant jiems patinka įvairūs diskontuota paslaugas (nuo restoranų iki gimnazijų) siūlomų dalyvaujančių korporacijų.

Reaguoja į didėjančią paklausą kursuose Azijos studentų, abbeySCHOOL CiaoItaly parengė programas, grindžiamas mokymo metodika, kurioje atsižvelgiama į tai, fonetinio sintaksines ir įvairovę ne Europos kalbų. Siekiant padėti mokiniams, mokyklos taip pat suteikia darbuotojams, kurie yra susipažinę su kai kurių pagrindinių Azijos kalbų.

Studentams, turintiems maisto meilę, specialios programos, skirtos Pjemonto virtuvės ir kulinarijos patiekalų atradimas gali būti surengtas.

Vietos

Turinas

Address
Corso Duca degli Abruzzi, 40

10129 Turinas, Pjemontas, Italija