Oficialus aprašymas

Pirmaujančių pasaulio CENTRAS MOKYMO Italijos virtuvė

ALMA - Tarptautinė mokykla Italijos virtuvė yra patalpinta didinga Hercogo rūmai colorno, įsikūręs gražioje itališko stiliaus sodą. Mokykla yra už 10 km nuo Parmos, Italijos maisto slėnio širdyje, ir apdovanotas UNESCO Creative City gastronomijos, kur taip pat EMST - Europos maisto saugos tarnyba yra.

Tai išskirtinis istorinis vieta yra įrengta su naujausiais mokymo ir maisto ruošimo priemonės. Ji apima virš 7.000 MQ su: konferencijų kambarys ir Agora kambaryje su virtuvės, 7 mokymo kabinetai, 4 demo kabinetai, 2 bandelės laboratorijos ir 1 sommellerie kambarys pilnai įrengtas, su A / V sistemos, 17 a vyno rūsys, 1 sensorinis analizė laboratorijos 1 MTTP virtuvė, 1 biblioteka su 13.000 kulinarinių knygų, laikraščių ir DVD kolekcijas, centrinis virtuvė, 1 restoranas sėdėjimo 180 svečiai ir 1 Bauda Valgomasis Restoranas sėdėjimo 40 svečiai.
Nuo 2004, Alma išsilavinę šioje vietoje virėjai, konditerijos virėjai, someljė ir F & B vadovų iš visame pasaulyje su atliktų aukščiausiu lygiu tituluočiausių mokytojų mokymo programas.

Alma dekanas yra "Maestro Gualtiero Marchesi, labiausiai autoritetingų italų virėjas ir virimo mokytojas visame pasaulyje. Be to, mokykla bendradarbiauja su daugiau nei 700 tarp labiausiai žinomų italų restoranų vieta stažuotes Alma studentams, taip pat remiasi aukštos kvalifikacijos dėstytojų.

Per pastaruosius metus Alma aukštos švietimo kursus paklausa gerokai padidino, kad šiandien ALMA šeimininkai apie 2.000 studentų per metus (nuo ugdymo programas ir pritaikyti -made kursus) ir toliau didės tikimasi 2017 m.
Viena iš tokios sėkmės priežasčių yra Alma Alumni aukštos užimtumo lygis. Iš statistinių duomenų, 90% t hem susirasti darbą per 6 mėnesius po to, kai jų diplomas ir ALMA padeda jiems įsidarbinant dėka ALMAlink, skirta portalo www.almalink.it leidžia restoranų, viešbučių ir įmonių maitinimo pramonėje patekti į kontaktą su ALMA absolventai.

ALMA MOKYMO PASIŪLYMAI

KALBA: Italų

 • Esme itališkos virtuvės
 • Esme konditerijos
 • CUISINE TECHNIKOS KURSUS
 • Pyragai TECHNIKOS KURSUS
 • PADĖJĖJAS Restaurant & Bar VADYBININKAS
 • MEISTRAS someljė Alma-AIS
 • F & B VADYBININKAS KURSO

Kalba: Lietuvių

 • Tarptautinė programa itališkos virtuvės
 • Tarptautinė programa ŠIUOLAIKINĖS TEŠLOJE
 • TARPTAUTINIS STUDIJŲ VYNO
 • Bendras programas su mokyklomis partnerėmis

ALMA Tarptautinis tinklas

ALMA turi stiprią tarptautinę pašaukimą ir tai yra priežastis, kodėl ji sukūrė tvirtą tinklą su geriausių kulinarijos mokyklų visame pasaulyje. Bendradarbiaujant su savo mokyklomis partnerėmis, Alma organizuoja specialius italų virtuvės kursus ir traukiniai užsienio virėjai tapti ambasadoriais Italijos virtuvė ir itališkais produktais savo gimtojoje šalyje.

 1. Tarptautinė kulinarinio centras - Niujorkas (JAV)
 2. Il Cuoco - Italijos kulinarijos institutas - Seulas (Pietų Korėja)
 3. George Brown koledžo viryklų mokykla - Torontas (Kanada)
 4. ITHQ (Kvebeko institutas turizmo ir dvarų) - Monrealis (Kanada)
 5. Cessa Universidad - Meksikas (Meksika)
 6. Čekų dailės muziejus "Culinaire de Miyagi" - Sendajus (Japonija)
 7. VTC - Profesinio mokymo taryba - Honkongas (Kinija)
 8. Westminster Kingsway kolegija - Londonas (Jungtinė Karalystė)
 9. Senac - Centro Universitário - San Paulas (Brazilija)
 10. MSA - kulinarijos menų akademija - Stambulas (Turkija)
 11. NSI - Šiaurės Sidnėjus Inshttp: //www.bic-lj.si/en/titute - Sidnėjus (Australija)
 12. "Prue Leith Chef Academy" - "Centurion", Johanesburgas (Pietų Afrika)
 13. KDU universiteto koledžas - Kuala Lumpūras (Malaizija)
 14. Mausi Sebesas - Buenos Airės (Argentina)
 15. BIC Profesinis Ljubljana koledžas - Liubliana (Slovėnija)
 16. Hungkuang universitetas, Taichungas (Taivanas)
 17. AIMS institutas - Bangalore (Indija)
 18. Kul In - Sisak (Kroatija)
 19. Zhejiang turizmo kolegija - Hangdžou (Kinija)
 20. Šveicarijos švietimo grupė - Montreux (Šveicarija)

ALMA PARTNERIAI

Kai kurie iš pagrindinių mokyklos partnerių yra Parmos prekybos rūmai, pagrindinis akcininkas kartu su Provincija di Parma, kuri pastatė patalpas su Kolorno pilimi. Kiti partneriai: Unione Industriali ir Ascom Parma, Cariparma "Crédit Agricole, FIPE keletas konsorciumų tipiškų maisto produktų ir vynų (parmezanas, Lambrusco di Modena, Olio Toscano, Prosciutto di Parma, Vini REGGIANI, salumi Tipici Piacentini, Vini apsaugos DOC Colli Piacentini, Vini Colli di Parma, Produttori di Aceto balsamico, Vini Colli Bolognesi), APACOOP, ASSICA, Confcooperative Emilija-Romanija Istituto nazionale espresso Italiano Federalimentare, Assolatte ir FederDoc.


ALMA taip pat pasirašė protokolinius susitarimus su Italijos švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerija (MIUR) bei Italijos nacionaliniu užsienio prekybos institutu (ICE). Ji taip pat yra sudariusi susitarimus ir bendradarbiavimą su SDA Bocconi Milane ir Parmos universitete. ALMA yra akredituota į Emilijos Romanijos regiono švietimo sistemą ir yra sertifikuota pagal ISO 9001-2008.

2011 m. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su EXPO 2015 dėl švietimo ir reklaminių renginių serijos EXPO tema "Planuojanti maitinti - energija visiems", kuri taip pat bus susijusi su jos tarptautiniu tinklu.

Programos mokomos:
Anglų
Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

ALMA - The International School of Italian Cuisine

1 savaitės programa, skirta tarptautiniams studentams, ieškantiems pirmojo kulinarinio meno patirties su aistra Italijos maistui ir norintiems praturtinti savo kelionę į ... [+]

Italijos skonis yra pirmasis trumpas ALMA kursas :

1 savaitės programa, skirta tarptautiniams studentams, ieškantiems pirmojo kulinarinio meno patirties su aistra Italijos maistui ir norintiems praturtinti savo kelionę į Italiją, įskaitant kitokį būdą tyrinėti šalį ir atrasti Italijos gastronomijos puikius naujus taip.

Kursas, po „ALMA metodo“, sujungia akademines pamokas, tiesioginę produktų ir žaliavų patirtį, metodų ir procesų valdymą, italų tradicinių receptų žinias ir praktiką, taip pat dėmesys skiriamas makaronams, vynams ir pyragams, taip pat paskaita apie italų virtuvės istoriją ir degustacijos sesiją. Todėl tai yra geriausia galimybė tiems studentams, kurie keliauja į Italiją, atrasti italų virtuvės paslaptis ir turėti pirmąjį požiūrį į kulinarinio meno išsilavinimą.... [-]

Italija Parma
July 2019
Dieninės
1 savaitė
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ALMA - The International School of Italian Cuisine

Programa siekiama mokyti italų šiuolaikinio Konditerijos pagrindus savo regioninių skirtumų su teorija, demonstracijų ir mokymo klasių. Atraskite autentišką tradiciją Ita ... [+]

Programa siekiama mokyti italų šiuolaikinio Konditerijos pagrindus savo regioninių skirtumų su teorija, demonstracijų ir mokymo klasių.

Praleiskite du mėnesius ne ALMA Campus šalia Parmos, tiesiog paskelbė Kūrybinis miestas gastronomijos, ir išmokti autentišką itališką tešlos iš pripažintų virėjai. Tada užpildyti šią gyvenimo patirtį su 3 mėnesių stažuotės konditerijos skyriuje restorane, viešbutyje struktūros ar konditerijos laboratorijoje A į vieną iš 20 Italijos regionų.

Atraskite autentišką tradiciją Italijos konditerijos ir gauti savo Professional sertifikatas Italijos konditerijos virėja.

Kreipdamasis į:

Tarptautiniai studentai, siekiantiems tapti Italijos Šiuolaikinės konditerijos reikalavimų priėmimo profesionalus:... [-]

Italija Parma
October 2019
Dieninės
5 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ALMA - The International School of Italian Cuisine

Italijos Kulinarijos programa yra vienerių metų kurso kursas, kuris organizuojamas dviejuose švietimo padaliniuose. Tai puikus kursas, jei ieškote realaus visiško panardi ... [+]

Naujajame Italijos Kulinarijos programoje, organizuojamoje dviejuose švietimo padaliniuose, yra puikus kursas, jei ieškote realaus visiškai panardint į italų maistą ir visą studijų patirtį, kad taptumėte italų virtuvės profesionaliu virėju.

Italijos kulinarijos programa yra ilgalaikis / vienerių metų kurso kursas: pradedant nuo pagrindų, jis pereina į pažangų lygį ir siūlo visiškai ir profesionalų itališką maistą

Suplanuotos "Italijos virtuvės" "meilės akimirksniu" patirčiai, studentai galės dalyvauti mokymo ir demonstracinėse pamokose, taip pat keliauti po Italiją kartu su ALMA mokytojais ir aplankyti svarbiausius Italijos maisto produktus, maisto produktus... [-]

Italija Parma
September 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alma S.R.L. Scuola Internazionale Di Cucina Italiana
Address
ALMA - La Scuola Internazionale di Cucina Italiana Piazza Garibaldi, 26 Colorno
43052 Parma, Emilia-Romagna, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 0521 525211