Oficialus aprašymas

ZubiGune Fundazioa yra ne pelno siekianti organizacija, kurią 2011 m. Įkūrė CIFP Usurbil LHII profesinio rengimo mokykla (VET), vietos įmonės ir technologijų centrai Baskų krašte, įsipareigojo didinti bendradarbiavimą tarp dalyvių, dalyvaujančių technologijų ir socialinėje srityje.

ZubiGune yra įsikūręs Usurbil-San Sebastian, tik 10 min. automobiliu nuo San Sebastian, Gipuzkoa regiono sostinės, Baskų krašto, Šiaurės Ispanijos.

Ypač „ZubiGune“ yra atsinaujinančių energijos šaltinių ir energijos vartojimo efektyvumo Baskų krašte centras.

98120_98105_trabajandoplacas.JPG

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

ZubiGune Fundazioa

Dviejų savaičių vasaros programa (40 val.) Suteikia jums tarpdalykines žinias energijos vartojimo efektyvumo ir atsinaujinančios energijos srityse. ... [+]

Kodėl dalyvauti Ispanijos atsinaujinančios energijos vasaros kursuose?

"ZubiGune" fondas yra "Usurbil" profesinio mokymo mokykla, Referral Center savo regione dėl atsinaujinančios energijos ir energijos efektyvumo (Ispanija).

"ZubiGune" fondas dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, susijusiuose su atsinaujinančia energija, taip pat kuria ir vykdo technologijų ir inovacijų projektus vietos MVĮ.

2018 m. "ZubiGune" buvo apdovanotas Tarptautinės kolegijų ir asociacijų kolegijų ir atsinaujinančiųjų energijos išteklių tarptautinės kolegijų ir politechnikos federacijos (WFCP) "Apdovanojimai dėl kompetencijos", vykdomos Australijoje.

Programos kontūrai... [-]
Ispanija Usurbil
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Presentation of Our Center