Oficialus aprašymas

Siūlo visą spektrą profesionalių sraigtasparnių paslaugų nuo keleivių pervežimo ir geležinkelio kelio krovimo operacijų iki aerofotografavimo ir fotografavimo. Mūsų Sraigtasparnio skrydžio akademija yra skirta teikti aukštos kokybės sraigtasparnių pilotų ir geležinkelio operatorių kursus per mūsų mokymo centrus Madride - Cuatro Vientos ir Malagoje - Costa del Sol.

Pasaulio aviacijos orlaivių sraigtasparnių akademijoje mes suprantame, kad visi mūsų ateityje esantys pilotai yra asmenys, turintys skirtingą patirtį, todėl skrydžio instruktavimo ir teorijos užsiėmimai bus pritaikyti prie kiekvieno studento geriausių tempų. Papildomas apmokymas yra prieinamas, o mūsų instruktoriai ir darbuotojai bus malonu bet kada padėti su klausimais ir klausimais.

Aukščiausios kokybės sraigtasparnių skrydžio treniruotės kartu su visapusišku teoriniu mokymu ir bekompromisio skrydžio saugos yra principai, kurie apibrėžia ATO "World Aviation Helicopter Flight Academy" .

Ar ieškote sraigtasparnių paslaugų, bet vietoj to nustatėte skrydžio mokyklą?

Su pasauliniais aviacijos sraigtasparniais esame padengę pervežimų ir oro kelionių į aerofotografavimą ir fotografavimą.

Mokykla

Pasaulio aviatorių sraigtasparnių skrydžio akademiją ATO patvirtina Ispanijos aviacijos saugos institucija (AESA) su registracija E-ATO-272. Mes esame vienintelis Sraigtasparnių pilotų mokymo centras žemyninėje Ispanijoje, siūlančių kursus anglų kalba. Mokydamiesi savo sraigtasparniu parkavimo programomis, jūsų praktiniai mokymai yra paprasti ir gali būti pritaikyti studentams ir turimam laikui. Teorinis mokymas teikiamas pagal suplanuotą studijų programą su nuotolinio mokymosi galimybe, kuria galima naudotis kurso daliai.

Pasaulio aviacijos sraigtasparnių skrydžio akademijoje mūsų studentų pilotai visų pirma yra mūsų klientai ir visada bus prioritetas. Mes stengiamės pritaikyti studijų tvarkaraščius ir skrydžio apmokymus, kad pramonėje būtų gauti ekonomiškai naudingiausi rezultatai.

Pasaulio aviacijos sraigtasparniai siekia suteikti kuo tikslesnį sraigtasparnių mokymą, nesvarbu, ar būsite skraidyti už malonumą, ar kaip vartai į elito karjeros kelią.

Programos mokomos:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

World Aviation Helicopters Flight Academy

Šis "Drone" operatoriaus kursas skirtas tiems, kurie neturi ankstesnio skrydžio patirties, norėdami įgyti pažangių drone operatorių sertifikato įgūdžių ir žinių. ... [+]

Generalinis direktorius

Šis "Drone" operatoriaus kursas skirtas tiems, kurie neturi ankstesnio skrydžio patirties, norėdami įgyti pažangių drone operatorių sertifikato įgūdžių ir žinių.

Tai yra oficialus EASA sertifikatas, leidžiantis savininkui veikti kaip RPAS (nuotoliniu būdu išbandytus orlaivių sistemas) operatorius iki 25 kg svorio komerciniais, profesiniais, sporto ar laisvalaikio tikslais Ispanijos nacionalinėje teritorijoje arba ES teritorijoje. Žinoma, studentas gali įgyti pažangių žinių ir įgūdžių, kad galėtų dirbti sudėtingus dronus, taip pat tuos, kurie gali skristi iš regėjimo lauko. Šis kursas yra skirtas visiems pasiruošti studentui profesinei karjerai augančioje "drone" ir RPA paslaugų srityje.... [-]

Ispanija Málaga Madrid
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
70 valandos
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
World Aviation Helicopters Flight Academy

Šis kursas skirtas studentui įgyti reikiamų įgūdžių ir patirties, kad galėtų dirbti kaip komercinis sraigtasparnio pilotas, valdantis vieno variklio sraigtasparnius pagal ... [+]

Šis kursas skirtas studentui įgyti reikiamų įgūdžių ir patirties, kad galėtų dirbti kaip komercinis sraigtasparnio pilotas, veikiantis vieno variklio sraigtasparnius VFR sąlygomis.

Baigus kursą, gausite EASA CPL (H) komercinio sraigtasparnio piloto licenciją, suteikiančią teisę skristi sraigtasparniu kaip apmokamą profesionalą. Tai leidžia valdytojui dirbti kaip pilotai tokiose užduotyse kaip keleivių vežimas, saugumo tarnybų skrydžiai, įskaitant pakrančių apsaugą, paieškos ir gelbėjimo, stebėjimo, priešgaisrinės gelbėjimo, kėlimo operacijos, taip pat filmų filmavimas ir fotografavimas.

Integruota programa studentą be ankstesnių žinių ar patirties perims iki reikiamo kompetencijos lygio, kad pasiektų CPL (H).... [-]

Ispanija Málaga Madrid
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
281 - 497 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
World Aviation Helicopters Flight Academy

Mūsų privačios piloto licencijos PPL (H) kursas skirtas mokyti moksleiviams saugiai ir efektyviai skraidyti pagal vizualiųjų skrydžių taisykles, skirtas rekreaciniams tik ... [+]

Mūsų privataus piloto licencijos PPL (H) kurso tikslas - mokyti studentą saugiai ir efektyviai skristi pagal vizualiųjų skrydžių taisykles arba rekreaciniais tikslais, arba kaip komercinio piloto mokymo dalis. Šis kursas apima viską, ką naujasis pilotas turi tapti privačiu sraigtasparnio pilotu.

PPL (H) programa susideda iš 112 valandų teorinio mokymo ir kito skrydžio mokymo:

45:00 skrydžio valandų mokymas R22 arba CABRI G2

Mokykla mokykloje: Lėktuvo mokykloje ar savarankiškame tyrime. Yra prieinamos tiesioginės instrukcijos.

[-]
Ispanija Málaga Madrid
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
157 valandos
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba