University of Almería

Įvadas

Oficialus aprašymas

Oficialus pareiškimas

Nepaisant dabartinės pandemijos situacijos, „STUDY ABROAD“ komanda tęsia darbą, kad 2020 m. Liepos mėn. Švęstų sėkmingą vasaros programų leidimą.

Mes taip pat norime informuoti studentus, kad padėtis Almerijoje yra kontroliuojama ir kad Almerijos regione yra mažiau žmonių, užsikrėtusių COVID-19.

Žinių jūra

University of Almería (UAL), įkurtas 1993 m., Yra valstybinis mokslinių tyrimų universitetas, garsus savo moksliniais tyrimais ir plėtra saulės energijos, žemės ūkio ir vandentvarkos srityse. Jis patenka į 40 geriausių nacionalinių ir 1000 geriausių pasaulyje sąrašą ir tapo patrauklia vieta tarptautiniams studentams, kuriems dabar priklauso 12% studentų. Be akademinio meistriškumo, vienas patraukliausių bruožų yra jo vieta, nes tai yra vienintelis Ispanijos miestelis, nukreiptas į Viduržemio jūrą.

132135_BANCOUAL.png

¿Kodėl verta rinktis UAL?

Tai tik jis universitetas Europoje šalia Viduržemio jūros.

Yra daug priežasčių pasirinkti UAL. Jo įranga ir įranga yra neabejotinai patys moderniausi ir novatoriškiausi Europoje. Mūsų aukštos kvalifikacijos mokytojai naudojasi pažangiausia technologija dėstydami savo dalykus. Programos yra kruopščiai sukurtos siekiant aukščiausio lygio visapusiškų mokymų, pagrįstų dalyvių ir šiandienos visuomenės poreikiais.

Žinių priešakyje

Pagrindinės žinių sritys:

• Inžinerija (žemės ūkio, pramonės, mechaninė, elektrinė, chemijos, kompiuterinė)

• Mokslas (aplinkosauga, chemija, atsinaujinanti energija)

• Socialiniai mokslai (verslo administravimas, ekonomika, finansai, apskaita, tarptautinė rinkodara, turizmas, teisė, viešasis administravimas)

• Sveikatos mokslai (slauga, kineziterapija, psichologija)

• Humanitariniai mokslai ir švietimas (istorija, šiuolaikinės kalbos, ispanų filologija, anglų kalbos studijos, pradinis ir vidurinis ugdymas, specialusis ugdymas)

University of Almería yra trečiasis mokslinės produkcijos Andalūzijos universitetas, pasirašytas daugiau nei 300 mokslinių tyrimų sutarčių, pasirašytų su įmonėmis, apie 20 patentų, daugiau nei 900 paskelbtų darbų ir daugiau nei 6 mokslo žurnalų leidimas.

132136_10990803_765211853571797_3947666054271627669_n.png

Vasaros kursai „UAL STUDY ABROAD“ yra kursai, kuriuos rengia patys prestižiškiausi mūsų universiteto pažangiausių sričių ekspertai, dėstomi pripažintos patirties dėstytojų.

Programos vyksta kiekvienų metų liepos mėnesį. Tarp jų yra apgyvendinimas ir maitinimas, vietinio transporto kvitas, sveikatos draudimas.

Almerijos universitetas supranta, kaip svarbu mokytis už klasės sienų ribų. Norėdami išsamiai suprasti Europos istoriją ir Ispanijos aistras, jie pasiūlys daugybę kultūrinių veiklų, skirtų padėti išplėsti studentų žinias. Yra numatytų vizitų, tokių kaip ekskursija po miestą, kelionė į Cabo de Gata gamtos parką ir į Granadą bei Alhambrą.

Programos gali trukti nuo 22,5 valandos (1 savaitė) iki 80 valandų (4 savaitės) ir gali būti pripažintos iki 10,6 ECTS kreditų vietos universitete. Yra kursų, dėstomų tik anglų kalba arba tik ispanų kalba, arba kurie gali būti rengiami anglų ir (arba) ispanų kalbomis, atsižvelgiant į studentų pasirinktą kalbą.

132137_ACTIVIDADESSABROAD.png

Į programas įtrauktos paslaugos

• Mokestis už mokslą, oficialus pažymėjimas ir įrašų nuorašai.

• Nakvynė dviviečiame kambaryje vonios kambaryje „Halls of Residence“ (pastatytas 2016 m.), Kuriame yra vonios kambarys, oro kondicionierius, televizorius, rankšluosčiai, drabužių spinta ir stalas bei kambarių valymo paslaugos.

• Visas maitinimas (pirmadienis – penktadienis: pusryčiai, priešpiečiai ir pietūs; šeštadienis: pusryčiai; sekmadienis: vakarienė).

• Nemokamas WI-FI ryšys universiteto miestelyje ir salėse.

• Visiškos galimybės naudotis gyvenamosiomis vietomis ir studijų kambariais Rezidencijų salėse.

• Apsilankymai įmonėse ir eksperimentiniuose centruose

• Mokymai vietoje ir laboratorijose

• Nemokama prieiga prie universiteto įrenginių: bibliotekos, studijų kambarių, kompiuterių centro ir kt.

• Nemokama prieiga prie plataus miestelio sporto paviljono, įskaitant sporto salę, vidaus baseiną ir pilnai įrengtą SPA.

• Vietinio autobuso kortelė (vienam mėnesiui), naudojama visoms miesto autobusų linijoms

• Kultūrinė ir socialinė veikla

• Kelionės į Almerijos miesto ir provincijos bei apylinkių ypatybes.

• Sveikatos, kelionių ir civilinės atsakomybės draudimas.

15 metų ir vyresnių studentų grupėse gali būti (nemokamai) lydintis lektorius iš namų universiteto, turintis tokią pačią apgyvendinimo vietą ir pusę maitinimo kaip studentai.

132138_CIVITAS.png„Civitas“ rezidencijų salės

Vietos

Almerija

Address
Universidad de Almería
Vicerrectorado de
Internacionalización
Edificio PITA
Planta 2, Despacho 2.34 Ctra.
Sacramento s/n
La Cañada de San Urbano
04120 Almería

Almerija, Andalūzija, Ispanija