Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Įvadas

Oficialus aprašymas

AlicanteLogos

Universidad de Alicante / CENTRO SUPERIOR DE IDIOMAS

Alikantės universitetas / Kalbų centras

Ispanų kalbos kursai ir turinio Kursai nuo 1995 metų, vienas iš Spain's moderniausių ir novatoriškas universitetų, su maždaug 30.000 studentų gražus Campus Viduržemio jūros regione.

Alikantės Language Centre universitetas (Centro Superior de Idiomas de la Universidad de Alicante) buvo vienas iš Spain's populiariausių vietų studijuoti ispanų nuo 1995 m. Kalbų centras yra dalis universitete 30.000 studentai mokosi vienas iš siūlomų fakultetų ir universitetų mokyklose 32 universitetų laipsnių. Campus siūlo platų pagrindą, su sodais, miškingose ​​vietovėse ir dirbtinio ežero, tik 4 km nuo miesto centro. Alikantės universitetas siūlo išskirtinę aplinka, kurioje mokytis ispanų, su įrenginių, įskaitant muziejus, Meno galerija, patalpų ir lauko sporto stadioną, restoranų ir bankai, todėl jį vienu iš gražiausių ir išsamius miesteliai Europoje.

Escuela102

Mėgaukitės ir sužinoti iš Viduržemio jūros.

Alikantė yra ką šis vaizdingas miestas ant Viduržemio jūros pakrantėje Ispanijoje, su puikia nacionaliniu ir tarptautiniu kelionių nuorodų ir yra įsikūręs Costa Blanca, vienas iš labiausiai pripažintų turizmo srityse Ispanijoje širdį. Miestas, provincija ir universitetas siūlo kultūrinių, akademinių ir sporto veiklą spektrą (įskaitant vandens sportas), kad padaryti tai labai populiarios studentams ispanų kaip užsienio kalbos.

Mūsų kalbų centras

Be Ispanijos programos (intensyvi programa, semestras Kursai, Tarpkultūrinė komunikacija programos, Ispanų + Tiesioginės stojimo į bakalauro kursus ir tt) siūlome anglų, prancūzų, italų vokiečių ir arabų kalbos kursus įvairovę, mes sukurti Europos mokslinių tyrimų projektuose ir pasiūlyti paslaugų, reikalingų universiteto tarptautiškumo įvairovė: vertimo paslaugas, būsto Visa konsultavimo, mokslo konsultavimo ir administravimo "apsilankymą" / tiesioginis registracijos studentai Alikantės universiteto ...

Escuela101

Daugiau nei tik klases

Mūsų klasės yra orientuota veiklą, aiškiai orientuota į priėmimo mokymosi įdomus ir praturtinanti patirtis, kad jums pasidalinti su studentais iš viso pasaulio. Bet mes taip pat norime, kad jūs išmoksite ne iš klasės: padaryti geriausias savo viešnagės, mes taip pat siūlome platų kultūrinių, sporto ir laisvalaikio veikla, siekiant patenkinti Ispanijos ir kitų tarptautinių studentų ir visiškai mėgautis visą gyvenimą keičiasi patirtimi studijų užsienyje. Vandens sportas yra aiškiai populiariausias veikla, tačiau gaminimo kursai, kelionės, ekskursijos, kalbų mainai, vyno degustacijos, kultūros vizitai, dalyvavimas vietos šventėms ir tradicijas, jie visi veda prie gyvenimo ispanų gyvenimą jos geriausiai ir kurio faktinė reali panardinimo patirtis.

Escuela103

Vietos

Alikantė

Address
Centro Superior de Idiomas.
Universidad de Alicante.
Edificio Germán Bernácer.
San Vicente del Raspeig

03690 Alikantė, Valensijos bendruomenė, Ispanija