Oficialus aprašymas

AlicanteLogos

Universidad de Alicante / CENTRO SUPERIOR DE IDIOMAS

Alikantės universitetas / Kalbų centras

Ispanų kalbos kursai ir turinio Kursai nuo 1995 metų, vienas iš Spain's moderniausių ir novatoriškas universitetų, su maždaug 30.000 studentų gražus Campus Viduržemio jūros regione.

Alikantės Language Centre universitetas (Centro Superior de Idiomas de la Universidad de Alicante) buvo vienas iš Spain's populiariausių vietų studijuoti ispanų nuo 1995 m. Kalbų centras yra dalis universitete 30.000 studentai mokosi vienas iš siūlomų fakultetų ir universitetų mokyklose 32 universitetų laipsnių. Campus siūlo platų pagrindą, su sodais, miškingose ​​vietovėse ir dirbtinio ežero, tik 4 km nuo miesto centro. Alikantės universitetas siūlo išskirtinę aplinka, kurioje mokytis ispanų, su įrenginių, įskaitant muziejus, Meno galerija, patalpų ir lauko sporto stadioną, restoranų ir bankai, todėl jį vienu iš gražiausių ir išsamius miesteliai Europoje.

Escuela102

Mėgaukitės ir sužinoti iš Viduržemio jūros.

Alikantė yra ką šis vaizdingas miestas ant Viduržemio jūros pakrantėje Ispanijoje, su puikia nacionaliniu ir tarptautiniu kelionių nuorodų ir yra įsikūręs Costa Blanca, vienas iš labiausiai pripažintų turizmo srityse Ispanijoje širdį. Miestas, provincija ir universitetas siūlo kultūrinių, akademinių ir sporto veiklą spektrą (įskaitant vandens sportas), kad padaryti tai labai populiarios studentams ispanų kaip užsienio kalbos.

Mūsų kalbų centras

Be Ispanijos programos (intensyvi programa, semestras Kursai, Tarpkultūrinė komunikacija programos, Ispanų + Tiesioginės stojimo į bakalauro kursus ir tt) siūlome anglų, prancūzų, italų vokiečių ir arabų kalbos kursus įvairovę, mes sukurti Europos mokslinių tyrimų projektuose ir pasiūlyti paslaugų, reikalingų universiteto tarptautiškumo įvairovė: vertimo paslaugas, būsto Visa konsultavimo, mokslo konsultavimo ir administravimo "apsilankymą" / tiesioginis registracijos studentai Alikantės universiteto ...

Escuela101

Daugiau nei tik klases

Mūsų klasės yra orientuota veiklą, aiškiai orientuota į priėmimo mokymosi įdomus ir praturtinanti patirtis, kad jums pasidalinti su studentais iš viso pasaulio. Bet mes taip pat norime, kad jūs išmoksite ne iš klasės: padaryti geriausias savo viešnagės, mes taip pat siūlome platų kultūrinių, sporto ir laisvalaikio veikla, siekiant patenkinti Ispanijos ir kitų tarptautinių studentų ir visiškai mėgautis visą gyvenimą keičiasi patirtimi studijų užsienyje. Vandens sportas yra aiškiai populiariausias veikla, tačiau gaminimo kursai, kelionės, ekskursijos, kalbų mainai, vyno degustacijos, kultūros vizitai, dalyvavimas vietos šventėms ir tradicijas, jie visi veda prie gyvenimo ispanų gyvenimą jos geriausiai ir kurio faktinė reali panardinimo patirtis.

Escuela103
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek kla ... [+]

Dubliavimą ispanų? Išleisti derinyje?

Mūsų Ispanų kalbos kursai (visų lygių) yra sukurta siekiant suteikti visišką panirti į ispanų kalbą ir jos aplinkos per pačių patirtimi, kad studentai gyvens per tiek klasėje ir kitur (projektai, prezentacijos, trumpametražiai filmai, Subtitrai, vaidina, dienoraščių, drama , menas, dubliavimą vaizdo ...), tiek Ispanijos klasių ir kursai siūlome kaip už kalbos klasių papildo: filmas, teatras, menas, Ispanijos turizmo, verslo ispanų, ispanų kultūros ir ispanų kulinarijos. Visi intensyvūs kursai universitetų ECTS kreditų ir visi studentai turi prieigą prie visų universitetų paslaugomis ir infrastruktūra.

Skirtas žmonėms, kurie nori greitai ir efektyviai išmokti ispanų.... [-]

Ispanija Alikantė
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Paimkite vieną Ispanijos intensyvus arba ispanų semestrų kartu su viena ar du kursus A Bachelor's laipsnį Alikantės universitetas (tiesioginė registracija / Lankymūsi stu ... [+]

Paimkite vieną Ispanijos intensyvus arba ispanų semestrų kartu su viena ar du kursus A Bachelor's laipsnį Alikantės universitetas (tiesioginė registracija / Lankymūsi studentas).

Mes ne tik pasirūpinsime Jūsų registracijos procesą, tačiau teikti konsultavimo / rekomendacija, kas yra geriausiai tinka jums. Jūs turite būti studentė savo šalyje taikyti tiesioginio registracijos / Lankymūsi statusą.

Jūs galite mokytis ispanų arba anglų kalba. Yra daugiau nei 150 kursų mokoma visiškai anglų kalba, tiems, kurie dar nėra pasiekęs mokėjimo lygį ispanų reikalaujama imtis kursą į Bachelor's programa ispanų kalba.

Ir po klasę ...

Kad geriausias savo viešnagės, mes taip pat siūlome platų kultūrinių, sporto ir laisvalaikio veikla, siekiant patenkinti Ispanijos ir kitų tarptautinių studentų ir visiškai mėgautis visą gyvenimą keičiasi patirtimi studijų užsienyje. ... [-]

Ispanija Alikantė
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Norite būti ispanų kalbos mokytojas? Ar jau yra ispanų kalbos mokytojas kaip užsienio kalbos? Siūlome mokytojų rengimo kursus tiek per mokslo metus, o vasarą, kursų, kuri ... [+]

Norite būti ispanų kalbos mokytojas? Ar jau yra ispanų kalbos mokytojas kaip užsienio kalbos? Siūlome mokytojų rengimo kursus tiek per mokslo metus, o vasarą, kursų, kurie gali tilpti jūsų poreikius ir interesus. Nuo įvadinius kursus tiems, orientuota į vieną aspektą, užsienio kalbų mokymo, pavyzdžiui, kino naudoti Kalbų klasėje, arba daugiarūšio mokymosi vaidmens IRT.

Vasaros intensyvūs kursai mokytojams

Kursai suteikti dalyviams pagrindinius įrankius, išteklių ir didaktinių metodų, kuriais siekiama mokyti užsienio kalbų per students'creative sugebėjimus. Studentas tampa, todėl ne tik FO mokymosi proceso centre, tačiau jos pagrindinis statybininkas, pasinaudojant ne tik informacinių ir komunikacinių technologijų, bet ir naujausi atradimai apie multimodalinio mokymosi naudą.... [-]

Ispanija Alikantė
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Be intensyvaus ispanų programa, mes siūlome Semestras komunikacijos ir kultūros programą, su galimybe mokytis tiek ispanų ir anglų, lengvai derinama su kursų bet Alikantė ... [+]

Jeigu Jūs ieškote kažko mažiau intensyviai ...

Be intensyvaus ispanų programa, mes siūlome Semestras komunikacijos ir kultūros programą, su galimybe mokytis tiek ispanų ir anglų, lengvai derinama su kursų bet Alikantės bakalauro programų universitete arba su kai ispanų kalbos kursus.

Labai populiarus kursai, pavyzdžiui, "Verslo ispanų" arba "Ispanijos kultūrų iš kultūrų požiūriu" (anglų kalba) kartu su naujais kursus, pavyzdžiui, "lyties, kalbos ir galia", "Professional bendravimo tarpkultūrinėje kontekste", "Kūrybinis rašymas", ir tt , per semestrą programos siūlo tiek kalbos tobulinimą ir turinio kursus su ECTS kreditais.

Kiekvienas kursas susideda iš 4 valandos per savaitę klasės (du 2-valandą klases). Kursai trunka iš viso 60 valandų (45 akademinių valandų + internetinė darbas), Kiekvienas kursas yra lygiavertis 6 ECTS kreditai, Kadangi tai gali būti derinamas su intensyvus ir semestras kalbos kursus, galite užtrukti iki 4/5 kursai: nuo 6 iki 30 kreditų, priklausomai nuo Jūsų poreikių. ... [-]

Ispanija Alikantė
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 savaitės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Tiems, kurie ieško praktinės patirties užsienyje. Alikantė yra gyvas miestas su daug stažuočių galimybių, tiek naudojant ispanų ir anglų kalbomis, kaip darbo terpėje. Ski ... [+]

Tiems, kurie ieško praktinės patirties užsienyje. Alikantė yra gyvas miestas su daug stažuočių galimybių, tiek naudojant ispanų ir anglų kalbomis, kaip darbo terpėje.

Skirtingų kombinacijų yra prieinamos: Intensyvus ispanų kalbos kursai arba pusmečio kursus ryte ir stažuotės po pietų, intensyviosios Ispanijos žinoma, kai jūs atvykstate į Alikantę ir tada dviejų mėnesių stažuotės.

Mes padėsime Jums rasti tinkamą vietą savo stažuotės / savanorystės patirtį, rūpintis visų į proceso etapus ir, žinoma, būtina sekti tiek jums ir bendrovės arba nepelno organiosation (NPO).

[-]
Ispanija Alikantė
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Alicante promotional video

Our location

Alicante and its surroundings

Location address
Centro Superior de Idiomas.
Universidad de Alicante.
Edificio Germán Bernácer.
San Vicente del Raspeig

Alicante, Valensijos bendruomenė, 03690 ES
Social Media