Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ispanų kaip užsienio kalba, mūsų prekės ženklas

Ispanijos kaip užsienio kalbos (E / LE) yra vienas iš pagrindinių Universidad Antonio de Nebrija bruožų. Su Ispanijos centro ir Taikomųjų kalbų departamento dalyvavimu ispanų kalba Nebrijoje apima tris dalykus: mokymą, mokymą ir mokslinius tyrimus.

Mūsų įsipareigojimas kokybei padarė mus vienu iš prestižiškiausių ispanų kalbos mokymosi ir E / LE mokytojų rengimo centrų Ispanijoje ir užsienyje.

Tas pats įsipareigojimas kokybei paskatino "Nebrija" sudaryti bendradarbiavimo sutartis su labai prestižinėmis privačiomis ir viešosiomis institucijomis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu.

Centro de Estudios Hispánicos yra susijęs su CERCLES (Europos aukštojo mokslo kalbos centrų konfederacija) ir ACLES (Asociación de Centros de Lenguas en la Enseñanza Superior).

Kai Centro de Estudios Hispánicos pirmą kartą atidarė prieš 30 metų, ispanų daugiausia mokėsi tik specialistai ir kalbos ir ispanų kultūros entuziastai. Šiandien ispanų kalba yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje.

Dėl to dabartinis mūsų studentų profilis yra daug daugiau, be kalbos ir humanitarinių mokslų studentų, taip pat galite rasti mūsų auditorijose studentus iš viso pasaulio, kurie studijuoja verslą, žurnalistiką, politologiją, mediciną ir inžineriją.

Ši tautybių ir studijų sričių įvairovė išplėtė "Centro de Estudios Hispánicos" horizontus ir praturtino kasdieninį mūsų universiteto gyvenimą.

Dël daugelio kontaktiniø ryðiø, mes galëtume sukurti vienà ið svarbiausiø ðiø progra- mø tikslø: padëti studentams tapti tarpkultûriðkai kompetentingais. Tai yra vienas iš labiausiai reikalaujamų įgūdžių ir požymių mūsų globalizuotoje visuomenėje.

Kodėl mokytis Nebrijoje?

Daug daugiau nei mokytis užsienyje.

Nebrijoje esame įsitikinę, kad studijavimas į užsienį Ispanijoje yra daug daugiau nei kelionė ar kalbos kursai. Jūsų laikas Nebrijoje gali ir taps pagrindine jūsų vystymosi dalimi kaip būsima profesionalė. Mūsų programos užtikrina, kad didaktinis mokymas ir praktinė patirtis vyksta kartu, kad mūsų studentai galėtų visapusiškai suprasti kursų medžiagą ir visą pasaulį .

Leiskite mums paaiškinti, kaip:

  1. Ši pagrindinė vieta Madrido centre leidžia mums tobulinti savo mokymo veiklą už klases.
  2. Tarptautiniai studentai iš daugiau nei 30 šalių dalijasi Madride-Princesa Campus su Ispanijos studentais. Tai sukuria aplinką, kurioje studentai gali lengvai bendrauti ir kurti naujus santykius.
  3. Mūsų studijų programų struktūra ir organizavimas yra novatoriški ir lankstūs. Šios programos yra skirtos prisitaikyti prie kiekvieno studento poreikių, nesvarbu, ar jus domina pamokos tik ispaniškai, ar norite įtraukti į savo grafiką anglų kalbos kursus.
  4. Nebrija suteikia studentams individualų dėmesį - jūs esate mūsų prioritetas.
  5. Turime aukštos kvalifikacijos ir patyrusių profesorių komandą. Jūsų mokymasis yra jų prioritetas. Jie naudojasi praktišku mokymo metodu ir orientuojasi į kiekvieną mokinį per visą mokymosi procesą.
  6. Mūsų interaktyvi metodika užtikrina efektyvią, įdomią mokymosi patirtį. Ši metodika paverčia mus tarptautinės avangardo pasaulį ispanų kalbos kaip užsienio kalbos.
  7. Vien tik "Willpower" nepakanka sėkmingai greitai ir veiksmingai integruotis į naują kultūrą. Mes siūlome tarpkultūrinį mokymą per įvairius seminarus, praktinius užsiėmimus ir individualius užsiėmimus, kad būtų lengviau pritaikyti procesą ir padėti jums mėgautis savo patirtimi užsienyje. Šis mokymas padės plėtoti savo tarpkultūrinę kompetenciją ir labai reikalaujamą atributą šiuolaikiniame pasaulyje.
  8. Mūsų įvairūs kelionių ir kultūrinės patirties pasiūlymai atvers jūsų akis į kitą kultūrą, leis jums integruotis į gyvenimą Nebrijoje ir suteikti daugybę galimybių susipažinti su draugais.
  9. Madridas, vienas iš svarbiausių Europos miestų, taip pat yra miestas, užpildytas kraštovaizdžiu, kuriame yra kultūriniai ir socialiniai pasiūlymai.
  10. Mūsų darbuotojai Studentų tarnybos departamente padės jūsų viešnagę plaukti kuo sklandžiau. Jie suteiks jums prieigą prie interneto, bibliotekos informaciją, būstą ir tt

Vietos

Madridas

Address
Calle Santa Cruz de Marcenado, 27-31
28015 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija