Oficialus aprašymas

Autonominis Barselonos universitetas (UAB), yra žinoma, tiek už jos kompetencijos mokslinių tyrimų ir jo kokybės mokymą. Tai yra nuoroda centras Europoje. UAB "vos 25 minučių kelio viešuoju transportu nuo miesto centro Barselonoje, kosmopolitinės miesto Viduržemio jūroje. Pagrindinis Campus yra Bellaterra, vienos iš pagrindinių pramoninių ir technologinių ramsčių Viduržemio Europos širdyje.

UAB visu kolegijoje patirtį gyventi. Campus organizuojamas kaip tikras žinių miestas su beveik 50.000 gyventojų: moksleivių, dėstytojų, mokslininkų ir administracijos darbuotojų ir paslaugų. Jame yra visas reikalingas paslaugas už tai: aukštąjį universitetinį gyventi (virš 2000 vietų), specializuotų bibliotekų rinkinys, kalbos mokyklą, sporto įrenginius (, treniruoklių salė, baseinas futbolo laukų ...), centras sveikatos, restoranų, parduotuvių ir kavinių.

UAB siūlo studijų programas aukštus daugelyje sričių žinias: • 87 bakalauro laipsnį. Laipsnių Verslo administravimo ir vadybos, ekonomikos, pagrindinio ugdymo ir turizmo siūlomi su 100% mokyti anglų kalbos, ir daugelis kitų laipsnių apima kursus šia kalba.

• 315 magistro laipsnius, kurie, kuriais siekiama taikant pažangias mokymo specializuotoje ir įvairių sričių pobūdį studentas įsigijimo, skirtos tiek profesionaliam specializacijos ir inicijavimo į mokslinius tyrimus.

• 68 doktorantūros programos, kuriomis siekiama pažangios mokymo studentams mokslinių tyrimų metodus, baigiamą laikant daktaro disertaciją (1114 disertacijas 2015-2016). Jie apima rengimą ir gynimą disertaciją ir paprastai trunka trejus metus. Juo siekiama mokyti mokytojus ir mokslininkus aukščiausiu lygiu. Iš 27 doktorantūros programų iš viso gauta UAB paminėti kompetencijos. Paminėti Tarptautinis daktaro apima esančių skirtingose ​​Europos šalyse daktaro ir dėstytojų dalyvavimą tarptautinių universitetų.

Tarptautinis matmuo UAB yra ypač pabrėžė tarptautinių studentų kilmės, ypač meistrų su 2,949 tarptautinių studentų (40%) ir daktarų su 1,703 tarptautinių studentų (33%) ir 1,346 tarptautinių studijų studentams (5% ). Universitetas turi 45 magistro laipsnius mokant 100% anglų kalba.

UAB yra universitetas, kad skatina inovacijas, užimtumą ir verslumą. Skatina mokslinius tyrimus ir perduoti visų žinių srityse, ir glaudžiai bendradarbiauja su verslo ir pramonės audinio jo apylinkėse, taip pat mokslo centrų savo srityje, nes ALBA Synchrotron, įsikūręs penkių minučių nuo miesteliu.

UAB turi 352 mokslinių tyrimų grupes, 57 departamentų ir 45 institutus ir centrus. Daugelis pastarojo buvo sukurta bendradarbiaujant su pirmaujančiais mokslo institucijų, o visi atliekamas intensyvus mokslinių tyrimų veiklą (3,316 straipsniai skelbiami žurnaluose indeksuojami atsižvelgiant į duomenis nuo 2015 Thomson Reuters "WOK). Be to, penki susijusi su universitetinėse ligoninėse taip pat dalyvauja mokslinių tyrimų darbo UAB, trys iš jų akredituota su kompetencijos sveikatos institutas Carlos III antspaudu.

Universitetas skatina įsitraukimą ir dalyvavimą studentų savanorių veiklą ir bendruomenės paslaugų, kuris yra, kodėl ji buvo sudaryta iš įvairių institucijų. Taip pat ji atlieka kampanijas tarp už socialinį sąmoningumą bendruomenei. UAB "skatina mainus mobilumo programose ir skatina tarptautinių studentų (3,546 studentų tarptautinį mobilumą) įdarbinimo. Pabrėžia Erasmus Mundus, Comenius, Leonardo da Vinci ir Erasmus "K2 projektus. Ji turi specialias programas, pasveikinti ir palaikyti tarptautinius studentus. Pagal "Erasmus" programą jis sukūrė 1,008 dvišalius susitarimus su daugiau nei 500 Europos universitetų.

  • Duomenys fondas Kurso 2015-2016 UAB Fondas skatina projektus mokymo, mokslinių tyrimų ir socialinės veiklos ir teikia komercinę ir paveldo paslaugas autonominio universiteto Barselonoje. Ji turi didelę dėstymo pasiūlymus pareigūnų ir CFGS pačių, bakalauro, magistro ir bakalauro laipsnius.
Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros diplomas

Universidad Autónoma de Barcelona

Ši magistrantūros kursai vienija turimą patirtį kuriant ir valdant produktus ir ekoturizmas Verslas / profesija gamta vadovas. Programa buvo sukurta siekiant pagrindinio ... [+]

Ši magistrantūros kursai vienija turimą patirtį kuriant ir valdant produktus ir ekoturizmas Verslas / profesija gamta vadovas. Programa buvo sukurta siekiant pagrindinio tikslo mokyti specialistai, kurie nori kurti produktus ir / ar ekoturizmo verslą ar norite užsiimti vadovaujasi pobūdžio. Programa taip pat siekiama tų, kurie jau užsiima, bet norite pagerinti savo mokymą ir užtikrinti geresnę profesinę projekcija. Šios dvi sritys turi didelį augimo potencialą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Programa reaguoja į vis akivaizdu, kad reikia turizmo rinkoje. Auganti paklausa ekoturizmo produktų reiškia, tiesą sakant, už įmonių ir specialistų iš tiek viešojo sektoriaus ir privataus pakankamai apmokyti patenkinti siūlanti produktus ir aukštos kokybės paslaugas ir garantijas, sėkmės iššūkį poreikį.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Kai kalbame apie maisto saugos mes manome, kad kalbama tik apie galimybę, kad kažkas gali pasiekti maistą ir sukelti infekcinės ar toksinių procesų tipą. Vietoj to, ji yr ... [+]

Maisto sauga yra viena iš įdomiausių ir sudėtinga tiems, kurie domisi maisto, jo charakteristikas, ty savo išvaizda, jų saugos ir maistinė vertė skyriuose tyrimas.

Kai kalbame apie maisto saugos mes manome, kad kalbama tik apie galimybę, kad kažkas gali pasiekti maistą ir sukelti infekcinės ar toksinių procesų tipą. Vietoj to, ji yra platesnė sąvoka, nes yra situacijų, maisto paruošimo arba sudėtis, kuri gali būti susijusi su atveju ar protrūkiu maistą plintančių.

Por todo ello, se pretende abordar el problema de la Seguridad Alimentaria desde una perspectiva amplia, intentando abordar cada capítulo desde la situación actual, intentando dilucidar su perspectiva futura e intentando proporcionar soluciones en los casos que sea posible. Pristatytas kaip naujo požiūrio į teisės aktų, reglamentuojančių saugą ir atsakomybę maisto gamybos, sutelkiant dėmesį į teisinės atsakomybės; teikia praktinę ir profilaktinei gaires šiuo klausimu, vis svarbesni priimant sprendimus. ... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Maisto sauga yra viena iš įdomiausių ir sudėtinga tiems, kurie domisi maisto, jo charakteristikas, ty savo išvaizda, jų saugos ir maistinė vertė skyriuose tyrimas. Be to, ... [+]

Maisto sauga yra viena iš įdomiausių ir sudėtinga tiems, kurie domisi maisto, jo charakteristikas, ty savo išvaizda, jų saugos ir maistinė vertė skyriuose tyrimas.

Be to, mes turime žinoti, siekiant užtikrinti Europos konkurencingumą maisto pramonės ir Ispanijos reguliavimo sistemą.

Kai kalbame apie maisto saugumą mes galime manyti, kad kalbama tik apie tai, kad kai teršalų arba patogenas gali pasiekti maistą ir sukelti infekcinės ar toksiškas procesą. Vietoj to, ji yra platesnė sąvoka, nes yra situacijų, maisto paruošimo arba sudėtis, kuri gali būti susijusi su atveju ar protrūkiu maistą plintančių.

Tikslai

Tvarkyti Ispanijos ir Europos reglamentų žemės ūkio maisto produktų reguliavimą. Mokyti mokinius integruoti žinių efektyvumą. dėl Europos maisto saugos tarnybai ir Nacionalinės agentūros maisto saugos vaidmenis. Paskatinti mokinius nuo gavimo procedūras kokybės sertifikavimo ir maisto saugą. Žiūrėti Maisto sauga kaip konstitucinės teisės į sveikatos išvedimą. Patekimo į rinką reikalavimai Licencijuota / kaip, absolventai / ar absolventai taip / taip su žinių ir patirties maisto higienos srityje. Kompetencijos ... [-]
Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Ši organizuoja aukštosios mokyklos turizmo ir viešbučių vadybos susijęs su UAB mokyti studentus, kaip specialistų turinio valdymo ir organizacijų iš humanitarinių, kaip p ... [+]

Ši organizuoja aukštosios mokyklos turizmo ir viešbučių vadybos susijęs su UAB mokyti studentus, kaip specialistų turinio valdymo ir organizacijų iš humanitarinių, kaip pagrindinio atskaitos ašies vystymosi perspektyvos. Švietimo (žinių) humanitarinių dažnis žmogaus veiklos sukuria savaime vertę. Turizmas paprastai yra didžiulis, pasaulinis reiškinys ir dažnai homogenizuoti. Ši praktika kenkia veiklos vidutinės trukmės ir ilgalaikėje perspektyvoje, remiantis malonumo ir ekonomika patirtimi. Ir dar, ji pažeidžia pagrindinius etikos kodekso turizmo JT PTO (Pasaulinė turizmo organizacija). Taigi, žvelgiant iš ekonominės perspektyvos ir etiniu požiūriu būtina nedelsiant kreiptis į problemų sprendimus, kurie gali kelti pavojų vienas iš pagrindinių ekonomikos sektorių.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Atsižvelgiant į tai, kad ši profesija yra tarptautinio pobūdžio, žinios bus mokoma atsižvelgti į šį veiksnį daro tvirtą prestižinių specialistai iš įvairių šalių ir skirt ... [+]

Yra reikia dirbti šunys šiandieninėje visuomenėje, vis labiau tokiose srityse kaip aptikimo, saugumo, civilinės saugos ir globos. Šiame kontekste kyla specialisto nurodymą, skirtą dirbti šiose įvairiose srityse šunų poreikį.

taip pat atkreipia dėmesį į bendrąsias pagrindines žinias tiek fizinės aplinkos ir šunų elgsenos poreikį būti skiriamas atlikti įvairias užduotis darbo vietoje, taip pat plataus teorinio ir ypač praktinių žinių apie įvairių metodų mokymo tiek bendro pobūdžio ir konkretus.

Be to, profesinės sektorius reguliuojamas regioniniu ir valstybiniu lygiu.

Atsižvelgiant į tai, kad ši profesija yra tarptautinio pobūdžio, žinios bus mokoma atsižvelgti į šį veiksnį daro tvirtą prestižinių specialistai iš įvairių šalių ir skirtingų specialybių, taip pat dalyvauti kaip mokytojų nuorodomis.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autónoma de Barcelona

Šie tyrimai prisideda prie žmonių, užsiimančių šios profesijos žinių, reikalingų ir pritaikytas prie dabartinių taisyklių, tiek kalbant apie techninę kompetenciją, kurioj ... [+]

Ji didėja poreikis dirbti šunys šiandieninėje visuomenėje, tiek apie šunų vedlių pagalbą, taip pat aptikti, saugumo, civilinės saugos, terapijos ir remiamų sąveikos srityse.

Šiame kontekste Specialistų instrukcija skirta padėti žmonėms su negalia, kaip pagalbinis įrankis ir nepakeičiamas kasdienius darbus, taip pat išlaikyti gerą sveikatą jos vartotojui šunų kvalifikacija yra būtina.

2009 lapkričio 19 d Katalonijos Parlamentas vienbalsiai patvirtino įstatymą dėl patekimo į asmenų su negalia Viskas šunų pagalbininkų aplinkoje. Šie teisės aktai yra žingsnis į priekį dėl teisės, reglamentuojančios prieigą prie žmonių su regėjimo negalia lydi šunų vedlių aplinkoje, nes tai suteikia ne tik aprėptį šio šunų tipą vartotojams, bet ir visi tie, su sutrikusios klausos, fizinę, autizmas ar tam tikrų ligų, kurios talkina kitais šunimis specialiai apmokyti juos nukreipti, padėti jiems kasdienes užduotis ar įspėti juos apie pavojų arba neišvengiamas išpuolių. Naujasis įstatymas garantuoja prieigą prie vietų, patalpų, priemonės, apgyvendinimas, transporto ir viešojo ar viešojo naudojimo žmonėms su negalia ir jų tarnybinių šunų erdves. Ji taip pat reguliuoja mokymo ir rūpintis tokių šunų, taip pat atsakingų už jį centruose. ... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų,Katalonų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba