Oficialus aprašymas

Belaukiant universitetą

Mes tikime, kad aukštasis mokslas negali būti tiesiog procesas, kuris baigiasi su oficialiu kvalifikaciją. Aukštasis mokslas turi prisidėti prie atskirų asmenų, įmonių, įstaigų plėtrai ir visuomenės apskritai. Išsilavinimas turi būti pateikta įgūdžių ir žinių, kurios leidžia vertė būtų prisidėjo prie visuomenės. Gavome išradinėjimo universitete nuo 1995 metų, kai UOC buvo sukurtas kaip pirmasis pasaulyje interneto universitete.

Misija

UOC yra novatoriškas universitetas kad yra įsišaknijusi Katalonijoje ir atvira pasauliui. Tai suteikia žmonėms visą gyvenimą juos ir visuomenė iš anksto pagalbos, o atliekant tyrimai žinių visuomenėje, Jo mokymo modelis yra pagrįstas personalizavimas ir kartu studentus per e-mokymosi.

Vizija

Katalonijos atvirojo universiteto nuotolinių nori būti universitetinis, kad būdami prijungtas prie tinklo pasaulio universitetų, varo iš pasaulio žinių erdvės ir pažangiausius mokslinius tyrimus, kūrimą žinių visuomenė, Katalonijos atvirojo universiteto nuotolinių turi novatoriškas švietimo modelį kad pagrindinis dėmesys skiriamas mokiniui. Universitetas siūlo jiems aukščiausią kokybę ir asmeninį išsilavinimą, kuris padeda jiems būti labiau konkurencinga ir prisideda prie visuomenės pažangos.

Vertybės

Penki vertybės, kurios vadovas UOC veikla yra:

Įsipareigojimas studentų, absolventų ir visuomenėje; į paslaugų kokybę ir nuolat diegti naujoves organizacijos viduje.
Pagarba žmonėms, idėjų, kultūrų ir pasaulyje.
Skaidrumas informacijos, duomenų bei procesų.
Profesionalumas, suteikti žmonėms, kurie sudaro dalį organizacijos, pripažinti savo sėkmes ir mokytis iš savo klaidų.
Tvarumas, ar ekonominės, socialinės ar aplinkos, veiklos, kurią vykdo organizacijos.
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų