Oficialus aprašymas

Apie mus

Think in Spanish yra ispanų kalbos mokykla, siūlanti unikalų kursų portfelį studentams, turintiems išankstinių žinių apie ispanų kalbą, kuriems reikalingas panardinimo kursas, leidžiantis jiems pasiekti aukštą Ispanijos kalbos mokėjimą ir plačias žinias apie Ispanijos kultūrą.

Ką mes siūlome

Intensyvūs kursai, trunkantys nuo 2 iki 4 savaičių, pritaikyti kiekvienam studentui pritaikytą mokymosi programą, kurią prižiūri dėstytojas.

Ispanų kalbos konkretiems tikslams: verslas, literatūra, istorija ir kultūra.

Intensyvūs vasaros kursai studentams, ketinantiems studijuoti Ispanijos bakalauro ar magistrantūros studijose.

Mūsų unikalus pardavimo taškas

Kiekvienas kursas suprojektuotas pagal šią pagrindinę struktūrą:

  • Pusryčiai „Ispanų kalba“, palengvinti mokytojo, aptariant kasdienę politinę ir ekonominę spaudą ispanų spaudoje.
  • Skirtingos ryto klasės pagal studento pasirinktą programą.
  • Realaus gyvenimo kalbos užduotys po pietų.
  • Pratimai, pagrįsti reikšmingomis komunikacinėmis aplinkybėmis aplink miestą.
  • Meistriškumo kursai, susiję su jų realaus gyvenimo kontekstu, pvz., Vynuogių vyno rūsyje, kaip ir pokalbiai, apvalūs stalai ir dramos bei tarimo seminarai.
  • Savaitgalio sporto veikla, pvz., Slidinėjimas „San Isidro“ slidinėjimo kurorte, žygiai, apsilankymai biosferos draustinių vietovėse ir kaimuose.
  • Vienuolyno kelias
  • Vakarienė ir pokalbiai restoranuose, kuriuose patiekiami tradiciniai arba kūrybingi patiekalai.

Verslo ispanų

Jei esate profesionalas, kuriam reikia mokytis ar patobulinti savo ispanų kalbą, nes dirbate ispanų kalba gyvenančioje šalyje arba dirbate su viena, Think in Spanish galite pasiūlyti visą jūsų poreikius atitinkančią programą.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

Ispanijos kultūra

Jei jūsų asmeniniai tikslai ir interesai apima esminių ir specifinių žinių apie Ispanijos kultūros aspektus, pvz., Meną, literatūrą, istoriją ar kiną, įgijimą, „ Think in Spanish siūlo bendrus kursus, kurie padės jums.

114970_exterior-catedral.jpg

Vasaros kursai

Jei planuojate studijuoti Ispanijos universiteto bakalauro ar magistrantūros lygmenyje, mūsų vasaros kursai padės jums pagerinti savo ispanų kalbą. Think in Spanish siūlo intensyvius kursus, kurie padidins jūsų bendravimo įgūdžius.

Ir daug, daug daugiau.

Sužinokite daugiau, kai mokymosi procesas yra linksmas, stebina, skatina ir skatina.

Geriau mokomės antrosios kalbos, kai mokymosi procesas apima unikalią patirtį.

Prašydami citatos be įsipareigojimo, pasakykite mums priežastis, kodėl norėtumėte mokytis ispanų ir jūsų interesų, ir surengsime vaizdo konferencijų pokalbį, kad galėtume pateikti daugiau informacijos ir atsakyti į visus galimus klausimus. Mums bus malonu kalbėti su jumis.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Think in Spanish

Dviejų savaičių 2019–2020 m. Ispanų avarijos kursai. Ispanų kalba ir kultūra. Kai kurie seansai vyks mieste. Juos stebi mokytojas ir jie yra skirti mokytis realiose situa ... [+]

Dviejų savaičių 2019–2020 m. Ispanų avarijos kursaiNuo 2019 m. Rugsėjo mėn.Pradinis lygis: A1 (pagrindinis vartotojas).Dydžių grupė: 6-10 mokinių.Trukmė: 2 savaitesPradėti pirmąjį kiekvieno mėnesio pirmadienį.

60 užsiėmimų (55 min. Per pamoką)

52 pamokos: ispanų kalba ir kultūra. Kai kurie seansai vyks mieste. Juos stebi mokytojas ir jie yra skirti mokytis realiose situacijose.8 pamokos: Ispanų kalbos tarimas ir akcentas, kurį koordinuoja aktorius ir dramos mokytojas.

Pridedama mokomoji medžiaga.

Remiantis studento tikslais, kai kurios iš 52 pamokų galėtų būti skirtos ispanų kalbai konkretiems tikslams: VERSLAS ispanų kalba.

Leono centras: Palacio de los Guzmanes ir Gaudi „ Casa Botines“ ... [-]

Ispanija León
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Think in Spanish

Intensyviai bendra ispanų kalba. Ispanų kalba ir kultūra. Ispanų kalbos tarimas ir akcentas. Kai kurie seansai vyks mieste. Juos stebi mokytojas ir jie yra skirti mokytis ... [+]

Intensyviai bendra ispanų kalbaNuo 2019 m. Rugsėjo mėnTrukmė: Nuo 1 mėnesio iki 6 mėnesių.Pradinis lygis: A1 (pagrindinis vartotojas).Pradžios data: kiekvieną pirmą mėnesio pirmadienį.Dydžių grupė: 6-10 mokinių.

20 sesijų per savaitę (ne mažiau kaip 55 per pamoką).

Ispanų kalba ir kultūra.Ispanų kalbos tarimas ir akcentas.

Kai kurie seansai vyks mieste. Juos stebi mokytojas ir jie yra skirti mokytis realiose situacijose.

Pridedama mokomoji medžiaga.

Kultūrinė veiklaPaskaitos, konferencijos ir kt.Koncertai, parodos, spektakliai ir kt.Muziejai: MUSAC (Šiuolaikinio meno muziejus), San Isidoro romaninis muziejus, katedra, Fundación Sierra Pambley ir kt.Ekskursija po Riaño, Las Médulas, Astorga ar kitas gamtos grožio vietas Leono provincijoje.... [-]
Ispanija León
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 - 6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Think in Spanish

Ispanijos vidaus kursai įmonėms. Specialūs kursai, organizuojami įmonės patalpose ir skirti įmonės darbuotojams, kuriems reikia išmokti ispanų kalbą arba patobulinti kalb ... [+]

Ispanijos vidaus kursai įmonėms

Bendradarbiaudami su kiekvieno kliento žmogiškųjų išteklių komanda, Think in Spanish dizaino kursus. Todėl mūsų programos apima ne tik bendrąją ir verslo ispanų kalbą, bet ir kitus aspektus, kuriais siekiama užtikrinti, kad darbuotojai įgytų laisvą ir veiksmingą ispanų kalbos mokėjimą, atsižvelgiant į kiekvienos bendrovės pagrindines interesų sritis, atsakomybę ir įmonės kultūrą.

Mūsų pasirinktiniuose kursuose ypatingas dėmesys skiriamas tarpkultūrinės kompetencijos, kuri yra esminis profesinės ir korporacinės sėkmės įgūdis globalizuotoje verslo aplinkoje, svarbai.

Kalbant apie mūsų mokymo metodus, mūsų kursai suteikia galimybę praktikuoti ispanų kalbą realiose situacijose. Kiekviena programa natūraliai apima laiką klasėje, skirtą keturiems bendravimo įgūdžiams (kalbėjimui, klausymui, skaitymui ir rašymui) tobulinti, naudojant pristatymus, susirašinėjimą, protokolus, pranešimus, konkursus, socialinę terpę ir kt., Ypatingą dėmesį skiriant gramatikai, žodynui, tarimui. intonacija ir bendroji bei korporacinė kultūra. Be to, mes įtraukiame užsiėmimus į realias profesines situacijas, lydėdami ir auklėjant specialistus įvairiose kasdienėse situacijose ir užduotyse, leisdami mums stebėti progresą, optimizuoti mokymąsi ir maksimaliai išnaudoti panardinimo galimybes.... [-]

Ispanija León
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Castile and León, Ispanija