The Valley Digital Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame verslo mokykla specializuojasi skaitmeninio sektoriaus. Mūsų mokymas, klasėje pasiūlymas Madride, Barselonoje ir Kanarų salas, būdinga skaitmeninė specializacijos ir būti pritaikytos prie kiekvieno profilio poreikius: Profesionalai, vadybininkai, absolventams ir įmonėms.

mūsų tikslas

Mes norime paspartinti skaitmeninis tinklas talento ir žinių plėtros ir mūsų studentai yra pagrindiniai veikėjai. Mes vairuoti skaitmeninį transformaciją specialistams ir įmonėms per mokymo ir užimtumo rėmimo ir skaitmeninio verslumą.

mūsų metodika

Su praktiniu metodiką, mūsų mokymas skolintomis pagal skaitmeninių mokytojų ekspertų vienuolynas, remiantis nuolatinio atnaujinimo ir mokymosi turinio nuolatos atnaujinama.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išplėstinis diplomas

Vyresnioji Vadovybė Programa Skaitmeninio Verslo (paddb +)

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 mėnesių October 2018 Ispanija Barselonoje

Programos tikslas yra parengti aukščiausios valdymo įmonių suprasti ir spręsti svarbiausius aspektus skaitmeninėje transformacijos ir jo poveikį įvairiose srityse ir lygiuose bendrovės. [+]

Vadovybė programa Skaitmeniniai Verslas Ispanijoje, 88,3% gyventojų yra prijungtas prie interneto, o šeši milijonai yra nuolatiniai skaitmeniniai komunikatoriai. Beveik 15 milijonų interneto vartotojų internetu pirko formą, nuolat didinant savo viešųjų pirkimų apimtis, kuri ypač padidina narkotikais, žaidimų ir mokomosios medžiagos. Du iš trijų vartotojų Ispanijoje kelių įrenginys, taip pat šalyje yra ne iš "Smart TV skvarba priešakyje. Skaitmeninis transformacija turi kasdien daugiau svorio į bendrovių, kurios turi keisti vidinius procesus, prisitaikyti prie naujos vartotojui, sparčios technologijų kaitos ir naujausius teisinius reglamentus rezultatus. Visa tai, nepamirštant naujų ir jaunų konkurentų pradeda slinkti į tradicinę vertės grandinės verslo su mažesnėmis sąnaudomis ir lengvesni struktūros. Atsižvelgiant į tai, vykdomasis valdymo programa Skaitmeniniai Verslas (PADDB +), siekiama parengti valdymo komandas įmonių suprasti ir spręsti svarbiausius aspektus skaitmeninėje transformacijos. Per šią programą 110 valandų, skaitmeninė poveikis bus peržiūrėtas įvairių sričių verslo ir jo įgyvendinimo naudą. Kam ji gali būti susiję? Vadovai, turintys patirtį bendrojo valdymo ar organizacijos, kurie nori žinoti, skaitmeninio transformacijos poveikį savo veiklos srityje ir jos konkurencinės aplinkos srityje. Teorinė metodika praktika: Nuosavas mokymo metodika slėnis DBS sujungia teoriją su praktika, mokytojai iliustruoti sąvokas su sėkmės istorijų ir mokymąsi. Tais atvejais, kai skiriamas disciplina leidimai, praktinių pavyzdžių iš jos bus padaryta. Teorijos ir praktikos derinys, su daug pavyzdžių organizacijų, kurios jau yra skaitmeniniu būdu keičia arba įgiję procesą, taip pat pradedantiems kad yra pažeidžiami naujos konkurencingos aplinkos, bus puikus sąjunga mokymosi daroma efektyviai visoje programoje. Kita vertus, programa bus nuolat su formatą, vadinamą "Kava su", kuriame per darbo pusryčius, specialistai iš didelių nacionalinių... [-]

Vaizdo įrašai

The Valley DBS: formamos tu futuro digital

Kontaktai
Pašto adresas
Barcelona, ES
Vietos adresas
The Valley Digital Business School - Barcelona
Oficinas:
Consell de Cent 373 2º 1ª

Barcelona, 08009 ES