The Valley Digital Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame verslo mokykla specializuojasi skaitmeninio sektoriaus. Mūsų mokymas, klasėje pasiūlymas Madride, Barselonoje ir Kanarų salas, būdinga skaitmeninė specializacijos ir būti pritaikytos prie kiekvieno profilio poreikius: Profesionalai, vadybininkai, absolventams ir įmonėms.

mūsų tikslas

Mes norime paspartinti skaitmeninis tinklas talento ir žinių plėtros ir mūsų studentai yra pagrindiniai veikėjai. Mes vairuoti skaitmeninį transformaciją specialistams ir įmonėms per mokymo ir užimtumo rėmimo ir skaitmeninio verslumą.

mūsų metodika

Su praktiniu metodiką, mūsų mokymas skolintomis pagal skaitmeninių mokytojų ekspertų vienuolynas, remiantis nuolatinio atnaujinimo ir mokymosi turinio nuolatos atnaujinama.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išplėstinis diplomas

Pranašesnis Skaitmeninis Verslo Programa (PSDB +)

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 - 4 mėnesių March 2019 Ispanija Barselonoje

Gauk mokomi skaitmeninio verslo ir parengti savo profesinę profilį į darbo rinkos poreikius ir skaitmeninėje aplinkoje. Pilnas ir itin praktiškas programa, kuria siekiama specialistų ieško perdirbimo ar ieškote padidinti savo vertę kaip rinkodaros ir skaitmeninės verslo, ir mokė geriausių mokytojų, pramonės ekspertai aktyviai internete [+]

Geresnis programa skaitmeninio verslo

Mes panardintas į skaitmeninės transformacijos, kuri daro įtaką ir įmonėms ir kaip jie padaryti verslą, ir visuomenės procese. Šie pokyčiai sukėlė naujų verslo modelių ir lėmė kelią įmonių susiję su klientų motyvuoti, be kita ko, dėl didelio kiekio turima informacija apie produktus ir paslaugas yra modifikuotų.

Įmonės šios transformacijos procesą, yra priversti permąstyti daug procesus, pradedant nuo to, kaip ji aptarnauja klientus, krizė susiduria, vidaus ir išorės komunikacijos atliekamas arba produktai parduodami. Nė viena įmonė, sektorius yra abejingi šios revoliucijos.

O jei įmonės susiduria su daug pakeitimų, kurie nėra nereikšmingi susiduria su daugeliu specialistų, kurie susiduria su iššūkiu aprūpinti save su žinių ir priemonių, reikalingų atlikti savo uždavinius skaitmeninės ekonomikos.... [-]


Kontaktai
Pašto adresas
Barcelona, ES
Vietos adresas
The Valley Digital Business School - Barcelona
Oficinas:
Palau de Mar. Plaça Pau Vila, 1. Planta 1A. 08039 Barcelona.

Barcelona, 08039 ES