Oficialus aprašymas

mokykla

APIE MUS

dish kino yra mokykla, kurioje galite imtis Kino diplomas ir aiškinimas diplomas, Be to, mes siūlome kursai labiau apibrėžtas ir konkretesnis prekiauja filmai seminarai ir atvejis Aiškinimas. mes dirbame su labai mažos studentų grupės, Siekiant suteikti labiau individualizuotas ir individualizuotas ugdymas mūsų studentams.

Dish Kinas, turi specialistų, mėgėjams ir mokytojo profesijai komandą. Mokyklą, kuri teikia pažangiausias studijas abiejų disciplinų atskirai, bet vienija visus savo studentus atlikti visas savo praktikas. Taigi, studentai kino ir audiovizualinės praktikos su aktoriais iš pirmųjų kursų ir aiškinimas studentams pradėti savo santykius su fotoaparatu, teksto ir nuorodos su audiovizualinio projekto nuo pat pradžių.

mes visus vienija ta pati aistra: kiną.

mokykla

PATOGUMAI

Dish kinas vienoje erdvėje, reikalingą, kad tilptų mūsų studentų, tiek kino aiškinimo ir techninių priemonių. Su 650 kvadratinių metrų Bendras ir plačiai pritaikyta specialiai kiekvienam iš tų disciplinų, kad mes sveikiname.

Tarp visų erdvių turime, mes atkreipti dėmesį į praktiką studentams kino rinkinį, su 90 kvadratinių metrų ir 6 metrų aukščio. Atsižvelgiant į tai abu praktika kaip įvairių dekoracijų konstrukcijos, kad vėliau bus tarnauti taip, kad studentas gali jį naudoti asmeniniais projektais ir klasės, pavyzdžiui, įvairių namų interjero, vonios, kalėjimo darbą ir tt

Savo ruožtu, redagavimo ir postprodukcijos vaizdo ir garso sudaro 7 kompiuterių "iMac" su 1 MacPro dual-core Intel Xeon, įskaitant prijungtas per šviesolaidžių, kuris leidžia eismą medžiagos dideliu greičiu net su informacijos HD. Programos laisvų darbo stotyse yra: "Final Cut, Pasiūlymas, spalva, garso takelis, DVD studija, Kompresorius, ProTools ir kt

Šis kambarys yra patogus prie mūsų salono dubliavimą, kuriame abi aiškinimo ir kino studentai kartu.

Mūsų studentams aiškinimo turime tris didelius kabinetai, vienas acustísticamente izoliacija, ir visi aiškiai sąlygotus: parketas, veidrodžiai, baldai rekvizitas ... plotas rekvizitai ir kostiumus acoje baldų ir drabužių reikia studentams prieinamų už stažuočių ir trumpas poreikis, ir gebėti Aklimatizuojama medžiagą tokiu būdu atsižvelgiant į kiekvieno projekto poreikius.

Studentai gali susitikti ir dirbti tarp klasių salone, kuris siūlo kavos, gėrimų ir maisto, taip pat sofos, kėdės ir stalai.

Kodėl Barselona?

mokykla

Barselona yra aiškiai kosmopolitinis miestas su praeities ir dabarties didelės kultūrinės galios, tikrai vienas iš lyginamojo disciplinų, fotografijos, dizaino, architektūros ir kino kaip Europos miestuose.

Maudytis į Viduržemio jūros, Barselona yra kūrybinė jėga, kad susimaišo aistra ir normalumas.

Vis tarptautinės renkasi šį miestą įdiegti savo veiklos centrai, nes jos patogios klimato ir gyvenimo kokybę. Į kino srityje yra ne išimtis, todėl gamintojai iš viso pasaulio atvyksta į Barseloną, todėl vienas iš Europos miestų daugiau acoje fotografavimo pasiekė rekordą per pastaruosius metus daug kūrinius, įskaitant vaidybinių filmų, reklamų, dokumentinių , filmai ir tt

Ne tik gyvenimo kokybė, kad Barselona pirmaujanti miestas skaičius fotografuoti, taip pat daro įtaką įrenginiai ir filmavimo leidimus siūlomų skirtingų subjektų ir didinga gamtos aplinkoje, kuri yra pats miestas.

Tikrai puikus miestas gyventi, bet ir keistis kūrybine patirtimi su žmonėmis visame pasaulyje, jos įvairių laisvalaikio ir kultūros daro tai neramus miestas ir idealiai tinka dinamiškų meno studentams.

Kai kurie užsienio Productions nufilmuotas Barselona:

 • Viki Kristina Barselona
 • Reporteris (Michelangelo Antonioni)
 • Harmider (Cédric Klapisch)
 • Biutiful (Alejandro Gonzalez Inarritu)
 • Viskas apie mano mamą (pedro Almodovar)
 • Kvepalai (Tom Tykwer)
 • Bilbao (Bigas Luna)
 • Staklininkas (Brad Anderson)
 • Rec (Jaume Balaguero)
 • Rankinis Meilės 2
 • Žemėlapis iš Tokijo Garsai (Isabel Coixet)
Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Plató de Cinema

Aiškinimas, nebėra RPG, kur tam tikroje aplinkybės priimti kaip tikra. Tekste, kad rašytojas rašo, kaip savais žodžiais. Žodžiai, kurie, mūsų nuomone, prijungtas emociška ... [+]

Graduate Management Admission Test arba aiškinimas, Nebėra RPG, kur tam tikroje aplinkybės priimti kaip tikra. Tekste, kad rašytojas rašo, kaip savais žodžiais. Žodžiai, kurie, mūsų nuomone, prijungtas emociškai, ir mes tonavimas, spalvos ir jausti, siekiant sužadinti, linksmintis ar atspindėti žiūrovą.

Mūsų kūnas, mūsų balsas ir mūsų emocijos; Jie yra mūsų ginklai sukurti simbolį, kuris gyvena situaciją, kad pasiūlytą direktorius.

Mes suteiksime reikalingą techninę profesiją jums veidą. Su švietimo programos, skirtos informavimo ir praktikos ir šaudymo daug įveikti jums pasiekti visus savo ribas. Pasirodo fotoaparatą į šaudymo jūsų geriausias draugas. Tiria įmanoma visus įrašus per tiesos. Ir skelbsiu per savo kūną ir savo balsu. Rato ir gauti etape su mumis.... [-]

Ispanija Barcelona
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Plató de Cinema

Kino diplomo metu "El Plató de Cinema vadovaus studentui kino studijų ir atradimo procese tiek techniniu, tiek meniniu požiūriu; visa tai nuo kino industrijos aktyvių pro ... [+]

Suteikite 360 ​​laipsnių kelionę

Kino diplomo metu " El Plató de Cinema vadovaus studentui kino studijų ir atradimo procese tiek techniniu, tiek meniniu požiūriu; visa tai nuo kino industrijos aktyvių profesionalų rankos.

Šiuose trijuose kursuose dalykai yra bendri visiems studentams, tokiu būdu, kad mūsų moksleiviai palieka kuo aukštesnį techninį ir pasakojimų lygį ir turi aukštą savarankiškumo lygį, kad galėtų susidurti su skirtingų rūšių kūriniais ir geriau prisitaikyti prie reikalauja rinkos dalies.

Mokyklos siūlomas mokymas yra teorinis ir praktinis. Suprasti, kad tik tada, kai jis bus vykdomas, studentas įsisavins klasėje žinomas žinias.... [-]

Ispanija Barcelona
October 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
C/Alhambra 12-14.
L'Hospitalet de Llobregat

Barcelona, Catalonia, 08902 ES
Social Media