Microfusa

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gyvenimas mokykloje

Kasdien mokyklose Microfusa Jis yra padalintas tarp klas: teorijos, praktikos, kompiuterių kambarį ir studijų ... Klasės vadovaujasi kvalifikacijos dėstytojai, kurie sekti mokyklos metodiką ir prisidėti savo patirtimi. Taip pat valandų studijų ir praktikos atlikto mokykloje, tinkamos infrastruktūros ir darbo aplinkos pilnas studentų, norinčių pasidalinti savo problemas, interesus, žinias, talentą ... visada draugiškoje aplinkoje.

mokykla

Studentai, kurie lengvai ateina iš įvairių planetos. Žmonės čia ir ten su bendro tikslo, mokytis ir išnaudoti kiekvieną minutę gauti pasiekti savo svajonę, aukoti savo laiko mažai ir mėgautis viską.

mokykla Microfusa Jis turi platų kursų ir laipsnių, kiekvienas su įvairių tvarkaraščius ir trukmę. Netrukus mokiniai susitikti su kolegomis įvairios žinios ir panašių problemų su tais, kurie dalintis ir bendradarbiauti dalyvaus, o kas žino, būsimus projektus.

į Microfusa jums bus susitikti su mokytojai gerai pasirengę, su aukšto lygio atitinkamą patirtį ir nori išmokyti. Studentai gali užtrukti labai didelį pelningumą, teorinius ir praktinius užsiėmimus, kur jie ras gerus paaiškinimus ir demonstracijas.

Microfusa Ji siūlo daug papildomo laiko studentams, kad jie galėtų praktikuoti savo klasėse ir studijos, kiek įmanoma. Mūsų tikslas yra ugdyti norą mokytis.

Be to, per mokslo metus, kai veikla vykdoma kaip: konferencijose (meistras), produktų demonstravimo seansus, vizitų ...

mokykla

į Microfusa remti iniciatyvas ir projektus / kaip mūsų / kaip mes klausytis tiems, su pasiūlymais, darbo ... Mes suprantame, kad pradžia nėra lengva, jei mes gauname galimybę padaryti įmonėse stažuotės A bendradarbiavimas, darbas ... mes judėti eiti į priekį. Mes negalime garantuoti sėkmės visame pasaulyje, tačiau mes negalime garantuoti, kad šiandien yra daug / kaip specialistų mūsų pramonei, kurie išgyveno mūsų mokymo sistema.

Mokymo programa dėstoma klasių pristatytas dokumentuoti mokymo medžiagos forma, pristatytas kaip kietu viršeliu ir / ar virtualioje Campus. Mes norime, kad mūsų atmintis yra kaip nuolatinis, kaip mokymo, kad jums bus atlikti jums.

Gyvenimas Barselonoje

Barselona

aplinka

Mūsų centras rengia kiekvienais metais studentai ir studentai iš įvairių šalių ir miestų visame pasaulyje. Galbūt viena iš nuspręsti studijuoti Microfusa Barselonoje priežasčių, yra šio miesto žavesio. Nemenkinant visuose kituose miestuose, kur Microfusa yra išdavusi leidimus centrus mūsų kursus, tiesa yra tai, kad Barselona tapo viena iš labiausiai lankomų Europos miestų.

Miestas turi platų kultūrų įvairovę, daug veiklos, puikus architektūra, festivaliai ... ir visų pirma svetingas ir tolerantiškų žmonių. Mūsų / studentai iš už miesto ribų, gali derinti studijas su atranda Barcelona.

Kai čia jie ras senovės miestas, kur edificos ir architektūra gali imtis juos nuo romėnų laikų į, darbų, be kita ko žinomų architektų modernistinio judėjimo, Antoni Gaudí, Lluís Domènech Aš Montaner, Puig i Cadafalch .. , ( "La Sagrada Familia, Parc Guell ir" Sant Pau ligoninės yra tik kelios minutės nuo mūsų centre).

Kita vertus kultūrinė įvairovė suteikia mums puikias Muziejai, kultūrinė veikla (parodos, teatrai, koncertai ir tt), ypač festivalių tarptautinės apimties kaip elektroninės muzikos festivalis "Sonar" ir Primavera Sound Festival gamybą.

Barselona

Būstas

Vienas iš pagrindinių reikalavimų studentams / ACE išeina apgyvendinimo. Barselonoje yra įvairių tipų apgyvendinimo studentui.

Dažniausiai paprastai rasti nuomai bendrame Butas šią parinktį yra daug svetainių, kurios leidžia mums pasirinkti,. Yra bendra tarp mūsų studentams rasti mūsų rajone butą, ir pirmaisiais mėnesiais baigiasi žinant kitų panašių ar geresnių funkcijų ir geresnių ekonominių sąlygų, kurios dėka iš kitos / kaip absolventai / AE sąveikos per lentą iš mokykla.

Kiti pasirinkimai yra ieškoti studento gyvenamoji vieta. Tai paprastai pasiūlyti papildomų paslaugų, tokių kaip nuomos pačių; alimentai, skalbimo paslaugos, vidaus tarnyba ...

Leidimai ir vizos

Jei esate ne iš nacionalinės kilmės ar šalies ES (Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Kipras, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Graikija, Olandija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Lenkija, Portugalija, Jungtinė Karalystė, Čekijos Respublika, Rumunija ir Švedija) arba Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija ir Šveicarija, imtis kursus trunka trumpiau nei šešis mėnesius privalo gauti leidimą gyventi tyrimais (nIE).

Norint pasiekti šį dokumentą yra būtina, kad prieš atvykstant į popierizmo Ispanijoje Ispanijos konsulatų jūsų šalyje "viza studento gyvenamosios vietos" Su šiuo studento vizą (D tipo), kai jūs atvykstate į Ispaniją, turite 30 dienų požiūris policijos nuovadą kreiptis dėl NIE. NIE leis jums teisėtai pasilikti ir net keliauti ES šalių ir visų tų, kurie pasirašė sutartis dėl laisvo judėjimo su Ispanija.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų

Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus » Matyti Kursai - OnlineStudies » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Garso Inžinerijos Diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Ispanija Barcelona

Garso inžinerijos diplomas yra dviejų metų " Microfusa kursas, skirtas studentams suteikti kuo daugiau įgūdžių ir žinių apie garso ir vaizdo bei muzikos žiniasklaidos įrašymą, maišymą, garso inžineriją ir post-production. [+]

apibūdinimas

Garso inžinerijos diplomas yra dvejų metų kursas, kurį siūlo " Microfusa ir skirtas studentams suteikti kuo daugiau įgūdžių ir žinių apie garso ir vaizdo įrašų bei muzikos žiniasklaidos įrašymą, maišymą, garso inžineriją ir post-production.

Norint sėkmingai dirbti nuolat besikeičiančiame muzikos ir audiovizualinių technologijų pasaulyje, reikia turėti geriausią įmanomą mokymą ir pasiruošimą, taip pat patirtį, kurią mes įgijome per metus rengdami garso technologijas, leidžia mums pasiūlyti šį išsamų kursą, skirtą patenkinti į šį poreikį.

Šios naujos technologijos sukėlė revoliuciją audiovizualinės gamybos pasaulyje ir siūlo vis daugiau profesionalių galimybių; nuo televizijos ir radijo iki vis labiau įvairesnių interneto turinio pristatymo sistemų ir mobiliųjų programų technologijų, jau nekalbant apie didelę ir nuolat plečiamą vaizdo žaidimų rinką. Šių sričių skaičius ir jų dydis reikalauja gerai apmokytų ir pritaikomų profesionalų, galinčių prisitaikyti prie rinkos pokyčių.... [-]


Kursai

Elektroninės Muzikos Kūrimas

Su bendrabučiu Ištęstinės 9 mėnesių October 2018 Ispanija Barcelona Madrid + 1 daugiau

Šis muzikos kūrimo kursas skirtas elektroninei muzikai ir suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų kūrybinės muzikos kūrimo įrankių įgijimui. Turėsite galimybę dirbti su pagrindine garso programine įranga, tokia kaip "Ableton Live", "Logic Audio" ir "Reason". [+]

apibūdinimas

Šis muzikos kūrimo kursas skirtas elektroninei muzikai ir suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų kūrybinės muzikos kūrimo įrankių įgijimui. Turėsite galimybę dirbti su pagrindine garso programine įranga, tokia kaip "Ableton Live", "Logic Audio" ir "Reason".

Kursas suteikia esminių žinių apie kompoziciją, garso sintezę, maišymą ir apdorojimą, įsisavinimą ir dar daugiau. Kursai yra suskirstyti į tris lygmenis ir iš viso 220 mokymo valandų, kurių daugumą prižiūri mūsų mokytojų komanda; visi jie turi patirties gamybos ir mokymo srityse.

Syllabus

Pirma dalis

Studijos sukūrimas. Įrangos pasirinkimas ir garso bei MIDI sąsajosDAW darbo vietos. Gamyba naudojant kilpas. Sekcijos ir garso redagavimasMuzikos sudėtis. Tempo, fortepijono ritinys (įvykių matrica / tinklelis), būgno modeliai ir perforacijos tembraiMIDI sekvenavimas DAW ir būgninių mašinoseĮvadas į maišymą ir garso procesoriusElektroninės priemonės. Sintezės ir mėginių ėmikliaiGamybos analizė. Muzikos žanrai ir timbras elektroninėje muzikoje... [-]

Muzikinė Kompozicija Ir "Video" žaidimų Garso Dizainas

Su bendrabučiu Ištęstinės 9 mėnesių October 2018 Ispanija Barcelona

Vaizdo žaidimų kursų muzikinė kompozicija ir garso dizainas yra skirtas tiems, kurie nori mokytis kurti garso takelį, nuo paprasto programavimo iki įrašymo dienos studijuoti, nesvarbu, ar tai būtų džiazo kombinacija, ar Didysis orkestras, su elektroniniais garsais ar kokiu nors kitu poreikiu, kurį gali reikalauti projektas. Visų kursų metu turėsime ypatingų svečių, kurie dalinsis patirtimi su mumis magistrantūros klasėse: Oscar Araujo, Eduardo de la Iglesia, Matías Lizana y Pep Terradas ir kt. Be to, studentai turės galimybę pasirinkti bendradarbiauti su pripažintomis šio sektoriaus universitetuose [+]

apibūdinimas

Per pastaruosius metus tiek elektroninės muzikos kūrimas, tiek vaizdo žaidimų raida išaugo beprecedenčiai, todėl jie tapo kinematografijos pramonės biudžetų dalimi, todėl gaunamos pajamos ir pajamos.

Visame pasaulyje į rinką pradedami milijonų dolerių projektai, kuriuose šimtai įvairių sektorių specialistų dirba programuotojams, menininkams, rinkodaros specialistams, grafiniams, techniniams garso dizaineriams ... ir tt

Vaizdo žaidimų scenoje kyla akivaizdus poreikis, kvalifikuotas personalas, kuris atlieka visą darbą, kuris yra susijęs su šių projektų muzikos ir garso efektų kūrimu.

Nepriklausomai nuo projektų dydžio: tai gali būti paprastas žaidimas, kurį sukuria nepriklausoma vaizdo žaidimų kompanija su ribotu personalu, kad būtų bauginami techniniai pasiekimai, kad nuo tų metų atsivertų milijonai žaidėjų. Visi jie turi muziką ir garsą, kad žaidimų patirtis būtų baigta.... [-]


Profesionalus DJ

Su bendrabučiu Ištęstinės 6 mėnesių October 2018 Ispanija Barcelona Madrid + 1 daugiau

Sužinokite, kaip tapti profesionaliu DJ per mūsų dvejų trimestrą "Pro DJ" kursą. Kursas yra supakuotas su visomis teorijomis ir praktinėmis žiniomis, kurių reikia dirbti šiame sektoriuje; nuo įrangos ir DJ kabineto įrengimo iki muzikos struktūros ir raktų; suteikiant jums geriausias galimybes puikiai skambėti ir meno mišiniams. [+]

apibūdinimas

Sužinokite, kaip tapti profesionaliu DJ su savo kursu. Kursas yra supakuotas su visomis teorijomis ir praktinėmis žiniomis, kurių reikia dirbti šiame sektoriuje; nuo įrangos ir DJ stendo įrengimo iki muzikos struktūros ir raktų; suteikiant jums geriausias galimybes puikiai skambėti ir meno mišiniams.

Sukurkite savo žinias apie skirtingus stilius ir tendencijas, sužinokite apie viską svarbią DJ psichologiją ir apie tai, kaip profesionaliai pozicijuoti socialinėje žiniasklaidoje.

Sumaišykite ir sukurkite savo seansus naudodami mūsų įrangą: kompaktinius diskus ("Pioneer CDJ-2000"), skaitmenines sistemas (XDJ-1000), "Traktor", "Serato" ir "Rekordbox DJ" reguliatorius ir, žinoma, vinilą.... [-]


Vaizdo įrašai

#UnDJcrea: Microfusa Making Djs & Producers

Kontaktai
Vietos adresas
Ronda Guinardó, 65
Barcelona, Catalonia, 08024 ES
Vietos adresas
El Rompeolas
c/ Tarragona 18

Madrid, Community of Madrid, 28045 ES
Vietos adresas
Spain Online, ES