MISS - Marbella International Spanish School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokykla

Mūsų mokykla įsikūrusi Marbella centre, tačiau ramioje gatvėje, vos už 3 minučių kelio nuo paplūdimio ir pėsčiųjų tako, netoli visų miesto centro patogumų, taip pat pėsčiomis pasieksite pėsčiųjų taką tarp Malagos ir Esteponos.

Mūsų pamokos vyksta erdvėse, su oro kondicionieriais, visi su natūraliu apšvietimu, įrengti keliomis daugialypės terpės formomis ir siūlo aukštą komforto lygį.

Netoli mokyklos yra požeminis garažas arba galite pastatyti gatvėje, nors tam tikru metu automobilių stovėjimo aikštelė gali būti sunku.

111149_111114_IMG_0108.JPG

Mokytojai

Mūsų aukštos kvalifikacijos mokytojai yra gimtoji, turinti ilgametę mokymosi patirtį pagal savo diržus. Pasirenkame tik mokytojus, kurie mėgsta daryti tai, ką jie daro, ir pasiryžę dalintis tuo, ką jie žino su savo mokiniais. Jie yra svarbiausias mūsų Marbella tarptautinės ispanų mokyklos turtas. Mes visi turime tą pačią filosofiją: mūsų prioritetas yra palengvinti bendravimą. Tikslumas yra geresnis atliekant nuolatinį darbą, veiklą ir jautrią korekciją ir, žinoma, galimybę reguliariai praktikuoti.

Mūsų nuolat auganti komanda susideda iš žmonių, kurie tiki prisitaikydami savo metodus prie savo studentų profilio ir turinčių reikiamos patirties sėkmingai tai padaryti. Kaip mes visi dabar žinome, visi mokosi kitaip.

Maribel Ortiz

Tai buvo mano meilė kalbai kaip priemonė bendrauti su žmonėmis iš skirtingų tautybių ir kultūrų ir mano pagarba ir susidomėjimas kitomis kultūromis, kurios privertė mane studijuoti vertimą ir vertimą Malagos universitete, daugelį metų mokydamas anglų ir vokiečių kalbą Ispanijoje ir užsienyje. Tačiau mano mokymasis visą gyvenimą paskatino mane specializuotis kalbų mokyme, ypač mano gimtąja ispanų kalba.

Per savo karjerą susitikau su daugeliu žmonių iš įvairių šalių ir mokiau daugelį iš jų ispanų kalbomis, pristatydamas juos į ispanų kultūrą ir mūsų ispanų gyvenimo būdą, bet taip pat daug išmokau iš jų. Taigi, mano šūkis kartais moko visada mokytis.

111157_111115_IMG_0195.JPG

Marbelja

Marbelja yra viena iš geriausių Europos atostogų vietų. Be to, tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio turi antrus namus šiame svetingame ir energingame pakrantės mieste ir aplink jį. Yra daug privalumų mokytis ispanų Marbella. Pirma, yra tik 40 minučių nuo Malagos tarptautinio oro uosto esanti vieta ir lengvai pasiekiami pagrindiniai Andalūzijos sostinės Granada, Sevilija, Kordoba ir Kadisas, jau nekalbant apie Didžiosios Britanijos miestą Gibraltarą ir net Marokas pora valandų. Antra, klimatas yra fantastiškas, todėl tai yra kurortas, kurį gyventojai ir lankytojai gali mėgautis ištisus metus. Trečia, „Marbella“ siūlo jaudinantį ir idealų kosmopolitiškos ir tradicinės spalvos mišinį mieste, kuriame yra valdomos proporcijos. Tada yra ketvirta, penkta ir pan., Bet ateikite ir sužinosite, kokią naudą jums patinka!

Vietos

Marbelja

Address
C/ Notario Luis Oliver 6, Edif. Liceo 3º A
29602 Marbella

29602 Marbelja, Andalūzija, Ispanija