Oficialus aprašymas

Kelionė į Ispaniją vieną, du ar tris mėnesius. Mes siūlome galimybę pasilikti su Ispanijos šeimininku, kad galėtume pasinerti į kultūrą ir pagerinti savo ispanų kalbą. Prisijunkite prie studentų iš viso pasaulio, kad pasiektumėte sklandumą ir matytumėte pasaulį. Mūsų kursai siūlomi nuo gegužės iki rugsėjo.

Mes taip pat siūlome banglenčių pamokas su vietiniu, kuris išmokys jus populiariausiose ir žinomiausiuose paplūdimiuose Šiaurės Ispanijoje . Mes glaudžiai bendradarbiaujame su profesionaliais naršymo instruktoriais, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą naršymą. Mūsų specialistai turi šimtus ankstesnių klasių įvairiais lygmenimis, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Saugumas taip pat yra svarbus veiksnys, į kurį mes atsižvelgiame.

Kaip jau minėjome, be banglenčių, mes siūlome ispanų klases . Ispanijoje labai naudinga išmokti kai kurias ispanines frazes , kurios gali padėti įsitraukti į vietos kultūrą Ispanijoje . Geriausias būdas mokytis kalbos yra mokytis šalyje, kurioje kalbama kalba. Mūsų patyrę, visiškai kvalifikuoti vietiniai dėstytojai padės jums išmokti ispanų kalbos kursus, kad galėtumėte mokytis gatvėje , šeimos šeimoje ar draugų.

Mūsų entuziastingos ir atsidavusios Ispanijos mokytojai nuolat bendradarbiauja, kad pasiektų geriausias ispanų kalbos mokymo praktikas!

blue and white surfboard on seashoreAlex Blokuoti / Unsplash

Apgyvendinimas

Puikus būdas pasinerti į vietos kultūrą yra gyventi kaip vietinis. Studentas bus suporuotas su priimančia šeima, kuri jiems suteiks būstą. Tokiu būdu mokiniai gali sužinoti, kas yra "Getxo" gyvenimas, taip pat tobulinti ir išplėsti ispanų kalbos žodyną.

Gyvenimas su priimančia šeima taip pat atveria galimybes susitikti su vis daugiau vietos gyventojų, taip pat sustiprinti ryšius su jais, todėl jaustis kaip antroji šeima. Tai taip pat suteikia studentams galimybę sužinoti apie vietines tradicijas, gyvenimo būdą ir namo komfortą.

Ką pamatyti?

Bilbao yra energingas Baskų krašto, autonominio regiono Šiaurės Ispanijoje, palei Biskajos įlanką sostinė. Žinoma dėl malonių orų, gražių paplūdimių ir unikalią kultūrą bei maistą, daugybė turistų kasmet tenina šiai vietai.

Nors ispanų kalba yra bendra kalba, Bilbao taip pat turi savo baskų kalbą, kuri yra žinoma kaip izoliuota kalba, kurioje nėra jokių egzistuojančių susijusių kalbų. Bilbao gyvena daugelyje istorinių ir meninių paminklų, tokių kaip Gugenheimo muziejai ir "Casco Viejo".

Be estetinių ir meninių stebuklų, Bilbao taip pat yra svarbių technologinių ir ekonominių įvykių. "Vizcaya" tiltas yra vienas iš pirmųjų pastatytų tiltų Europoje ir tapo Pasaulio paveldo objektu.

Gugenheimo muziejus buvo sukurtas Frank Gehry ir atidarytas 1997 m. Atkūrus muziejų, muziejus sukėlė naujo turtingo meno laikotarpio Bilbao pradžią. Viena iš labiausiai įsimintinų plieno spalvos pastato savybių yra formos ir konstrukcijos, kuri turi neorthodologinį dizainą. Šalia pastato yra žinomi paminklai ir skulptūros, tokie kaip gėlių šuniukas ir didžiulis "Maman" voras, viena iš didžiausių pasaulyje skulptūrų.

Bilbao šiauriniame gale yra turtinga "Getxo" kaimynystė. Tai namuose keletas populiariausių paplūdimių palei įlanką, kur daugybė vietos gyventojų ir turistų eina į naršymą, žygį pėsčiomis ir pasimėgaukite pažiūromis, kurias gali pasiūlyti paplūdimys. Vos 15 minučių kelio traukiniu nuo miesto, nėra galimybės praleisti paplūdimį, kai lankotės Bilbao!

Draudimas

85388_Immagine.jpg

Programos mokomos:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

LM Marti Education

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su profesionaliais naršymo instruktoriais, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą naršymą. Mūsų specialistai turi šimtus ankstesnių klasių ... [+]

Ar kada nors lankėtės Biskajos įlankoje anksčiau? Jei ne, tu esi ypatingo siurprizas! Siūlome banglenčių pamokas su vietiniu, kuris mokys jus populiariausiose ir žinomiausiuose paplūdimiuose Šiaurės Ispanijoje.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su profesionaliais naršymo instruktoriais, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą naršymą. Mūsų specialistai turi šimtus ankstesnių klasių įvairiais lygmenimis, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Saugumas taip pat yra svarbus veiksnys, į kurį mes atsižvelgiame.

Be banglenčių, mes taip pat siūlome ispanų klases. Ispanijoje labai naudinga išmokti kai kurias ispanines frazes, kurios gali padėti įsitraukti į vietos kultūrą Ispanijoje. Geriausias būdas mokytis kalbos yra mokytis šalyje, kurioje kalbama kalba. Mūsų patyrę, visiškai kvalifikuoti vietiniai dėstytojai padės jums išmokti ispanų kalbos kursus, kad galėtumėte mokytis gatvėje, šeimos šeimoje ar draugų.... [-]

Ispanija Getxo
Registracija galima
Dieninės
1 - 3 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba