Ironhack Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Ironhack" yra tarptautinė mokykla, kuriai skiriami "Web Development" ir "UX / UI" dizaino kursai Madride, Barselonoje, Majamis, Paryžiuje ir Meksikoje.

"Ironhack" taiko individualų požiūrį į išsilavinimą, leidžiant studentams formuoti savo patirtį, pagrįstą asmeniniais tikslais.

Studentai, baigę "Web Development Bootcamp", turės galimybę išmokti tokias technologijas kaip HTML5

IronValues

Gebėjimas elgtis yra tai, kaip mes valtysime

Pozityvumas, ryžtingumas ir smėlis mus priartės prie mūsų tikslų.

Meilė žmones ir jų istorijas

Mes klausome mūsų studentų, norėdami jiems geriau padėti. Iš kur jie atvyko? Kur jie nori eiti?

Aistra daugiausia skatina

Mes žinome, kad kiekvienas mūsų žingsnis, nesvarbu koks jis mažas, gali padaryti didelį poveikį kitiems. Ši atsakomybė kasdien degina mus.

Kas išskiria Barseloną?

22 @ District

Barselona yra viena iš aktyviausių technologijų ekosistemų Europoje. Barselonoje taip pat gyvena dideli įvykiai, tokie kaip "Mobile World Congress" ir nuostabūs naujokai, tokie kaip "Typeform" arba "Wallapop". Geriausiai iš Ironhack universiteto įsikūręs "22 @ District", Barselonos starto centras.

Kosmopolitinė vieta

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti Barselonoje, nuo paplūdimio iki pasivaikščiojimo į mišką ir nuostabių architektūros ir meno kūrinių atradimų. Arba perskaitykite "FC Barcelona" rungtynes!

Buzzing Campus

"Ironhack" Barselonoje yra daugelis vietinių technikų ir dizaino susitikimų, konferencijų ir renginių. Studentai taip pat naudojasi atviromis klasėmis ir didelėmis studijų sritimis. Mes tikrai atnaujinome ir atnaujinome seną slapukų gamyklą į technologijos centrą!

Netoli paplūdimio

Nesvarbu, ar norite atjungti ar žaisti tinklinį su savo draugais, mes esame vos už kelių kvartalų nuo paplūdimio.

Vietos

Barselona

Address
Carrer Pamplona, 96
08018 Barselona, Katalonija, Ispanija