Instituto Tecnológico MasterD

Įvadas

Oficialus aprašymas

pristatymas

Profesinės sėkmės raktas yra įgūdžiai, kuriuos žmogus gali įgyti, o įmonės vis dažniau vertina renkantis kandidatą į darbą.

Būtent todėl Instituto Tecnológico MasterD kurio tikslas - apmokyti šio sektoriaus specialistus, kad jie įgytų tinkamus profesinius įgūdžius norint patekti į darbo rinką.

Už tai turime savo institucijoje su geriausia šios srities specialistų komanda, kuri padės mūsų studentams įgyti reikiamų įgūdžių, pasitelkiant mūsų technologines klases, platinamas visoje šalies geografijoje. Šiuose technologiniuose erdviuose mūsų studentai mokys reikiamus įgūdžius, kad sustiprintų anksčiau įgytas teorines žinias.

Galiausiai, norint įvykdyti savo misiją, Instituto Tecnológico MasterD bendradarbiauja su svarbiausiomis technologinėmis kompanijomis kiekviename sektoriuje. Šis bendradarbiavimas padės mūsų studentams įgyti reikiamų įgūdžių ir palengvins jų įtraukimą į darbo rinką.

metodika

"MasterD" technologinis institutas siūlo atvirą kokybišką mokymą, sumaišytą ir pritaikytą mūsų studentų poreikiams. Mes turime ekspertų kiekvienoje disciplinoje, kuri padės mokiniams pasiekti savo tikslą per praktines klases, paskaitas ir akis į akį. Visi akis į akį vykstantys darbai bus atliekami kiekvienoje technologinėje klasėje, kuri bus paskirstyta visoje šalies teritorijoje arba mūsų bendradarbiaujančių bendrovių patalpose. Be abejo, esame pasiryžę praktiškai ir lanksčiai mokytis tiems, kurie nori išplėsti savo profesinius įgūdžius.

" Instituto Tecnológico MasterD tikslas - išsamią instituciją, kuri teikia kursus, garantuojančią studijas, taip pat savo dėstomą išsilavinimą, analizę. Dėl to Instituto Tecnológico MasterD akredituoja šių aspektų sėkmę:

  • Institucinis vientisumas: tikrina su informacijos, priėmimo, tarifų ir procesų bei paslaugų valdymu susijusius aspektus.
  • Administracinė atsakomybė: užtikrina teisinės situacijos kokybę, įstaigų tinkamumą, institucijos asmeninį ir finansinį stabilumą, jo etines vertybes ir įsipareigojimą nuolat tobulėti.
  • Akademinė kokybė: susijusi su mokymo, mokymosi ir paslaugų dalykų kokybe. Kaip kandidatas švietimo įstaigoje, mes laikomės akademinės kompetencijos užtikrinimo tvarkos. Šiuo požiūriu turime parodyti, kodėl mūsų procedūros pagerina studentų sėkmę ir kelia mokymosi, mokymosi, tyrimų ir paslaugų lūkesčius. Šis geras darbas veda institucijos tikslus ir misiją. Tas pats, jūs turite parodyti konkretaus kurso, kurį norite patikrinti, kokybę.

praktika

Labai svarbi mūsų mokymo proceso dalis yra įmonėje įgytų įgūdžių įgyvendinimas. Už tai studentai turės stažuotės tarnybą įmonėje. Mes turime daugiau nei 1200 technologijų kompanijų, kurios bendradarbiauja su mumis, siekdami savo tikslo, pagalba.

Baigę savo teorinį ir praktinį mokymą, pradėsite visą savo įgūdžių, įgytų realioje įmonėje, įgūdžių. Tam, kaip kompetencijos ugdymo proceso dalis, mes dirbame kartu, kad sužinotume apie darbo rinką ir kaip tinkamai elgtis su įterpimu į darbo vietą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

FP klasės vidutinė elektros energija

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Naudodamiesi šiuo elektros energijos srautu, mes suteikiame galimybę įsigyti internetinių, mišrių arba nuotolinių laipsnių "FP Electricity" ir galite tapti profesionaliu elektromechaniku. [+]

Pavadinimas FP Elektra

Naudodamiesi šiuo elektros energijos srautu, mes suteikiame galimybę įsigyti internetinių, mišrių arba nuotolinių laipsnių "FP Electricity" ir galite tapti profesionaliu elektromechaniku.

Vidutinio lygio mokymo ciklas elektra rengia jus, kad, baigus teorinį ir praktinį turinį, galėsite gauti oficialų elektrinių ir automatinių įrenginių laipsnį pateikdami save nemokamais bandymais, kuriuos kasmet valdo autonominės bendruomenės.

Techninės profesijos šiuo metu yra didelės paklausos ir tam, kad būtų pasiektas oficialus elektrotechnikos laipsnis, yra sėkmės garantija.

Paruoškite vidutinį elektros energijos kiekį savo tempu, su gyvomis klasėmis, galimybe atlikti praktines užduotis artimiausiame centre ir nuolat stebėti, kaip galite tobulėti profesionaliai. Mūsų mokymas yra internetinis arba maišomas, jūs pasirenkate, kaip tai padaryti.... [-]


Kursai

"Mobile Apps" programavimo kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Su judriojo ryšio programų kursu sužinosite dvi svarbiausias programavimo kalbas, tokias kaip "Java" ir "Swift", su kuriomis galėsite kurti daugialypės paskirties programas. [+]

Mobiliųjų programų kursas

Ar norite išmokti kurti savo programas dviems svarbiausioms rinkos platformoms?

Naudodamiesi šiuo mobiliųjų programų programavimo kursu, galite kurti programas "Android" ir "iPhone" mobiliesiems telefonams.

Su judriojo ryšio programų kursu sužinosite dvi svarbiausias programavimo kalbas, tokias kaip "Java" ir "Swift", su kuriomis galėsite kurti daugialypės paskirties programas.

Mes jus išmokysime tapti tikru profesionaliu mobiliųjų programų kūrėju, šiandien vienu iš labiausiai reikalaujamų darbų.

Be to, naudojant šį mobiliųjų programų kūrimo kursą, jūs taip pat turėsite gyvas pamokas su ekspertų mokytojais, kurių dėka jūs papildysite savo mokymą papildomomis žiniomis ir įgūdžiais, kuriuos įgysite šio kurso metu.... [-]


3D spausdinimo kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Ar norite sužinoti 3D spausdinimą? Vis daugiau naujienų ar ataskaitų atsiranda dėl trijų technologijų laimėjimų įvairiuose sektoriuose (pramonėje, technologijoje, sveikatos ir kt.), Tai, ko iki seno atrodė, kad mokslinė fantastika yra tikra. [+]

Treniruočių treniruotės kursas

Ar norite sužinoti 3D spausdinimą? Vis daugiau naujienų ar ataskaitų atsiranda dėl trijų technologijų laimėjimų įvairiuose sektoriuose (pramonėje, technologijoje, sveikatos ir kt.), Tai, ko iki seno atrodė, kad mokslinė fantastika yra tikra.

Dėl šios priežasties mes sukūrėme 3D spausdinimo kursą, kuriame sužinosite visas šios naujos technologijos privalumus ir būsite apmokyti dizaino, nuskaitymo, 3D spausdinimo ir 3D spausdinimo metu.

Naudodami šį 3D spausdintuvų kursą sužinosite, kurie sektoriai naudoja šią 3D technologiją. Sužinoję apie juos, galite apsvarstyti galimybę specializuotis būtent viename iš jų.

... [-]

Atsinaujinančios energijos kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Ar norite dirbti energetikos sektoriuje? Pasirodo energijos modelio pasikeitimas, mes ketiname išgyventi energijos naudojimo transformaciją, iškastinis kuras bus paliktas atskiroms technologijoms, pagrįstoms atsinaujinančiais energijos šaltiniais. [+]

Atsinaujinantis mokymas

Ar norite dirbti energetikos sektoriuje? Pasirodo energijos modelio pasikeitimas, mes ketiname išgyventi energijos naudojimo transformaciją, iškastinis kuras bus paliktas atskiroms technologijoms, pagrįstoms atsinaujinančiais energijos šaltiniais.

Artimiausiais metais Europos Sąjunga nori sukurti daugiau nei vieną milijoną darbo vietų, o viena iš tų pozicijų gali būti jūsų!

Atliekant šiuos atsinaujinančiųjų energijos šaltinių tyrimus, jūs susidursite su įvairiomis atsinaujinančios energijos technologijomis, sužinosi pagrindines saulės kolektorių charakteristikas, atlieka sudėtingus atsinaujinančių energijos šaltinių matmenis ir surinkimą.... [-]


Elektrikų montuotojo kursas

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 24 daugiau

Su mūsų elektrijų montuotojo kursu jūs sužinosite, kaip surinkti ir prižiūrėti žemos įtampos elektros įrenginius, kad galėtumėte dirbti kaip profesionalus elektromechanikas. [+]

Elektros kursas

Su mūsų elektrijų montuotojo kursu jūs sužinosite, kaip surinkti ir prižiūrėti žemos įtampos elektros įrenginius, kad galėtumėte dirbti kaip profesionalus elektromechanikas.

Įmonėms reikia akredituotų elektrinių darbuotojų, kurie patvirtintų elektros instaliacijas. Su šiuo elektros kursu jūs įgysite teorines ir praktines žinias, norėdami išmokti vieną iš labiausiai reikalaujamų techninių profesijų, ir galėsite gauti savo elektriko profesinę licenciją.

"MasterD" centruose galite mokytis elektra internetu arba pusiau rekordiškai, mokydamiesi su mokytojais, klasių seminarai specializuotose klasėse ir galimybė profesionaliai stažuotis tokiose elektros sektoriaus įmonėse kaip "Electrigran" ir "Prosegur".... [-]


Energijos vartojimo efektyvumo kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Energijos sertifikavimas ir auditas yra du iš labiausiai prognozuojamų sektorių. Šiuo metu visi statomi pastatai, kurie nori išsinuomoti ar parduoti, privalo turėti energijos sertifikatą. [+]

Ar norite tapti energijos sertifikatu?

Energijos sertifikavimas ir auditas yra du iš labiausiai prognozuojamų sektorių. Šiuo metu visi statomi pastatai, kurie nori išsinuomoti ar parduoti, privalo turėti energijos sertifikatą.

Privalomasis energijos vartojimo audito pobūdis tam tikruose pastatuose didina darbo našumą šiame įspūdingame darbo sektoriuje.

Su šiuo energijos vartojimo efektyvumo kursu sužinosite visų sertifikavimo programų valdymą ir visą energijos vartojimo audito atlikimo procesą.

Norėdami sustiprinti savo žinias, galėsite baigti savo mokymą kaip energijos sertifikavimo specialistą, vykdydami išsamius praktinius atvejus, tiek energijos sertifikavimą, tiek ir kaip atlikti auditą nuo pat pradžių iki pabaigos, ypač "MasterD", kompanijos, sudarytos iš daugiau nei 20 centrų.... [-]


IPhone paraiškų kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Sužinokite, kaip programuoti "iOS" aplinkoje ir pasiruošti tapti profesionaliu "iOS" programų kūrimo specializacija. Mobiliųjų programų kūrimas pastaraisiais metais paskatino kompiuterių ir verslo plėtrą. Žinojimas, kaip kurti programas Apple aplinkoje, yra patekti į geriausiai įvertintos ir svarbiausios pasaulio kompanijos pasaulį. [+]

Kurso programos "iPhone"

Ar norite išmokti "iOS" programavimą ir kurti "iPhone", "iPad", "Apple Watch" ar "Apple TV" programas ir vaizdo žaidimus?

Sužinokite, kaip programuoti "iOS" aplinkoje ir pasiruošti tapti profesionaliu "iOS" programų kūrimo specializacija.

Mobiliųjų programų kūrimas pastaraisiais metais paskatino kompiuterių ir verslo plėtrą. Žinojimas, kaip kurti programas Apple aplinkoje, yra patekti į geriausiai įvertintos ir svarbiausios pasaulio kompanijos pasaulį.

Šis "iOS" programų kūrimo kursas yra visiškai atnaujintas su naujausiais "Apple" leidimais ir išleidimais. IOS operacinė sistema, "Xcode" kaip kūrimo įrankis ir "Swift" programavimo kalba. Jūs taip pat sužinosite, kaip suprojektuoti iš jūsų programų su "Sketch" įrankiu.... [-]


Išplėstinis kursas mobiliose programose

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Su šiuo mobiliųjų programų kūrimo kursu sužinosite, kaip kurti "Android" arba "iPhone" mobiliuosius telefonus. Be to, kad studijuosite "Android" ir "iOs" programavimą, šis mobiliojo programų kursas apima mokymą "JAVA", programavimo kalbą, kuri reikalinga norint išplėsti savo žinias ir tapti ekspertu mobiliųjų programų programavimo srityje. [+]

Kaip sukurti programą

Ar norite sužinoti, kaip sukurti "Android" ir "iPhone" mobiliesiems įrenginiams skirtą programą? Ar norėtumėte patekti į sparčiai besiplečiančią rinką pasaulyje?

Kada sukurta, ar norite pasinaudoti savo programomis ir užsidirbti pinigų su jais?

Šis pažangus kursas mobiliose programose paruošia jus prisijungti prie programų kūrimo pasaulio ir kurti sprendimus "Android" ir "iOS" mobiliųjų technologijų platformoms ("iPad", "iPhone" ir "iPod Touch").

Su šiuo mobiliųjų programų kūrimo kursu sužinosite, kaip kurti "Android" arba "iPhone" mobiliuosius telefonus. Be to, kad studijuosite "Android" ir "iOs" programavimą, šis mobiliojo programų kursas apima mokymą "JAVA", programavimo kalbą, kuri reikalinga norint išplėsti savo žinias ir tapti ekspertu mobiliųjų programų programavimo srityje.... [-]


Kursas "Android" programavimas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Šis "Android" programavimo kursas suteikia jums galimybę tapti profesionaliu ekspertu programinės įrangos ir programų, skirtų "Android", kuri yra plačiausiai paplitusi mobiliųjų prietaisų platforma rinkoje, kūrimas ir kūrimas bei vienas iš labiausiai reikalaujamų darbo rinkos programų. [+]

Sužinokite, kaip planuoti "Android"

Ar norėtumėte sukurti savo "Android" programas?

Šis "Android" programavimo kursas suteikia jums galimybę tapti profesionaliu ekspertu programinės įrangos ir programų, skirtų "Android", kuri yra plačiausiai paplitusi mobiliųjų prietaisų platforma rinkoje, kūrimas ir kūrimas bei vienas iš labiausiai reikalaujamų darbo rinkos programų.

Su šia "Android" programa jūs sužinosite, kaip tvarkyti "Android Studio" aplinką ir sužinoti apie naujausias "Android" programų versijas. Be to, galite sukurti savo "Android" programą ir parodysime, kaip ją paskelbti "Google Play".

Paruoškite šį mokymą "Android" programose savo pačių tempą, naudodamiesi internetine miestelio aikštele, mokydamiesi su mokytojais ir "videoclas", kad galėtumėte tapti "Android" programų kūrėjais.... [-]


Kursas "Saulės fotoelektros energija"

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Fotoelektrinė saulės energija yra pagrindas, kuriuo bus pastatytas naujas energijos modelis. Šiuo metu yra viena iš labiausiai reikalaujamų kvalifikuotų profilių, galinčių atlikti tokio tipo įrenginius, paklausą. Savęs suvartojimas yra realybė, o visa Europa jau investuoja, kad visi ES piliečiai galėtų naudotis šia technologija. [+]

Ar norite būti saulės baterijų montuotoju?

Fotoelektrinė saulės energija yra pagrindas, kuriuo bus pastatytas naujas energijos modelis. Šiuo metu yra viena iš labiausiai reikalaujamų kvalifikuotų profilių, galinčių atlikti tokio tipo įrenginius, paklausą. Savęs suvartojimas yra realybė, o visa Europa jau investuoja, kad visi ES piliečiai galėtų naudotis šia technologija.

Su šiuo fotovoltinių plokščių keliu jūs sužinosite, kaip įdiegti fotoelektrines saulės baterijas, atlikti matmenis, surinkti ir prižiūrėti įrenginius arba kaip išspręsti šių įrenginių gedimus.

Mes bendradarbiaujame pristatydami akis į akį ir internetinius seminarus su kai kuriomis geriausiomis energetikos sektoriaus įmonėmis, tokiomis kaip Ingeteam, Endef arba Ecomesh.... [-]


Kurso remonto kompiuteriai

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Šis kompiuterių techninės priežiūros ir remonto kursas pasiruošęs gauti "Technologijų asociacijos (ATI) oficialų sertifikatą" Saugumas ir bendradarbiavimas internete ". [+]

Studijų remontas ir priežiūra kompiuterių

Ar norite tapti kompiuterių įrangos remonto techniku? Ar norėtumėte reklamuoti savo profesionalų profilį su oficialiais kompiuterio sertifikatais? Ar žinote 3D spausdinimo pasaulį?

Šis kompiuterių techninės priežiūros ir remonto kursas pasiruošęs gauti "Technologijų asociacijos (ATI) oficialų sertifikatą" Saugumas ir bendradarbiavimas internete ".

Šiuo metu labai svarbu turėti sėkmingą profesinį sertifikavimą, kad galėtumėte susidurti su darbdavio interviu su garantija.

Vykdykite bet kokio kompiuterio surinkimą ir remontą, nepriklausomai nuo jūsų technologijos, ir išmokti atlikti remontą, atsižvelgiant į kompiuterių saugumą ir internetinį bendradarbiavimą naudodamiesi nuotolinės prieigos priemonėmis internete.... [-]


Mechaninis automobilių kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Šis auto mechanikos kursas rengia jus gauti oficialų pavadinimą, profesionalumo pažymėjimą, susijusį su jėgos perdavimo sistemų priežiūra ir automobilių transporto priemonių važiuoklėmis, pristatančiomis jums kompetencijų akreditavimo procesus, kuriuos sušaukia autonominės bendruomenės darbo administracija , [+]

Ar norite dirbti kaip automobilio mechanikas?

Šis auto mechanikos kursas rengia jus gauti oficialų pavadinimą, profesionalumo pažymėjimą, susijusį su jėgos perdavimo sistemų priežiūra ir automobilių transporto priemonių važiuoklėmis, pristatančiomis jums kompetencijų akreditavimo procesus, kuriuos sušaukia autonominės bendruomenės darbo administracija ,

Automobilio mechanikos kursas suteikia jums galimybę paruošti internetą per universitetą, kuriame turėsite visą medžiagą vaizdo klasei ir mokykitės su savo mokytojais. Be to, turėsite galimybę dalyvauti seminaruose ir akis į akį dirbtuose seminaruose artimiausiame centre, kuriame galėsite praktiškai įgyvendinti viską, ką išmokote.... [-]


Pramonės automatikos kursai

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Su šiuo pramonės automatikos kursu jūs išmokysite valdyti pagrindinius įrankius, reikalingus automatizavimui: automatai, pramoniniai ryšiai ir SCADA ekranai. Jūs būsite pasirengę kontroliuoti gamybą ir stebėti, rasti trūkumų ir žinoti, kaip kurti, konfigūruoti ir naudoti pramoninius ryšių tinklus. [+]

Studijų pramoninė automatika

Dabartinė pramonė linkusi visiškai automatizuoti visus procesus vadinamojoje "Industry 4.0". Ar norite būti šio pakeitimo dalis?

Su šiuo pramonės automatikos kursu jūs išmokysite valdyti pagrindinius įrankius, reikalingus automatizavimui: automatai, pramoniniai ryšiai ir SCADA ekranai. Jūs būsite pasirengę kontroliuoti gamybą ir stebėti, rasti trūkumų ir žinoti, kaip kurti, konfigūruoti ir naudoti pramoninius ryšių tinklus.

Viena iš įrankių, naudojamų automatizavimui ir robotams, bus TIA portalas, nauja "Siemens" programinė įranga.

Savo specialistų dėstytojų pagalba jūsų pragyvenimo pamokos, praktinės užduotys artimiausio centro ir visi suplanuoti užsiėmimai galės tapti tikru sektoriaus profesionalu.... [-]


Pramonės elektra kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Su pramonine elektros srove jūs įgysite teorines ir praktines žinias, kurios reikalingos norint dirbti elektros ir automatikos įrenginių surinkime ir prižiūrime. [+]

Studijuoti pramoninę elektros energiją

Su pramonine elektros srove jūs įgysite teorines ir praktines žinias, kurios reikalingos norint dirbti elektros ir automatikos įrenginių surinkime ir prižiūrime.

Paruoškite šį kursą pramonine elektros srove savo pačių tempu, naudodami internetinę ar mišrią metodiką su praktiniais seminarais "MasterD" centre ir vaizdo kursus. Be to, kai baigsite savo pramoninį elektros mokymą, turėsite galimybę dalyvauti stažuotėse partnerių įmonėse ir būti studentų išskirtinio darbo rezervo dalimi.

Visa tai suteikiant "SIEMENS" bendradarbiavimo garantiją visam mokymų apie automatizavimo produktus ir diskus klausimais.

Kurso charakteristikosITMasterD Akreditacijos pažymėjimasVideoklasai 24 val Prieiga prie visų klasių vaizdo įrašuoseTiesioginės klasės Tiesioginės sesijos su savo mokytojuProfesinė praktika Pramonės sektoriaus įmonėsePramoninės elektros energijos temosElektrinių įrenginių montavimas pastatuose.Žemos įtampos elektros įrenginių sujungimas ir priežiūra gyvenamuosiuose pastatuose.Elektros automatizmo montavimas ir taisymas.Automatizuotų įrenginių surinkimas.Automatizuotų įrenginių remontas.Profesinės ir aplinkos rizikos, susijusios su elektrinių įrenginių surinkimu ir priežiūra, prevencija.Profesionalūs kurso rezultatai... [-]

Pramonės techninės priežiūros kursai

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Su šiuo kursu jūs susipažinsite su pagrindiniais dalykais, kurie dirba pramonėje: automatisms, automatai, mechanika, hidraulika ... ir jūs įgysite visas teorines ir praktines žinias, kurios padės jums tobulinti savo profesinę karjerą. [+]

Techninės priežiūros mokymo kursai

Šiam sektoriui reikalinga specializuota personalo priežiūra.

Šis pramoninės priežiūros kursas pritaikytas poreikiams, kuriuos reikalauja pramonės sektoriaus darbo rinka.

Su šiuo kursu jūs susipažinsite su pagrindiniais dalykais, kurie dirba pramonėje: automatisms, automatai, mechanika, hidraulika ... ir jūs įgysite visas teorines ir praktines žinias, kurios padės jums tobulinti savo profesinę karjerą.

Pasirinkite, kaip norite studijuoti kursą internetinėje ar mišrioje pramonės technikoje, pasitelkiant praktinius seminarus mūsų centruose, vaizdo pamokas ir tiesiogines pamokas su savo mokytoja. Visa tai, bendradarbiaujant su "Siemens", skirta automatizavimo produktų ir diskų mokymui.... [-]


Programuojamas automatinis kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Šis programuojamų automatų kursas yra suprojektuotas taip, kad kiekvienas, turintis minimalių žinių apie elektros energiją, galėtų išmokti programuoti, projektuoti ir integruoti automatus automatizuotoje sistemoje. [+]

PLC kursai su "Siemens Automata"

Ar kada nors susimąstėte, kaip veikia programuojamas automatas? Ir kaip jūs galėtumėte automatizuoti procesą? Jei taip, tai yra jūsų kursas.

Šis programuojamų automatų kursas yra suprojektuotas taip, kad kiekvienas, turintis minimalių žinių apie elektros energiją, galėtų išmokti programuoti, projektuoti ir integruoti automatus automatizuotoje sistemoje.

Jūs sužinosite, kaip valdyti "TIA Portal" - naują "Siemens" automatinių elementų valdymo programinę įrangą, sutelkiant dėmesį į S7-1200 automatą.

Savo specializuotų mokytojų pagalba, jūsų artimiausio centro gyvos klasės ir praktiniai seminarai galės būti eksperto automatinio programuotojo. Be to, mes turime susitarimus su svarbiomis pramonės sektoriaus bendrovėmis, taigi, kai baigsite PLC programavimo kursą, turėsite galimybę mokyti įmones.... [-]


Svetainių programavimo kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės Registracija galima Ispanija Alicante Barcelona Bilbao Burgos Córdoba A Coruña San Sebastián Granada Huelva Jaén Jerez Madrid Málaga Murcia Oviedo Palma Las Palmas de Gran Canaria Pamplona Santa Cruz de Tenerife Seville Tarragona Valencia Valladolid Vigo Zaragoza + 23 daugiau

Šis žiniatinklio programavimo kursas leis jums išmokti kurti internetinius portalus ir išmokti programuoti PHP, HTML5 kalbos, CSS3, JavaScript, AJAX ir tt Be to, nemokamai pateikiamas įvadinis kursas Python programavimo kalba. , kuris padės geriau suprasti programavimo metodologinį pagrindą apskritai. [+]

Sužinokite, kaip planuoti tinklalapius

Ar norėtumėte profesionaliai skirti sau tinklalapių programavimui?

Šiuo metu ekspertų žiniatinklio programuotojas yra viena iš labiausiai pasaulyje reikalingų įmonių profesijų dėl didelės pažangos ir interneto puslapių įvedimo įvairiose įrenginiuose, nuo mobiliųjų telefonų iki asmeninių kompiuterių.

Šis žiniatinklio programavimo kursas leis jums išmokti kurti internetinius portalus ir išmokti programuoti PHP, HTML5 kalbos, CSS3, JavaScript, AJAX ir tt Be to, nemokamai pateikiamas įvadinis kursas Python programavimo kalba. , kuris padės geriau suprasti programavimo metodologinį pagrindą apskritai.

Paruoškite save kaip interneto programuotoją ar specializuotą interneto projektų vadovą ir patekote į darbo rinką su garantijomis per mūsų išskirtinę darbo grupę studentams.... [-]


Kontaktai

MasterD Alicante

Interneto svetainė https://www.itmasterd.es/
Telefonas 900 230 240

MasterD BARCELONA

MasterD BILBAO

MasterD BURGOS

MasterD CÓRDOBA

MasterD A Coruña

MasterD DONOSTIA-SAN SEBASTIAN

MasterD GRANADA

MasterD HUELVA

MasterD JAÉN

MasterD JEREZ DE LA FRONTERA

MasterD MADRID

MasterD MÁLAGA

MasterD MURCIA

MasterD OVIEDO

MasterD PALMA DE MALLORCA

MasterD Las Palmas de Gran Canaria

MasterD PAMPLONA/IRUÑA

MasterD SANTA CRUZ DE TENERIFE

MasterD SEVILLA

MasterD TARRAGONA

MasterD VALENCIA

MasterD VALLADOLID

MasterD VIGO

MasterD ZARAGOZA