Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya - IEFC

Įvadas

Oficialus aprašymas

IEFC fotografijos mokykla siūlo fotografijos studijas, kurios teikia būtinus mokymus žmonėms, ieškantiems profesionalios parduotuvės, meninės išraiškos ar kai kurių žinių, kurios jiems padės.

Mokykla yra svarbi nuoroda į fotografijos mokymu ir Europos lygiu. Per savo klases perėjo daugiau nei 15 000 studentų, daugelis jų yra skirti profesinei fotografijai , nesvarbu , ar tai meno, mokslo, kultūros, verslo ar paslaugų aspektai.

Kas mes esame?

Institut d'Estudis Fotogräfics de Catalunya yra pelno nesiekianti Kultūros asociacija , kurios filosofija yra visuomenei skirta paslauga.

2010 m. Katalonijos fotografijos federacija garbės subjektas buvo apdovanotas.

IEFC misija - skatinti, skatinti ir skatinti fotografijos studijas, tyrimus ir sklaidą.

"Institut d'Estudis Fotogräfics de Catalunya" jau 40 metų dirba fotografų mokymui ir reklamai bei fotografijos paveldo išsaugojimui ir platinimui. Mūsų projektas - siekti būti konkurencingesne žinių ir informacinės visuomenės, kurioje įvaizdis turi svarbų vaidmenį.

Kaip pelno nesiekiantis subjektas , visos IEFC pačios gautos pajamos grįžta prie siūlomų paslaugų, kai kurios iš jų yra nemokamos ir atviros plačiajai visuomenei . Žmonių grupės IEFC įsipareigojimas kartu su subjektais ir žmonėmis, kurie mus lydėjo mūsų projektuose, leido mums pasiekti ten, kur esame dabar.

IEFC yra suskirstyta į tris departamentus:


Mokyklos katedra

Siūlo fotografijos pamokas žmonėms, ieškantiems profesinio mokymo ar meninės raiškos priemonių.

Dokumentacijos ir tyrimų departamentas

Išlaiko, tvarko ir platina esamus fotografijos dokumentus, taip pat Katalonijos fotografijos paveldą. Jis siūlo bibliotekos, istorijos nuotraukų archyvo ir nuotraukų bibliotekos viešąsias paslaugas.

Kultūros veiklos departamentas

Ji skleidžia ir skatina fotografiją kaip kultūrinį renginį, organizuodama ir dalyvaujant parodose, konferencijose ir kitose mokymo priemonėse (seminarai, fotografijos inicijavimo kursai ir kt.).

IEFC istorija

"Institut d'Estudis Fotogräfics de Catalunya" (IEFC) buvo įkurta 1972 m. Miquel Galmes i Creus (1937-2015), kuris iki 2012 m. Buvo prezidentas ir prezidentas iki 2015 m.

Nuo 2012 m. IEFC direktorius yra Eduardas Bertranas, o nuo 2016 m. Jis yra ir prezidentas.

Vietos

Barselona

Address
C/ Comte d'Urgell, 187
08036 Barselona, Katalonija, Ispanija