Oficialus aprašymas

IDEALOG: Akredituotas centras University of Barcelona

IDEALOG gavo iš Barselonos universitetas (School of kalbų) akreditavimą. Ši plomba yra kokybės ir tikslumo mokyklos pripažinimas.

PRIVALUMAI STUDENTŲ

Studentai, dalyvaujantys mūsų kursus anglų, prancūzų, vokiečių ir italų galės gauti atitinkamą sertifikatą su iš kalbų mokyklos (Escola d'languages ​​modernistai) antspaudu, Šis dokumentas galioja taikymo tikslais tarptautinių mobilumo stipendijų. Visi Idealog studentai gali gauti EIM kortelę ir mėgautis visas įvairių paslaugų nuolaidos patenka į UB bendruomenei.

Centras

Tai nėra atsitiktinumas, kad Idealog įsikūręs Castelldefels; mes pasirinkome šį specialų plotą, nes norėjome pareikšti visus mūsų studentus unikali vieta mokytis ir praktikuoti kalbą.

Tokiu būdu, arba bendrovės direktorius, kuris daro pakrovimas programą su mumis, arba jauna gyventojas Castelldefels, rasite čia išskirtines aplinka, su išsamiais įrenginių ir tuo, kad suteiks unikalią nustatymą pirmos klasės mokymus.

Asmeninės mokymas Kietosios profesionalų komanda Ryte, po pietų ir vakare tvarkaraščiai Didelis automobilių stovėjimo aikštelė Nemokamas internetas Nemokama Media biblioteka Vaizdo biblioteka (įvairiomis kalbomis) Kavinė Šildymas, oro kondicionierius ir garso ir vaizdo įranga visose klasėse

Mūsų paslaugos

Mūsų mokykla yra netoli graži šalis namas su sodų viršutinės srities Castelldefels, panardintas į visiškai natūralioje aplinkoje (bent iš Garraf gamtos parko pėsčiomis) pušų apsuptyje, 20 minučių nuo Barselonos su lengvai automobilių stovėjimo aikštelė.

Neformalus ir atmosfera, kur jūs galite sutelkti geriau mokytis kalbų.

Mes turime 13 klases su natūralios šviesos ir visų technologinių išteklių:

TV / video / DVD CD grotuvas Proyectores Oro kondicionavimas Kompiuteriai Internetas

Mes taip pat turime klases sode, ir mes net galime pasiūlyti užsiėmimus mūsų lauko terasomis arba palapinėse prie baseino.

Apsilankykite pas mus ir pamatysite, kodėl Idealog skiriasi nuo kitų kalbų centruose.

Idealog taip pat turi Marakešas mokyklą siūlo panašią rinkinį kalbos programas. Čia galite rasti informaciją apie mūsų Marakešas mokyklos čia.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Idealog

Ši ispanų kursas yra skirtas studentams, kurie gyvena Ispanijoje arba užsienyje ir reikia išmokti greitai ir efektyviai. Be Idealog, siūlome mūsų studentams galimybę stud ... [+]

Ši ispanų kursas yra skirtas studentams, kurie gyvena Ispanijoje arba užsienyje ir reikia išmokti greitai ir efektyviai. Be Idealog, siūlome mūsų studentams galimybę studijuoti į dinamišką, dalyvaujamosios ir bendravimo būdas.

Šis kursas yra mokoma pagal komunikacinę mokymo metodas, kai mokiniai dalyvauja įvairiuose praktinėse situacijose.

Kursas skirtas visiems ispanų kalba aspektus ir klasės svyruoja nuo gramatikos pratimų svarstymui romanų, laikraščių straipsnių, tinklo naujienos, receptai ir tt ...

Klausymas dirba su dainų, žiūrėti filmus, dokumentinius, serija ir klausytis telefoninių pokalbių visų rūšių naudojimo.

Be Idealog siūlome mūsų studentams kultūros ir laisvalaikio veiklą, baigti kursą, nes klases būti temas kultūrinės reikšmės. Mes siūlome Jums veikla, pavyzdžiui, šokiai, maisto ruošimui, ekskursijos ir daug daugiau įvairovė. ... [-]

Ispanija Barselona A Coruña
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba