Oficialus aprašymas

Esame IESE

 • 60 metų rytoj
 • Palaikomi 250 paleidimų
 • Susidūrė 90 000 lyderių
 • 48 000 pasaulinių absolventų

Vykdomojo švietimo reitingai

# 1 pasaulyje

2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 metai

Vykdomosios švietimo programos

Finansiniai laikai

# 2 pasaulyje

2016 | 2017 m

Atidarykite registravimo programas

Finansiniai laikai

# 1 pasaulyje

2015 | 2016 | 2017 | 2018 m

Individualizuotos programos

Finansiniai laikai

MBA reitingai

# 3 pasaulyje

2017 m

„Bloomberg Businessweek“

# 1 Europoje

2018 m

Ekonomistas

# 9 „Global Executive MBA“

2018 m. Executive MBA reitingas, „Financial Times“

Mūsų misija ir vertybės

Pasaulinis pasiekimas, transformacinis poveikis ir paslaugų dvasia

IESE Business School norime šviesti lyderius, kuriems galime patikėti verslo ir visuomenės ateitį.

Kaip Navaros universiteto verslo mokykla, mūsų veikla yra sutelkta į tris valdymo ašis:

 • pasaulio mąstysena
 • bendras valdymo metodas
 • į žmones orientuotą viziją, su tuo susijusia etika ir socialine atsakomybe

Manome, kad įmonės visų pirma yra žmonių bendruomenės, kurios geriau dirba pagarbos ir pasitikėjimo atmosferoje.

Mūsų misija

Mes ugdome lyderius, kurie siekia turėti gilų, teigiamą ir ilgalaikį poveikį žmonėms, įmonėms ir visuomenei per profesinę kompetenciją, vientisumą ir paslaugų dvasią.

Mūsų vizija

Esame pasiryžę tapti pasaulio lyderiu ir įtakingiausia Europos verslo mokykla dabartiniams ir būsimiems vyresniesiems vadovams ir verslininkams savo kelionės visą gyvenimą srityje. Tai pasiekiame per pasaulines verslo programas ir minties lyderystę, pagrįstą atitinkamais tyrimais.

Kompetencijos standartai

Mūsų fakulteto, išteklių ir programų kokybė pripažįstama daugeliu lygių, įskaitant oficialiąsias akreditavimo agentūras. Džiaugiamės galėdami surengti trigubą akreditaciją iš šių organizacijų:

AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) buvo įkurta 1916 m. Ir yra ilgiausiai tarnaujanti pasaulinė akreditavimo įstaiga verslo mokykloms, siūlančioms bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnius versle ir apskaitoje. Mažiau nei 5% pasaulio verslo mokyklų turi AACSB akreditaciją.

„EQUIS“ (Europos kokybės gerinimo sistema) yra Europos valdymo plėtros fondo (EFMD) akreditavimo įstaiga, kurios tikslas - didinti vadybos mokymo lygį visame pasaulyje.

AMBA (magistrantūros asociacija) yra įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir akredituoja absolventų verslo programas visame pasaulyje.

Be to, IESE akreditavo Ispanijos švietimo ministerijos ANECA, kuri yra atsakinga už Ispanijos aukštojo mokslo institucijų akreditavimą.

Penki miesteliai, viena vizija

 • Barselona - Ispanija
 • Madridas - Ispanija
 • Miunchenas - Vokietija
 • Niujorkas - Jungtinės Valstijos
 • San Paulas - Brazilija

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

IESE Business School

Vadovavimo vystymo programa (PMD) Barselonoje yra jūsų greitas žingsnis į vyresniuosius vadovus. Inovatyvus dizainas, programa nuves jus į mokymosi kelionę, kuri teigiama ... [+]

Apžvalga

Vadovavimo vystymo programa (PMD) Barselonoje yra jūsų greitas žingsnis į aukštąjį vadovavimą. Inovatyvus dizainas, programa nuves jus į mokymosi kelionę, kuri teigiamai paveiks jūsų karjerą ir jūsų organizaciją.

Programa yra 6 mėnesių nepertraukiamo mokymosi kelionė, kurioje derinami 3 gyvenamieji moduliai, surengti „IESE“ Barselonos miesteliu, kuris suteikia jums akis į akį patirties su fakultetais ir bendraamžiais, ir 3 internetiniai moduliai, skirti įgyti mokymąsi ir įgyvendinti naujus požiūrius į savo darbą.

5 priežastys, dėl kurių reikia imtis valdymo valdymo (PMD) programosPadarykite geresnius, labiau pasitikinčius sprendimus, paremtus platesne perspektyva, giliau suprasdami kryžminį funkcinį dinamiką.Sukurkite priemones, kaip efektyviau valdyti savo komandą, įgalinti ir suderinti kitus vairuoti vykdymą ir našumą.Valdymo plėtros programa (PMD) atskleidžia jus pažangiausiam pasaulinio verslo valdymo mąstymui ir suteikia jums prieigą prie pasaulinio lygio fakulteto.Investuokite į savo lyderystę savo tempu nesumažindami savo profesinių ar asmeninių įsipareigojimų.Pasidalinkite idėjomis ir perspektyvomis atvirai su patikimais bendraamžiais. Sukurkite būsimų verslo lyderių tinklą.Dalyvio profilis... [-]
Ispanija Barselona
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IESE Business School

Koncentravęs į Centrinės Europos verslo dinamiką, nuo pasaulinės įmonės iki Mittelstand, Miuncheno – Barselonos valdymo plėtros programa (PMD) pagreitins jūsų perėjimą pr ... [+]

Apžvalga

Koncentravęs į Centrinės Europos verslo dinamiką, nuo pasaulinės įmonės iki Mittelstand, Miuncheno – Barselonos valdymo plėtros programa (PMD) pagreitins jūsų perėjimą prie aukštesnės vadovybės.

Jūs išvystysite savo integruotą ir strateginį verslo supratimą ir patobulinsite sprendimų priėmimo galimybes, kad galėtumėte pasiekti našumą ir suderinti savo komandą su pagrindiniais organizaciniais tikslais.

Valdymo plėtros programa (PMD) teikiama per keturis modulius: du IESE Barselonoje ir du IESE Miunchene.

5 priežastys, dėl kurių reikia imtis valdymo valdymo (PMD) programosPadarykite geresnius, labiau pasitikinčius sprendimus, paremtus platesne perspektyva, giliau suprasdami kryžminį funkcinį dinamiką.Sukurkite priemones, kaip efektyviau valdyti savo komandą, įgalinti ir suderinti kitus vairuoti vykdymą ir našumą.Programa kelia jums pažangiausią mąstymą pasauliniame verslo valdyme ir suteikia jums prieigą prie mūsų pasaulinio lygio fakulteto.Investuokite į savo lyderystę savo tempu nesumažindami savo profesinių ar asmeninių įsipareigojimų.Pasidalinkite idėjomis ir perspektyvomis atvirai su patikimais bendraamžiais. Sukurkite būsimų verslo lyderių tinklą.Dalyvio profilis20 dalyvių / klasė10 vidutinė vadovo patirtis40% moterųKą mokysi?... [-]
Ispanija Barselona Vokietija Miunchenas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IESE Business School