IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

IEEF gimė iš Carlos Lázaro entuziazmo ir darbo, kuris, daugelį metų skiręs mokymąsi, nusprendė sukurti savo metodiką, skirtą siekti dviejų pagrindinių studentų tikslų: pasiekti efektyvų mokymąsi ir pasiekti gerą darbą.

Institutas iš pradžių yra asmeninis projektas.

Praėjus beveik 10 metų išimtinai mokymui, Ispanijos švietimo ir mokymo institute Madride yra du informaciniai centrai. Vienas iš miesto centro (Avenida de América) ir kitas Móstoles (Calle Villaamil), turintis geriausius kiekvieno specialybės specialistus ir mokytojus. Šiuo metu IEEF yra akredituota ir prestižinė įstaiga mokymo srityje tiek asmeniškai, tiek nuotoliniu būdu.

Pagrindinis IEEF pasiekimas ir mūsų geriausias įvadinis laiškas yra studentai, kurie užpildo mūsų kursus ir jų vėlesnę profesinę trajektoriją: didelis studentų skaičius, kurie ieško darbo po studijų IEEF.

Džiaugiamės savo ateitimi. Padėkime jums pasiekti visus savo profesinius tikslus.

109929_2.jpg

Kaip tai veikia?

Fakultetas: IEEF profesoriai yra profesionalai, turintys didelę patirtį savo srityje, dirbę su savo mokinių studijomis, todėl jie puikiai žino, ką reikia mokytis. Keletas akademijoje dirba nuo pat jos įkūrimo. Mokytojų dalyvavimas yra viena iš IEEF sėkmės sudedamųjų dalių - nuo pirmosios pamokos iki stažuotės pabaigos, nes jie yra tie, kurie randa geriausias vietas savo studentų praktikai.

Patraukli darbotvarkė. Skirtingos darbotvarkės yra parengtos remiantis BOE (Oficialios valstybės žinios) gairėmis, todėl jos atitinka valstybės taisykles ir papildo jų mokytojų patirtis, kurios papildo jų manymu svarbius dalykus. darbo atlikimas Tai reiškia, kad studentai prašomi tarp įmonių, reikalaujančių personalo praktikai.

Tvarkaraščių lankstumas: Lankstus tvarkaraštis padeda studentams organizuoti savo laiką ir judėti tempu.

Pagalbinė medžiaga: IEEF intensyvios paramos medžiagos naudojamos mokymuisi palengvinti. Taigi, studentai turi prieigą prie vaizdo įrašų, papildomo anglų kalbos kurso, mokymo metodų mokymo ir visko, ko jiems gali prireikti mokymui užbaigti.

Dalyvavimas: Klasės skatina dalyvavimą, kad studentai nebūtų žiūrovai, o aktyvi jų mokymosi proceso dalis.

Praktika: IEEF nuolat ieško geriausių vietų ir įmonių savo studentų praktikai, atsižvelgdama į konkrečias kiekvieno asmens aplinkybes, artumą, darbą su studentu praktikos centre ir galimybes baigti būti samdyti

109926_3.jpg

IEEF kursų rengimas

IEEF kursas trunka ne mažiau kaip metus nuo tada, kai jis pradedamas kurti, kol jis bus oficialiai pradėtas. Ji sukurta remiantis Vyriausybės ministerijos reikalavimais, susijusiais su kiekvienu kursu, ir ją papildo informacija, kurią profesoriai, atsižvelgdami į jų profesinę patirtį, laiko būtinais būsimiems specialistams.

Jame yra išsamūs konsultacijų dokumentai ir svarbus audiovizualinės medžiagos kiekis, siekiant palengvinti turinio įsisavinimą. Šiais kursais galima išlaikyti oficialius sertifikavimo egzaminus, o kelis kursus taip pat patvirtina Juan Carlos I universitetas.

Praktika taip pat labai svarbi, nes vertinama, kas vertinama, parodoma profesinė kompetencija, o daugeliu atvejų tai yra tiesioginis būdas pasamdyti stažuotės pabaigoje. Praktikos vieta parenkama atsižvelgiant į konkrečius kiekvieno studento poreikius, esamą paklausą ir įdarbinimo galimybes.

109928_1.jpg

Socialiniai veiksmai

IEEF taip pat bendradarbiauja su imigrantais ir pabėgėliais, kad padėtų jų integracijai šalyje, tiek kalboje, tiek profesionaliai patvirtindamas žinias, kad daugeliu atvejų jie jau ima iš savo kilmės šalių.

109927_4.jpg

Vietos

Madridas

Address
Avenida de América nº 8, 2º B 28028
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Móstoles

Address
Calle Villaamil, 78 28934
Móstoles, Madrido bendruomenė, Ispanija