IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Įvadas

Oficialus aprašymas

Profesionalai naujoviško ir vidaus miestų buveinių.

Madridas, svarbu, šviesus ir epicentras kultūros, pramogų ir meno.

IED Madrid yra privataus aukštojo meninio ugdymo centras, priklausantis IED Design Group, tarptautinio tinklo švietimo koncepcija ir valdymas gimė Italijoje 1966 metais ir šiandien yra trylika filialų plisti tarp Italijos, Ispanijos ir Brazilijos.

2014 jis atšventė savo 20-metį; patirtis, kuri sukėlė įvairių mokymo naujoviška, unikalus ir atpažįstama akademinės modelį, galintį prisitaikyti prie besikeičiančios visuomenės, kuris lėmė daug mokinių, išduotų nacionalinių ir tarptautinių prestižinių konkursų poreikius , parading geriausiai perėjas ir realių projektų glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis.

IED Madrid siūlo aukštuoju išsilavinimu dizaino, lygiaverčius Įvertinimas kolegijos, profesinio mokymo aukštesnio lygio kvalifikacija Aukštojo Technikas plastinis menas ir dizainas, diplomo IED, vienerių metų kursus, Masters, intensyvus Masters, magistro dizaino ir inovacijų, kursai Specializuoti kursai ir vasarą Junior kursai.

Nuo atidarymo, IED Madrid išugdė daugiau nei 30.000 studentų kiekvienais metais ir turi 1500 naujų studentų.

dizainas

PIT dizainas visiškai reaguoja į rinkos poreikius ir numatomos turinį, kalbomis, išraiškingas ir funkcinių kodų pačių įvairiausių sektorių.

Prekės dizainas, Interjero dizainas, lauko baldus, dizainas Mada aksesuarai, automobilių keletas laukų, kur projektinė vertė išaugo pastaraisiais metais. Šia prasme, dizaineris, kaip formų ir funkcijų novatorius, suteikia tendencijas ir funkcinius reikalavimus šiuo metu ir daroma prielaida, jos plėtrą ir įgyvendinimą.

IED Dizaino kursai plėtoti šiuos įgūdžius, kad studentai įgytų techninių įgūdžių dalyvaujant seminaruose ir bendradarbiaujant su pirmaujančių kompanijų sektoriuje.

mada

Bendradarbiavimas su įmonėmis ir mados specialistų yra būtinas ir yra įsipareigojusi pagrindinių tarptautinių dizainerių.

Mokykloje moko, kaip gyventi ir jausti madą visais jos aspektais dirbti su profesionalumu ir atsinaujinti naujais kūriniais.

Kursai mokyti būsimų specialistų skirtingose ​​srityse, kūrybinės strateginio, organizacijos komercines, prekyba vaizdiniai susiję ir komunikacijos veikla.

vaizdinės komunikacijos

PIT Vizualinės komunikacijos yra kūrybinė laboratorija, kurioje dokumentai yra sužinojo, komunikabilus ir išraiškingą kalbą, naujus metodus ir įgūdžius, plėtoti projektus vizualinės komunikacijos technologijas.

Mes gyvename pasaulyje, kur garso ir vaizdo elementai yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo ir yra pagrindinė priemonė vertybių ir prasmių, kurios perteikia idėjas ir produktyvius realijas, įskaitant, kaip įvairios mados, dizaino, įvairių pramonės produkcijos, reklamos bet ir kultūra, politika ir socialiniai klausimai.

Iš koncepcija ar projekto buvimas, toli gražu ne vien tik aksesuaras, ryžtingai prisideda prie bendravimo žinutę sėkmę.

Perėjimas su profesionalumo ir kompetencijos šioje srityje reiškia turėti eklektiškas, kryžminio kultūrą, pagrįstą išsamiu žinių iš vienos pusės sociokultūrinio konteksto, kuriame jie dirba, ir, kita vertus, naujų informacinių technologijų nuolat keisti popieriaus vaizdai ir garsai komunikacijos.

Šiandien prognozuojama ir gaminamas multimedijos sistema; bet multimedijos visada bus aiškinama dvejopai: veržlus ir nuolat plėtoti skaitmeninių technologijų ir tuo pačiu metu, įvairių audiovizualinių žiniasklaidos, kuri reikalinga skirtinga patirtimi ir kūrybiškumą sambūvio.

IED vizualinę komunikaciją kursai yra turto elementas, kuris daro tai mokykla unikali mokymo centras per Italijos panorama. Nuolatinis duomenų atnaujinimas technologijų turimų studentams atlikti, dėka ilgą tradiciją, į mokslinių tyrimų laboratoriją, per kurį ji turi patirties plėtoti tiek turinio ir kalbų kūrybiškumą, todėl galima apmokyti ir savo studentams, kad jie galėtų patekti į darbo rinką šiandien.

Valdymas ir komunikacija

IED Vadybos mokymas pasiūlymas atitinka nuolat reikia naujų specialistų labai dinamiškas ir plečia srityse: reklamos, viešųjų ryšių, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių.

Fakultetas turi didelę patirtį ir mokymą ir sugeba pritaikyti kursų nepertraukiamos gamybos ir technologinių transformacijų turinį.

Mokyklos filosofija papildo tiesiogiai susijusios su specialistų, rinkos reikalavimams tyrimą, tyrimo grupėse įtraukties ir analizės mokslinių tyrimų ir projektų plėtrai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Spanish (Spain)

Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros studijų sertifikatas

Absolventas Kursinį Avalynės Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių January 2019 Ispanija Madrid

Aksesuarai tapo objektų noras, savo vardu ir kiekvieną sezoną stilistai ir redaktorių surasti turi. Šiandien vardai Manolo blahnik, Jimmy Choo ir Christian Louboutin esame pasaulio nuoroda avalynės dizainą tiek ekspertų ir pradedantieji. [+]

Norite dirbti kaip dailininkas BATU?

Aksesuarai tapo objektų noras, savo vardu ir kiekvieną sezoną stilistai ir redaktorių surasti turi. Šiandien vardai Manolo blahnik, Jimmy Choo ir Christian Louboutin esame pasaulio nuoroda avalynės dizainą tiek ekspertų ir pradedantieji.

Kanarų dizaineris blahnik, Nacionalinis apdovanojimas už mados dizaino ir garbės laipsnis Britų imperijos ordino už savo paslaugą į britų mados pramonei, pasiekti tarptautinę šlovę dėka Manolos, meno kūriniai, kad serijos Lytis veikėjas Niujorkas, Lady GaGa ar Madona dėvėti kelis kartus. Taip pat Choo, dizaineris Malaizijos kilmės, gyvenantis Londone, buvo apdovanotas garbės pavadinimas OBE. Diana dažnai paėmė savo dizainą ir dabar yra trokštama visų garsenybių. Taip pat atsitinka su žinomų aukštakulniais su raudonais padais Louboutin, kurie parodė asmenybės kaip Carla Bruni-Sarkozy, Dita Von Teese, Blake Lively, Uma Thurman ir Christina Aguilera, tarp daugelio kitų.... [-]


Absolventas Kursinį Dokumentine Fotografija Ir Reportažas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių January 2019 Ispanija Madrid

Absolventas kursinį Dokumentinis Fotografija ir Reportažinė yra pirmoji iš trijų modulių, kurie sudaro profesinių fotografiją IED Madrid Master, tai specializacijos kursų, skirta dokumentiniam ir reportažas. [+]

The Podiplominių studijų Dokumentinė fotografija ir funkcija yra pirmasis iš trijų modulių, kurie sudaro profesinių fotografiją IED Madrid Master, tai specializacijos kursų, skirta dokumentiniam ir reportažas. Ji taip pat apima žinias apie autorių teises, ryšius su žiniasklaida, komunikacijos teorijos, etikos vaizdo redagavimo ir spalvų korekcija Išplėstinė vietos valdymo ir sutarčių. Tvirtas ir patrauklus asmens darbas gali padaryti skirtumą, kai kalbama įtikinti žurnalų ir leidyklų. Su šia prielaida, tobulinimas profesinių įgūdžių studentams dokumentinio fotografijos papildo asmeninės darbo plėtrai.

Bendradarbiai direktoriai šį kursą yra geri pavyzdžiai naujos kartos fotografų, kurie mato savo komercinę darbą kaip meno srityje. Jie taip pat mokytojai Europos magistro dailės Fotografija ir vadovauti studentų per samouczków apie kuriant asmeninį meno projektą, kuris bus eiti toli už gryno techninio meistriškumo. ... [-]


Absolventas Kursinį Grafinio Ir Skaitmeninio Dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Ispanija Madrid

Podiplominių studijų Grafinis ir skaitmeninis dizainas suteikia studentui teorinius ir praktinius įrankius, reikalingus parengti išsamią grafinio dizaino projektą. [+]

The Magistrantas kursas grafinis ir skaitmeninis dizainas suteikia studentui teorinius ir praktinius įrankius, reikalingus parengti išsamią grafinio dizaino projektą.

dėmesio lyginamojo pranašumo suteiktų sukurti grafinio vaizdo kokybę emociškai dalyvauja tikslinė auditorija bus. Be to, bus išnagrinėtas internete kaip plėtimo projekto ar verslo idėja variklis, remiantis paprasta naudoti ir prieinama visuomenei galimybių.

Dirigido: verslininkai, dizaineriai, menininkai ir apskritai visiems, besidomintiems įgyti bazę grafikos ir web dizaino, kuri leidžia jiems kurti grafinius komunikacijas savo projekto ar verslo idėją.

Karjeros galimybės: Baigus šį kursą studentai bus pasirengę dirbti: • kūrybinių padalinių reklamos agentūrų ir komunikacijos • Nuosavas studijų grafinio dizaino ir iliustracijos • departamentų dizaino, vaizdo ir / ar ryšių bendrovių • dizaineriu ar laisvai samdomas iliustratorius... [-]


Absolventas Kursinį Klientų Patirtis Kompetencijos

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Su podiplominių studijų Excellence klientų patirtį studentai įgyja įgūdžių, kurie leis jiems plėtoti savo karjerą sėkmingai būdu inovacijų srityje vartojimo rinkinį. [+]

Su Podiplominių studijų Klientų Patirtis Kompetencijos studentai įgyja įgūdžių, kurie leis jiems plėtoti savo karjerą sėkmingai būdu inovacijų srityje vartojimo rinkinį.

"Žinoti ir naudoti visus turimus suprasti aplinką ir vartotojų kontekstą dvidešimt pirmojo amžiaus priemonėmis. Tyrimo metodai, įžvalgos gavybos įrankiai, etikos ir sociologinis kontekstas metu mes gyvename, klientų ir darbuotojų keliones.

"Metodai kūrybinės inovacijos, kūrybinės darbo metodikų: projektavimas mąstymas, kūrybingumas taikomas naujoves, atvirų inovacijų naudotojų poreikių inovacijoms. Bendras kūrimą.

"Supratimas operacijų ir procesų sudėtingumą įmonėje, taikant judrus metodus įgyvendinant technologinius sprendimus, siekiant pagerinti patirties svarbą. Dizainas, Prototipai ir įgyvendinimas. Įteraciniai procesai nuolat gerinti sprendimų pasiūlė.... [-]


Absolventas Kursinį Kūrybinio Apšvietimo Projektavimo

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių April 2019 Ispanija Madrid

Šviesa yra esminė medžiaga visatoje ir mūsų gyvenime. Efemeriška ir paslaptingas, šviesa yra galingas įrankis sukelti jausmus, pasakoti istorijas ir perteikti emocijas; esminis menas savo didelį kūrybinį potencialą elementas. [+]

Šviesa yra esminė medžiaga visatoje ir mūsų gyvenime. Efemeriška ir paslaptingas, šviesa yra galingas įrankis sukelti jausmus, pasakoti istorijas ir perteikti emocijas; esminis menas savo didelį kūrybinį potencialą elementas.

Dirbti su šviesa, kaip įrankis, svarbu suprasti jį kaip medžiagos ir analizuoti kūrybinės naudojimo, kuris buvo šviesu per visą istoriją įvairiose disciplinose. Magistrantūros studijų kūrybingo apšvietimo dizainas bus tiriamas eksperimentų visame kūrybiškai panaudojant šviesa šiuolaikinių metodų naudoti šviesą kaip priemonę ir sukurti poetines ir meno patirtimi.

Per šią programą metodai, sukurti interaktyvų patirtimi per skaitmeninio šviesos ir kitų disciplinų, tokių kaip vaizdo, fotografijos, video, žemėlapių, stereoskopia, projekcijų ... tiesiog kaip skaitmeninio garso ir įžvalgus santykių naudojimo bus atrasta tarp garso ir šviesos erdvėje. ... [-]


Absolventas Kursinį Mados Ir Gyvenimo Būdo Fotografija

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių April 2019 Ispanija Madrid

Podiplominių studijų Fashion Photography ir gyvenimo būdas yra iš trijų modulių, kurie sudaro profesinių fotografijos IED Madrid Master antra, tai specializacijos kursų, skirta mados ir gyvenimo stiliaus. [+]

The Podiplominių studijų Fashion Photography and Lifestyle yra iš trijų modulių, kurie sudaro profesinių fotografijos IED Madrid Master antra, tai specializacijos kursų, skirta mados ir gyvenimo stiliaus. Ji taip pat apima perduodamo žinias autorių, darbas su modeliais, verslo planai, ryšiai su žiniasklaida, retušuoti ir pažangios spalvų korekcija, vietas ir valdymo sutartis.

Pagrindiniai veikėjai šiame kurse yra fotografai, turintys didelę patirtį mados ir fotografijos studija, tokių kaip Josephine DOUET, Rafa Gallarand José Morraja ir retušavimas specialistas Viktoras Garrido. Joan Morey, kuris dirba pagal prekės pavadinimą soy tu puta pristatyti savo darbą, derinant kalbomis iš įvairių kūrybinių sričių, ypač meno ir mados. Tada Žinoma direktorius, Ricardo Dėklai, dėstyti studentams, kaip rasti savo viziją mados ir gyvenimo būdą jo dirbtuvės išskaidyti mados.... [-]


Absolventas Kursinį Mados Kūrinius Ir Renginių

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Podiplominių studijų Mada gamintojas yra pateikiami kaip už mados profesionalams, kurie nori plėsti savo žinias ir priemones ir galėtų pakelti reikiamus veiksmus ir strategijas gamybos plėtros mados srityje sektoriaus alternatyva. [+]

Mados pasaulis siūlo galimybes ir alternatyvas įvairių specialistų, kurie nori patekti arba specializuojasi šioje srityje. Per šias galimybes mes galime atkreipti dėmesį viską apie paleidimų ir produkto pozicionavimo, veiksmus nuo pozicionavimo redakcinę formatą, per parduotuvę, paradai ar reklama su pačių įvairiausių variantų skaitmeniniame pasaulyje.

Visos šios galimybės vis dažniau reikalauja lankstesnės ir su skersine vizija padėti koordinuoti galimybes ir būtinas norint sėkmingai valdyti geras mada gamybos profesinio profilio veiklą. Šis skaičius gamintojas turi žinoti raktą, poreikių ir jame dalyvaujančių šiuose procesuose veikėjų vaidmenį, todėl jie turi įvaldyti tokius aspektus, kaip viešųjų ryšių, reklamos metodus, kad būtų galima kvalifikuoti paradai organizacijos poreikius, raktų pristatymą produkto, valdymo teisingą santykį su žiniasklaida, raktų mados renginį, tinkamai valdyti santykius su atitinkama profesine (fotografas, makiažas menininko, Booker ...), valdymo ir gamybos pagrindai katalogą ir tt... [-]


Absolventas Kursinį Mados Stilius

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Asmenybės kaip Diana Vreeland, mados redaktorė Harper Bazaar nuo 1936 iki 1962 ir režisierius Vogue nuo 1962 iki 1971 ar Carine Roitfeld, redaktorius Portretų mados Vogue Paris, pakloję mokestį pamatus, kad laikui bėgant įgijo neabejotinas galia ir įtaka. [+]

Norite dirbti stilistas?

Asmenybės kaip Diana Vreeland, mados redaktorė Harper Bazaar nuo 1936 iki 1962 ir režisierius Vogue nuo 1962 iki 1971 ar Carine Roitfeld, redaktorius Portretų mados Vogue Paris, pakloję mokestį pamatus, kad laikui bėgant įgijo neabejotinas galia ir įtaka. Be to, Ana dello Russo, stilistas, turintys didelę patirtį pirmaujančių žurnaluose, tokiuose kaip "Vogue Italia" L'Uomo Vogue ", šiandien yra etalonas, pramonės ir iš frontrow tarptautinių mados būtina. Visi jie paliko savo ženklą ant eterinės pasaulyje mados: pavyko primesti savo viziją, vizualinius kodus iššifruoti ir pripažinti ikonografinių nuorodas mūsų laiko. Būtent iš stilistas darbas, suprasti, ką mados dėl jo amžių lenkia tendencijas ir kurti poetines visatas, kurios skirtos parduoti svajonę, sapną, kuris veda nebūtinai parduoti mados.... [-]


Absolventas Kursinį Papuošalų Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių April 2019 Ispanija Madrid

Absolventas kursinį Juvelyriniai dizainas moko studentus mechanines procesus papuošalai ir sutelkti dėmesį į dizaino elementai ir funkcinių ir dekoratyvinių detalių pilną aksesuarų. Kurti juvelyrikos kolekcijas kurti unikalius vienetų smulkių papuošalų ir laikrodžių. [+]

Istorija, kaip žinome, yra parašyta tiems, kurie išdrįsta imtis ryžtingų žingsnių, pristatytas su aistra ir padaryti skirtumą. Jūs norite būti vienas iš jų? Atraskite podiplominių studijų * Juvelyriniai Dizainas IED Madrid, puikus derinys dizaino, meno ir profesionalumą. Jūs atneš teorinį ir praktinį žinių, reikalingų kuriant kolekcijas papuošalai ir dizainas unikalus vienetų smulkių papuošalų ir laikrodžių.

The Magistrantas kursas Juvelyriniai dizainas moko studentams mechanines procesus papuošalai ir sutelkti dėmesį į dizaino elementai ir funkcinių ir dekoratyvinių detalių pilną aksesuarų. Kurti juvelyrikos kolekcijas kurti unikalius vienetų smulkių papuošalų ir laikrodžių.... [-]


Absolventas Kursinį Skaitmeninės Rinkodaros, Socialinės žiniasklaidos Ir Konversijos Omnichannel

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Baigiu kursas skaitmeninės rinkodaros, socialinės žiniasklaidos ir konversijos Omnichannel siekiama patenkinti poreikius ir specifikacijas, kurias kelia skaitmeninės ir socialinės aplinkos. [+]

Dabartinė profesinė realybė asmenų, įmonių ir įstaigų gimsta, vystosi ir tiksli internetas ir skaitmeninis pasaulis. Šiandien bet koks verslas yra pagrįstas skaitmeninėje aplinkoje gauti turi būti išsami ir konkurencinga. The Magistrantas kursas skaitmeninės rinkodaros, socialinės žiniasklaidos ir konversijos Omnichannel Juo siekiama patenkinti poreikius ir specifikacijas, kurias kelia skaitmeninės ir socialinės aplinkos.

Programa, kuri nustato konceptualius pamatus pagrindinių principų projektuojant skaitmeninę strategiją ir socialinę rinkodarą bet įmonės ar įstaigos, kadravimo svarbias praktines atvejus ranka komunikacijos specialistų 2.0 ir skaitmeninės rinkodaros. ... [-]


Antrosios Pakopos Kursas Dizainas Mažmeninės Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Projektavimas parduotuvėje yra sudėtingas procesas, kad iš strateginės vizijos, susijusios su prekių ženklo (prekės ženklas) ir tapatumo ir toliau plėtoti remiantis žinutes, pozicionavimo ir interesų, kurie nori perduoti analizės dalis. [+]

Projektavimas parduotuvėje yra sudėtingas procesas, kad iš strateginės vizijos, susijusios su prekių ženklo (prekės ženklas) ir tapatumo ir toliau plėtoti remiantis žinutes, pozicionavimo ir interesų, kurie nori perduoti analizės dalis. Padovanoti darną visoms suinteresuotoms šalims sukurti apsipirkimo patirčiai elementų yra būtina, kad vartotojas gali nustatyti su prekiniu ženklu, su ja susiję ir jaustis patogiai. Tai verčia dizaineris nuolat keisti savo komercinius pasiūlymus pagal vartojimo tendencijas ir siekius erdvėse.

Paklausa profesionalus specialų parengimą mažmeninės dizainas žymiai išaugo per pastaruosius metus dėl dabartinės konkurencinės padėties, kuri nepalieka vietos improvizacijoms ir diletantizmas. Šiame kontekste, dizaineris turi sukurti ir tvarkyti visas įėjimai iš skirtingų sričių (rinkodara, mažmeninės prekybos, regėjimo prekiavimo ir tt) ir juos paversti veiksminga ir betono konstrukcijos ir prekinio ženklo tapatumas ir atspindėti vartotoją.... [-]


Espirantūra Baldų Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Ispanija Madrid

Magistrantas kursas Baldų projektavimas IED Madrid specializuojasi dizaineriai susiduria baldų kūrimą, įveikti klasikinę dichotomiją tarp formos ir funkcijos. [+]

The Podiplominių studijų Baldų dizaino IED Madrid specializuojasi dizaineriai susiduria baldų kūrimą, įveikti klasikinę dichotomiją tarp formos ir funkcijos.

Šis projektas sektorius yra glaudžiai susijęs su interjero dizaino ar architektūros, kūrėjai konkrečių sričių dizaino baldai už jų kūrybinių erdvių arba konkrečių produktų linijų pramoninės gamybos srityse.

Pagrindinis profesinis podiplominių studijų Baldų dizaino yra: Koledžas dizaineris studijoms gaminių projektavimo ir baldų ir interjero architektūros, laisvai samdomų, susijusios su baldų profesijų parduoti.

Tikslai

Pagrindinis tikslas espirantūra Baldų dizainas yra aprūpinti studentus su teoriniais, technologinių priemonių, praktikos ir projektuoti reikia susidurti profesionalų darbą baldų dizaino srityje, visada iš perspektyvos, kuri leidžia jos plėtrą taikymo sritį pramonės produkcijos.... [-]


Espirantūra Dizainas Ir Gamyba Pakuotės

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Pakuotė yra vizitinė kortelė produktas, galutinis išraiška savo prekės ženklą. Todėl podiplominių studijų dizainas ir gamyba Pakuotė suteikia studentams pagrindinį mokymą šioje gaminių pardavimo srityje, kad būtų galima parengti išsamias pakavimo projektus nuo idėjos iki galutinio produkto. [+]

Tai yra įprasta kalbėti apie dizaino gaila būdas nenukrypstant ir menkinimą savo prasmę, bet dizainas objektas yra kur kas daugiau nei vien estetinės išvaizdos. Ši disciplina peržengia teikti vertę plačiąja prasme ir giliai studijuoja problema rasti geriausią sprendimą.

Bet dizainas disciplina reikalauja daug kūrybiškumo, tačiau kalbėdami apie pakuotės dizaino turi būti dar intensyvesnis naudojimas. Kelių kintamųjų vienu metu (spausdinimas, spalvotas, tvarumas, medžiagos, prekės ženklo ...) yra tvarkomi, ir jūs turite juos visus omenyje suderinti ir gauti šokiruojantį rezultatą. siūlomi dizaino ir šiuo atveju pakuotės Estetika, turite būti Paprastasis pagal nustatytą strategiją pasiekti tam tikrus tikslus ir bendrauti pagrindinius aspektus, kurie diferencijuoti mūsų objektas konkurencijos tarnybos.... [-]


Espirantūra Dizaino Parodų Erdvėse

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių January 2019 Ispanija Madrid

Podiplominių studijų paroda dizainas sukasi aplink dviejų centrinių temos: kultūros parodų erdves ir verslo parodų erdves, taip pat vadinamas komercinis. [+]

The Podiplominių studijų Parodų dizainas Jis sujungtas maždaug dviejų pagrindinių temų: kultūros parodų erdves ir verslo parodų erdves, taip pat vadinamas komercinis. Jie gali būti nuolatinis arba efemeriška, o jo spektras labai įvairus pristatymai lankytojas priėmimo centruose, vertimo centrų, muziejų, parodų, stovi prekybos mugėse, parodose prekės Expo paviljonus, ir tt

Tai parodos ploto sustojimo, suteikiant jai naują dimensiją ir pasakojimo kokybę, kuriant ir išradinėjimo naujų gyvenimo aplinką, bendrauti eismas turinį. Tai dramatizes pati erdvė. Kultūrinių parodose dekoracijos turi sukurti pasakojimo erdves, kaip bendravimo ir mokymosi forma, sukurti plastiko pasakojimo tiesiškumas, palyginti su poveikio enciklopedinis muziejuje. Firmos parodų erdves dalyvauti mugės, konferencijos ir tt Jie šiuo metu yra viena iš galingiausių žiniasklaidos ir informacijos vizualinio identiteto ženklų bei įmonėms.... [-]


Espirantūra Dizaino Rankinės

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2019 Ispanija Madrid

Antrosios pakopos studijų kursai Dizaino Krepšiai * siūlo studentams reikia prisijungti prie dizainerių komanda iš aksesuarai markės padėti jums atlikti asmeninis projektas įgūdžius, skatinti jų kūrybinį neramumas ir skatinti konceptualizavimas jausmų ir pojūčių, kurie atskleidžia įgūdžiai ir gebėjimai projektuoti; įdomi visata objektų noras, kuri leidžia profesionalus šios srities būti nuolatinis kūrybinis augimas. [+]

The Podiplominių studijų Dizaino Krepšiai * Ji suteikia studentams įgūdžių, reikalingų prisidėti prie dizaino komanda aksesuarų prekės ženklo padėti jums įsipareigoja asmeninį projektą, skatinti jų kūrybinį neramumas ir skatinti konceptualizavimas jausmų ir pojūčių, kurie bus atskleisti įgūdžius ir gebėjimus dizainas; įdomi visata objektų noras, kuri leidžia profesionalus šios srities būti nuolatinis kūrybinis augimas.

Tikslai

Tarp pagrindinių tikslų podiplominių studijų dizainas Krepšiai mes, gali apimti:

Suteikti studentams įgūdžių ir žinių apie dizaino rankinės. Analizuoti aksesuaras raidą per savo istoriją ir įtaką visais laikais. Sužinokite poreikį kurti ir plėtoti savo kūrybines kolekcijas iš komercinio pasaulio techninio proceso. Įgyti žinių, reikalingų spręsti kolekcija Nuosavo arba integruotas į projektavimo komanda aksesuarai bendrovės, kuri sektoriaus plėtrą. KARJERA: Dizaineris rankinės Mados namai ar aukštos klasės masinės gamybos. Laisvai samdomas dizaineris rankinės dėl jų pačių. Koordinatorius priedai skyrius bet kuriuo bendrovė, kuri specializuojasi šioje srityje. Vadovas gaminio projektavimo ženklai prabangūs rankinės ar mažmenine. [-]

Espirantūra Fotografijos Ir Vizualinės Kalbos

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Ispanija Madrid

Podiplominių studijų Fotografijos ir Visual pakrovimas kalba yra skersinis žinios meninės fotografijos ir taikomos fotografija per savo įrankiais. Suteikti pirmenybę fotografijos meną išraiškingas ir pasakojimo funkcionalumo supratimą, žinoma, siekiama skatinti menininkų ir profesionalių fotografų plėtrą kontekste, kad reikia jautrių tarpdisciplinines specialistai. [+]

The Podiplominių studijų Fotografijos ir Visual Language yra tarpvalstybinio panardinimo žinios meninės fotografijos ir taikomos fotografija per savo įrankiais. Suteikti pirmenybę fotografijos meną išraiškingas ir pasakojimo funkcionalumo supratimą, žinoma, siekiama skatinti menininkų ir profesionalių fotografų plėtrą kontekste, kad reikia jautrių tarpdisciplinines specialistai.

Studentas gaus visą mokymą fotografijos kalba, technikos ir išraiškingus pasekmes. Tai bus išmokti šaudyti su visais profesinės formatų, išreikšti save su natūralios šviesos arba nustatyti, tinkamai tvarkyti po gamybos priemones ir skleisti vaizdus su naujomis technologijomis. Mokymosi būdai ir pasakojimo galia bus pateikti visą mokymo procesą, iš kurio studentai turi statyti savo vizualinį diskursą.... [-]


Espirantūra Projektavimas Ir Gamyba Renginių Ir TV

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių April 2019 Ispanija Madrid

Antrosios pakopos studijų kursai dizainas ir gamyba renginių ir televizijos atitinka maždaug du blokai: už renginių ir televizijos dekoracijos. Tai yra scenografė du profesionalūs praktika, kad nors išskirti savo planavimo bei vykdymo procesus, taip pat tiesa, kad dalis dažnio režimais ir erdvių, ypač tam tikrų įvykių, paprastai televiziją dydį atveju. [+]

The Podiplominių studijų dizainas ir gamyba renginių ir TV dekoracijos renginių ir televizijos: Apie dvi skirtingas blokelių formuojamas. Tai yra scenografė du profesionalūs praktika, kad nors išskirti savo planavimo bei vykdymo procesus, taip pat tiesa, kad dalis dažnio režimais ir erdvių, ypač tam tikrų įvykių, paprastai televiziją dydį atveju.

Pirmasis blokas, scenografija įvykis apibrėžiamas auga arti efemeriška įmonių pozicijoms. Vizualinės komunikacijos šiose parodose koncepcija suprantama kaip pagrindinę šio darbo tikslas ir scenografas yra plastiškai formuluoti pranešimai turi būti perduodama. Šiame modulyje mokiniai išmoks pagrindus ir profesionalų požiūrį į įvykius įvairių rūšių plėtrai.... [-]


Espirantūra Reklamos Ir Leidybos Fotografijos

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Ispanija Madrid

Absolventas kursinį Skelbimai Fotografija ir Redakcinė yra paskutinis iš trijų modulių, kurie sudaro profesinių fotografiją IED Madrid Master, šią specializaciją Kursas skirtas reklamos bei leidybos, o tai reiškia, kad apima žinias apie teorija ir praktika dizaino, nuotraukų redagavimo žurnalų ir knygų, darbas su modelių rinkodaros kampanijas, verslo planų ir sutarčių, autorinių teisių, ryšiai su žiniasklaida, komunikacijos teorijos, retušavimo ir spalvų korekcija pažangių ir vieta valdymas. [+]

The Magistrantas kursas reklaminė fotografija, ir Editorial yra paskutinis iš trijų modulių, kurie sudaro profesinių fotografiją IED Madrid Master, šią specializaciją Kursas skirtas reklamos bei leidybos, o tai reiškia, kad apima žinias apie teorijos ir praktikos dizaino, redagavimo nuotraukos į žurnalus ir knygas, dirbti su modelių rinkodaros kampanijas, verslo planų ir sutarčių, autorinių teisių, ryšiai su žiniasklaida, komunikacijos teorijos, retušavimo ir spalvų korekcija Išplėstinė vietos valdymą. Tvirtas ir patrauklus asmens darbas gali padaryti skirtumą, kai kalbama įtikinti klientus ir pardavimo agentų. Su šia prielaida, tobulinimas profesinių įgūdžių studentams reklamos ir redakcinio fotografijos papildo asmeninės projektą.... [-]


Mados Valdymas Amatų

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 5 mėnesių April 2019 Ispanija Madrid

Mada valdymas amatų yra mūsų pirmasis Magistrantas programa, sukurta ir bendra tarp dviejų pagrindinių mūsų mokyklų, įsikūrusių Madride ir Florencijoje. [+]

Mada valdymas amatų yra mūsų pirmasis Magistrantas programa, sukurta ir bendra tarp dviejų pagrindinių mūsų mokyklų, įsikūrusių Madride ir Florencijoje.

Mados rinka generuoja didelę paklausą, kuri veda vis daugiau ir daugiau prabangių firmų sekti verslo modelį didelių mažmenininkų, generuoti daugiau nei tris ar keturis kolekcijas kasmet, ne siautulingas tempu, taip pat sukurti vis tik produktus, kurie asmeninį ir susiję su naujų vertybių reikalavo vartotojams.

Kita vertus, tokie veiksniai, kaip naujų technologijų, realiu laiku konsolidavimo, naujų rinkų ir gamybos decentralizacijos atsiradimas privers tekstilės sektoriaus siekti nuolat sprendimus ir tobulinti, kad būtų galima kurti inovacijas ir patenkinti paklausą. Kaip šio reiškinio rezultatą ir išvengti sočiųjų rinkoje, daugelis įmonių skolinti savo produktus skiriamuoju vertės už jų įvaizdį. Dėl šios priežasties, prabangos sektorius orientuota į amatininkas, unikalus ir išskirtinių savybių, sukuria naują prabanga kai technologija ir meistriškumo susirenka koncepciją.... [-]


Pereiti Kursus Architektūrinis Apšvietimas Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių April 2019 Ispanija Madrid

Sužinokite manipuliuoti šviesos ir plėtoja visas savo galimybes sukurti įdomių meninių rezultatų, plastikų ir architektūros erdves. [+]

"Apšvietimas yra atskleisti meno". Priklausomai nuo to, kaip apšviesti erdvę bus suvokiamas, veltinys ir patyręs vartotojas, vienu ar kitu būdu. Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kuriant atmosfera: galima tiesiogiai konotaciją, pavyzdžiui, matmenų ir sukelia subjektyvų naštą ir sąmonės pojūčius, kuri suteikia aplinką: šiltą, gražus, blaivus, kokybės ... Tai sukelia skirtingas emocijas ir sukelia kondicionavimo aplinką ir žmonių.

Šie veiksniai ėmėsi didelę vertę pastaraisiais metais tiesiogiai lemiančias apšvietimo pramonės augimą ir paskatino produktų kūrimą, kaip paprastesnių efektyvesnių ir aplinkai nekenksmingų lempos, naujų šviesos šaltinių, LED žibintai, valdymo sistemų, apšvietimo naudoti priedai, kurie pakeičia šviesos srautą ...... [-]


Pereiti Kursus Butaforinis Ir Vaizdo Prekiavimo

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Ispanija Madrid

Antrosios pakopos studijų kursas Visual Merchandising ir butaforinis TUI Madrido traukiniai specialistų, galinčių rodyti produkto, prekės ženklo ir kitų medžiagų į komercinės patalpos parduotuvė ar realizavimo didelių paviršių, sukuriant tarp produkto ir prekės ženklo identitetą taip, kad žiūrovas nori ji priklauso bet kokia kaina ir vaikščioti į parduotuvę jį nusipirkti. [+]

Iš Žinoma Laipsnį Visual Merchandising ir butaforinis IED Madrid specialistų, galinčių rodyti produkto, prekės ženklo ir kitų medžiagų į komercinės patalpos parduotuvė ar realizavimo didelių paviršių, sukuriant tarp produkto ir prekės ženklo taip, kad žiūrovas nori ji priklauso bet kokia kaina tapatybę eisi į parduotuvę jį nusipirkti. Visi įvairiose srityse: mados, dizaino, Priedai, Deli ...

Pagrindinis profesinis podiplominių studijų Visual Merchandising ir butaforinis yra: Langų indaujos, Visual prekybos tinklų, Vertėjai, ir tt

Tikslai

Podiplominių studijų padažu ir "Visual Merchandising yra programa, kurios kūrimas ir tyrimas užtikrina siekti šių tikslų:... [-]


Pereiti Kursus Meno Kryptimi

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Grafinis dizaineris gali dirbti daugelyje sričių, tačiau konkurencinėje srityje mados ir prabangos, jums reikia turėti gilią ir supratimą apie pagrindines estetikos švarus, paprastas ir elegantiškas yra šiuolaikinės prabangos kertinis akmuo. [+]

Grafinis dizaineris gali dirbti daugelyje sričių, tačiau konkurencinėje srityje mados ir prabangos, jums reikia turėti gilią ir supratimą apie pagrindines estetikos švarus, paprastas ir elegantiškas yra šiuolaikinės prabangos kertinis akmuo. Norėdami suprasti šį "estetiką prabangos", studentas bus panardintas į keturių mėnesių laikotarpį vizualiai pasaulyje, kuriame vyrauja grožį ir subtilią eleganciją.

Mokoma pramonės ekspertai Magistrantas kursas meno kryptis studentas išmoks sukurti šį prabangos estetika savo darbą. Su mokytojais, studentai gauna profesionalumo savo portfelį, plėtoti naujų dalių ir nuotaikos lentos pasiruošti fotosesijose. Kita veikla apima lankyti mados fotosesiją, susitikimai su vadovais mados ir peržiūros ir grįžtamojo ryšio iš pramonės ekspertų. Be to, studentas patirsite vizito ir patirtis prabangos mados parduotuvių, viešbučių ir kultūros įstaigų estetika.... [-]


Pereiti Kursus Scenografijas Scenos Meno

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių October 2018 Ispanija Madrid

Podiplominių studijų rinkinys Performing Arts apmąsto profesinio mokymo programa scenografų apie dviejų artimai susijusių sričių. Viena vertus, dekoracijos taikomos dramos tekstą, teatro, ir, kita vertus, scenos erdvę operos, muzikos ir šokio spektakliams. [+]

The Podiplominių studijų rinkinys Performing Arts numato profesinio mokymo programa scenografų apie dviejų artimai susijusių sričių. Viena vertus, dekoracijos taikomos dramos tekstą, teatro, ir, kita vertus, scenos erdvę operos, muzikos ir šokio spektakliams.

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra, kad studentai į meninių galimybių scenoje, jo gebėjimas pasakyti ir sužadinti, taip pat vystosi pagal naujų modelių aiškinimo ir suvokimo. Tuo pačiu metu, tai yra labai metu būtina teorinė ir instrumentinė mokymo ir žinių būtini profesiniam tobulėjimui scenografė Scenographic techninių priežasčių.

Nuo profesiniu požiūriu, šis kursas suteikia visų pirma išsamų mokymą siekiant suteikti studentams galimybę sužinoti apie darbą ir vizijos puikių profesionalų scenos, atverti erdves refleksijos ir analizės, mokymosi ir mėgautis mokytojų ir darbuotojų patirtis, gerinant bendravimą su dizaineriais ir subjektų, gaminančių aukščiausios klasės pramogų.... [-]


Pereiti Kursus Vaizdo Konsultavimas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Su magistrantūros studijų Image Konsultacijos IED Madrid studentai mokosi metodus ir strategijas, kurių reikia norint įgyvendinti tendencijas, kurios naudai klientams, atsižvelgiant į jų asmeninį stilių ir skonį. [+]

Su Podiplominių studijų Vaizdo Konsultavimas IED Madrid studentai mokosi metodus ir strategijas, kurių reikia norint įgyvendinti tendencijas, kurios naudai klientams, atsižvelgiant į jų asmeninį stilių ir skonį. Todėl kurso tikslas ir specialistų komanda dalytis žiniomis, siekiant patenkinti įvairių sričių, skirtų vaizdo konsultavimo paklausą.

Tikslai

Tarp pagrindinių tikslų magistrantūros studijų Image Consulting mes, gali apimti:

Suprasdamas, kad įvairiausiose srityse, kurios gali išsivystyti profesiónde vaizdo konsultanto. Žinant realią paklausą specialistų ir naujų darbo formų, mediosaudiovisuales. Suprasti psichologijos drabužių ir nežodinis komunikacijos svarbą. Mokymosi suknelė asmenį iš vidaus. Supratimas teisę atlikti konsultavimosi atitinkamą eilutę kiekvienai progai deindumentaria atsakas į klientų poreikius gaires procesą. Įgyti įgūdžių, reikalingų plėtoti vaizdų konsultantas darbas losdiferentes siūlomų rinkoje sritys: asmeninio, verslo, žiniasklaidos. Suprasti vaizdas kaip vaizdinės išraiškos elementas, perduodant pranešimus. Žinant visas taisykles ir kūrybinius išteklius unikalių ir nestandartinių stilių. Apmąstyti komandinio darbo ir darbo harmonijos ir bendradarbiavimo su kitų padalinių svarbą. Mokymosi susidoroti įvairiose srityse vaizdo Konsultacijos asmeninio, verslo, žiniasklaidos. Kurstymas plėtoti veiklą, kaip freelancer. Sujungus kūrybiškumą ir kompetenciją. Pasiekti patikimumą asmeniui už jų asmeninių savybių. Karjera Outlook: Asmeninė vaizdo konsultantas, Vaizdo konsultantas įmonės, Vaizdo konsultantas regėjimo žiniasklaida, Patariamosios parduotuvės, prekybos centrai, viešbučiai, kelionių agentūros, grožio centrai, Bendrosios stiliaus paslaugos, Personal shopper paslaugos [-]

Pereiti Kursą Web Dizainas Ir Programavimas

Su bendrabučiu Dieninės 4 mėnesių March 2019 Ispanija Madrid

Absolventas kursinį Programavimas ir Web dizainas formą grafikos dizaineriai Talpinimas pagrindinis dėmesys internete, mokydami juos taikyti savo žinias naujų formatų. svetainės, Microsites, web apps, informaciniai biuleteniai ir kt .: jie išmoks, ką interneto puslapis, kuris yra tikrai už vieną iš jų ir viskas, kas gali apimti ir savo pasaulį sudaro [+]

Iš interneto gyvenvietė kaip labiausiai paplitęs paramos turinio vartojimo atvėrė didžiulį lauką darbų už grafinis dizainas. Pastaraisiais metais matėme naujų formų santykius tarp organizacijų ir jų publics dėka teikiamas skaitmeninių platformų galimybių atsiradimą, todėl, kad interneto svetainių dizainas paaiškėjo į papuošimai ir praktiškas tapti prekių ženklo atspindys, turinčių įtakos giliai pasitikėjimą ja savo klientams.

Pastovaus išvaizda prietaisų ekranai visų dydžių ir formų pasikeitė dizaino taisykles, kaip mes jį žinome. Dabar viskas nebėra fiksuoto dalis ir būdas perteikti vartotojui, bet dizainas yra ekologiški, jis keičia iš ekrano ekrane ir yra dvikryptis: vartotojas turi gyventi Podiplominių studijų Programavimas ir Web dizainas būdas grafikos dizaineriai išleisti daugiausia dėmesio internete, mokydami juos taikyti savo žinias naujų formatų. svetainės, Microsites, web apps, informaciniai biuleteniai ir kt .: jie išmoks, ką interneto puslapis, kuris yra tikrai už vieną iš jų ir viskas, kas gali apimti ir savo pasaulį sudaro Todėl siekiama užpildyti šią spragą dizaino tarp kūrėjas ir dizaineriu sukurti turtingą vartotojų patirtį labiau iš techninės, estetinės ir kūrybinio peržiūrėti Pasaulinių.... [-]


Kursai

Aukštesnio Lygio Mokymo Kursai žiniatinklio Programų Kūrime

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Ispanija Madrid

Internetinių programų kūrimo specialistas "Skaitmeninis dizainas ir vartotojo patirtis" yra pasirengęs tapti programuotoju, turinčiu pažangių skaitmeninio dizaino žinių, kuris yra vienas iš labiausiai reikalaujamų profilių rinkoje. [+]

Internetinių programų kūrimo specialistas " Skaitmeninis dizainas ir vartotojo patirtis" yra pasirengęs tapti programuotoju, turinčiu pažangių skaitmeninio dizaino žinių, kuris yra vienas iš labiausiai reikalaujamų profilių rinkoje. Sukurkite savo komunikacinius ir kūrybinius įgūdžius ir pasimokykite per konkrečias technologijas ir plėtros aplinką, kurkite ir tobulinkite visų operacinių sistemų ir mobiliųjų platformų kompiuterines programas. Susipažinsite su tokiomis sąvokomis kaip naudojamumas ir naudotojų patirtis, gilinant skaitmeninio dizaino ir informacijos sistemose, kurdami technologinius sprendimus visų tipų platformoms.

Tikslas skirtas jauniems žmonėms, kurie nori vadovauti savo profesiniam darbui programavimo ir programinės įrangos kūrimo srityje kūrybinių industrijų srityje. IED Madridas, kaip aukštojo dizaino centras, papildo techninį išsilavinimą, specialiai mokydamas skaitmeninį dizainą, sukurdamas dvigubo profilio specialistus.... [-]


Aukščiausios Rūšies Mokymo Ciklas Modelio Priėmimo Ir Mada

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Ispanija Madrid

Domina statybos procesai drabužio per ÷ mimo, modeliavimas, rengimo ir realizavimo apdailai. [+]

Domina statybos procesai drabužio per ÷ mimo, modeliavimas, rengimo ir realizavimo apdailai. su CFGS priėmimo modelis ir mada jūs atrasite paslaptis tapti profesionaliu mados dizaino. Vos dvejų metų jūs meistras haute couture metodus, jums bus sukurti modeliavimo manekeno ir dirbs ant drabužių apimties. Be to, jums bus suteikta galimybė valdyti kūrybinį procesą surinkimo iš brėžiniuose realizavimas medžiagų pasirinkimas.

Kodėl reiktų studijuoti aukštesnįjį mokymą kursai priėmimo modelis ir mada ne IED Madrid?

Edukacinė programa Aukštesnio lygio mokymo kursai Pattern Making ir mada Ji siūlo pilną mokymą studentas galėtų patenkinti mados iššūkius šiuo metu.... [-]


Aukščiausios Rūšies Mokymų Ciklas 3D, žaidimų Ir Interaktyvios Aplinkos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Ispanija Madrid

Skirta jauniems žmonėms, kurie siekia tobulinti savo profesinę veiklą audiovizualinės gamybos (kino, televizijos ir vaizdo), vaizdo žaidimai, 2D ir 3D animacija, interaktyviu ir ne interaktyvios multimedijos ir reklamos ir susijusių bendrovių srityje su interneto ir naujų žiniasklaidos priemonių. [+]

Ar jums įspūdį poveikį ir animacija matote filmus ir noriu žinoti, kaip jie padaryti? Tai smalsumas gali tapti profesija ir išvesiu jus į animacijos pramonės ir vaizdo žaidimų.

Su Aukštesnio lygio mokymo kursai 3D animacija, žaidimai ir interaktyvios aplinkomsSpecialistė Vaizdo, jums įgyti žinių, reikalingų priimti gyvenimą interaktyvių multimedijos projektų, kuriančių virtualias erdves ir 2D ir 3D animacija, po gamybos kontrolės procesus ir stebėti redagavimo poveikį. Ir visa tai, o jūs pirmą kartą pristatė į sporto pasaulį žaidimo dizainas ir žinoti naujausius įrankius, reikalingus kurti taikomąsias programas ir žaidimus bet kurios platformos.... [-]


Mokymų Ciklas Aukštojo Laipsnį Fotografija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Ispanija Madrid

Plėtoja savo vaizdo kalba sėkmingai patenkinti bet kokį projektą, nuotrauką ir video. [+]

Plėtoja savo vaizdo kalba sėkmingai patenkinti bet kokį projektą, nuotrauką ir video.

Norite sužinoti, kaip elgtis su kamera ir visus reikiamus aspektus, kurie leidžia jums sukurti audiovizualinį projektą profesionaliai? Su Formuojamasis cikle didesnį pagilins Fotografija apšvietimo techniką patalpose ir lauke, jūs išmoksite tvarkyti elementus, kurie sudaro erdvės atstovavimą ir išsiaiškinti, kokios technologijos leis jums sėkmingai susiduria fotografijos projektai, žinant, taip pat Pagrindiniai metodai ir strategijos kurti vaizdo įrašus. Jūs tvirtu teoriniu pagrindu bus sukurti savo vizualinę kalbą, kuri leidžia jums projektų įvairiose srityse, pavyzdžiui, reklama, dizainas, mados, leidyba, fotožurnalistikos ir meno.... [-]


Mokymų Ciklas Aukštojo Laipsnį Iliustracija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Ispanija Madrid

Įvaldyti pagrindinius metodus ir iliustracijos stilių, kurie leidžia jums suprasti idėjas ir koncepcijas piešiniais. [+]

Įvaldyti pagrindinius metodus ir iliustracijos stilių, kurie leidžia jums suprasti idėjas ir koncepcijas piešiniais.

Ar norėtumėte tapti profesionalus iliustracija? Su aukštesnio lygio mokymo kursus Illustration jūs išmoksite sukurti vizualinį kalbą, kuri leis jums suprasti idėjas ir koncepcijas per piešimo, daro iliustracijų su įvairiais metodais ir meninių stilių. Be to, jūs iniciarás pagrindinių grafinių pasakojimo strategijas leidinių arba iliustruoti scenarijus (maketų) plėtrą. Per praktinį metodiką, jums bus sukurti kalbą, kuri leidžia jums projektus įvairiose srityse, pavyzdžiui, reklama, dizainas, leidyba ar meno.

Skirtas tiems jauniems žmonėms, kurie nori plėtoti savo darbą, Liq srityse dominuoja pagrindiniai metodai grafikos išraiškos profesionaliu lygmeniu ir pasirinkdami tinkamiausias kiekvieno darbą, priklausomai nuo bendravimo pasiūlymo aplinkybes.... [-]


Vienerius Metus Iš Viso Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Ispanija Madrid

Iš viso Dizainas vienerius metus yra vykdoma per vienerius akademinius metus, su kelionės Nors įvairių sričių dizaino ir komunikacijos. Jis skirtas tiems, kurie nori pradėti savo mokymą produktas, interjeras, grafinis ir mados dizaino srityse. [+]

Ši programa yra mokoma ispanų ir anglų kalbomis

Graduate Management Admission Test arba Iš viso Dizainas vienerius metus atliekamas per vienerius akademinius metus, kelionės Nors įvairių sričių dizaino ir komunikacijos. Jis skirtas tiems, kurie nori pradėti savo mokymą produktas, interjeras, grafinis ir mados dizaino srityse.

Visame viso Design Course visi pagrindiniai teoriniai ir praktiniai aspektai dizainas bus taikoma ir projectual aspektų yra nagrinėjami per seminarus ir pamokas, apimančią visus pagrindinius klausimus, susijusius su profesinės naudojimosi projektavimo ir projekto kultūrą.

IED Madrid mokymui, moksliniams tyrimams ir inovacijoms, kur studentai dirbti kūrybinių ir įvairių sričių projektų, sudarančių dalį komandų įmonių vietos. Akademiniai metai akcentas į varžybų forma projektą. Šiuo atveju tai bus firmos Tetra Pak andGlenfiddich. Ankstesniuose leidimuose, studentai dirbo su tokiomis kompanijomis kaip Muji, Hoss Intropia, Skunkfunk, furgonai, Hendricks, Alvarno, Baruc Corazón, ir "The Art Company.... [-]


Vienerių Metų Kursas Interjero Dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Ispanija Madrid

Interjero dizainas vienerius metus (dėstoma anglų kalba) yra susijęs su švietimo pasiūla dizaino mokykloje. Jis skirtas tiems, kurie nori patekti į interjero ir kituose skyriuose, įvairaus tipo ir dizaino svarstyklės pasaulį, vykdant projektus ir seminaruose, atliktų bendradarbiaujant su dizaineriais ir įmonių sektoriuje. [+]

Graduate Management Admission Test arba Interjero dizainas vienerius metus (dėstoma anglų kalba) susijęs su švietimo pasiūla dizaino mokykloje. Jis skirtas tiems, kurie nori patekti į interjero ir kituose skyriuose, įvairaus tipo ir dizaino svarstyklės pasaulį, vykdant projektus ir seminaruose, atliktų bendradarbiaujant su dizaineriais ir įmonių sektoriuje.

Per mokslo metus pagrindiniai fondai būtini, kad būtų galima planuoti ir dizaino erdvės, suvokti skirtumą tarp vartotojo ir aplinkos, žmogaus ir erdvinio masto ryšį, o kompiuterių ir komunikacijos priemones, raiškos ir tyrinėjimo metodai yra mokomi kartu su kursų kultūrinio pobūdžio ,

Neįvykdyti yra konceptualūs, išraiškingas ir oficialūs projektai ir užduotys, taikomos tuo atveju, komercinių, laisvalaikis, viešojo ir privataus interjero erdvėse dizainas, taip pat parodose, scenografijos ir erdvinių intervencijų.... [-]


Vasaros kursai

Dizainas Gastronomijos Vasaros žinoma

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Į kulinarijos Vasaros kursai dizainas yra mokoma anglų ir ji yra padalyta į du blokus: pirmasis trunka 2 savaites, nuo liepos 10 iki liepos 21 d. Paskutinis blokas, nuo liepos 24 iki liepos 28 bus įtraukti kelionę į Ispanijos regione La Rioja, garsėjantis vyno. [+]

Graduate Management Admission Test arba Design kulinarijos vasaros kursai dėstoma anglų kalba ir ji yra padalyta į du blokus: pirmasis trunka 2 savaites, nuo liepos 10 iki liepos 21 d. Paskutinis blokas, nuo liepos 24 iki liepos 28 bus įtraukti kelionę į Ispanijos regione La Rioja, garsėjantis vyno.

Tikslas: žinoma yra sukurtas taip, kad kiekvienas susijęs su projektavimo ir / ar gastronomijos pasaulyje gali įsigyti pagrindines žinias suprasti jų tarpusavio ryšį ir daugiau judėti patogiai ir profesionaliai tarp dviejų.

Nuo interjero restoraną su etikete ant vyno butelio ar konservų skardos, taip pat indai, iš receptų dienoraščio pateikimo ar vienodas dėvėti laukia darbuotojų. Viskas apėmė didžioji laikotarpiu kulinarijos yra įtrauktas į plataus masto požiūrį dizainas.... [-]


Dizainas Patirtis Vasaros Kursai

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Dizainas Patirtis vasaros kursus studentai mokysis apie naudojamą metodiką projektavimo procesą ir įvaldyti būtinų priemonių naudojimą susidoroti su tarpdalykinį projektus. [+]

Graduate Management Admission Test arba Dizainas Patirtis vasaros kursai yra sudaryta iš keturių vienas savaičių indipendent seminarai, kiekvienam sutelkiant dėmesį į dizaino srityje. Ji vyks nuo liepos 3 iki liepos 28 d.

Studentai plėtos savo kūrybinius sugebėjimus su eksperimentinių seminarų, per tokius disciplinų: Mados dizainas, interjero dizainas, produkto dizaino ir grafinio dizaino.

Dizainas Patirtis vasaros kursus studentai mokysis apie naudojamą metodiką projektavimo procesą ir įvaldyti būtinų priemonių naudojimą susidoroti su tarpdalykinį projektus.

Skirtas: Asmenims, kurie nori papildyti ir praturtinti savo meninį ugdymą pagal patyrusių ir žinomų specialistų kryptimi, plėtoti savo kūrybiškumą praktiškai ir intensyviai per įvairių sričių projektus.... [-]


Fotografijos, Vaizdo Ir Grafinio Dizaino Jaunesnysis Vasaros Kursai

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Pasinaudoti vasarą atrasti fotografijos paslapčių ir žinoti pagrindinius įrankius grafinio dizaino ir vaizdo, o praktikuojančių angliškai. Stebinantis savo atvaizdus ir redaguoti savo leidybos žurnalą! [+]

Pasinaudoti vasarą atrasti fotografijos paslapčių ir žinoti pagrindinius įrankius grafinio dizaino ir vaizdo, o praktikuojančių angliškai. Stebinantis savo atvaizdus ir redaguoti savo leidybos žurnalą!

kursas Fotografija, video ir grafinio dizaino Vasaros Jaunesnysis vyks liepos mėnesį IED Madrid Street Flor Alta 8 (Palacio de Altamira).

Pristatymas galutinių projektų Vasaros Junior Kursai Junior akademijos IED Madrid iš IED Madrid apie Vimeo.

Darbo laikas: Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 14: 00h.

Žinoma, Fotografija ir grafinis dizainas Vasaros Junior skirta jauniems žmonėms nuo 14 iki 18 metų.

Kursų metu studentai susipažins su pagrindinių priemonių grafinio dizaino, rankena fotoaparatą ir paslaptys profesionalaus videomaker.... [-]


Iliustracija, Animacija Ir Video žaidimai Jaunesnysis Vasaros Kursai

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Šią vasarą mokosi labiausiai įdomus iliustracijos būdai, animacija ir žaidimų kūrimo, o anglų praktikoje, o kas jums patinka, piešti! [+]

Šią vasarą mokosi labiausiai įdomus iliustracijos būdai, animacija ir žaidimų kūrimo, o anglų praktikoje, o kas jums patinka, piešti!

Šiame kurse jūs galite sugalvoti savo istorijas, pritaikyti savo mėgstamus objektus ir atrasti judesio grafika mechanizmus. Be to, jūs išmoksite reikiamų priemonių kurti savo žaidimus ir išradėjas transformuoti metodus. Žaidimai neturės paslapčių Jums!

Ateikite į dizaino pasaulyje su IED Junior Academy nuo IED Madrid apie Vimeo.

Iliustracija, animacija ir video žaidimai Vasaros Jaunesnysis vyks liepos mėnesį IED Madrid Street Flor Alta 8 (Palacio de Altamira).

Darbo laikas: Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 14: 00h.... [-]


Interjero Dizainas Ir Dekoravimas Vasaros Jaunesnysis Žinoma

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Interjero dizainas ir dekoravimas yra vienas iš vasaros Junior kursuose IED Madrido Junior akademijoje. Vasaros Jauniai yra kursai dizaino, mados ir vizualinės komunikacijos sukurta specialiai jaunimui nuo 14 iki 18 metų amžiaus. [+]

Interjero dizainas ir dekoravimas Vasaros Jaunesnysis kursai leis studentams kurti ir papuošti erdves.

Dėka šio kurso studentai išmoks apibrėžti sąvokas, atstovauti idėjas, pasirinkti baldus ir kitus esminius elementus papuošti, taip pat sužinoti, kaip spalvos ir medžiagos įtaką interjero dizainą.

Tikslai: Suteikti pagrindines žinias suprasti ir papuošti erdves, ir suprasti, kaip jie susiję su objektų ir žmonių. Norėdami tinkinti objektus ir erdves kūrybiškai Išmokti apdailos būdus ir metodus.

Interjero dizainas ir dekoravimas yra vienas iš vasaros Junior kursuose IED Madrido Junior akademijoje. Vasaros Jauniai yra kursai dizaino, mados ir vizualinės komunikacijos sukurta specialiai jaunimui nuo 14 iki 18 metų amžiaus.... [-]


Jaunesnysis Vasaros Mados Dizaino Kursai

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites June 2018 Ispanija Madrid

Mada yra kūrybiškumas. Sužinokite, kaip sukurti mados kolekciją, visą išvaizdą ir sukurti kampaniją, naudojant pagrindinį kalbą savo profesinę ateitį, anglų. Mada Dizainas yra dirbtuvės, kur studentas atlieka savo dizaino ir fotografijos, taip pat yra mados dizaino portfelį. [+]

Mada yra kūrybiškumas. Sužinokite, kaip sukurti mados kolekciją, visą išvaizdą ir sukurti kampaniją, naudojant pagrindinį kalbą savo profesinę ateitį, anglų. Mada Dizainas Tai praktinis kursas jei studentas atlieka savo dizaino ir fotografijos, taip pat yra mados dizaino portfelį.

Tikslai: Sužinokite darbo mados dizaineris metodiką. Sukurti ir bendrauti mados kolekciją su dvikalbė dėstytojų pagalba. Darbas su konkrečios technikos ir medžiagų: žaliems Siuvimas, siuvimo mašinų pusiau pramoninių, loopers, lėkštės, nustatyto fotografijos ir Mac kompiuteriuose.

Junior Vasaros Programos yra kursai dizaino, mados ir vizualinės komunikacijos specialiai skirtas jaunimui nuo 14 iki 18 metų. Siekiama supažindinti studentus su dizaino pasaulyje, plėtoti savo kūrybinius gebėjimus ir suteikti jiems pagrindinių įrankių, siekiant palengvinti jų prieigą prie šių disciplinų.... [-]


Kūrybingi Programavimas, Interneto Dalykų Ir Mano Jaunesnysis Vasaros Kursai

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Kūrybinis Programavimas, Daiktų internetas ir programos padės jums atrasti programavimo pasaulį ir skatinti savo kūrybiškumą su technologijomis. Gauk padaryti savo pirmuosius kūrybinius projektus per paprastą programavimo kalbą ir smagiai kuriant paraišką dėl mobiliojo prietaiso, naudojant bloko planavimą taikymą. [+]

Kūrybinis Programavimas, Daiktų internetas ir programos Tai padės jums atrasti programavimo pasaulį ir skatinti savo kūrybiškumą su technologijomis. Gauk padaryti savo pirmuosius kūrybinius projektus per paprastą programavimo kalbą ir smagiai kuriant paraišką dėl mobiliojo prietaiso, naudojant bloko planavimą taikymą.

Tikslai: Sužinokite, intuityviai mokslo ir kūrybos disciplinas, kurios sudaro dabartinę technologinę momentą - Pasiekti technologinį raštingumą, kuri paverčia mokinius į kūrėjų programavimo, naudojant jutiklius, gamtinių išteklių, savo idėjas ir įrankiai - įgauna formą juokinga mokslinis metodas: moksliniai tyrimai, projektavimas, prototipas, plėtoti ir, žinoma, pasidalinti eksperimentų rezultatus. ... [-]

Kūrybinė Piešimo Vaikas Vasaros Kursai

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 savaitė June 2018 Ispanija Madrid

Piešimas yra natūralus impulsas, kad pasireiškia vaikystėje. Šiame kurse mes šį diską eksperimentuoti su skirtingų metodų, medžiagų ir formų. Mes atrasti, kad tai yra įmanoma duoti gyvybę simbolių ir pasakoti istorijas per piešinį ir matyti, kad formuoti idėjas grafiškai visi mes turime yra mūsų vaizduotė. [+]

Piešimas yra natūralus impulsas, kad pasireiškia vaikystėje. Šiame kurse mes šį diską eksperimentuoti su skirtingų metodų, medžiagų ir formų. Mes atrasti, kad tai yra įmanoma duoti gyvybę simbolių ir pasakoti istorijas per piešinį ir matyti, kad formuoti idėjas grafiškai visi mes turime yra mūsų vaizduotė.

Tikslai Skatinti išradingumo laisvoje aplinkoje - Skatinti bendravimą per iliustracija - sužadinti smalsumą dizainas - Naršyti įvairių formų grafikos raiškos dėka kurso piešimo Kūrybinė vasaros Vaikiški studentai mokosi išreikšti save ir turėti nuostabų laiką aplinkoje Menas ir pramogos.

Kūrybinis Piešimas yra vienas iš kursų Jaunesnysis Vasaros Vaikams akademija IED Madrid. ... [-]


Mados Stilistas Vasarą Jaunesnysis Žinoma

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Dėka Mada Stylist Vasaros Junior Žinoma, jūs išmoksite, kaip parengti ir vykdyti iš fotografijos sesijos gamybą mados kampanijai remiantis naujausiais podiumo tendencijas. Žinoma, yra praktiškas ir studentai bus sukurti mados redakcijos ir portfelį. [+]

Dėka Mados Stilistas Vasaros Jaunesnysis kursai Jūs išmoksite, kaip parengti ir vykdyti iš fotografijos sesijos gamybą mados kampanijai remiantis naujausiais podiumo tendencijas. Žinoma, yra praktiškas ir studentai bus sukurti mados redakcijos ir portfelį.

Tikslai: Įvadas į darbo metodika mados stilistas. Sukurti ir vykdyti mados redakcijos su profesionalų komanda pagalbos (mados stilistas, mados fotografas, modelis, make-up artist ir kirpykla). Dirbti mados fotografijos rinkinį.

mados stilistas yra vienas vasaros Junior kursai IED Madrido Junior akademijoje. Vasaros Jauniai yra kursai dizaino, mados ir vizualinės komunikacijos sukurta specialiai jaunimui nuo 14 iki 18 metų amžiaus.... [-]


Robotų Vaikas Vasaros Kursai

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 savaitė June 2018 Ispanija Madrid

Robotai jau yra dalis mūsų dienos į dieną, galime gauti baterijas! Šiame kurse robotų Sužinokite, kaip projektuoti ir statyti savo robotą, išmokti programuoti ją turėti elgesį, kuris mums patinka ir mes pasistengsime, kad plokštelės Arduino ir kitos dalys, jutikliai, variklius, akumuliatorius ir atvedė jį sudarančių , [+]

Robotai jau yra dalis mūsų dienos į dieną, galime gauti baterijas! Šiame kurse robotų Sužinokite, kaip projektuoti ir statyti savo robotą, išmokti programuoti ją turėti elgesį, kuris mums patinka ir mes pasistengsime, kad plokštelės Arduino ir kitos dalys, jutikliai, variklius, akumuliatorius ir atvedė jį sudarančių ,

Tikslai Supažindinti studentus su mokslo ir kūrybos sričių dabartinėje technologijų momentu. Skatinti kūrybiškumą per elektronikos, programavimas ir savo idėjas naudoti - Išmokite dirbti su robotų rinkiniai ir sukurti intelektualias objektus. Imtis įdomus būdas mokslinį metodą: tyrimų, projektavimo, prototipą, plėtoti ir, žinoma, pasidalinti eksperimentų rezultatus. ... [-]

Vaikas Vasaros Mados Dizaino Kursai

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 savaitė June 2018 Ispanija Madrid

Vasaros šventės yra puiki proga mokytis ir kurti. Žinoma, mados dizaino Vasaros Vaikams siūlo panardinimo patrauklus mados pasaulį, kuris padės mažesnės, vaikams nuo 9 iki 13 metų, pažinti save ir aplinką aplink juos. [+]

Vasaros šventės yra puiki proga mokytis ir kurti. kursas Mados Dizaino Vasaros Vaikams Ji siūlo panardinimo patrauklus mados pasaulį, kuris padės mažesnės, vaikams nuo 9 iki 13 metų, pažinti save ir aplinką aplink juos.

Studentai bus atrasti iš mados dizaineris darbo paslaptis per vaizdus, ​​žaidimus ir amatus.

Mada Dizainas yra vienas iš kursų Jaunesnysis Vasaros Vaikams akademija IED Madrid.

Vaikai vasaros kursai yra skirta visiems tiems, jauno amžiaus įtrauktas tarp 9 ir 13 metų, kurie nori plėtoti savo kūrybinį pusę ir susipažinti su dizaino bei naujų technologijų vasarą.

Šie kursai trunka per savaitę ir yra mokoma nuo 26 iki birželio 30 d, su klasėmis nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 14:00 val. Bendras trukmė žinoma, yra 20 valandos. Kurso turinys: ... [-]

Vasaros Kursai Grafinis Dizainas Ir Kūrybiškumas

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Vasaros mokykla Grafinis dizainas ir kūrybiškumo suteikia studentui teorinius ir praktinius įrankius, reikalingus parengti išsamią grafinio dizaino projektą. Stiprina kūrybinį potencialą per pagrindines žinias studentas, gebėti kurti, savarankiškai, grafinis bendravimas reikia plėtoti savo projektą ar verslo idėją. [+]

Vasaros mokykla Grafinis dizainas ir kūrybiškumo suteikia studentui teorinius ir praktinius įrankius, reikalingus parengti išsamią grafinio dizaino projektą. Stiprina kūrybinį potencialą per pagrindines žinias studentas, gebėti kurti, savarankiškai, grafinis bendravimas reikia plėtoti savo projektą ar verslo idėją.

Dirigido: verslininkai, dizaineriai, menininkai ir apskritai visiems, besidomintiems įgyti bazę grafikos ir web dizaino, kuri leidžia jiems kurti grafinius komunikacijas savo projektus.

Į Vasaros kursai Grafinis dizainas dėmesys bus skiriamas lyginamojo pranašumo suteiktų sukurti grafinio vaizdo kokybę emociškai dalyvauja tikslinę auditoriją.... [-]


Vasaros Kursai Interjero Ir Stilius

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra iki studentas įsigijimo teorinis, technologijų ir projektų būtina veido profesionalų darbą interjero architektūros ir apdailos įrankiai srityje. [+]

Tikslai: Pagrindinis tikslas, žinoma, yra iki studentas įsigijimo teorinis, technologijų ir projektų būtina veido profesionalų darbą interjero architektūros ir apdailos įrankiai srityje.

programa: Dizaineriai rūpintis erdvės, šviesos, spalvos, tvarką, dalį ... Mes užsiimame tikrovės, paieška ideali erdvė konkrečios funkcijos. Tyrimai ir refleksija daugelio santykių tarp subjekto ir jo erdvinės aplinkos leis kurti erdves, prototipus, interjero architektūros elementai.

Dirigido: Visi, kurie domisi įgyti pagrindinių žinių apie interjero stylism, remiantis kūrybingas, lanksčias ir praktiniu požiūriu.

Dizaineriai spręsti erdvės, šviesos, spalvos, tvarka, proporcingai ... Darbas tikrųjų ieškoti idealios vietos konkrečios funkcijos. Tyrimai ir refleksija daugelio santykių tarp subjekto ir jo erdvinės aplinkos leis kurti erdves, prototipus ir elementai interjero architektūros.... [-]


Vasaros Kursus Iliustracijoje Ir Piešimo

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Iliustracijos ir piešimo vasaros programa bus ištirti metodus, įpročius ir įgūdžius, reikalingus ekspertų šiose srityse, ir pažvelgti, kaip žaisti, eksperimentuoti ir rasti ir plėtoti kiekvieno moksleivio savo viziją ir balso. [+]

Graduate Management Admission Test arba Iliustracija ir piešimo vasaros programa bus ištirti metodus, įpročius ir įgūdžius, reikalingus ekspertų šiose srityse, ir pažvelgti, kaip žaisti, eksperimentuoti ir rasti ir plėtoti kiekvieno moksleivio savo viziją ir balso. Kursas trunka 3 savaites, ir jos režisierius Puno, garsaus ispanų iliustratorius įsikūrusi Amsterdame.

Studentai mokysis, kaip dirbti su skaitmeninių ir spaudoje, suprasti privalumus ir pagrindines charakteristikas abiejose srityse. Siekiama padėti studentams naudojant kiekvieną išteklių ranka pasiekti savo tikslų efektyviausiu būdu.

Per Iliustracija ir piešimo vasaros kursaiStudentai bus mokomi kurti projektus, kuriuose iliustracija bus pagrindinis įrankis, nuo minčių apie savižudybę iki materializavimo.... [-]


Vasaros Kursus Išplėstinė Interjero Ir Stiliaus

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Be Išplėstinė Vidaus apdaila ir Styling vasaros Žinoma, mes sutelkti dėmesį į pagrindinius klausimus, kurie apibrėžti ir apibūdinti įvairias erdves. Dialogas tarp materialiojo ir nematerialiojo; tos vietos, ir ką atmosfera yra suvokiama ir gali būti pastebėtas ateina iš asortimentą ir atitinkamų erdvinių sprendimų, taip pat medžiagų naudojimo, baldų, apdailos ir tekstūrų ir apšvietimo sprendimų pasirinkimas, norint paskolinti matomumas reikšmės, sąvokos ir emocijos esančius erdvėje. [+]

Šis kursas yra mokoma ispanų Išplėstinė Vidaus apdaila ir Styling Vasaros kursai trunka tris savaites ir vyksta liepos mėnesį.

Programa bus ištirti interjero dizaino metodų galimybes, todėl geriau suprasti vietos ir savo galimybes transformacijos, todėl į gyvenimą neutrali erdvė ir skolindami tam tikrą asmenybę, tiek kaip namų, parduotuvė, biuro, sporto salė, prekybos centras institucinis centras, muziejus ir tt priklausomai nuo poreikių ir reikalavimų kiekvieno projekto.

Žinoma, yra nukreiptas Parolio, kūrybiškai režisierius, prodiuseris ir interjero dizaineris.

Kurso tikslai: - Parengti elementus, diferencijuoti ir apibūdinti interjero dizaino iš erdvių diapazone. ... [-]


Vasaros Kursus Personal Shopper

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Vasaros programa į Personal shopper siūlys būtinas teorines ir praktines žinias patarti klientams renkantis savo aprangą. [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Tikslai Vasaros programa į Personal shopper yra mokyti studentus pasiūlyti kiekvienam klientui spinta tinka jų kūno formos, spalvų, amžiaus, poreikius, socialinės protokolą ir gyvenimo būdą. Jie susipažįsta su platų drabužių parduotuvėse, aksesuarai, objektų ir paslaugų, susijusių su mados ir estetikos patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

Darbo galimybės: Studentai, kurie imasi šį kursą galės siekti savo profesinę karjerą srityse, kaip antai:

Personal shopper į parduotuvių tinklą, universalinės parduotuvės ir / ar viešbutyje. Personal shopper privatiems klientams, menininkai ar žmonės su užimtas gyvenimą. Atsitiktinis konsultacijos žmonėms, kurie nėra susipažinę su naujausiomis mados ir tendencijos. Papildyta siūlomų parduotuvę paslaugas. ... [-]

Vasaros Kursus Skaitmeninės Strategijos Ir Socialinės žiniasklaidos

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Skaitmeniniai strategija ir socialinės žiniasklaidos vasaros kursai yra padalintas į dvi dalis, kiekvieną iš jų trunka dvi savaites. [+]

Ši programa yra mokoma ispanų

Skaitmeniniai strategija ir socialinės žiniasklaidos vasaros kursai yra padalintas į dvi dalis, kiekvieną iš jų trunka dvi savaites.

Kurso tikslai: įgyti giliai suprasti atliktą strateginę planavimo ir Social Media Manager darbą. išmokti kurti socialinės žiniasklaidos strategiją bet kokios markės ar institucijos. išmokti naudotis reikalingus įrankius kurti prekės ženklo žinutę socialinių tinklų ir stebėti esamą pamini ir pokalbiai. pasinerti į esamų kanalų ir sužinoti apie teisės aktų ir profesinės deontologijos.

Socialiniai tinklai virto vieta, kur prekės ženklai bendrauti su savo tikslinę klientų ir sudaro puikią galimybę dalyvauti kliento gyvenime. Todėl Įmonės prilyginami socialines priemones, kurios pasaulio komunikacijos strategijos.... [-]


Vasaros Kursus Vizualinio Pasakojimo

Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė July 2018 Ispanija Madrid

Visual Pasakojimų vasaros programa yra vienos savaitės seminaras, kuris prasideda liepos 4 d. Terminas "pasakojimas" vartojamas siaurąja prasme ir konkrečiai nurodyti burnos pasakojimas ir šiandien ji nurodo taip pat aprašomoji metodus kitose žiniasklaidos priemonėse. [+]

Graduate Management Admission Test arba Vaizdinė Pasakojimų vasaros programa yra vienos savaitės seminaras, kuris prasideda liepos 4 d.

Terminas "pasakojimas" vartojamas siaurąja prasme ir konkrečiai nurodyti burnos pasakojimas ir šiandien ji nurodo taip pat aprašomoji metodus kitose žiniasklaidos priemonėse.

Šis kursas padės studentams įgyti giliai suprasti vizualinės kalbos ir sužinoti, kaip sukurti koncepciją, kuri gali būti pasakyta skirtingose ​​platformose. Studentai bus mokomi parengti trumpą, darbo gyvų projektu ir gaminti žiniasklaidos turinį.

Graduate Management Admission Test arba Vaizdinė Pasakojimų vasaros programa siekiama studijuojantiesiems bet kurios disciplinos, susijusios su vaizduojamojo meno, komunikacijos ir reklamos.... [-]


Vasarą Projektavimo Patirtį

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2018 Ispanija Madrid

Dizainas Patirtis vasaros programa yra sudaryta iš keturių vienas savaičių seminarų, kiekvienas iš jų, sutelkiant dėmesį į dizaino srityje. [+]

Ši programa yra mokoma ispanų ir anglų kalbomis

Graduate Management Admission Test arba Dizainas Patirtis vasaros programa yra sudaryta iš keturių jednotygodniowych dirbtuvių, kiekvieną iš jų fokusavimo ant dizaino srityje.

Studentai plėtos savo kūrybinius sugebėjimus eksperimentinių seminarų, per tokius disciplinų: mados dizaino, produktų dizaino, interjero dizaino ir grafinio dizaino.

Studentai mokysis apie taikytą metodiką projektavimo procesą ir įvaldyti būtinų priemonių naudojimas kovoti su skersinėmis projektus. Jie taip pat turės galimybę studijuoti su žinomais specialistais.

Skirtas: Asmenims, kurie nori papildyti ir praturtinti savo meninį ugdymą vadovaujant patyrusiems specialistams kryptimi, plėtoti savo kūrybiškumą praktiškai ir intensyviai per įvairių sričių projektus.... [-]


Vaizdo įrašai

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

Kontaktai

IED Madrid

Adresas C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Ispanija
Interneto svetainė http://www.ied.es/
Telefonas +34 914 48 04 44